oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Technika Budzikowa Na Obe.
klucznik
post 07.07.2015 - 18:10
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 136

Notatnik

Kiedyś tak na szybkiego potrzebowałem mieć obe.
Wymyśliłem coś takiego.
Ustawiałem budzik który mnie budził co 5 minut.
Pierwsza pobudka po ok. 3.5h. snu.
Za każdym razem jak mnie budził to wstawałem z łózka i ledwo otwartymi oczami szedłem pod okno i robiłem Tr.
Próbowałem wsadzić rękę w szybę. Albo oddychać przez zatkany noc.
Czasem otwierałem oczy szerzej aby zobaczyć czy świat za oknem jest normalny.
Potem wracałem do wyra i szedłem spać lub rozmyślając o snach i potem zasypiając.
I tak wkułko.
Efekt był taki że przez tydzień miałem kilka obe pomieszane z fałszywymi przebudzeniami.
Żadna noc nie była zmarnowana jak nie obe to miałem fałszywe przebudzenie.
Technika ma jedną wadę.
Ma się po niej wory pod oczami.

Dzisiaj znalazłem trochę podobną technikę w necie.
Może komuś się przyda:)

Poniższy tekst jest tłumaczeniem metody z angielskiego forum. Tłumaczenia autorstwa Emjotes'a.

"How To OBE Almost Every Moring" Jak Opuszczać Ciało każdego ranka?

Jest to bardzo prosta i efektywna technika nie wymaga żadnych zdolności mentalnej czy dyscypliny. Gdy przez pierwsze 2 tygodnie starałem się sprawdzić Efektywność tej techniki okazało się ze jest to ponad 80% w moim przypadku.

Metoda ta bazuje na metodach 'wstań i wróć do łóżka' czy 'inkubacja snu'. Wszystko, co musicie zrobić wprowadzenie waszego ciała w stan 'wybrudzony umysł / śpiące ciało' przez zapadniecie w sen i wybrudzenie się rankiem. Właśnie poranek jest najlepszym czasem do osiągnięcia tego stanu, ponieważ twój poziom melatoniny w tym czasie jest optymalny.

Ważne jest, aby zastosować tą technikę dokładnie tak jak jest ona opisana, dokładnie, co do słowa. Próby, w których mi się nie udało wyjść to właśnie były próby, w których próbowałem coś zmienić.

Dla niektórych ludzi ta metoda może być trudna do wykonania gdyż nie potrafią oni po przebudzeniu ponownie zapaść w sen, albo po wyłączeniu budzika kładą się spać nie nastawiając go ponownie. Gdy jednak wyeliminujemy te dwa przypadki zawsze uda nam się uzyskać jakiś efekt, za pierwszym razem mogą być to wibracje aż w końcu doznamy OBE.

Aby zminimalizować te dwie wymienione trudności, mocno zaleca się, aby przed snem wykonać 'sleep training routines - trening spokojnego śnienia'.

Opis TECHNIKI :

* Potrzebnym nam będzie budzik, musisz mieć pewność ze dzwonek w budziku jest głośny na tyle abyś się obudził dokładnie gdy zadzwoni a nie 2 czy 3 min później.

* Alarm w budziku ustaw na trzy godziny przed tym jak wstajesz normalnie.

* Dźwięk w budziku powinien być ustawiony na najgłośniejszy jaki jest możliwy. Będziesz potrzebował budzika, aby ponownie wstać, wiele razy ludzie budzą się używając budzika wyłączają go, ale przez cały czas, gdy ten dzwoni oni śpią.

* Połóż się spać o normalnej porze.

* Jeśli zdarza ci się wracać spać odrazu po przebudzeniu, i nie jesteś tak bardzo głodny to trzyma cię sen, wiec możesz dalej kontynuować. Ale jeśli zdarzy ci się cos przez co nie będziesz mógł ponownie zasnąć to powinieneś porobić coś przez około 2 godziny to powinno dostatecznie wymusić zmęczenie aby wrócić ponownie spać. Jest to właśnie moment w którym 'sleep training routines' jest pomocny. Pomaga on w poznaniu na jaki okres czasu powinieneś pozostawać przytomny po przebudzeniu jeśli nie możesz zasnąć.

* Jeśli jesteś bardzo głodny, zjedz coś bardzo lekkiego, nie powinno być to nic słodkiego oraz nic bardzo obfitego, dobrze by było gdyby był to jakiś owoc typu banan albo napój ale nie słodki z duża ilością protein. Po prostu powinno być to na tyle lekkie aby nie wymagało dużego wysiłku ze strony twojego systemu pokarmowego by to strawić.

* Ustaw alarm swojego budzika na godzinie w której normalnie się budzisz plus jedna godzinie.

* Włóż zatyczki do uszu.

* Użyj techniki MILD. Wasza podświadomość będzie odpowiadać na wasze myśli ponieważ będziecie zapadać w sen, a wiec wypowiedzcie sobie w myślach skierowana do siebie prośbę "Łatwo zapadam w sen a gdy się obudzę będę gotowy na OBE" "Jeśli będę śnił, będę o tym wiedział i z LD automatycznie przejdę w OBE"

* Ustaw alarm na 4minuty.

* Zrelaksuj się i staraj się ponownie zapaść w sen, spokojnie jeśli nie uda ci się zasnąć wciągu 4 min zrelaksuj się jak to tylko możliwe. Wykonując 'rhythm napping' lawo można pomieszać myśli przez co gdy nastąpi separacja ty dalej będziesz uważał, że jesteś w ciele fizycznym. Gdy budzik wyłączy się a ty będziesz siedział i głowił się nad dziwnym wygładem budzika, okaże się, że jesteś właśnie poza ciałem! Gdy budzik zacznie dzwonić zrób RT(reality test - test rzeczywistości) ponieważ możesz wyjść z ciała nawet nie wiedząc o tym. Moim ulubionym RT jest sprawdzenie czy mój palce przejdzie przez ścianę, możesz również postarać się wydłużyć swoje ręce czy też palce.

* Czym mniej ruchów będziecie wykonywać tym efektywniejsza biedzie ta technika, pozostawaj w jednej pozycji, staraj się nie poruszać nawet swoimi oczami. Jeśli będziesz resetował budzik staraj się zrobić to bez otwarcia oczu poruszając tylko kciukiem jeśli to tylko możliwe.

* Gdy Budzik zadzwoni, zrób RT i nastaw dzwonienie na 8 min., po czym staraj się zasnąć.

* Gdy Budzik zadzwoni, zrob RT i nastaw dzwonienie na 12 min. po czym staraj się zasnąć.

* Gdy Budzik zadzwoni, zrob RT i nastaw dzwonienie na 16 min. po czym staraj się zasnąć.

* Gdy Budzik zadzwoni, zrob RT i nastaw dzwonienie na 20 min. po czym staraj się zasnąć.

* Gdy Budzik zadzwoni, zrob RT i nastaw dzwonienie na 20 min. po czym staraj się zasnąć.

* W końcu nastaw budzik aby dzwonił co 4min w kółko aż alarm się wyłączy albo zadecydujesz o zakończeniu.

Czego oczekuje.

Zwykle udaje mi się wyjść w pierwszych 10 minutach pierwszego albo drugiego 20 minutowego okresu nastawienia budzika. Jeśli docieracie do 4minutowego powtarzania prawdopodobnie zaczynacie wkraczać w LD (Lucid Dreams - Świadomy Sen)

Najprawdopodobniej uda ci się wyjść albo co najmniej doświadczysz rzeczy wymienionych w tej książce 'How To Tell How Close You Are To An OBE'. Jeśli chcesz ponownie wyjść zacznij z 4 minutowym okresem dzwonienia budzika, a później 8min itd.. Musisz zacząć od samego początku ponieważ inaczej ci się nie uda.

Za każdym razem gdy pójdziesz spać po przebudzeniu staraj się nie poruszać i postaraj się ponownie zasnąć, paraliż senny jest wtedy bardziej prawdopodobny. 100% paraliżu jest idealnym stanem by wyjść, ponieważ wyeliminowana jest wtedy pomyłka i jeśli tylko wiesz, co masz robić nie możesz tego zepsuć. Spokojnie zacznij głęboko oddychać aż wyjdziesz.

Jeśli wkraczasz w LD możesz przejąć kontrole nas snem. Alternatywnie możesz rozkoszować się samym snem albo teleportować się do swojego ciała i spróbować wyjść z niego, co oznacza przejście w OBE .

Jeśli obudzisz się z uczuciem ciężkości i wibracjami, a ty starasz się ruszyć częścią ciała a zamiast tego powinieneś skupić się na ruszeniu twojego całego ciała. Jeśli jesteś początkujący i starasz się poruszać swoim astralnym ramieniem, aby wejść na linę(technika Liny) albo wytoczyć się ze swojego ciała to istnieje spora szansa na to, że poruszysz swoim fizycznym ciałem knocąc cały wysiłek. Lepszym rozwiązaniem jest skoncentrowanie się na sile grawitacji, aby wypchnęła cię ona poza ciało.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki klucznik za ten przydatny wpis:
Se7en
nosołamacz
post 08.07.2015 - 02:02
Post #2

Efekt Jojo
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 391

Notatnik

technika boska, tylko trzeba pamietać, że każda technika jest elastyczna. może być też od razu 4min chociaż najwygodniej mi jak jest 10 min. tylko zaglebiac się w sen, nie kontynowac go.

moje uwagi to:
rób to na świeżo. wytrzymaj do 2/3 w nocy i zaczynaj drzemać (10min) im większe zmęczenie tym większą efekttwnosc.
jak cię to nie męczy potrenuj mózg przed zaśnięciem. pamieć, wyobraźnia, cokolwiek. nie polecam alkocholu/tabletek na zwiekszenie sennosci.

picie i jedzenie nie ma znaczenia,(normalne) chyba ze brzuch jest okrągły, a śpisz na nim. jak śpisz na plecach to luz

jak wylaczysz budzik to staraj się najpierw wyobrazić ruch a puzniej go wykonaj

im mniej ruchu tym lepiej. tr-y można tez robić psychicznie:)

wylaczaj budzik drzemką po wyobrazeniu sobie ruchu(tr-a)

technika bazuje na fałszywym wybudzeniu. więc jest nawet wygodna:)
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park