oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

6 Stron V  « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Rozmowy O Rzeczywistości.
Zielarz Gajowy
post 19.05.2013 - 18:59
Post #64

Dupa Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 6184

Masa współczucie bez pragnienia, aby wszyscy uwolnili się od cierpienia jest jałowe. Co Ci da, że będziesz czuł rozgoryczenie biedaka jeśli nie będziesz pragnął, aby uwolnił się od cierpienia?

Ludzie mawiają: współczuję Ci i w zasadzie się użalają. Nic z tego konstruktywnego nie wynika. Chwilkę się poużalają nad czyimś losem a za chwilę dalej żyją tak, jakby nic się nie stało.

Nie gloryfikował Twist tylko patrzył na ludzi równą miarą. Chyba dostrzegasz sens tego o czym piszę? Czy znam tylko egoizm? Związałem się z kobietą i to ona chciała mieć dziecko a ja jak klasyczny młodzieniec, że nie jestem gotów itd. Staraliśmy się o dziecko i w zasadzie robiłem to dla niej bo ona miała taką potrzebę.

Nie masz w dupie ludzi? Obchodzi Cię iluzja? Myślałem, że jesteś już ponad tym.
Go to the top of the page

+Quote Post
masa
post 19.05.2013 - 19:05
Post #65

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 19.05.2013 - 18:59) *
Masa współczucie bez pragnienia, aby wszyscy uwolnili się od cierpienia jest jałowe. Co Ci da, że będziesz czuł rozgoryczenie biedaka jeśli nie będziesz pragnął, aby uwolnił się od cierpienia?

Tak sobie uważam że dzielisz cierpieniw na pół, latwiej wytrzymać, bez dzielenia to uj nie zycie.

Ps. Choroba, cierpienie, smierc to są lekcjie życia inne robią z ciebie narkomana który chce wiecej. Troche przegiełem:)

+Quote Post
twistoid
post 19.05.2013 - 19:33
Post #66

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

Zielarz jak już pisałem gloryfikujesz pewne rzeczy i zaprzęgasz intelekt żeby tego bronić(wyznawanych pojęć), uważasz że tak trzeba, że to hiper super-gdzie tak naprawdę dokonujesz tylko wyboru opinii.Nikt nie uwolni się od cierpienia, czegoś takiego nie ma to tylko interpetacja słowna pewnych rzeczy.Kiedy pojęcie cierpienia znika znika samo cierpienie, może istnieć nadal ale już tylko tak jak powinno egzystować-jako puste słowo.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 19.05.2013 - 19:52
Post #67

Dupa Towarzystwa

Czyli kiedy znika pojęcie życia znika samo życie? To Ty teraz Twist żyjesz czy nie? Czujesz coś czy nie? Szkoda, że nie odpowiadasz na podstawowe pytania. Poco żujesz? Dla kogo żyjesz?

Widzisz masa tylko Ty piszesz o cierpieniu, którego wg Twista nie ma. Każdy ma inną fazę.

+Quote Post
twistoid
post 19.05.2013 - 19:59
Post #68

Ikona Grupy

Nie wiem.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 19.05.2013 - 20:03
Post #69

Dupa Towarzystwa

Aha. Rzeczywiście nie myślisz i nie jest to zarzut:)

+Quote Post
Sagle
post 19.05.2013 - 20:07
Post #70

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 246

Notatnik

W jednym poście mógłbym zawrzeć szczegółowo wszystkie aspekty wszystkiego co jest.
Wówczas nie napisałbym nic, pokazując że nic nie ma, nie ma nawet niczego, ani samego nic i jednocześnie że jest wszystko, nawet wszystko oraz nic.
To bez sensu.
To myśl i to nie jedna. Każdy z nas i tak myśli subiektywnie, bo jest człowiekiem, a nie drzewem czy słońcem.
Dla każdego człowieka pojęcie miłości, strachu jest subiektywne.
Każda idea stworzona choć raz zostaje, a kiedy się do niej wraca rozwija się. Może się rozwijać w nieskończoność.
Powstaje paradoks myśli i to nie jeden, i to nie jednej. Całość się tak wykształca, że nie w sposób to objąć słowami, choćby nie wiem co...
Sam paradoks staje się myślą, itd.
Można by poruszać aspekt wszystkiego i wyjdzie nieskończoność, którą można by opisywać w nieskończoność, tyle że aż życia zbraknie.
Wszystko ma swoją paradoksalność, każda myśl, możemy tego nie dostrzegać lub nie chcemy, żeby uniknąć czegoś czego nie chcemy, bo może się tego boimy, albo możemy to dostrzegać i pragnąc to poznać.
Wszystko ma swoją rozwiązywalność, każda myśl, możemy tego nie dostrzegać lub nie chcemy, żeby uniknąć czegoś czego nie chcemy, bo może się tego boimy, albo możemy to dostrzegać i pragnąc to poznać.
I znowu paradoks, a niech mnie...
I ta myśl...
Ech...
Gdybyśmy tylko mogli komunikować się telepatycznie...
W sumie to ostatnio sam jestem w stanie przeżywania tak jakoś dualistycznie, ale w absolutnej jedność.
Myśli zamotują się, wykluczają, rozwijają, sam nie wiem co z tym fantem zrobić, żyje dalej i tyle.
Wszystkie idee, myśli pozostają w świecie myśli, których opisywanie za pomocą słów, pisma wszystko stwarza niezrozumiałe.

Pozdrawiam ;)

+Quote Post
1 Dzięki Sagle za ten przydatny wpis:
bielik110
masa
post 19.05.2013 - 20:18
Post #71

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(twistoid @ 19.05.2013 - 19:59) *
Nie wiem.

"Ja" naprzykład bardzo dobrze wiem co to zło, z własnej skóry i wiem że satori trwa dosłownie do momentu kiedy zaśniesz, budzisz się i znow plecak na plecach. Satori zaporzyczyłem od Osho, oswiecenie która przemija, taka podróbka. Anthony de melo, "Przebudzenie" też oswiecona ksiązka, wiecie jak ją czytałem?
(za duzo ego?) jak bym to wszystko wiedział, przestałęm czytać.

Ps. " w mojej głowie pojawiła się jakaś dziwna marionetka" sprubuj mieć oobe

+Quote Post
tomox
post 19.05.2013 - 20:40
Post #72

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 68

Notatnik

szkoda rąk do opowiadania :) człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce

+Quote Post
2 Dzięki tomox za ten przydatny wpis:
bielik110, TyHu
twistoid
post 19.05.2013 - 20:47
Post #73

Ikona Grupy

Wszystko jest obce.Kiedy znikają pojęcia znika samooszukiwanie się. Teraz każdy myśli że wie wszystko i broni tego że myśli że wszystko wie-jest pewien, ale mówi z punktu widzenia samooszukiwania się. Gdzie tak naprawdę wiedza nie oddaje w żaden sposób rzeczywistości.

+Quote Post
masa
post 19.05.2013 - 20:49
Post #74

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(tomox @ 19.05.2013 - 20:40) *
szkoda rąk do opowiadania :) człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce

To Ty mnie wczoraj okładałeś?:) Przyznaj się:)

Nie bójta się oobe to spojrzenie do wewnatrz, chyba że nie jesteś tak mocno coś, że wolisz twadro stąpać, i całe zycie przepracujesz żeby mieć dach nad głową, wsumie dobre dzieciom zostawisz.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 19.05.2013 - 21:00
Post #75

Dupa Towarzystwa

W moich fachu pojęcia muszą istnieć. Już widzę jak szefowa prosi mnie np. abym zrobił wertykulację trawnika a ja jej odpowiadam, że nie ma takiego pojęcia. Nie ma wertykulacji. Wszystko jest obce a Pani jest łyżeczką, która nie istnieje:)

Albo fach zielarza. Ktoś ma jakąś dolegliwość a ja na chybił trafił faszeruję go tym co mam pod ręką. Nie, nie. Złoty środek.

+Quote Post
masa
post 19.05.2013 - 21:02
Post #76

Dusza Towarzystwa

Notatnik

WOW Znalem zjebistą mmhhhh metode na oobe, nie zasypiać. Mentalnie>? Ci co się znają na mentalkach nie znają sie na poza, Roman mi kieyd zdradził.

Zielu ja cie kocham i twoją żone:)

+Quote Post
twistoid
post 19.05.2013 - 21:08
Post #77

Ikona Grupy

Wszystkie pojęcia tworzą odrębną rzeczywistość i prawa w której żyją ludzie.Kiedy wyciąga się ze słów rzeczywistość nie oznacza że nie można się już nimi posługiwać jedyne co zmienia się to podejście do życia, jednocześnie śmierć pojęć to śmierć ja, ja, ty, miłość, nienawiść, konflikty,cierpienie to pojęcia pewne rzeczy zinterpretowane poprzez litery.Ja nie istnieje, dlatego że ja to sztuczny podział, dlatego że słowo ja oddziela człowieka od rzeczywistości i od innych.

+Quote Post
masa
post 19.05.2013 - 21:11
Post #78

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Zielarz weś wyrwił chwasta. Wyrywaj, nie zastanawiaj się porzytecznym roślinkom żyć nie daje.

Ps. Ciągle żywie nadzieje Zielu że jak roman nie uległeś projekcji i nie można Cię dotknąć.

+Quote Post
bielik110
post 19.05.2013 - 21:16
Post #79

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1147

I znowu każdy ma rację:)

A czy ktoś się pomylił:)

Myśli są wszystkim co jest:)a wyciszas(medytujesz) się po to,by mieć czyste myśli:)więc jak to się ma do niczego

twistod:)masz rację,tylko ile z tego co opisujesz doświadczyłeś,poczułeś w swym sercu

Jam Jest

+Quote Post
1 Dzięki bielik110 za ten przydatny wpis:
TyHu
masa
post 19.05.2013 - 21:26
Post #80

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Jak bedziesz swiadom własnego odechu może ale to może stwierdze że masz klucz do zycia.

Ps. Fajnie jestem dorosły i biore pełną odpowiedzilość za swe życie.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 19.05.2013 - 21:27
Post #81

Dupa Towarzystwa

Masa ja jestem szalenie zdystansowany. Kiedyś się miotałem, irytowałem i można było mnie dotknąć a teraz też można, ale nie przeżywam i nie spinam się jak baranie jądra co często czyni najściślejszy umysł tego forum czyli Deimond!

Masa a córki mojej nie kochasz? Kiedyś i do teraz jestem zakochany w zapachu krzewu Mojżesza:

Totalnie uzależniający zapach.

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
masa
bielik110
post 19.05.2013 - 21:35
Post #82

Dusza Towarzystwa

CYTAT(masa @ 19.05.2013 - 21:26) *
Jak bedziesz swiadom własnego odechu może ale to może stwierdze że masz klucz do zycia.

Masa:) ten slogan słysze juz po raz kt.........ś:)

Powiem ci coś:)to wszystko jest pierdoleniem,bzdetem który jest dla wielu nie do osiągniecia:)

Jeśli choć zaufać mi jestes w stanie 1-procent:)to Ja bielik powiadam ci że,to nad czym powinienes się skoncentrować to jest Świadomość:)to ona daje ci wzrost,przebudzenie,oświecenie itp.:))))

Powiem ci coś:)Ja zaufałem Bogu,a to juz jest sztuka

Jam Jest:)

+Quote Post
masa
post 19.05.2013 - 21:46
Post #83

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(bielik110 @ 19.05.2013 - 21:35) *
Masa:) ten slogan słysze juz po raz kt.........ś:)

Powiem ci coś:)to wszystko jest pierdoleniem,bzdetem który jest dla wielu nie do osiągniecia:)

Jeśli choć zaufać mi jestes w stanie 1-procent:)to Ja bielik powiadam ci że,to nad czym powinienes się skoncentrować to jest Świadomość:)to ona daje ci wzrost,przebudzenie,oświecenie itp.:))))

Powiem ci coś:)Ja zaufałem Bogu,a to juz jest sztuka

Jam Jest:)

Ojtam Bielik ty chuj wie gdzie tam latasz;p, zaczyna się od ciała materialnego a co wdychasz materią nie jest, mówią wielcy jogini że swiadomy jesteś wsztystkiego, tak swiadomy kiedy swiadom żeś swego oddechu. Urwa jak można mówić że swiadomość najważniejsza jak nawet swego ciała się nie zna, no można to przeskoczyc i walić odrazu w serce, to jest dla uczuciowców na intelualistów jak ja inna droga, napewno bardziej brudna.

+Quote Post
bielik110
post 19.05.2013 - 22:15
Post #84

Dusza Towarzystwa

CYTAT(masa @ 19.05.2013 - 21:46) *
Ojtam Bielik ty chuj wie gdzie tam latasz;p, zaczyna się od ciała materialnego a co wdychasz materią nie jest, mówią wielcy jogini że swiadomy jesteś wsztystkiego, tak swiadomy kiedy swiadom żeś swego oddechu. Urwa jak można mówić że swiadomość najważniejsza jak nawet swego ciała się nie zna, no można to przeskoczyc i walić odrazu w serce, to jest dla uczuciowców na intelualistów jak ja inna droga, napewno bardziej brudna.

:))))))))))))))Masusiu mój:)

Bo jak będziesz świadomy tego kim jestes:)to wtedy,to co piszesz to pierdoła:)

Bez uświadomienia sobie:)tego kim jestes i po co,wszsytko się wydłuża irzeczywiście brudzi

Ciekawe jest to co mówią joginy:)ale jak to sie ma do twojego doświadczenia?czy ty jestes joginem?

Jam Jest Świadomością:)

+Quote Post

6 Stron V  « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park