oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

14 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Projekt: Gift
G?osowanie
Ilo?? ch?tnych do zabawy:
zg?osze?: [ 22 ] ** [100.00%]
Suma głosów: 22
Goście nie mogą głosować 
Guest_SORROW_*
post 04.11.2008 - 18:13
Post #22

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(MetaPsyche @ 04.11.2008 - 17:57) *
rozumiem ?e zostawiamy gifty w tym miejscu: http://www.oobe.pl/park/index.php?act=atta...post&id=124 ?

PS.
Nawet ?adny obrazek, ale zbyt skomplikowany... no ale eksperyment ju? si? zacz??, wi?c nie b?dziemy zmienia?. Je?eli b?dzie "druga edycja" to proponuj? wybra? co? prostszego, a najlepiej jakie? miejsce które istnieje w rzeczywisto?ci...

2 x TAK .
:)
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 04.11.2008 - 18:23
Post #23

Guests
Punkty prestiżu:

Wiecie, zawsze mozna se uprosi? rzecz :D Np. oto skrzynia http://img257.imageshack.us/img257/181/kufer2mw5.png i podzielmy sie na grupy, jedna grupa wk?ada przedmioty a druga grupa je wyjmuje. Ja przymuje PW i potwierdzam/obalam znalezion? rzecz :) Ale to o tym experymencie, to tlyko taki przyk??d :D

+Quote Post
MetaPsyche
post 04.11.2008 - 18:26
Post #24

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 51

Notatnik

narazie nie komplikujmy ;] . eksperyment si? sko?czy to b?dziemy my?le? nad kolejnym.

+Quote Post
Dragilla
post 04.11.2008 - 20:02
Post #25

Znajomy Rodziny

Notatnik

Ja serio mówie, ?e nie umiem si? tam dosta?. Dopiero stawiam pierwsze kroki. Je?li zatem jest kto?, kto umie, to ch?tnie odst?pi? miejsce. Je?li nie, to b?d? próbowa?, a nó? si? uda :)

+Quote Post
michu19931
post 04.11.2008 - 20:35
Post #26

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 19

Notatnik

Ja chcia?em wzi?? jeszcze udzia?. Dzisiaj w nocy odwiedz? to miejsce :)

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 04.11.2008 - 22:09
Post #27

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Dragilla @ 04.11.2008 - 20:02) *
Ja serio mówie, ?e nie umiem si? tam dosta?. Dopiero stawiam pierwsze kroki. Je?li zatem jest kto?, kto umie, to ch?tnie odst?pi? miejsce. Je?li nie, to b?d? próbowa?, a nó? si? uda :)

Wi?c próbuj Brachu w/g mojego opisu, lub jak masz wypróbowany swój - wed?ug niego. Jeste? wi?c z nami.

* Michu - te? si? za?apa?e? .

Niniejszym lista zostaje zamknieta .
Poloneza czas zacz?? ...

wbijajcie si? o dowolnej porze dnia i nocy .Najlepiej wielokrotnie .

Ko?czymy w niedziel? wieczorem o 20 :00
Wtedy host zapoda wyniki i spostrze?enia - w tym temacie .

Kwestia przedmiotów : po jednym wystarczy ?

+Quote Post
Guest_Qursant_*
post 05.11.2008 - 07:39
Post #28

Guests
Punkty prestiżu:

Sam zarzuci?em kilka, przedmiotów.
Zrobi?em ju? list? tego co tam widz?, ciekawe czy co? trafi? ^^

Zajebista sprawa o tyle, ?e nawet je?li kto? znajdzie cudzy przedmiot, wszyscy dostaniemy weryfikacj?, potwierdzenie.

Je?li te przedmioty na prawd? b?dzie wida?, b?d? szcz??liwy, ?? jestem cz??ci? czego? tak wspania?ego ^^

+Quote Post
MetaPsyche
post 05.11.2008 - 16:53
Post #29

Niepoprawny racjonalista

Notatnik

Jeden przedmiot powinien stykn?? na pocz?tek - i tak wyjdzie ich sporo bo uczestników jest w miar? du?o, a gdyby da? po kilka na osob? to by si? tylko burdel zrobi?. Zreszt? tak ograniczamy prawdopodobie?stwo przypadkowego trafienia. No ale jak kto? musi to niech zarzuci dwa :> .

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 05.11.2008 - 17:44
Post #30

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(MetaPsyche @ 05.11.2008 - 16:53) *
Jeden przedmiot powinien stykn?? na pocz?tek - i tak wyjdzie ich sporo bo uczestników jest w miar? du?o, a gdyby da? po kilka na osob? to by si? tylko burdel zrobi?. Zreszt? tak ograniczamy prawdopodobie?stwo przypadkowego trafienia. No ale jak kto? musi to niech zarzuci dwa :> .

Niech i tak b?dzie .

Wbija? si? ile si? da razy - mentalki, LD , a jak który potrafi to oobe .
W niedziele o 20 :00 ko?czymy .

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 08.11.2008 - 00:44
Post #31

Guests
Punkty prestiżu:

...cisz przedwyborcza ...

+Quote Post
Ketrab
post 08.11.2008 - 08:51
Post #32

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

Od poniedzia?ku jestem pierwszy na li?cie :) (uczestnik) szkoda ,?e wcze?niej nie widzia?em tematu .

+Quote Post
6umerang
post 08.11.2008 - 18:36
Post #33

Dziadek do o?ehuf
Punkty prestiżu: 84

Notatnik

Nie bior? udzia?u w eksperymencie - ale taka my?l - jak we?miecie miejsce z reala albo upro?cicie na maksa ca?o??, to pod?wiadomo?? si? nie otworzy, bo pojawi? si? wzorce i przekonania albo nie b?dzie wystarczaj?cej stymulacji - o to w tym chodzi, by miejsce zach?ca?o do eksploracji i szukania przedmiotów, skrzynia to shit jest, otwierasz i musisz od razu co? dojrze? a jak pod?wiadomo?? nie b?dzie gotowa na odbiór to musi sobie sama co? wygenerowa? i pipa b?dzie wielka :)

Non real miejsce i w?a?nie wi?ksze, by by?o gdzie chowa? i szuka? i absorbowa? pod?wiadomo?? - wrzucanie po wi?cej ni? jeden przedmiot, to te? porywanie si? z motyk? na s?o?ce - oczywi?cie bior?cy udzia? w eksperymencie mog? sobie go modyfikowa? i ustala? po swojemu przebieg, ale zrazicie si? brakiem wyników je?li przekombinujecie.

Pami?ta? te? trzeba, ?e osoby si? znaj?ce w realu maj? wi?ksze szanse, dlatego ci, którzy si? nie znaj? musz? mie? gdzie i co szuka? w tym miejscu. a do tego miejsce z reala mo?e dla kogo? mie? znaczenie i pokierowa? pod?wiadomo?? w z?ym kierunku - przedmioty te? nie mog? si? w ?aden sposób kojarzy? z osob? - piwo zostawione przez Sorrowa jest a? nazbyt jasne, wi?c to odpada - mam nadziej?, ?e kumacie xD

Pozdro i powo ;)

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 09.11.2008 - 12:48
Post #34

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Ketrab @ 08.11.2008 - 08:51) *
Od poniedzia?ku jestem pierwszy na li?cie :) (uczestnik) szkoda ,?e wcze?niej nie widzia?em tematu .

Dzisiaj ko?czy si? nasz eksperyment. Oko?o 20 , lub pó?niej (nie wcze?niej) host wrzuci wyniki .

Niezale?nie od wyników - od poniedzia?ku prosz? TU w temacie zapodawa? propozycje do kolejnego experymentu , jednocze?nie zg?asza? si? na: uczestnika (proponuj? max do 8-10 osób) , oraz jadn?-dwie osoby na hosta - weryfikatora (w zalezno?ci od ilozci uczestników) .

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 09.11.2008 - 20:04
Post #35

Guests
Punkty prestiżu:

i jest 20:00 no dobra oto wyniki:

SORROW:

Wydaje mi si? ,ze kilka przedmiotów na k :) tam zostawili.

karabin,
kwiat,
komputer,

i jeszcze :

taboret,
ubrania ,
okulary,

MetalPsyche

Wizualizowa?em umówiony obrazek i umie?ci?em lamp? (tak? jak? mo?esz zobaczy? przy ka?dej ulicy) obok drzewa (tego na samym dole obrazka).

Ró?nice jakie zobaczy?em to:
ptak co? mia? (czyt. trzyma? w pazurach) ale nie jestem w stanie okresli? co.

Dragilla:
Niniejszym informuj?, ?e zostawi?em swój ?ó?ty motocykl (enduro) pod drzewem.
Niestety nie uda?o mi si? nic zauwazy? (tzn nic o czym wcze?niej bym nie my?la?, ?e mog?oby tam by?, wi?c o tym nawet nie b?d? wspomina? :)
Wróc? tam jeszcze, mo?e co? znajd?.

TOM:

Da?em kule wewn?trz której wida? domek i padaj?cy ?nieg:)
Znalaz?em : pi?ka do nogi, pluszak (kangur?), wst??ka na ga??zi, skrzyneczka taka ma?a zdobiona, obr?czka/pier?cie?, samochodzik (albo plakat z samochodem)

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 09.11.2008 - 20:10
Post #36

Guests
Punkty prestiżu:

No...rozjechali?my si? troch? .Ka?dy przedmiot z innej bajki i nie wida? zwi?zku.
Ale to dopiero próbne podej?cie by?o.Taki rozruch ?ó?tego motocykla :)

+Quote Post
Spyro
post 09.11.2008 - 20:31
Post #37

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 53

Notatnik

Jak dla mnie amatorzy albo ludzie ktorzy maja pierwszy raz stycznosc z mentalkami nic tu nie zdzialaja. Wroze wam ze nic z tego eksperymentu nie wyjdzie :)

+Quote Post
michu19931
post 09.11.2008 - 20:32
Post #38

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 19

Notatnik

Aaaaj.. nie zd??y?em do 20 na kompa wej??, ale ja ?y?eczk? srebrn? widzia?em :) Od razu jestem gotów do nast?pnego eksperymentu, ale nast?pnym razem wcze?niej napisze :) Pozdrawiam ciep?o

+Quote Post
Guest_Zuben_*
post 09.11.2008 - 20:39
Post #39

Guests
Punkty prestiżu:

je?lio chcecie moge dalej by? hostem

+Quote Post
MetaPsyche
post 09.11.2008 - 21:10
Post #40

Niepoprawny racjonalista

Notatnik

Nie wierz?, ?eby weryfikacja w tym eksperymencie mog?a da? pozytywny wynik, ale udzia? bior? w drugiej edycji, bo to dobre ?wiczenie na wizualizacj? (wczoraj niemal?e si? przenios?em w wizualizowane miejsce) ;]

Je?li potrzebny drugi host - pisz? si? na to, je?li nie - bior? udzia? jako uczestnik.

Zostawi?bym termin niedziela 20:00 jako termin zako?czenia eksperymentu - w ten sposób ka?da kolejna edycja b?dzie trwa?a tydzie?.
Teraz czekamy tylko na propozycj? "miejsca", które b?dziemy wizualizowa? ;] .

+Quote Post
Guest_SORROW_*
post 09.11.2008 - 22:12
Post #41

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(MetaPsyche @ 09.11.2008 - 21:10) *
Teraz czekamy tylko na propozycj? "miejsca", które b?dziemy wizualizowa? ;] .

To wrzucajcie, jak co? fajnego macie .

+Quote Post
MetaPsyche
post 09.11.2008 - 22:28
Post #42

Niepoprawny racjonalista

Notatnik

id?c za radami 6umerang'a zarzucam pomys?: http://www.mts.net/~warreno/eden.jpg

Jak si? podoba to umieszczajcie motory i inne, je?li nie to czekam na Wasze propozycje.

+Quote Post

14 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park