oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Paraliż Senny?
miczun
post 29.06.2013 - 08:42
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podrˇ?nicy
Punkty prestiżu: 2

Dziś w nocy miałem bardzo intensywne sny, które teraz pamiętam idealnie.
W bodajże drugiej sekwencji śniło mi się, że strasznie wkurzony kładę się spać. Później bardzo świadomy leżałem na plecach i słyszałem kroki osoby która wokół mnie chodzi. Nie mogłem się ruszać, próbowałem krzyczeć, pytałem kim jest. Później nawet nie mogłem mówić, to było straszne. Naglę się przebudziłem. Sprawdziłem godzinę, była 1:45.
To był paraliż senny?
Go to the top of the page

+Quote Post
Sagle
post 29.06.2013 - 11:12
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 246

Notatnik

Nie

+Quote Post
Woytas74
post 29.06.2013 - 14:32
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 439

CYTAT(Sagle @ 29.06.2013 - 10:12) *
Nie

A czemu nie?

+Quote Post
1 Dzięki Woytas74 za ten przydatny wpis:
ryniek
ryniek
post 29.06.2013 - 15:23
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 411

CYTAT(miczun @ 29.06.2013 - 09:42) *
Dziś w nocy miałem bardzo intensywne sny, które teraz pamiętam idealnie.
W bodajże drugiej sekwencji śniło mi się, że strasznie wkurzony kładę się spać. Później bardzo świadomy leżałem na plecach i słyszałem kroki osoby która wokół mnie chodzi. Nie mogłem się ruszać, próbowałem krzyczeć, pytałem kim jest. Później nawet nie mogłem mówić, to było straszne. Naglę się przebudziłem. Sprawdziłem godzinę, była 1:45.
To był paraliż senny?

Tak.
Trudno powiedzieć, czy chodząca wokół Ciebie osoba była realną istotą, czy tylko wytworem Twojego umysłu (może być różnie). Za mało napisałeś. Ja takich sytuacji przeżyłem co najmniej kilka. Na pewno nie są komfortowe. Leżymy jak pies Pluto nie mogąc się ruszyć, a coś wokół się dzieje, na co nie mamy najmniejszego wpływu.
Ale to da się przeżyć. W końcu dochodzimy do siebie w swoim ciele fizycznym i nikt nam krzywdy nie zrobił. :)

+Quote Post
pigsonwings
post 29.06.2013 - 15:51
Post #5

haereticus
Punkty prestiżu: 878

Notatnik

to hipnogogi zwykłe, to normalka jest że sie pojawiają czy to jakieś gadania czy wrażenie kogos dookoła. jak wejdziesz w trans, przy paraliżu jak umysł zasypia, zaczyna przechodzić w sen, więc tworzy sobie różne obrazy bo to jego naturalne środowisko (umysłu) on nigdy nie śpi, najpierw w dzień doznaje a w nocy projektuje.

+Quote Post
Sagle
post 30.06.2013 - 09:45
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 246

Notatnik

CYTAT(Woytas74 @ 29.06.2013 - 15:32) *
A czemu nie?

Bo paraliż senny ma większość z nas tak czy inaczej.
Jest to po prostu etap w zasypianiu, kiedy ciało fizyczne zasypia, odpoczywa i rozpoczyna procesy regeneracyjne. Nie zawsze musimy go czuć bo nie zwracamy na to uwagi.
Oczywiście mogą się zdarzać wyjątki innego odczuwania tego stanu, każdy może to doświadczać inaczej.
W przypadku kiedy CF jest wypoczęte trudno o paraliż, a nawet o sen.
Może się też zdarzać, że psychika (rozum) jest bardziej wyczerpany od CF i potrzebuje snu do regeneracji, wtedy mogą pojawiać się NODy.
Co do snu miczuna to był raczej paraliż w śnie, a nie senny. Coś jak blokada w śnie wytworzona przez rozum, pewną myśl albo może nawet przez podświadomość.
Po prostu koszmar.

;)

+Quote Post
1 Dzięki Sagle za ten przydatny wpis:
rafal13-50
rafal13-50
post 30.06.2013 - 14:21
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 189

Notatnik

Czmu wszyscy przeżywają ten paraliz(senny)?
Jest to nie przyjemne uczucie ale po dłuższej chwili znika.
Jak wchodzisz w oobe to go masz, w końcu to efetkt pożądany.
A poza tym jest on ujęty w wszytkich kursach ,,jak wejśc w oobe,,

+Quote Post
ryniek
post 04.07.2013 - 13:27
Post #8

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 411

CYTAT(PigsOnTheWings @ 29.06.2013 - 16:51) *
to hipnogogi zwykłe, to normalka jest że sie pojawiają czy to jakieś gadania czy wrażenie kogos dookoła. jak wejdziesz w trans, przy paraliżu jak umysł zasypia, zaczyna przechodzić w sen, więc tworzy sobie różne obrazy bo to jego naturalne środowisko (umysłu) on nigdy nie śpi, najpierw w dzień doznaje a w nocy projektuje.

Masz rację, jednak będąc w paraliżu jesteś już jedną nogą w świecie niefizycznym. Większość Twoich doznań będzie hipnogogami. Ale też może się zdarzyć, że doświadczysz kontaktu z rzeczywistą istotą. Po czym to odróżnić? To bardzo subtelna sprawa. Potrzeba trochę rutyny i intuicji. Większość takich "kontaktów" będzie, jak piszesz, tylko iluzją tworzoną przez umysł. Ale mogą się też zdarzyć prawdziwe spotkania.

+Quote Post
.
post 29.10.2015 - 19:26
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 526

Notatnik

http://www.sott.net/article/305034-Intrude...sleep-paralysis

+Quote Post
Rasiakult
post 24.11.2021 - 11:50
Post #10

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 0

je┼Ťli marzy nam si─Ö WILD LUB OOBE(kt├│re to tak naprawd─Ö jest form─ů Wilda)to musimy zachowa─ç spok├│j :)
parali┼╝ jest czasami(cho─ç mo┼╝e nie zawsze)nieprzyjemny, ale od niego dzieli ju┼╝ praktycznie tylko 1 krok do wyj┼Ťcia i wyj┼Ťcia i LD. tak wi─Öc nie skupiajmy si─Ö na l─Öku, tylko my┼Ťlmy o astralu :D
edit 25.11:
szczerze to wam polecam deltę, przy falach theta ciało nie jest skrajnie rozluźnione, po pewnym czasie pracy na falach delta następuję absolutne rozluźnienie, ciało jest w podobnym stanie co podczas spania.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park