oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

10 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Wasze Najg?upsze, albo najstraszniejsze sny ;)
Ovca
post 03.01.2008 - 21:11
Post #1

Cz?onek Rodziny
Grupa: Podró?nicy

Notatnik

Jakie s? wasze najg?upsze sny albo najgorsze koszmary?

Mnie kiedy? ?ni?o si?, ?e chodz? po mieszkaniu z g?ow? mojego polonisty w reklamówce, a jak na ni? spojrza?am to otworzy?a ?wiec?ce na czerwono oczy, wi?c si? wystraszy?am i wyrzuci?am siatk? przez okno, ale ta g?owa wlecia?a z powrotem drugim oknem i patrzy?a na mnie z parapetu xD
Kiedy?, jak by?am jeszcze ma?a, ?ni?y mi si? kury s?siadów mówi?ce kwestie z "Króla lwa." xD
Czego to umys? nie potrafi wykreowa?... ;)
Jednak najlepiej (nie wiem czemu) wspominam sen, w którym umar?am (oczywi?cie pomijaj?c sny o lataniu - te s? chyba najpi?kniejsze ;D). Postrzelono mnie w serce, wi?c posz?am do szpitala, a tam zaj?li si? mn? lekarze w czarnych kitlach (?). Potem pami?tam mój pogrzeb i twarz mojej mamy przyjmuj?cej kondolencje. Niesamowite prze?ycie :) A gdy si? obudzi?am, czu?am straszny ból dok?adnie w miejscu, w którym we ?nie mnie postrzelono xD
Go to the top of the page

+Quote Post
Kajetanmalyevil
post 03.01.2008 - 21:39
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4

Notatnik

?e wali?em gruche i od tego by? po?ar ca?ego ?wiata ;p

+Quote Post
krasnalek2012
post 03.01.2008 - 22:18
Post #3

Cz?sty Go?? Rodziny
**
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Kaja'89 nie ma g?upich snów, najstraszniejszy mój ?wiadomy sen czy OOBE nie jestem pewien do czego to zaliczy?, by?o utkni?cie w pustce, w nico?ci z którego nie mog?em sie uwolni?, utraci?em swoj? najwy?sz? ?wiadomo?? i min??o sporo czasu zanim j? odzyska?em, przypomniaem sobie to i mnie ciarki przesz?y po plecach :)

+Quote Post
Guest_AlektO_*
post 03.01.2008 - 22:20
Post #4

Guests
Punkty prestiżu:

Kiedy? cz?sto mi si? ?ni?o ?e wchodze do szko?y przez szatnie na dole, ide do góry po schodach tam gdzie s? klasy. Potem chcia?am wyj?? i nie mog?am zej?? na dó?. Wszystkie wyj?cia by?y pokr?cone i pomylone.A jak ju? wysz?am to trafia?am z powrotem do punktu wyj?cia......... m?cz?cy strasznie sen

Albo jak by?am ma?a wtedy ba?am si? spa? odkryta i dusi?am si? pod ko?dr?, bo ba?am si? Frediego Krugera. juz nawet o snach nie wspomne...........a do kibla na obozie chodzili?my w grupach, hehe

?ni mi si? czasami do tej pory lekcja matematyki (tylko czemu prowadzi ja polonistka?).Mia? by? sprawdzian. Nie?le si? napoci?am. Ale klasa si? zbuntowa?a i na szcz??cie nie by?o....
cz?sto si? przez takie sny budze i nie wiem gdzie jestem bo takie realne..............

+Quote Post
Guest_Silverka_*
post 03.01.2008 - 22:47
Post #5

Guests
Punkty prestiżu:

heheh misie keidys snilo, ze jestem sama bez rodzicow jw jakims miescie.. no i na paczatku wszystko cacy. Jade sobie w autobusie z jakimis ludzmi, gdy nagle we snie robi sie ciemno, a raczej zaczal zapadac zmierzch... i wtedy nagle wokol mnie zaczela byc masa wampirow. Zaczelam krzyczec, bo otaczaly mnie ze wszystkich stron :-) chcialy mnie zjesc, i zaatakowa? by mnie ugry?? bym stala sie jedna z nich. Potem mialam LD :-)

+Quote Post
Anio?eczek
post 04.01.2008 - 11:56
Post #6

Cz?onek Rodziny
Grupa: Validating

Notatnik

Te? nie lubie jak mi si? ?ni? wampiry, zawsze sie ko?o mnie kr?c? i chc? ugry??, a ja walcze, nie chce tego, masakra. Czasami jednak udaje im si?....

Albo ?ni? mi si? bardzo w?skie i ciasne pomieszczenia, a ja musze przez nie przej??, a one robi? si? coraz to bardzie ciasne, a? dostaje klaustrofobii ( normalnie nie cierpie na ni? ) i tak bardzo niekomfortowo si? czuje, przeciskam si? i przeciskam..... poprostu strasznie m?cz?cy sen...brrrrrrr

+Quote Post
ptysiek
post 04.01.2008 - 12:37
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 70

Notatnik

no to ?adne sny macie :P

mi to sie ostatnio koszmar ?ni?.. ?e by?am w piwnicy jakiejs ze znajomymi obwiazywa?ysmy sobie g?owy bandazem tak jak nosz? zakonnice? i nagle jedna kolezanka wzie?a mnie na korytarz i zacze?a mówic cos w dziwnym jezyku. i na tym korytarzu sta? wielki krzyz. i nagle z tego krzyza zszed? Jezus?? i zacza? mnie gonic..ale nie by? to typowy Jezus tylko tak jakby ko?ciotrupowaty..

brr.. ^^

+Quote Post
VVi
post 04.01.2008 - 13:05
Post #8

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 76

Notatnik

Mi si? ostatnio ?ni?o dziecko najw?ej 4-letnie przywi?zane za nog? ?a?cuchem do ?ciany. By?o to w piwnicy, a dziecko raczkowa?o po ko?ciach i czaszkach, wo?aj?c mam?, ale mama te? ju? by?a ko?ciotrupem.
Ae ja ogólenie nie reaguje na koszmary. Po prostu obserwuj?. Wi?c najwi?kszym koszmarem jaki mnie wzrusza to jest jak nie mog? normanie biegac w ?nie.
I jeszcze mi si? ?ni?o co? w sumie ?miesznego, ?e mój dobry kumpe ukrad? mi 50 z?, potem policja mi je odda?a, potem on je znów ukrad, potem umar?, po?niej spotkai?my si? w za?wiatach i on mi odda? te 50 z? z ogromnym procentem w obcej walucie.

+Quote Post
ptysiek
post 04.01.2008 - 13:14
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 70

Notatnik

CYTAT(VVi @ 04.01.2008 - 14:05) *
Wi?c najwi?kszym koszmarem jaki mnie wzrusza to jest jak nie mog? normanie biegac w ?nie.

mówisz o tym ze np cos Cie goni albo gdzies sie spieszysz a Ty biegniesz w zwolnionym tempie? skad ja to znam... ;)

+Quote Post
ReCaLL
post 04.01.2008 - 15:19
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 56

Notatnik

koszmarów sporo mialem oj sporo tylko to bylo dosc dawno bo teraz w ogole nie mam koszmarów. Najgorzej bylo jak mi mowe zatyka?o we snie nie moglem nic powiedziec , ruchy powolne i taki strach sparalizowany. Inne to o ufo, pamietam jak bylem w jakims budynku i szybko chcialem sie gdzies schowac bo na zewnatrz bylo ufo. Strasznie sie balem, i schowalem sie do takiej males szafki cos takiego jak w szkolach jest. Strach i to wyczekiwanie na najgorsze brrr Inny to taki ze wychodze ze swojego domu i patrze na ulicach same trupy, widze kolege bardzo postarzalego w agonii, dowiedzialem sie ze jest jakas wielka epidemia.Jeszcze wiele wiele innych ale nie pamietam teraz ;p

+Quote Post
Wodniczka
post 04.01.2008 - 15:38
Post #11

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

Jaki? miesi?c temu mia?am prze?laduj?cy mnie koszmar, a w?a?ciwie koszmarny motyw powtarzaj?cy si? w snach, i nie wa?ne czy to by? normalny sen, czy ?wiadomy czy nawet OBE. A motywem tym by?y wypadaj?ce z?by, nie mog?am z nikim rozmawia? bo natychmiast z ust wysypywa?y mi si? dziesi?tki z?bów, co? okropnego...
A najg?upszy: by?am ?wiadomym prochem rozsypanym na ziemi, a jaki? piesek chcial na mnie narobi? :)

+Quote Post
tom
post 04.01.2008 - 15:51
Post #12

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

ja ju? nie mam jako? koszmarów :| w dzieci?stwie jak mia??m, to potrafi?em "przemówi?" do siebie "to tylko sen" i sie obudzi? jak najszybciej ;p wtedy o LD/oobe nie s?ysz??em ;-)
A tak to zda?y?o mi sie chyba ze 3 razy ?e w ?nie, pod wp?ywem jakiego? stresu który wywo?a?a jaka? sytuacja, dostawa?em szcz?ko?cisku do tego sktopnia ?e kruszy?y mi sie i wypada?y z?by... okropne. Boli perfidnie ;/ ale to by?o jaki? czas tamu ;p

+Quote Post
adrian_01
post 04.01.2008 - 15:54
Post #13

Znajomy Rodziny

Notatnik

Mi sie teraz przypomnia? mój sen kiedy? spotka?em takiego go?cia na spacerku z psem on mia? podkr??one oczy ale wygl?da? porz?dnie Sen: wyszed?em z klatki sz?em gdzie? z tat? i po sierodku bloku by? ten go?? sta? na jakie? ceg?ówce tak jakby by? przygn?biony odwróci? sie do mnie i kaza? mi otworzy? okno (okno pcv) ja mówie ?e sie nie da a on teraz coraz g?o?niej i szybciej otwórz okno ja chcia?em uciec a mia?em spowolnione ruchy i bieg?em tak jakby w miejscu i sie obudzi?em

+Quote Post
grzee
post 04.01.2008 - 17:07
Post #14

break the rules.
Punkty prestiżu: 7

Notatnik

ja najcz??ciej mam koszmary (które z reszt? lubi? ;)) a w pewnym okresie mojego ?ycia bardzo cz?sto ?ni?a mi si? w?asna ?mier?.
najbardziej w pami?ci utkwi? mi sen jak sz?am po jakim? mie?cie, które by?o ca?e zalane wod?... najwyra?niej jaki? potop by? czy co? i ogólnie by?o strasznie ciemno na dworze, na niebie wisia?y g?ste czarne chmury... wszystko by?o zniszczone jak po wojnie albo co?, p?on??y drzewa i zawala?y si? budynki a w wodzie (która by?a bardzo m?tna) p?ywa?o od cholery trupów, a ja sz?am i ca?y czas je musia?am dotyka?, "odgarnia?" i w ko?cu dosz?am do takiego wielkiego ko?cio?a, do którego wesz?am i w ?rodku w ?awkach siedzia?o kilka p?aczek itd i nagle spojrza?am na krzy? a na nim wisia?am ja, ca?a zakrwawiona. Ze strachem w oczach zacz??am si? wycofywa? z ko?cio?a i nagle spojrza?am na jedn? p?aczk?, a ona spojrza?a na mnie spod kaptura i w jej oczach by?a.. taka nico??. jakby nie by?a cz?owiekiem, ani ?adnym potworem. jakby by?a nico?ci?. co? strasznego ;/

h?e h?e. ci?gle mam takie sny ^^;

+Quote Post
MUKA
post 04.01.2008 - 17:26
Post #15

Dusza Towarzystwa

CYTAT
Mnie kiedy? ?ni?o si?, ?e chodz? po mieszkaniu z g?ow? mojego polonisty w reklamówce, a jak na ni? spojrza?am to otworzy?a ?wiec?ce na czerwono oczy, wi?c si? wystraszy?am i wyrzuci?am siatk? przez okno, ale ta g?owa wlecia?a z powrotem drugim oknem i patrzy?a na mnie z parapetu

hehe ciekawy sen:) czyta?a? mo?e ksi??k? ,,Nekroskop" Brian Lumley? :)))

+Quote Post
Guest_Plantator-Dziubas_*
post 04.01.2008 - 18:02
Post #16

Guests
Punkty prestiżu:

---

+Quote Post
Biaggio
post 04.01.2008 - 18:14
Post #17

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 2

Jak by?em ma?y systematycznie mia?em sen gdzie wtedy wcale snem mi si? nie wydawa?, wrecz przeciwnie ,do ktorego? roku zyci bylem przekonany ze to prawda.Co noc w k?cie miedzy szaf? a ?cian? przy wyj?ciu z pokoju sta? facet ca?y ubrany na czarno z cylindrem na g?owie.by?em przerazony.Do dzisiaj ciarki mi przechodza jak o tym pomy?le.

+Quote Post
ReCaLL
post 04.01.2008 - 18:22
Post #18

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 56

Notatnik

a zejebisty sen mialem jak mnie kilku kolesi goni?o w miescie zaczeli do mnie strzelac, kule mnie trafily a ja tylko sie odwrocilem i sciagalem naboje z mojego cia?a prawie jak terminator xD a oni wiali przede mna ;p
No i sny o lataniu tez fajne by?y.

+Quote Post
damiano
post 04.01.2008 - 21:48
Post #19

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(ptysiek @ 04.01.2008 - 13:14) *
mówisz o tym ze np cos Cie goni albo gdzies sie spieszysz a Ty biegniesz w zwolnionym tempie? skad ja to znam... ;)

Ka?dy tak ma. Cz?sto mam sny gdzie zmuszony jestem do ucieczki przed czym?. Ale zauwa?y?em ?e od pewnego czasu radz? sobie z tym problemem :) Pomagam sobie r?koma (gdy czuje opór biegn?c na nogach ,schylam si? i biegn? na czworakach lub te? odpycham si? od ziemi) ?miesznie to wygl?da ,w dodatku jest bardzo m?cz?ce ale bardzo skuteczne :D

+Quote Post
Ovca
post 05.01.2008 - 12:28
Post #20

Cz?onek Rodziny

Notatnik

CYTAT(MUKA @ 04.01.2008 - 17:26) *
hehe ciekawy sen:) czyta?a? mo?e ksi??k? ,,Nekroskop" Brian Lumley? :)))

Nie czyta?am ;) a warto?
A ostatnio ?ni?o mi si? jeszcze, ?e w domu, w którym kiedy? mieszka?am zaatakowali moj? rodzin? terrory?ci. Jaki? irakijczyk lata? po domu z karabinem i chcia? do nas strzela?. Hehe ciekawe uczucie mie? przed oczyma luf? karabinu, jak na jakim? filmie xD Potem ucieka?am z moj? siostr? jak?? ulic?, na której by?o pe?no starych samochodów. Chcia?y?my prosi? kogo? o pomoc, krzycza?y?my, ?e irakijczycy nas goni?, ale nikt nas nie zrozumia? bo wokó? byli sami murzyni. Teraz to wydaje si? ?mieszne, ale we ?nie naprawd? si? ba?am xD
I mnie te? cz?sto si? zdarza, ?e przed kim? uciekam. Zdarzy?o mi si? ju? ucieka? przed batmanem xD ale najgorsze koszmary to s? te, w których uciekam, ale nawet nie wiem przed kim i tego w?a?nie najbardziej si? boj? - ?e zobacz? to co?, co mnie goni.

+Quote Post
VVi
post 05.01.2008 - 13:44
Post #21

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 76

Notatnik

CYTAT(damiano @ 04.01.2008 - 21:48) *
Ka?dy tak ma. Cz?sto mam sny gdzie zmuszony jestem do ucieczki przed czym?. Ale zauwa?y?em ?e od pewnego czasu radz? sobie z tym problemem :) Pomagam sobie r?koma (gdy czuje opór biegn?c na nogach ,schylam si? i biegn? na czworakach lub te? odpycham si? od ziemi) ?miesznie to wygl?da ,w dodatku jest bardzo m?cz?ce ale bardzo skuteczne :D

Heheheh te? tak kiedy? robi?am, ale jako? ostatnio o tym zapomnia?am:/ Ale w sumie si? tak fajnie biega jak pies.

+Quote Post

10 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park