oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> znowu moja opowieść...
zaku
post 08.03.2007 - 07:12
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy

Notatnik

Dzisiaj w nocy miałem sen(wiadomo). Szedłem gdzieś ulicą i leciał samolot. Pomyślałem sobie. "To jest tylko sen". No i nic. Zrobiło mi się szaro-czarno-ziarnisto przed oczyma i tak 2 min. później śniło mi się co innego chyba. Nie pamiętam czy przypadkiem się nie obudziłem. Wiem tylko że to było dziwne odczucie. Dlaczego nie miałem LD
Go to the top of the page

+Quote Post
Noobek
post 08.03.2007 - 17:22
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 2

CYTAT(zaku @ 08.03.2007 - 07:12) *
Dlaczego nie miałem LD

Miałeś :) Tylko najwyraźniej nawet nie próbowałeś nic robić. Ja jak nieraz zorientowałem się, że śnię, to i tak niewiele ingerowałem w sen, pozwalałem mu płynać po swojemu, czasem tylko coś zmieniając, albo go zwyczajnie wygaszałem jak mi się nie podobał.

Kiedy będziesz miał to uczucie ponownie, spróbuj dodać jakiś element do snu.

+Quote Post
Adi
post 08.03.2007 - 19:38
Post #3

Znajomy Rodziny

Notatnik

To pewnie była fałszywa pobutka zdawało ci się że się obudziłeś czytałem o tym i często to mam ;p a puzniej nie myślałeś o tym chyba i zapadłeś w zwykły sen bez świadomości

+Quote Post
Quel
post 09.03.2007 - 23:02
Post #4

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Wiesz... ja często mam pół-świadome sny.

Jest to bardzo dziwne zjawisko. Orientuję się we śnie ALE... no właśnie jest to 'ale' - nic nie robię, nie potrafię! Ale osobiście myślę, że to z powodu mojego lenistwa:) Naprawdę... czasem nie chce mi się i hamuję to.

Myślę, że w takich momentach powinieneś wyobrazić sobie cokolwiek innego. Możesz pomyśleć o ładnym zielonym jabłuszku i leć dalej:)
3.02.2007 Mój pierwszy raz.

"I od dzisiaj wynajęty morderca ma pilnować drogi do mojego serca..."
-->

+Quote Post
daywalker
post 11.03.2007 - 03:17
Post #5

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 4

Sa mniej, bardziej realne sny, czasami odzyskasz swiadomosc tego ze snisz, innym razem nie bedzie on dosc czytelny zrozumialy i poprostu zostawisz to tak jak jest. Moj ostatni spontan LD byl staly. Nie skakalem z miejsca na miejsce, a cala akcja toczyla sie w Agencji Towarzyskiej pani dyrektor z ogolniaka.... z trzema roznymi laskami... hmmm po czyms takim odrazu wpadlem na pomysl ze jest to raczej... malo realne, aczkolwiek korzystalem z sytuacji ;)

+Quote Post
zaku
post 11.03.2007 - 08:58
Post #6

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Powiem ci szczerze, że dziś w nocy też miałem dziwny sen. Pomyślałem sobie, "chciałbym mieć LD". Ale nie miałem. Pewnie to wyglądało na bardzo realny sen. A z rana okazało się że gadałem przez sen. Odpowiadałem na pytania. I jak ktoś nie odpowiedział na moje, to powiedziałem "głupia jesteś". Heh boję się teraz że powiem coś, czego nie chce mówić.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park