oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Dlaczego Nie Działa Chat Na Oobe.pl
gyatotsang
post 31.12.2017 - 20:11
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 45

Notatnik

Dlaczego nie działa CHAT na oobe.pl?
Czy to robota hackerów czy tez decyzja rzadko tu obecnych adminów?
GG: 64573581 - kto chce niech pisze :)

Go to the top of the page

+Quote Post
PurpleCat
post 12.01.2018 - 18:31
Post #2

Administrator
Grupa: Root Admin
Punkty prestiżu: 97

Notatnik

Dzięki Zielarz za komentarze. Chat niby działa ale nie. Czy ktoś się może zna na php?
Podejrzewam że chodzi o aktualizacje na serwerze.

+Quote Post
Cao
post 13.01.2018 - 20:21
Post #3

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 5

Jeżeli chcecie i są zainteresowani to mogę założyć kanał na Discordzie.

Discord świetnie sprowadza się w roli czatu, a jednocześnie takiego jakby mini forum bo napisane wiadomości tam zostają i można wejść i poczytać na przykład co było pisane przez miniony tydzień itd.
Do tego jest darmowy, a założenie kanału banalnie proste.

+Quote Post
2 Dzięki Cao za ten przydatny wpis:
B.Soul, gyatotsang
gyatotsang
post 16.01.2018 - 17:00
Post #4

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 45

Notatnik

dobry pomysl... ilu chetnych juz masz?

CYTAT(Cao @ 13.01.2018 - 21:21) *
Jeżeli chcecie i są zainteresowani to mogę założyć kanał na Discordzie.

Discord świetnie sprowadza się w roli czatu, a jednocześnie takiego jakby mini forum bo napisane wiadomości tam zostają i można wejść i poczytać na przykład co było pisane przez miniony tydzień itd.
Do tego jest darmowy, a założenie kanału banalnie proste.

+Quote Post
aumakumma
post 17.01.2018 - 23:23
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 209

Notatnik

Jeżu! o co tu kaman?
Ale ja też bym kciała chata jak za dawne lata!

+Quote Post
Cao
post 18.01.2018 - 12:45
Post #6

Częsty Gość Rodziny
**
Punkty prestiżu: 5

No na razie nikt nie jest zainteresowany po za wami.

+Quote Post
Dagon
post 21.05.2018 - 21:36
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 290

Notatnik

Ja też bym chciał chat ;) Pozdro obemaniacy.

+Quote Post
Se7en
post 21.05.2018 - 22:09
Post #8

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Czat został usunięty bo przestał działać. Podłączam się, chcemy chatu!!!

+Quote Post
1 Dzięki Se7en za ten przydatny wpis:
Dagon
.
post 22.05.2018 - 13:11
Post #9

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 525

Notatnik

Wejdź W Astral to pochatujemy :D
A jak nie umiesz to pisz na forum.

+Quote Post
1 Dzięki Neurocosmic za ten przydatny wpis:
Dagon
Se7en
post 03.06.2018 - 20:15
Post #10

Dusza Towarzystwa

Notatnik

I co z tym chatem!?
Tamten aktualizacji tylko nie wymagał?
Jaki problem gdzieś stworzyć pokój?

+Quote Post
warmine
post 03.06.2018 - 20:50
Post #11

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 1234

Notatnik

Jest tak mało osób, które sie ujawniają na forum, że nie wiem czy czat coś da. Dla przykładu kilka dni temu było tu ponad 100 osób ale wszyscy anonimowo . Na czacie pewnie pojawiłyby sie ze 3 osoby. Nie rozumiem w ogóle toku myślenia tych osób tkwiących w ukryciu . Pokażcie się . Nie bójcie sie. To forum jest dla Was . Pytajcie . Dyskutujcie . Wymieniajcie sie spostrzezeniami. Tu nikt nie bedzie krytykować . No może niektórzy, ale zajmiemy sie nimi gdy beda ostrzyc kły bo parę osób jest takich i mimo, że ich nie znam to bez problemu dostrzegam . Ale nie martwcie sie nimi . W razie czego możecie raportować posty i moderacja sie zainteresuje . Zacznijcie sie udzielać w znaczący sposób i pokazując, że rzeczywiście czat jest potrzebny , a go uruchomimy. Chwilowo nie ma tyle osób, by sie trudzić żeby znaleźć błąd, który powstał w czacie .

+Quote Post
Shagy
post 03.06.2018 - 21:04
Post #12

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 360

CYTAT(warmine @ 03.06.2018 - 21:50) *
Jest tak mało osób, które sie ujawniają na forum, że nie wiem czy czat coś da. Dla przykładu kilka dni temu było tu ponad 100 osób ale wszyscy anonimowo . Na czacie pewnie pojawiłyby sie ze 3 osoby. Nie rozumiem w ogóle toku myślenia tych osób tkwiących w ukryciu . Pokażcie się . Nie bójcie sie. To forum jest dla Was . Pytajcie . Dyskutujcie . Wymieniajcie sie spostrzezeniami. Tu nikt nie bedzie krytykować . No może niektórzy, ale zajmiemy sie nimi gdy beda ostrzyc kły bo parę osób jest takich i mimo, że ich nie znam to bez problemu dostrzegam . Ale nie martwcie sie nimi . W razie czego możecie raportować posty i moderacja sie zainteresuje . Zacznijcie sie udzielać w znaczący sposób i pokazując, że rzeczywiście czat jest potrzebny , a go uruchomimy. Chwilowo nie ma tyle osób, by sie trudzić żeby znaleźć błąd, który powstał w czacie .

to jest forum o oobe czyli o nienaukowych rzeczach... ja jak założyłem post czy ziemia jest płaska czy jest kulą, kto rządzi nami, czemu nasa kłamie itp to 90 % użytkowników wyskoczyło z teksami:

'weź pierwszą lepszą książkę i obejrzyj obrazek że ziemia jest kulą i w ogóle jesteś głupi i zamknijcie ten post już bo mnie denerwuje'

odezwało się do mnie kilka osób anonimowo, że mają pewne spostrzeżenia ale boją się je wyrażać na forum bo zostaną wyśmiani...

moim zdaniem te 90 % osób to osoby które nie doświadczyły oobe nigdy a zwykły sen biorą za oobe, po co siedzą na tym forum nie wiem ?

inna kwestia że forum bez moderatora zostało zniszczone przez osobę która miała jakieś niki 'zielaarz gojowy' czy coś takiego i pisał głupoty o polityce

+Quote Post
warmine
post 03.06.2018 - 21:19
Post #13

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Więc pojawił sie administrator PurpleCat, pojawił się moderator warmine i został ostatnio pośród userów wybrany nowy moderator TyHu. Tak zwana świeża krew co pomoże nam w dążeniu do zadowolenia forumowiczów . Nad czatem myślimy. Uwierzcie . Raczej będzie.

+Quote Post
Se7en
post 03.06.2018 - 21:40
Post #14

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Nie rozumiem takiego podejścia, że dla 3 osób się nie opłaca. Nawet dla jednej chętnej się opłaca. Nie raz, nie dwa siedziałem po parę godzin z kimś gadając po nocach. Jak cokolwiek ma się ruszyć i użytkownika nic tu nie trzyma po przeczytaniu offtopowych postów. Człowiek wchodzi raz na dobę na minutę, czyta dwa posty i wychodzi. Czasem wystarczyło posiedzieć samemu parę dobrych minut aby z 1 osoby zrobiły się 2, a po godzinie 5 osób które już siedziały do późna i pisały również posty, tworzyły tematy o oobe. Rejestracja z tego co pamiętam była za sms'a więc wielu chętnych nie będzie to logiczne. Nie każdy chce się udzielać ale chętnie np. wejdzie na chat i pogada, zatrzyma się tutaj na dłużej.
Nie logiczne!

+Quote Post
warmine
post 03.06.2018 - 21:57
Post #15

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Dziękuje za ten komentarz . Cieszy mnie takie podejście . Kiedyś na czacie godzinami użytkownicy dyskutowali o oobe i doświadczeniach . Malo tego - robione były eksperymenty na zywo na odległość . Spotykaliśmy sie w realu . Wymienialiśmy wiedza, doświadczeniem, robiliśmy eksperymenty Life z bliska . Ja osobiście nie widzę, żeby teraz ktoś sie angażował w temat oobe tak naprawdę . Jesli komuś zależy na tym to niech tu sie wypowie. To jest forum dla ludzi , którzy chcą poznawać czym jest oobe i pragną zgłębiać wiedzę . Czat nie ma służyć dla trolli i hejterow a niestety czuje że tak będzie . Mimo wszystko czat powstanie :) cierpliwości . Tez go lubiłam :)

+Quote Post
Se7en
post 03.06.2018 - 22:34
Post #16

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ostatnie lata pokazały, że tak nie było aby służył trollom i hejterom. Po pierwsze tu takich praktycznie nie ma bo rejestracja jest płatna więc nikt się nie rejestruje. Z reguły stał pusty ale wystarczyło trochę posiedzieć aby się ruszył.
A co do forum nikt nie chce płacić za rejestrację na forum skoro wszędzie są darmowe fora, trochę to śmierdzi wyłudzeniem kasy i w rzeczywistości tak jest. Bo forum bardzo mało oferuje. Tutaj to jest główny problem, nikt nie zamierza płacić. Tak samo ten kurs oobe daje wiele do życzenia. Potrzebne jest coś nowego, a nie 4+1 na start? Kto w ogóle z nowych to wytrzyma - praktycznie nikt. Nie każdy ma czas, możliwości i przede wszystkim chęci na takie przedsięwzięcia. Są potrzebne alternatywy w kursie, są różne metody na oobe.
Nie ma co się oszukiwać forum już od dawien dawna jest nieaktualne bo nie rozwijane. Ktoś raz coś napisał i tak zostało na lata. W ten sposób się nic nie zmieni, że posty będą TYLKO kontrolowane. Z moderatorów jesteś tak na prawdę tylko Ty za co Tobie chwała ale nie oczekuj, że będzie dobrze.
1. Darmowa rejestracja (bez tego nie pójdzie to dalej)
2. Nowe artykuły i adekwatne kursy
3. Shoutbox
4. Administracja, a nie 1 administrator

Przepraszam za krytykę ale tak to widzę, trzeba działać, a nie czekać.

+Quote Post
TyHu
post 04.06.2018 - 16:13
Post #17

Coprobo
Punkty prestiżu: 619

Notatnik

nad czatem trwają prace , teraz zbytnio nie mam czasu wiec gdzieś w okolicah lipca spodziewajcie się go

Z tą opłatą już nie przesadzajcie 4zł to jak za 1 jedno piwo dla porównania np. No to nie jest dużo.Każdego stać.

+Quote Post
warmine
post 04.06.2018 - 17:16
Post #18

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

CYTAT(TyHu @ 04.06.2018 - 17:13) *
nad czatem trwają prace , teraz zbytnio nie mam czasu wiec gdzieś w okolicah lipca spodziewajcie się go [...]

Super TyHu.
Shoutbox tu kiedyś był. Nie wiem czemu teraz nie ma bo długo mnie nie było. Hmmm... Słuchajcie, jak będzie czat to sobie na bieżąco porozmawiamy o różnych technicznych sprawach. Pewnie fajne pomysły się zrodzą, które można będzie wcielić w życie :)

+Quote Post
Se7en
post 04.06.2018 - 19:15
Post #19

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No tak to my Amerki nie zbudujemy. Chat czy shoutbox to jest chwila roboty. Nie chodzi o to czy kazdego stac czy tez nie to jest jawne wyciaganie pieniedzy dlatego jest tyle gosci. Kto zechce za prawie wymarle forum placic.

+Quote Post
warmine
post 04.06.2018 - 20:30
Post #20

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Ale Ty maruda jesteś , nawet nie sądziłam.Był chaos na forum i trolle bo nie chcieliście moderacji . Potem juz jednak składaliście wnioski by moderacja sie pojawiła . Wrócił administrator, moderator . Poblokowalam trolli , codziennie po kilka godzin siedziałam i czyscilam tematy, ale nadal źle . Został wybrany spośród Was ktoś nowy do pomocy na Wasza prośbę . Proponowałam żeby sie spotkać i poznac. Teraz tez jest kolejny temat o tym . Też źle. Cisza w eterze . Wyciągana jest do Was dłoń i proponowane rożne inicjatywy . Znowu źle bo czemu to a czemu tamto . Chcecie czat więc mówimy Ok powstanie i nadal źle bo to jest nie tak. , to stare , to nieaktualne ,proponuje by razem omówić pomysły to piszesz : tak Ameryki nie zbudujemy . Cieżko Ci dogodzić . TyHu weź Se7en do pomocy bo się chyba zna na php i może szybciej czat uruchomi :)

+Quote Post
Se7en
post 05.06.2018 - 02:53
Post #21

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Ale Ty maruda jesteś , nawet nie sądziłam.
Jak mi coś nie pasuje, a ma być lepiej to o tym pisze.

Był chaos na forum i trolle bo nie chcieliście moderacji .
Nazwijmy rzeczy po imieniu była wojna pomiędzy astrologos i jego kontami zielarzami kontra oryginalnym zielarzem. Innych trolli nie było. Zawsze chciałem aby moderacja była i to chyba jak większość. Myślałem, że forum zostało porzucone przez administracje na to wyglądało.

Potem juz jednak składaliście wnioski by moderacja sie pojawiła . Wrócił administrator, moderator . Poblokowalam trolli , codziennie po kilka godzin siedziałam i czyscilam tematy, ale nadal źle . Został wybrany spośród Was ktoś nowy do pomocy na Wasza prośbę .
Wcale nie mówię, że źle, a wręcz przeciwnie bardzo dobrze iż poczyściłaś to wszystko.

Proponowałam żeby sie spotkać i poznac. Teraz tez jest kolejny temat o tym . Też źle. Cisza w eterze . Wyciągana jest do Was dłoń i proponowane rożne inicjatywy . Znowu źle bo czemu to a czemu tamto . Chcecie czat więc mówimy Ok powstanie i nadal źle bo to jest nie tak. , to stare , to nieaktualne ,proponuje by razem omówić pomysły to piszesz : tak Ameryki nie zbudujemy . Cieżko Ci dogodzić . TyHu weź Se7en do pomocy bo się chyba zna na php i może szybciej czat uruchomi :)
Kto tu jest maruda!? Chętnie bym się spotkał ale jaki jest sens jechać na drugi koniec Polski na parę godzin. Przecież można zrobić jakiś czat na innej stronie - zastępczy skoro są takie utrudnienia. W czym problem bo ja nie widzę żadnego. Płatna rejestracja odstrasza i nikt mi nie powie, że tak nie jest w rzeczywistości. Dowodem są powstające nowe konta, dwa na miesiąc? Z czego żadne nie jest już aktywne z listy nowo powstałych! To nie mi masz dogadzać.

Darmowa rejestracja w tej pozycji jest niezbędną oraz nowa strona startowa, a chat swoją drogą. Nowe poradniki, artykuły, nagrania, kursy itd.. Wiem to jest ogrom pracy aby porobić od zera ale wystarczy znieść płatną rejestrację na początek i efekt murowany. Chyba, że zadowala was to co aktualnie jest, a nie idzie zbytnio na poprawę. Zaglądają tutaj tylko Ci którzy i tak zaglądali cały czas. Szczerzę mówiąc ja i tak się pogodziłem z tym co było i jest. Więc mi to nie robi różnicy bo nie wierzę, że forum wróci do swojej dawnej świetności. Odpowiada mi to co jest chociaż nie wiem po co się tak produkuję pomimo, że to odebrane zostanie jako atak.

+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park