oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

5 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Metody Kontaktów Z Opiekunami.
Guest_Silverka_*
post 07.01.2008 - 10:21
Post #1

Guests
Punkty prestiżu:

Witam!

Chcialam zalozyc ten temat, mam nadzieje z etakeigo jeszcze nie by?o. Zaczne od paczatku. Chcialabym poda? metody kontaktowania sie z opiekunami bez wychodzenia z ciala.

pierwsza metoda jest metoda

- wpatrywanie sie w przestrzen obok siebie i wyczuwanie energii kolo siebie. Po paru minutach cwiczen powinnismy wyczu? gestsze energie kolo siebie, lub postacie. Sa to opiekunowie badz inne istoty ktore sie kolo nas kreca, czy to osoby zmarle, czy osoby ktore o naas w tym czasie mysla, bo tak sie skalda ze mysl ma wieksza moc niz sie wydaje, ale mysle ze czesc OBemaniakow o tym wie.

- kolejna metoda jest metoda obserwowania swoich mysli, co jest skuteczne w podrozach mentalnch. Jesli obserwujesz swoje mysli, wkrotce zaczynasz je uporzadkowywac, i i zaczyna byc jedna mysl w Twojej glowie. To jest bardzo skuteczne bo gdy jest jedna mysl, wtedy n koncentrujesz sie na sowjeim jakims znajomym i wyobrazeniowo mozesz ja zlokalizowac, widzac "wyobrazenie" jednak bedzie to cos wiecej niz zwykle wyobrazenie, bo wyobraznia ma duza moc. Mozna dzieki temu zbierac dowody, na to, ze to co widizmy jest prawdziwe, to jak rozmowa przez teelefon i iwidzisz druga osobe co ona w tym momencie robi. Mozna uzyc to na wiele innych spoobow, np po wycieczkach po asralu jak juz bedziesz wystarczajaco pewny siebie z emozesz to osiagnac ;))

- kolejna metoda jest metoda "odpowiedzi". Zadajesz sobie pytanie i oczekujesz odpowiedzi, pierwsza mysl jaka Ci przyjdzie do glowy ebdzie ta od opiekunow. Czasem by potwierdzic te dane stosuje oni "ciareczki", ktore czujemy na claych plecach :-)))

Zycze sukcesow i powodzenia!:)))
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Silverka za ten przydatny wpis:
Rachab
Guest_Silverka_*
post 07.01.2008 - 18:32
Post #2

Guests
Punkty prestiżu:

:):):) ta metoda ciarek jest popoularna ale ludzie mysla ze to "zimno" na plecach :))

+Quote Post
Drag0n
post 07.01.2008 - 18:45
Post #3

?wiadomie ?ni?cy
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 304

Notatnik

No a ta pierwsza metoda, co mam dok?adnie zrobi?, siedziec skupiony, nie myslec o niczym i rozgl?dac sie dooko?a ?

+Quote Post
Guest_Silverka_*
post 07.01.2008 - 19:08
Post #4

Guests
Punkty prestiżu:

wystarczy tylko sie skoncentrowa? obok. Wyczuc "powietrze". Male fajnie jest laczyc metody bowtedy jest atrakcyjniej, a wmiare wprawy zaczyna sie widziec i slyszec i czuc rozne zapachy. Np. pare razy zdarzylo mi sie opczuc zapach lilii nie wiadomo skad ,w domu nie mialam nigdy lilii wiec to nie bylo realne. Koncentrujemy sie na przestrzeni obok siebie,mysli i tak same sie porzadkuja wmiare koncentracji i cwiczen, tak z ew koncu zcazynasz nad nimi panowa?.. Niedlugo po paru cwiczeniach, zaczynasz czuc i widziec zageszczona przestrzen obok siebie..i to bedzie jeden z opiekunow, jak sie wlacza wyobraznie to jednoczesnie widzi sie opiekunow.

Ciezko mi to inaczej wyjansic bo jest bardzo malo slow okreslajacych bardziej ta metode.

Przyszla mi na mysl (hehe tak sie sklada ze te podpowiedzi "pomsly) tez sa od opiekunow, no to podpowiedzieli mi, ze czasem boli nas niz tad ni z owad obojczyk..czy czujemy nieraz szczypanie za nadgarstek albo mammy uczucie ze ktos dotyka naszej reki (ale uznajemy to za omamy)...lub ktos po prostu szczypie nas w reke...;);) lub palce (mnie szczypia naokraglo w palce:))

+Quote Post
HJK_V01
post 31.07.2008 - 23:44
Post #5

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 7

Hmm...

Do?? cz?sto mam opisane tutaj dosnania... ciep?o na d?oni, zimno na plecach, mrowienie,czasem ale rzadko nawet ciep?o na karku. Ale nie kiedy chcem jakiej? odpowiedzi czy czyjej? kompani.. po prostu z nienacka. Jak by samo z siebie jak o tym pisze, nawet teraz czuj? ciep?o na ca?ej d?oni i przedramieniu... ciekawe zaiste.

Dwa lub trz razy zdarzy?o mi si? to zimno na krzy?u podje?dz?j?c do szko?y samochodem, okna zamkni?te, ani klima ani nawiew nie chodzi? a tu nagle zimno na plecach.

Dla czego opiekunowie towarzyszyli by nam tak z nienacka?

+Quote Post
mavej
post 01.08.2008 - 18:54
Post #6

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

je?li popatrzysz na swoj? istot? z perspektywy nie istnienia czasu, który by j? w jakikolwiek sposób okre?la? to poszerzysz ?wiadomo??, uzyskasz wgl?d w cz?stk? swojego prawdziwego istnienia. Krótko i na temat czas nie istnieje, ?ycie na ziemi to nie pocz?tek ani koniec lecz zaledwie pewien etap (do?wiadczenie) istnienia, no dobra a gdzie w tym wszystkim NP hehe stoj? mo?e siedz? nieistotne, s? z Tob? i b?d? Ciebie naprowadza? jak b?dziesz rozkminia? bezczasow? natur? swojego istnienia ja jak uda Ci sie uzyska? jakis wgl?d poklepi? ciebie po niefizycznym ramieniu i pocz?stuj? ciep?ym wiaterkiem szcz??cia i rado?ci na duszy :).
Pozdro CBM 4 All

+Quote Post
1 Dzięki mavej za ten przydatny wpis:
Marcus Tibor Ferenczy
Zbyszek
post 01.08.2008 - 20:11
Post #7

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 984

Notatnik

?wietn? robota Sylwerko.

Sporo bym zmieni? w tych punktach i.Najwi?cej si? napatrzy?em cieni przywo?ywanych ?pi?cych cia? moich znajomych lub swoich uwolnionych cz??ci. Fizyczni znajomi, w swych niefizycznych skorupach ,przybywaj? do nas w sekund?, nawet jak my?li o nich s? dla nas niepostrzegalne.(ludziki w schizofrenii) Oboj?tne czy pierwsza czy dziesi?ta nap?ywaj?ca my?l jest prawdziwa odpowiedzi? na pytania. Wa?ne by nie u?wiadamia? sobie ich tre?ci zbyt szybko, bo wtedy w??cza si? zrozumienie i ?wiadomo?? astralna szlak trafia. W wi?kszo?ci za naszymi my?lami stoi nasz dysk - stra?ak koordynator. Ten nami ostro m?ci a dopiero reszta to przyjaciele.Który jest w akcji da si? rozpozna? po symptomach.
W czasie ostawie? rodzinnych , wy?sza ja?? stempluje swoje decyzje silnym uderzeniem mi?o?ci wspó?czuj?cej.
Ustawiacze mówi? wtedy ze co? wy?szego uczestniczy w wydarzeniach.
Mrowienie pojawia si? cz?sto, gdy dochodzi do bezpo?redniego kontaktu cia? astralnych znajduj?cych si? w ro?nych stanach rozwoju,- w??cznie z trzesiawka, os?abieniem czy przyjemnym wiaterkiem.
W podanych przypadkach przez Sylwerke, to gada si? najcz??ciej ze sob? lub swoimi czesciami.
Ale nie s?uchajcie si? mnie, bo to wszystko wyczyta?em w mojej ma?piej g?owie. Holewa,- znowu si? te ?ó?te tabletki sko?czy?y:)))
Wklejam linka w temacie z prv. bloga.
http://cialka.net/odpowiedz-na-pytanie_163.html/pl/

+Quote Post
Guest_Qursant_*
post 03.08.2008 - 11:19
Post #8

Guests
Punkty prestiżu:

Pisa?em co? o wahade?ku.

Nigdy tego nie u?ywajcie ;XDTaka moja rada>

+Quote Post
Zbyszek
post 13.09.2008 - 14:26
Post #9

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

Ostatnio poszala?em z obecno?ci? . ??czyli?my si? wola z zachowaniem i traceniem niezale?nego podmiotu.

jeje

+Quote Post
Guest_Qursant_*
post 14.09.2008 - 10:46
Post #10

Guests
Punkty prestiżu:

Zbyszku, napisz co? wi?cej o tym ??czeniu.

+Quote Post
Zbyszek
post 15.09.2008 - 00:47
Post #11

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

Troche w temacie
Fragment z bloga.

Troch? obola?y, prze?kn??em ta pora?k?, prosz?c wró?k? o ustawienie kart tarota..
W czasie tasowania postrzeg?em udzia? obecnosci w moim umy?le. Odczuwam to jak pojawienie si? niezale?nej i samodzielnej ja?ni, goszcz?cej w centrum mojej uwagi. W czasie wypraw poza cia?em wiele razy wp?ywa?a we mnie ta rozprzestrzeniaj?ca si? energia czyjej? obecnosci, towarzysz?c mi w nierozpoznawalnym dla mnie miejscu mnie samego, bardzo subtelna a jednocze?nie pot??na o nierozpoznawalnym dla mnie ?ródle. Pojawia?a si? niepostrze?enie, daj?c o sobie zna? przyjemnym ciep?em lub wstrz??ni?ciem mojej uwagi. Nie potrzebuj?c mojej zgody roz?ciela?a bezszelestnie swoje ramiona, rozszerzaj?c moja percepcje. Zamiera?em wtedy z podziwu, przypatruj?c si? jej poczynaniom. Uwa?aj co powie,- us?ysza?em znajomy g?os niefizycznego przyjaciela.
Mieszaj?c karty, wykona?em par? ruchów r?koma, staraj?c si? oceni? stopie? niezale?no?ci moich decyzji . Wiedzia?em, ze mieszamy wspólnie, maj?c ca?kowita pewno??, ze to ja tasuje karty. Jeszcze raz i jeszcze raz powtarza?em te same ruchy, pragn?c podpatrzy? obecno?? jak wp?ywa na moja wole i zmienia niepostrze?enie moimi r?koma naturalny rozk?ad kart. Rozczarowany, nie mog?c czegokolwiek postrzec, odda?em karty wró?ce by je roz?o?y?a na stole.

http://cialka.net/spotkanie-z-wrozka-karty...ta_177.html/pl/

+Quote Post
Guest_Qursant_*
post 17.09.2008 - 22:30
Post #12

Guests
Punkty prestiżu:

Aaah inaczej wyobra???em sobie to ??czenie.

Ale to dobrze! Bo gdyby da?o si? ??czy? wol? i zachowanie przy stracie podmiotu tak jak to sobie wyobrazi?em,
okaza?oby si? ?e trafienie do czyjego? cia?a, przej?cia go woli oraz zachowa?. By?y by czym? mo?liwym.

Nie mówi? ?e tak si? nie da. Chodzi o takie przypadki kiedy by?a osoba pod wp?ywem ducha, nie mog?a wyja?ni? swojej niesamowitej ch?ci do malowania. Robi?a to bez przerwy ca?e dnie!

Wierz? ?e nawet wy?sze cz??ci mog? si? zmaterializowa? w nas na samym dnie daj?c poczucie zupe?nie innego ja. Natomiast te które chieliby?my aby tak zrobi?y s? zbyt wysoko w ewolucji by uzna? to za co? dobrego. Wol? da? nam woln? r?k?.

Natomiast ci co bardzo ch?tnie zrobiliby takie ??czenie, przynie?li by wi?cej szkód ni? porzytku.

ASTRAL TO SYF a towszystko jest jakie? nielogiczne1

+Quote Post
Zbyszek
post 23.09.2008 - 07:14
Post #13

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

Szczegó?owa analiza snu jest super sposobem na wypatrzenie NP-ka.

Wieczorem przed za?ni?ciem, zebra?em energie i wymarzy?em sobie pól ?wiata. Powspomina?em troch?, godzina telewizora, i poszed?em spa?. W nocy pobi?em rekord w ilo?ci wy?nionych w?tków. Ratowa?em córk? niepotrzebnie,siedzia?em na podci?tej przez siebie ga??zi i wdar?em si? w d?ungle z ususzonych ga??zi. W czasie snu par? razy otrz?s?em sie w absurdzie nie odzyskuj?c jednak pe?nej ?wiadomo?? co umo?liwi?o mi podporz?dkowanie si? akcji. Teraz przypominam sobie szczegó?y i dopatrzy?em si? wsz?dzie opowiada? narratora, i doradzaj?cego mi jak si? mam zachowa?. Pyta?em si? w my?lach go ci?gle co teraz b?dzie i jak si? mam zachowa? a on wyja?nia?. Gdy zapyta?em czy w d?ungli nie ma paj?czyn to one pojawi?y mi sie natychmiast przed nosem,- jakos przepchn?? mnie przez nie przygoda potoczy?a si? bez zak?óce?. Gdy siedzia?em na ga??zi, nie mog?c z niej zej?? to znalaz?em si? nagle na brzegu s?uchaj?c jego wyja?nienie , ze ju? zlaz?em z tego nieszcz??liwego drzewa. Kolejne fragmenty by?y symboliczna odpowiedzi? na moje pytania w realu. Dotyczy?y one codziennych trosk zwi?zanych z ?yciem rodziny.
W ?nie, uwik?anym w akcje, nie postrzega?em jego przewodnictwa, dopiero jak rozpami?tywa?em sen to u?wiadomi?em sobie jego obecno??.
Kim jest ta wszechobecna osoba?

+Quote Post
grej3333
post 05.10.2008 - 13:20
Post #14

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 1

Bardzo interesuj?ce , lecz mam ma?e pytanie:
''wpatrywanie sie w przestrzen obok siebie '' co dokladniej przez to mam rozumie?? siedze sobie w fotelu wygodnie i mam tylko ga?kami ocznymi obserwowac to co sie dzieje obok mnie , czy moge wykonac jakis ruch g?ow? :P
Dziwne pytanie , ale by? mo?e istotne :P

+Quote Post
Guest_Silverka_*
post 05.10.2008 - 13:23
Post #15

Guests
Punkty prestiżu:

chodzi o smao odczucie tego co jest kolo ciebie. Np wachasz kwiat, to po prostu koncentrujesz sie na samym zapachu kwiatu i po prostu go czujesz i nie masz watpliiowsci ze to zapach kwiatu. Tak samo starasz sie poczuc to co jest naokolo Ciebie, nie to co ejst fizyczne, ale sama przestrzen, ktora jest energia wokol ciebie,

+Quote Post
Guest_Qursant_*
post 05.10.2008 - 17:13
Post #16

Guests
Punkty prestiżu:

Taaak. Kiedy k?ad?c si? w swoim w?asnym pokoju, staram si? wyobrazi? inn? przestrze?. Pojawia si? wiele problemów.

Albo przerzucaj? mi punkt widzenia, i patrz? na otoczenie z innej perspektywy. Albo w najlepszym wypadku,
czuje ?e elementy mojego otoczenia np drzewo s? na?o?one.

Elementy fizycznego otoczenia natomiast s? strasznie trwa?e jakby by?y rdzeniem.

Wydaje mi si? ?e wyobra??nie sobie ?e le?y si? w zupe?nie innym miejscu jest idealne.
W efekcie powinni?my mie? wra?enie ?e jak otworzymy oczy ujrzymy nasze wyobra?one miejsce.
Otwieramy oczy, a tu zdziwienie, jeste?my w naszym pokoju. XD

+Quote Post
Guest_Silverka_*
post 05.10.2008 - 18:09
Post #17

Guests
Punkty prestiżu:

Qursant napisa?

Taaak. Kiedy k?ad?c si? w swoim w?asnym pokoju, staram si? wyobrazi? inn? przestrze?. Pojawia si? wiele problemów.

tylko tu nie chodzi o to by nowa przestrzen sobie wyobrazac, bo od tego mozna dostac obledu psychicznego, chodzi o wyczucie tego co jest w twoim pokoju w realu.

Elementy fizycznego otoczenia natomiast s? strasznie trwa?e jakby by?y rdzeniem.

Sa mniej fizyczne niz sie wydaje w istocie ze sa. Poczuj przestrzen czym jest naprawde, chodz w odrobinie, a zrozumiesz ze gwiazdy mimo ze swieca daleko, mozna siegnac ich w danej chwili, naprawde.

+Quote Post
6umerang
post 06.10.2008 - 14:59
Post #18

Dziadek do o?ehuf
Punkty prestiżu: 84

Notatnik

Tiaaa... To nie ?y?ka si? zgina ale widelec...

Ta próba zmiany postrzegana rzeczywisto?ci, któr? opisa? Qursant te? mo?e by? ciekawym ?wiczeniem uwalniaj?cym od materialnego postrzegania fizycznego cia?a i ?wiczenia koncentracji, wizualizacji.

Bo spróbujcie spojrze? na kubek z kaw? i wmówi? sobie, ?e go nie ma i faktycznie "zobaczy?" jego brak? Ale z otwartymi oczami a nie w wyobra?ni - patrze? tak aby widzie? co si? chce a nie widzie? to na co si? patrzy - to ciekawa umiej?tno??, ale trudna w pulusia...

+Quote Post
Spyro
post 06.10.2008 - 16:46
Post #19

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 53

Notatnik

Tak dzia?aj? substancje halucynogenne - transformacja interpretatora - nie wiesz co widzisz, blednie to interpretujesz, nie widzisz wogole, albo widzisz wiecej niz powinienes :)

+Quote Post
1 Dzięki Spyro za ten przydatny wpis:
ciernik
6umerang
post 06.10.2008 - 18:05
Post #20

Dziadek do o?ehuf
Punkty prestiżu: 84

Notatnik

Oj b?d?c na?panym, to wszystko mo?na, zrób po trze?wemu - zak?adaj?c, ?e nie masz ju? dziur u mózga...

+Quote Post
Zbyszek
post 11.10.2008 - 10:23
Post #21

cialka.net
Ikona Grupy

Notatnik

Ludzie znale?li ro?ne sposoby na pytanie sie . Herbata na wodzie ,szklana kula, wahade?ko , glosy w g?owie, ustawienia rodzinne , tarot, podro?? mentalne itp. Jako pierwsze odzywa si? nasza cze?? z ciala przyczynowego. Czesc naszego ducha po??czona z nim ,staje si? partnerem wi?cej wiedz?cym od nas- nasza reinkarnacyjna skrzynia wiedzy. Odpowiada nam gdy spe?nimy konieczne warunki.
To my sobie odpowiadamy sami. Pozorny paradoks.
Moje metody na ?ci?gi z cia?a przyczynowego s? proste. Zadaje pytanie s?owem lub my?l? i dostaje odpowiedz.Gdy nie rozumie to prosz? sie samemu siebie, by mój wzrok zosta? skierowany w stron? , w której znajd? odpowiedz na pytanie. Na blogu troch? napisa?em jak mo?na wy?wiczy? patrzenie. Takie delikatne ruchy punktem uwagi we wzroku, wydaja mi sie naj?atwiejsza metoda wewn?trznego dialogu ze swoja wy?sza przyczynowa cz??ci.
?atwe do przeprowadzenia w ka?dej sytuacji. Nawet gdy wpadnie jaki? NP z zewnatrz to z ?atwo?ci? nawi?zuje z nami kontakt jak do weso?ej zabawy.
Metoda jest ?atwa. Uci??liwe jest tylko ci?g?ej kontroli naszej postrzegania by nie zapomnie? uwa?a?...
Mozna tez si? nauczy? ruszaniem cia?a astralnego jak w przypadku ustawie? hellingerowskich. Pytamy si? wtedy w która stron? mam si? uda? albo jaki owoc jest ?wierzy na regalach. Wysuwaj?ce si? cia?o astralne daje nam si? na tyle odczu? , ze chwycimy najlepsze owoce.
Sporo osób unika tych ma?o szlachetnych metod , gdy? cz?sto pod??czaj? sie do nas nygusy z nieprzychylnymi nam intencjami ...lub aktywuj? nasze nieuporz?dkowane przyzwyczajenia my?lowe , wytwarzaj?ce wewn?trznego wroga.
Najpi?kniejszymi sposobem jest DROGA NA SKRÓTY- prosta, ?arliwa modlitwa do Boga, bez zb?dnych ceremonii i biednego ko?lawienia. Gdy wy?uskamy wystarczaj?co ?yczliwo?ci, skropi nas wy?sza ja?? manna, wspieraj?c nieboraka
Temat niby kontakty z NP - wi?kszo?? z opisanych na forum spotka?, to s? spotkania ze sob? samy. Nawet jak stoi nam kto? w astralu przed nochalem to mo?e by? nasza my?l? , przybieraj?ca wyproszony ksztalt.
Metody tutaj podane dzia?aj? w realu jak i poza cia?em.

+Quote Post

5 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park