oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Z: Darek Sugier „Dzienniki Jessego”, Z tematu o ID: 7895
Zielarz Gajowy
post 22.02.2013 - 22:04
Post #1

Dupa Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 6184

Ty nie praktykujesz świadomego życia skoro tyle jadu wydzielasz a jakoś zabierasz głos:) Pisze zaczepnie? Opanuj się i przeczytaj swojego posta agresywnego i chamskiego:) Masz problemy psychiczne to się lecz a mi daj być tym kim jestem i pozwól zadawać Darkowi pytania po przeczytaniu kilku relacji tak jak zrobił to Pigs, ale pewnie brakuje Ci jaj, aby i do niego się przywalić:)

Pigs przeczytałeś całość? To jakim prawe zadajesz pytania?:)
Go to the top of the page

+Quote Post
Krisss
post 22.02.2013 - 22:06
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 450

Zar bije z postow, mozna sobie mieszkanie ogrzac za darmo...

+Quote Post
3 Dzięki Krisss za ten przydatny wpis:
Hashal, marcinoo, Natasza
Deimond
post 22.02.2013 - 22:09
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 22.02.2013 - 22:04) *
Ty nie praktykujesz świadomego życia skoro tyle jadu wydzielasz a jakoś zabierasz głos:) Pisze zaczepnie? Opanuj się i przeczytaj swojego posta agresywnego i chamskiego:) Masz problemy psychiczne to się lecz a mi daj być tym kim jestem i pozwól zadawać Darkowi pytania po przeczytaniu kilku relacji tak jak zrobił to Pigs, ale pewnie brakuje Ci jaj, aby i do niego się przywalić:)

Pigs przeczytałeś całość? To jakim prawe zadajesz pytania?:)

Wybacz ale pytania Pigsa miały więcej sensu niż Twoje. Ja nie zionę agresją - po prostu pracuje wśród facetów można powiedzieć że w fabryce więc i się nie chrzanię z walnięciem prosto w twarz:D Nie kumam poza tym - jak można nie przeczytać i się czepiać - typowe dla "polaczków":D

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 22.02.2013 - 22:13
Post #4

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Czepiać? Kuźwa Darek mi odpowiedział i on nie wyczuł żadnego czepialstwa bo takiego nie było! Walnij w twarz siebie to może ochłoniesz polaczku i zabieraj się do czytania bo to chyba ciekawsze niż dyskusja ze mną? Nieprawdaż?

+Quote Post
Deimond
post 22.02.2013 - 22:14
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 22.02.2013 - 22:13) *
Czepiać? Kuźwa Darek mi odpowiedział i on nie wyczuł żadnego czepialstwa bo takiego nie było! Walnij w twarz siebie to może ochłoniesz polaczku i zabieraj się do czytania bo to chyba ciekawsze niż dyskusja ze mną? Nieprawdaż?

Owszem:)

PS. Darek pisał o tym jak ma ochotę czasem powytykać ludziom - ale to było właśnie na początku - ale Ty tego nie przeczytałeś - bo musisz kuźwa od końca:D Może jak byś czytał od początku to bys wiedział a tak znów duupa wyszła :D

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park