oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Jak Sie Wyostrzyc., J. W
Guciorek
post 04.03.2018 - 20:15
Post #1

Gość Rodziny
*
Grupa: Podróżnicy

Witam wszystkich forumowiczow na wstepie.
A teraz do rzeczy :) Jak juz sie podniose w ciele eterycznym nie widze wyraznie. Wszystko jest takie ciemne bardzo. Jak by taki filtr ktory przyciemnia Ci wszystko co widzisz. Probowalem tuptac w miejscu roscierac oczy omowac itd nic nie pomaga po jakims czasie mnie cofa. Nie jest tak zawsze ale zdazylo sie juz pare razy i nie mam pomyslu co z tym zrobic. Dostane jakas rade poza "cwicz z czasem bedzie lepiej"?
Go to the top of the page

+Quote Post
Se7en
post 05.03.2018 - 10:20
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Miałem napisac Ci wczoraj, ale pierw sobie stestowalem cos co jest czywiste. Rozmycie, ciemnosc swiadczy o plytkim snie. Ogolnie to mozna reka o cos pocierac, postac w miejscu i poczekac. Albo poprostu wziasc zapalic swiatlo. Dzisiaj w nocy zrobilem tak, przechodzac przez sciane zamknelem oczy i pomyslalem o tym, ze sciagne z oczu soczewki. Oczywiscie sciagnalem je przez zamknietw oczy i po otwarciu obraz byl w hd. Wszystko jest na wiare, co wymyslisz tak bedzie oczywiscie jezeli naprawde w to uwierzysz i wyobraznia na to pozwoli.

+Quote Post
1 Dzięki Se7en za ten przydatny wpis:
Guciorek
Guciorek
post 05.03.2018 - 10:41
Post #3

Gość Rodziny
*

Dzieki. Jak ostatnio probowalem to zmienic siłą woli to skonczylo sie na tym ze zmienilem wystroj pokoju i kolory w nim panujace i towazyszyl temu smieszny dzwiek. Pomyslalem w tedy ze nie o to mi chodzilo ale tez fajne xD Myslisz ze deficyt tez by pomogl skoro to przez plytki sen?

+Quote Post
Se7en
post 05.03.2018 - 19:48
Post #4

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Astral z reguły się powtarza, przetarte schematy (doświadczenia, doznania, otoczenie, blokady, wierzenia). Można je regulować i zmieniać jest tak jakby pamięć, sam widzę po sobie jak to ewoluowało. Nawet teraz odzyskuję świadomość przy ciele ale nie gdzie teraz mieszkam tylko w miejscu gdzie miałem sporo wyjść ostatnimi czasy chyba, że bezpośrednio z ciała wychodzę to jestem u siebie. Każdy ma swoją mapę snów miejsca się powtarzają, łączą się ze sobą i występują te same motywy z wcześniejszych doświadczeń. Jak się coś upierdoli to się potem powtarza trzeba z tym powalczyć. Pewność siebie i siła wiary wszystko wspierane jakąś sztuczką bo tak trochę ciężko zmienić wszystko od pstryknięcia palcem. Fazy snu są też ważne a ich trochę jest poczytaj o tym. Mając świadomość na pewno mamy jakąś kontrolę nad nimi.

+Quote Post
Negai1
post 08.03.2018 - 17:03
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 182

Notatnik

Też mam często taki problem ;) Pierwsza sprawa to oczywiście to, że sen jest płytki. Na mnie często też nie działało żadne tarcie o powierzchnie, klaskanie ,zakladanie okularów ani żadne tego typu. Czasem pomagało jak po prostu czekałam, cofało mnie w końcu do ciała, lub coś się tworzyło. Ale gdy się cofałam, to próbowałam znowu.
Ale najlepszym sposobem jest systematyczna medytacja i większa świaodmość w życiu, bo mam wrażenie że wtedy nasz sen jest bardziej ,,efektywny" i głębszy, wtedy częściej wychodząc ma się dobrą fazę.
Akurat ja medytacje uwielbiam i jest dobra na wszystko, bardzo rozwija również OOBE ;)

+Quote Post
1 Dzięki Negai1 za ten przydatny wpis:
Se7en
Guciorek
post 12.03.2018 - 00:09
Post #6

Gość Rodziny
*

Wiadomo, medytacja w ktoryms momecie zycia jest konieczna inaczej nie dasz rady utrzymac swiadomosci na pozadanym poziomie(tak mi sie przynajmiej wydaje bo ja nie potrafie xD). Ale problem pojawia sie mimo to. Zobaczymy jak dalej bedzie ostatnio nie wychodzilem bo mi nie pasowalo byc zmeczonym za dnia ale pewnie niedlugo znow powychodze :)

+Quote Post
Negai1
post 12.03.2018 - 13:15
Post #7

Dusza Towarzystwa

Notatnik

A co, jak wychodzisz to jesteś bardziej zmęczony za dnia?
U mnie na ogół jest na odwrót, bo np. jak śpie za krótko to nie ma opcji bym miała OOBE. Ale jak pośpię sobie tak z 9 godzinek to OOBE jest bardzo częste ;)

+Quote Post
Se7en
post 12.03.2018 - 23:01
Post #8

Dusza Towarzystwa

Notatnik

U mnie oobe jest częstsze jak się kładę wcześniej (20-21). Ostatnimi czasy nie staram się zbytnio, przebudzę się to próbuję albo odzyskuję świadomość w poza albo z pozycji do wyjścia. Jeżeli naprawdę chcę to dostanę to i z tego co zauważyłem to po wyjściach jestem bardziej wyspany.

+Quote Post
Negai1
post 13.03.2018 - 09:57
Post #9

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Se7en mam dokładnie tak samo jak ty ;) Lepiej chodzić wcześniej spać, i ewentualnie wstać wcześniej. I też po wyjściach jestem bardziej wyspana, ale to może zależy od człowieka ;) Ostatnio często udaje mi się wyjść tak, że odzyskuje świadomość w trakcie zzasypiania (nie wejdę jeszcze do snu). Więc wychodzę sobie i latam :D Nawet na hipnagogi w trakcie paraliżu za bardzo nie zwracam uwagi.

+Quote Post
Guciorek
post 13.03.2018 - 12:08
Post #10

Gość Rodziny
*

Wiesz jak się staram i wychodzę tak ze idę spać o 23 wstaje o 4, godzinkę coś robię i znów kima. to zmęczony jestem bardziej w trakcie dnia. Dziś natomiast spałem dłużej i nawet sie nie starałem chyba sobie o tym przypomniałem przez odpisanie na ten koment wczoraj i odzyskałem porostu świadomość w trakcie snu. w sumie najbardziej efektywne wyjście jak do tej pory. chyba z 10 razy mnie ściągało bliżej ciała i potem wychodziłem znów. Wgl mam pytanie apropo dzisiejszego wyjścia. Jestem u siebie w domu patrze lustro myślę... No wbijam! wskakuje w nie i nie ma tam nic tylko uczucie przemieszczania się przez przestrzeń która mnie trochę tnie jak lustro(odczucie na ciele) nie jest to nie do zniesienia ale nie jest tez przyjemne jak się nie ruszam to jest ok nie czuje tego. Tam podobno miały być moje inne części xD I jeszcze mam pytanie o zamykanie oczu czy możecie tam zamykać oczy? bo ja jak zamykam to tracę świadomość ;/

+Quote Post
Negai1
post 13.03.2018 - 13:02
Post #11

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Nie trzeba wybudzaćsię na godzinę, starczy nawet z 5 minut byle tylko zachować świadomość ;) Nigdy nie myślałam o zamykaniu oczu w trakcie OOBE, raczej nie da sie tam ich zamknąć lub może to spowodować skupienie się na ciele fizycznym i powrocie do ciała. Nieraz w OOBE odwalają się jakieś dziwne rzeczy, spróbuj przejść przez lustro znowu, ze spokojem i miłością. Najgorsze co można mieć w Poza to strach ;)
Możesz też pomyśleć sobie że chcesz za lustrem zobaczyć kłopotliwe aspekty Ciebie itd, coś nad czym chcesz popracować. Bo ogólnie OOBE to świat symboli w wielu sprawach, ale to ty nadajesz im sens. Lustro samo w sobie jest lustrem. Ja kiedyś w OOBE lustro potraktowałam jako odbicie dla mojej aury (mogłam zobaczyć swoje kolory). Innym razem za mną zjawiła się postać która była mną w poprzednim wcieleniu. Wszystko zależy od intencji.

Pozdrawiam ;)

+Quote Post
Guciorek
post 17.03.2018 - 18:36
Post #12

Gość Rodziny
*

Takie pytanko wynikajace z kolejnych doswiadczen. Czy jak wychodze z ciala po tym jak wyszedlem z ciala to przemieszczam sie na dalsze fazy czy poprostu zmiebiam lokacje? Juz kilkakrotnie tak mialem ze gdzies tam troche z niepelna swiadomoscia klade sie zeby wyjsc i wychodze. Potem jak wracam to sie okazuje ze miejsce z ktorego wychodzilem bylo snem a nie rzeczywistoscia fizyczna. I jestem dalej poza tylko tam gdzie sie kladlem zeby wyjsc. Moze troche jak bym snil o wychodzeniu i przez to lapal swiadomosc.

+Quote Post
Negai1
post 18.03.2018 - 19:58
Post #13

Dusza Towarzystwa

Notatnik

To zależy, może to powodować przemieszczanie się w dalsze fazy, a może po prostu zmieniać lokacje ;) kwestia tego typu czy jesteś gotowy by przemieścić się w dalsze fazy. OOBE to sen, tylko ma trochę inną naturę niż normalne śnienie. Natomiast raczej nie da się przez OOBE przedostać do rzeczywistości fizycznej, z resztą po co? Moim zdaniem OOBE byłoby nudne, bo nic by nie wnosiło, prócz podglądania sąsiadów, co z dalszego punktu widzenia jest bezsensu. OOBE pozwala zwiedzać astral, tajniki własnego umysłu i innych światów ;) Więc nigdy wychodząc nie dosstaniesz się do rzeczywistości fizycznej, bo nie da się ciałem niefizycznym ingerować w świat materialny i podobnie odwrotnie. A przynajmniej nie na naszym poziomie istnienia ;)

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park