oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Ld
hyper85
post 25.09.2019 - 10:14
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 6

Cześć wam pytanie mam moze ktos wie.Bo miewam swiadome sny i dzisiaj taki mialem ale czulem ze jestem blisko oobe albo mi sie wydawalo,ale chodzi mi o to czy jest taka mozliwosc zebym w Ld spotkal swojego przewodnika?Bo snilo mi sie ze jakis koles leci na mnie z łapami no to go walnalem i sobie mysle zaczne latac wiec lece ale bardzo krotko ,w chwili kiedy zaczalem spadac widzialem tak jakby sznureczek i na koncu cos niby pająk z prawej mojej strony a nade mna twarz goscia chyba w kapeluszu z papierosem pomarszczony tak ubiór jak z lat 50tych patrzyl na mnie jak spadam nie byl wrogo nastawiony ale patrzyl takntroche na mnie z pogardą.Mam dziwne przeczucie ze to przewodnik.
Go to the top of the page

+Quote Post
Se7en
post Wczoraj, 21:48
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

W ld mozesz wszystko jezeli chcesz i tzw energia Ci na to pozwoli. Ja juz mniej wiecej wyczuwam co moge, a czego nie. Jak sen jest plytki to przeciagam zwiedzam, chodze w ciemnicy kontrolujac swiadomosc. Z cofki nie zawsze da rade znowu wrocic do astrala. Jezeli warunki pozwalaja to sie bawie w nowe motywy.
Kazdego kogo spotkam to jest jak bez duszy, bot, robot czy prosciej mowiac bez swojej swiadomosci. Raczej unikam kontaktow chyba, ze chce cos tym osiagnac.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park