oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Spotkanie ForumowiczÓw Oobe W Szczecinie
Bezimienny Wiatr
post 06.04.2016 - 19:19
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 374

Musimy zebrać chociaż z 4, 5 osób, z tego forum, żeby zorganizować ''zlot''. Niech wpisują się na listę osoby chętne. Osoby, które nie będą wydziwiać i są w stanie przyjechać. Nie róbcie mi w tym temacie żadnych dymów i żadnych głupich pytań, czy zlot może się odbyć gdzie indziej (NIE MOŻE) i czy mamy miejsce zakwaterowania jakieś już na oku. Nie mamy, ale będziemy mieć, miejsce docelowe zlotu to SZCZECIN. Teraz musimy zebrać chętnych i zdeterminowanych, wtedy reszta nie będzie problemem. Co do daty, to 30 kwiecień, ale to możemy zmienić. Zgłaszajcie się, KTO CHCE SIĘ SPOTKAĆ W SZCZECINIE I POBYĆ KILKA DNI ZE SOBĄ, WYMIENIAJĄC SIĘ DOŚWIADCZENIAMI, PRZEMYŚLENIAMI I ROBIĄC WSPÓLNIE TO I OWO I WIĘCEJ, RĘKA DO GÓRY!!!!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
2 Dzięki Allanntaniel za ten przydatny wpis:
MadziaKK, Pożeracz Chmur
Bezimienny Wiatr
post 06.04.2016 - 19:27
Post #2

Dusza Towarzystwa

Mamy 3 osoby chętne, na ten moment

1. Allanntaniel
2. Nosołamacz
3. Osoba spoza forum

+Quote Post
Majin
post 06.04.2016 - 19:30
Post #3

Członek Rodziny
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 68

Notatnik

Kolejny temat o zlocie. Może zróbcie osobne tematy do każdych miast w Polsce. :P

+Quote Post
Foks
post 06.04.2016 - 19:36
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 780

Notatnik

CYTAT(Majin @ 06.04.2016 - 20:30) *
Kolejny temat o zlocie. Może zróbcie osobne tematy do każdych miast w Polsce. :P

W Zabrzu kto chce sie zlotować. Może pójdziemy na masońskiego M-aka:)

+Quote Post
jacob
post 06.04.2016 - 20:35
Post #5

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 28

Jeśli termin się zmieni to ja chcę jechać. Nie wydziwiam, tylko dopiero dowiedziałem się o zlocie i już nie mogę nic zrobić by mieć wolną majówkę.

+Quote Post
Bezimienny Wiatr
post 06.04.2016 - 22:22
Post #6

Dusza Towarzystwa

WZYWAM WAS :)

+Quote Post
DonBuziallo
post 06.04.2016 - 23:49
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 343

Może zróbmy Konferencję PÓŁNOC i Konferencję POŁUDNIE.
Będzie najprościej, najbliżej i najwygodniej dla niepewnych.

+Quote Post
1 Dzięki DonBuziallo za ten przydatny wpis:
Foks
Foks
post 07.04.2016 - 04:09
Post #8

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 780

Notatnik

CYTAT(DonBuziallo @ 07.04.2016 - 00:49) *
Może zróbmy Konferencję PÓŁNOC i Konferencję POŁUDNIE.
Będzie najprościej, najbliżej i najwygodniej dla niepewnych.

Ja mam urodziny w majowe to mogl bym tylko podjechac gdzies na gornym slasku.

+Quote Post
Stworek
post 07.04.2016 - 13:47
Post #9

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 1

CYTAT(Allanntaniel @ 06.04.2016 - 19:19) *
Musimy zebrać chociaż z 4, 5 osób, z tego forum, żeby zorganizować ''zlot''. Niech wpisują się na listę osoby chętne. Osoby, które nie będą wydziwiać i są w stanie przyjechać. Nie róbcie mi w tym temacie żadnych dymów i żadnych głupich pytań, czy zlot może się odbyć gdzie indziej (NIE MOŻE) i czy mamy miejsce zakwaterowania jakieś już na oku. Nie mamy, ale będziemy mieć, miejsce docelowe zlotu to SZCZECIN. Teraz musimy zebrać chętnych i zdeterminowanych, wtedy reszta nie będzie problemem. Co do daty, to 30 kwiecień, ale to możemy zmienić. Zgłaszajcie się, KTO CHCE SIĘ SPOTKAĆ W SZCZECINIE I POBYĆ KILKA DNI ZE SOBĄ, WYMIENIAJĄC SIĘ DOŚWIADCZENIAMI, PRZEMYŚLENIAMI I ROBIĄC WSPÓLNIE TO I OWO I WIĘCEJ, RĘKA DO GÓRY!!!!!!

Czy mimo wstępnych deklaracji dałoby się zrobić jednak zlot gdzieś bliżej centrum naszego pięknego kraju:)? Może to pomoże frekwencji... Ja np. bardzo chciałbym przyjechać, ale to co mamy na ten moment nie do zmiany (czyli miejsce zlotu: Kołobrzeg) jest dla mnie barierą nie do przejścia (jestem z Lublina). Jeśli aktualnie są nawet zadeklarowane 4-5 osób chętnych to co to za zlot???:) Może zmiana lokalizacji coś pomoże??? Myślę, że jak zlot odbywałby się bliżej centrum Polski to dla wielu z nas byłoby to dużym udogodnieniem.... Tj. wyrównana szansa dla wszystkich niezależnie od miejsca zamieszkania... W końcu na taki zlot chciałoby zapewne przyjechać sporo osób z całego kraju, a nie tylko z północnej Polski... Mnie już w razie zmiany lokalizacji macie...:) Ale ok, to tylko moja opinia... Wiem, że w jakiś mnie bliżej nieznany sposób (jestem tu w miarę nowy) decyzja już zapadła i to w pełni respektuję. Ale może można ją zmienić skoro jeszcze nie ma rezerwacji...??? Tak przynajmniej zrozumiałem.. Nie chcę nikomu przeszkadzać, bo wiem, że organizator ma zawsze pod górkę:) I zawsze należy mu się szacunek, za to, że się w ogóle zajmuję tego typu sprawą...No ale może coś jeszcze da się zmienić...???:) Tak dla dobra wszystkich i frekwencji...

+Quote Post
Stworek
post 07.04.2016 - 13:47
Post #10

Gość Rodziny
*

CYTAT(Allanntaniel @ 06.04.2016 - 19:19) *

Czy mimo wstępnych deklaracji dałoby się zrobić jednak zlot gdzieś bliżej centrum naszego pięknego kraju:)? Może to pomoże frekwencji... Ja np. bardzo chciałbym przyjechać, ale to co mamy na ten moment nie do zmiany (czyli miejsce zlotu: Kołobrzeg) jest dla mnie barierą nie do przejścia (jestem z Lublina). Jeśli aktualnie są nawet zadeklarowane 4-5 osób chętnych to co to za zlot???:) Może zmiana lokalizacji coś pomoże??? Myślę, że jak zlot odbywałby się bliżej centrum Polski to dla wielu z nas byłoby to dużym udogodnieniem.... Tj. wyrównana szansa dla wszystkich niezależnie od miejsca zamieszkania... W końcu na taki zlot chciałoby zapewne przyjechać sporo osób z całego kraju, a nie tylko z północnej Polski... Mnie już w razie zmiany lokalizacji macie...:) Ale ok, to tylko moja opinia... Wiem, że w jakiś mnie bliżej nieznany sposób (jestem tu w miarę nowy) decyzja już zapadła i to w pełni respektuję. Ale może można ją zmienić skoro jeszcze nie ma rezerwacji...??? Tak przynajmniej zrozumiałem.. Nie chcę nikomu przeszkadzać, bo wiem, że organizator ma zawsze pod górkę:) I zawsze należy mu się szacunek, za to, że się w ogóle zajmuję tego typu sprawą...No ale może coś jeszcze da się zmienić...???:) Tak dla dobra wszystkich i frekwencji...

+Quote Post
nosołamacz
post 07.04.2016 - 14:59
Post #11

Efekt Jojo
Punkty prestiżu: 391

Notatnik

na razie czekamy na chętnych, a później wybierzemy miejscówke. z kołobrzegu jestem tylko ja wiec ta miejscówka może spokojnie odpaść, bo wole się przejechać i poznać coś nowego, a nie gnić na starych śmieciach. :)

+Quote Post
1 Dzięki nosołamacz za ten przydatny wpis:
Allanntaniel
nosołamacz
post 07.04.2016 - 19:43
Post #12

Efekt Jojo

Notatnik

chętnych jak zwykle...

+Quote Post
Andy16
post 07.04.2016 - 20:13
Post #13

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 196

Notatnik

Zróbcie w Warszawie - najbardziej sprawiedliwe miejsce i najwięcej atrakcji można tam znaleźć. Łatwy dojazd zewsząd. No i co najważniejsze, byłoby to plus parę osób - ja, Adrian, pewnie Paweł, Stworek, Nos też by pewnie pojechał, może Marcin. A z Wrocka do Wawy jedzie Express Inter City, więc możecie wozić ekskluzywnie swoje luksusowe dupy, nawet pierwszą klasą.

+Quote Post
1 Dzięki Andy16 za ten przydatny wpis:
jacob
nosołamacz
post 07.04.2016 - 22:08
Post #14

Efekt Jojo

Notatnik

miałaś nie jechać na "zlot szowinistów"...

+Quote Post
Andy16
post 07.04.2016 - 22:10
Post #15

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Gdybym miała wybierać między koncertem a zlotem szowinistów, to wybrałabym to pierwsze. Nie przekształcaj moich słów.
Może nie chcesz żebym jechała?

+Quote Post
nosołamacz
post 07.04.2016 - 22:12
Post #16

Efekt Jojo

Notatnik

zwisa mi to.

+Quote Post
Andy16
post 07.04.2016 - 22:14
Post #17

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Wcale Ci nie zwisa, że jadę i to z Billem Gates'em.

+Quote Post
Bezimienny Wiatr
post 07.04.2016 - 22:51
Post #18

Dusza Towarzystwa

Masakra co tu sie dzieje

+Quote Post
DonBuziallo
post 07.04.2016 - 23:00
Post #19

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 343

Sandra i Andrzej -
Załóżcie sobie osobny temat tylko dla siebie
i tam się pojeżdżajcie do woli,
bo wszędzie robicie syf.

+Quote Post
Andy16
post 07.04.2016 - 23:04
Post #20

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Dobrze, ale jestem ANDY! Nie Sandra.

+Quote Post
Stworek
post 08.04.2016 - 10:18
Post #21

Gość Rodziny
*

CYTAT(Andy16 @ 07.04.2016 - 23:04) *
Dobrze, ale jestem ANDY! Nie Sandra.

Kochani:) Po co wchodzić w jakieś niepotrzebne spory i wzajemnie się obrażać (np. ludzi z Wrocławia). Zróbmy coś konstruktywnego:) Wszyscy mamy ten sam cel, jesteśmy pewną konkretną społecznością, która powinna siebie wzajemnie szanować i wspierać. Teraz tylko trzeba obrać dobrą drogę do realizacji naszego celu:) Cieszę się, że jednak istnieje opcja zorganizowania zlotu bliżej centrum.. Może nie Warszawa, bo tam drogo (dla niektórych może to być kłopot), a niekoniecznie będzie tam aż tak fantastycznie... Tylko kto aktualnie się podejmie organizacji? Bo po ostatnich "wpisach" mam niejasność, kto właściwie organizuje zlot... Może też warto przesunąć termin, aby więcej osób miało szanse się zadeklarować co do nowej lokalizacji... Tj. z odpowiednim wyprzedzeniem poinformować wszystkich forumowiczów.., np. miesiąc/półtorej miesiąca przed zlotem, tak aby każdy odpowiednio wcześniej mógł sobie "poustawiać" własne sprawy np. w pracy. Zlot 4-5 osób moim zdaniem mija się z sensem..

+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park