oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

94 Stron V  « < 6 7 8 9 10 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jestem Początkujący, Tutaj początkujący mogą zadawać swoje pytania
konon
post 05.02.2009 - 16:45
Post #148

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 6

no a ja robię wszystko według porad - kładę się spać , wstaję nad ranem i owszem mam wibracje i paraliż i jestem tego świadomy no ale później nie mam oobe , ale jestem w jakimś dziwnym stanie i dodam jeszcze że podczas wychodzenia nie mam żadnych obrazów przed oczami...
Go to the top of the page

+Quote Post
Majster
post 05.02.2009 - 23:41
Post #149

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 322

@Typ
Obe jest tak specyficznym stanem, że jeśli go osiągniesz to na pewno zrozumiesz, że to obe, to nie jest do pomylenia. Jednak fałszywe przebudzenie już da się pomylić ze światem dizycznym, jak że LD wszystko może być tak prawdziwe jak tylko można sobie to wyobrazić i nawet nie zczaić, że to sen.
I teraz pytanie, jak się czułeś będąc poza?

+Quote Post
Silverka
post 06.02.2009 - 08:01
Post #150

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 295

Notatnik

konon zamiast stosować się do porad sprobuj wlasna metodę i technikę sobie wyrobić, bo na ciebie dana technika, moze nie być skuteczna. Polacz rozne techniki, kombinuj :)

+Quote Post
Typ
post 06.02.2009 - 11:53
Post #151

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 13

Notatnik

Majster czułem sie jak w oobe ...Było jednak inne światło w pokoju ..To cos jak fałszywe przebudzenie ,ale o tym wiedizałem od samego początku ,bo wcześniej otworzyłem fizycznie oczy ,dopiero potem po sekundzie zamknąłem je i patrzyłem sie czy czasem nie zobaczę tego przez powieki .I zobaczyłem ,a że nie wiedziałem co to za stan to wstałem i dopiero po sprawdzeniu wiedziałem że to oobe .
Ale już nie mam takich wypadów.

+Quote Post
michu19931
post 06.02.2009 - 13:46
Post #152

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 19

Notatnik

Napisałbym to w temacie "Osho Gourishankar.mp3" ale jako że został zamknięty będę męczył Was tutaj :D Słuchałem sobie.. i tak po 15 minutach zacząłem lekko odpływać i wizualizowałem sobie, że wstałem z łóżka, poszedłem się przejść usiałem mentalnie na środku skrzyżowania, a obok jeździły samochody. Siedziałem i medytowałem. Po jakimś czasie wróciłem do pokoju i dotknąłem swoje czoło i momentalnie mi tak gały zaczęły jeździć jakbym padaczki dostał :P i tak przez kilka minut i znów ustało.. Ktoś wie co to było? Ze strachu? W sumie nie bałem się niczego ;]

+Quote Post
doloreska
post 06.02.2009 - 17:52
Post #153

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 100

Notatnik

CYTAT(piernikparanoik @ 02.02.2009 - 23:54) *
czesc :D co prawda notatnik juz mam chwilke ale dopiero teraz sie witam :) forum sobie czytam od jakiegos juz czas, troche tu strasznych rzeczy napisane jest uh ! ale chyba nastrojenie to podstawa :D tak wiec nastrojona pozytywnie witam wszystkich serdecznie :)

pytanie ... hm ... skad bierze sie to mocne odczucie pulsu i przyspieszone serce podczas gsy probuje uspic cialo? domyslam sie ze strachu troche ale dlaczego jest tak strasznie mocno odczuwalne, nigdy wczeniej czegos takiego nie czulam ... czy to mi bedzie utrudniac wyjscie?

jeżeli o mnie chodzi to....staram sie przed obe wprowadzić w stan...pół snu..... najpierw się relaksuję a później staram się zasnąć...nie zasypiać równocześnie.....:) przyśpieszone bicie serca i dźwięki to dla mnie stan przed obe. jeżeli w to brnę dalej to....wychodzę na 100%.... nie mam kilku letniego doświadczenia ale.... właśnie kiedy w te dźwięki wejdę to.... mam obe...zawsze:)

+Quote Post
Filozof Mgly
post 06.02.2009 - 17:55
Post #154

Znajomy Rodziny

Notatnik

Odpowiedz od toma jest inna niz Twoja. Ktora wrescie jest prawdziwa?:/

+Quote Post
doloreska
post 06.02.2009 - 18:00
Post #155

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 100

Notatnik

CYTAT(Filozof Mgly @ 06.02.2009 - 19:55) *
Odpowiedz od toma jest inna niz Twoja. Ktora wrescie jest prawdziwa?:/

nie wiem...ja pisze co myślę i co przeżywam... dla mnie szybkie bicie serca i wręcz słyszenie tętna nie jest oznaką strachu.... wręcz przeciwnie:) chociaż kiedyś, zanim miałam 1 obe to....sama sie wystraszyłam..teraz wiem co to znaczy :)

+Quote Post
Silverka
post 06.02.2009 - 18:26
Post #156

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 295

Notatnik

Filozof probuj sam, znaleźć technikę dla Ciebie odpowiednia. Mogę powtarzać bez końca, ze nawet czytajac opisy innych, kazdy przezywa doswiadcza wszystko na swoj niepowtarzalny sposob. DLatego, tez kazdy opis przezywanego OOBE będzie inny. Cwicz, doswiadczaj. Przezywaj wlasna technikę:)

+Quote Post
Filozof Mgly
post 06.02.2009 - 19:46
Post #157

Znajomy Rodziny

Notatnik

Mam juz technike, pytalem sie tylko wkoncu ktora strona ma racje. Jak bede mial czas i sile to zaczne cwiczyc, narazie musze sie meczyc ze szkola.

+Quote Post
piernikparanoik
post 06.02.2009 - 20:19
Post #158

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 2

Notatnik

no jak sie zlapie takie pierwszy zachywt oobe to nie latwo jest zapomniec o szkole hehe :D a odpowiedzi mysle ze obydwie sa prawdziwe, tak sobie to przemyslalam, w ciszy i skupieniu nie jednak nie tak ciezko jest uslyszec swoje tetno, jednak za mocne tetno to strach ktory przeszkadza. strasznie sie balam na poczatku ale poczytalam troche wiecej pozytywnych opinii na temat oobe i wiekszosc strachu zniknela, grunt to nei czytac, "ze sie nie wroci" czy innych niepozytywnych rzeczy zanim sie jeszcze przejdzie bo to faktycznie ni ejest szczegolnie niebezpieczne z tego co obserwuje wypowiedzi.

+Quote Post
landryna210
post 07.02.2009 - 10:02
Post #159

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 12

Notatnik

Hmm...Czakra serrca,to jest to co nie pozwalało mi wychodzic.Już czułam,że się unoszę,bardzo silne wibracje i nagle z nikąd walenie jak w bęben ;/ nie bałam się tego bo wiedziałam co to jest.Jednak nie mogłam prawie oddychac ,wręcz ,,sapałam " ;p jak po 2 - kilometrowym biegu ...No i bicie ustąpiło ale razem z nim wibracje i unoszenie ;/ nie wiem jak się tego pozbyc ,ale będę próbowac .

P.S. Próbowaliscie kiedys oobe po napoju energetyzującym? Nie bedzie zadnych problemów z wyjściem? a chodzi mi o to ,żeby nie zasnąc.pozdro

+Quote Post
konon
post 07.02.2009 - 16:59
Post #160

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 6

Ale mój sposób jest dobry(przynajmniej tak mi się wydaje) tylko nie potrafię go wykorzystać. Paraliż mam wtedy kiedy chcę , a to już pierwszy krok. Problem leży w tym co mam robić gdy mam owy paraliż. Bo gdy nic nie robię to zasypiam , albo paraliż ustępuje ,a gdy próbuje się uwolnić od paraliżu to mam straszne piski w uszach i paraliż częściowo ustępuje o czym wspominałem wcześniej.

+Quote Post
Filozof Mgly
post 07.02.2009 - 18:00
Post #161

Znajomy Rodziny

Notatnik

Uzyj techniki rotacji lub innej.

+Quote Post
Franky
post 07.02.2009 - 18:36
Post #162

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

Pytanie do początkujących. Czy ktoś ma coś takiego jak ja:

Wiem co to oobe, chce tego doświadczyć. czytam, udzielam się na forum, piszę notatnik. Jednakże mimo, iż kilka razy próbowałam i byłam całkiem blisko (jak na mnie) i, że trochę już wiem (czasem inni piszą mi prywatne wiadomości i pytają (nie wiem czemu akurat do mnie)) to jeszcze w pewien sposób nie czuję się gotowa. Kiedy starałam się zapamiętywać sny, to one kilka nocy mnie opuściły. Dlatego też odpuściłam to sobie i od tego czasu prztychodzą one w miare regularnie.

+Quote Post
landryna210
post 07.02.2009 - 18:55
Post #163

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ja odkąd zaczęłam zapisywac sny to dokładniej je pamiętam,więcej szczegółów itp.Kiedyś to wcale nie pamiętałam co mi się śniło .Myślałam,że co ma zapisywanie do pamiętania snów,ale jednak to prawda...
pozdro

+Quote Post
michu19931
post 07.02.2009 - 19:19
Post #164

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 19

Notatnik

No ja zapisywałem przez xxx miesięcy i bez LD bo zawsze jakieś problemy były więc to olałem na jakiś czas.. Sny pamiętam gorzej o jakieś 400/500% :)

+Quote Post
Angello
post 08.02.2009 - 00:08
Post #165

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 65

CYTAT(konon @ 07.02.2009 - 16:59) *
Ale mój sposób jest dobry(przynajmniej tak mi się wydaje) tylko nie potrafię go wykorzystać. Paraliż mam wtedy kiedy chcę , a to już pierwszy krok. Problem leży w tym co mam robić gdy mam owy paraliż. Bo gdy nic nie robię to zasypiam , albo paraliż ustępuje ,a gdy próbuje się uwolnić od paraliżu to mam straszne piski w uszach i paraliż częściowo ustępuje o czym wspominałem wcześniej.

Dwie najłatwiejsze techniki jakie znam.
1. (wymyślona przeze mnie) Gdy czujesz wibracje/paraliż jedną ręką chwytasz krawędź łóżka i starasz się przeciągnąć ciało w jej kierunku. Z tego co się orientuje działa nie tylko na mnie. Wzmagające się wibracje/pisk są jak najbardziej wskazane(ale nie konieczne!!), więc nie martw się nimi.
2. Nie moja, ale jej skuteczność potwierdziłem parę razy na sobie. Gdy zaczynasz odczuwać wibracje/paraliż usuwasz wszystkie myśli poza jedną: "moje ciało jest lekkie". Jeśli zrobisz to właściwie, już po paru sekundach powinieneś zacząć się unosić.

Są to metody dobre jak wszystkie inne. Najważniejsze by ćwiczyć i sprawdzać, która jest dla danej osoby najlepsza.

Pozdrawiam

Ps. wydałem 4 zl żeby Ci odpowiedzieć :P

+Quote Post
landryna210
post 08.02.2009 - 09:15
Post #166

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Heh,ja odkąd pamiętam zawsze myślałam o tym,że jestem lekka i się unoszę i za każdym razem gdy już nadeszły silne wibracje , jeszcze mocniej się koncentrowałam na tym,że się unoszę i zawsze to czułam ,a gdy już wiedziałam,że powoli wychodzę pojawialo się to ,,bicie serca" ( czakra ;/ ) i wszystko kończyło się po kolei,najpierw uczucie unoszenia,później wibracje ;( Mam nadzieję,że to z czasem będzie lżejsze i zniknie....

+Quote Post
landryna210
post 08.02.2009 - 10:21
Post #167

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Tom : To nie było zwykłe bicie serca ,bo prawie nie mogłam oddychac ,tzn nie mogłam złapac oddechu.Gdyby to było ,,naprawdę" to mój brat ,który ma dobrą widocznosc na mnie ( siedzial przy biurku ) zareagowałby ,bo ja sama słyszałam co się działo.Gdy się go zapytałam czy cos słyszał,widział.Powiedział,że leżałam spokojnie i myślał,że śpię...(?) A przecież ja cała ,,latałam " przez to...Więc nie wiem,może mi się jedynie wydawało.

No i myślę,że strachu to ja już wcale nie czuje.Kiedyś się bałam,ale nie teraz.Jednak gdy wczoraj cwiczyłam ,,bicie serca " było na pewno lżejsze niż dwa tygodnie temu...pozdro

+Quote Post
JSxZiomal
post 08.02.2009 - 10:37
Post #168

Gość Rodziny
*

A ja mam 2 pytania
1.) Jak byłem w wieku 8 lat (obecnie 14) to rodzice skierowali mnie na badania
Działo się to ponieważ idąc np. ulicą po prostu stawałem, odpływałem (ale dalej stałem na nogach) odpływałem w takim sensie że mi się rozmazywało i się chwilę znajdowałem w jakimś innym miejscu załóżmy jak byłem na dworcu to mi się majaczyło jakby że jestem w kościele po chwili czasu wracałem... wyglądało to z opisów rodziców jakbym nagle dostał paraliżu ale zachował równowagę.
I moje pytanie
Czy to mogło, powtarzam mogło a nie było oobe albo coś w tym guście? bo zacząłem się tym interesowac wczoraj jak widziałem film na spryciarze.pl .
i pierwsze skojarzenie to było to co miałem w wieku 8 lat...

2.)Dzisiaj tego próbowałem (spałem od 2 w nocy do 8.00) potem zrobiłem parę cwiczeń gimnastycznych położyłem się i patrzyłem na butelkę Tęczowej Coli (:P )
Potem zaczęło mi się przysypiac to wyobraziłem sobie że skaczę z dachu, takiego z czerwonymi dachówkami. Potem dziwnie wirowało mi w głowie przez jakiś czas i wybudziła mnie mama wołając na śniadanie, jak wstawałem to mi się zakręciło w głowie
Pytanie:
Czy to mogło byc oobe czy jakiś inny stan świadomości i co zrobic aby mi się nie rozmazywało i nie wirowało....

Thx za uwagę...

+Quote Post

94 Stron V  « < 6 7 8 9 10 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park