oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

14 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Oobe Zlot 2016
noso?amacz
post 17.02.2016 - 16:27
Post #43

Efekt Jojo
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 391

Notatnik

CYTAT(Po?eracz Chmur @ 16.02.2016 - 14:35) *
To s? ma?e domki 2, 3 i 4 osobowe. Dwa domki to mo?e by? stanowczo za ma?o. I nie wiem czy ka?dy zgodzi si? spa? z Tob? w ?ó?ku ;P

ze mn? mo?e ka?dy spa?, ale prosze nie robi? sobie nadzieji. nie sypiam z byle kim:P haha najwy?ej na sufizcie sie prze?pi?:P
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki noso?amacz za ten przydatny wpis:
Szawe?
aumakumma
post 17.02.2016 - 20:45
Post #44

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 209

Notatnik

Masz racj? nosie ,nie masz kompleksów zatem mo?e z Tob? spa? ka?dy. Z reszt? co z tego ,?e razem w 1 ?ó?ku jak i tak wychodzi si? z cia?a.Wa?ne aby ten kto? nie by? gruby i nie zajmowa? du?o miejsca w koju bo komfort spanie spada do zera.Haha. Ja si? zastanawiam czy w ogóle jecha? bo strasznie daleko.Wola?abym Sulistrowiczki . Tym bardziej,?e jest tam magia 2 czakramów s?o?ca i ksi??yca T?pade? i Raduni a ko?o Warszawy to z?e wibracje s? . Nie wiem jeszcze si? bij? z my?lami.W T?pad?ach jest taki o?rodek Mieszko i Jagienka gdzie ostatnio za domki (wieloosobowe)p?acili?my ze znajomymi niedrogo jako? 30z? od osoby.Jest wszystko, o szlakach i malowniczych okolicach nie wspomn? .Ludzie którzy to prowadz? s? te? paranormalni. W Samym o?rodku jest du?y teren, miejsce na ognisko i mo?na dokupi? swojskie wy?ywienie. Sklep te? jest we wsi obok T?pade? ale pewnie tam nie b?dzie miejsc.Cho? mo?e na domki nie b?dzie ch?tnych.Nie wiem to wy ju? ustalacie.

+Quote Post
aumakumma
post 17.02.2016 - 21:08
Post #45

Dusza Towarzystwa

Notatnik

http://www.mieszkoijagienka.pl/index.php/okolica/

+Quote Post
noso?amacz
post 17.02.2016 - 23:31
Post #46

Efekt Jojo

Notatnik

CYTAT(aumakumma @ 17.02.2016 - 20:45) *
Masz racj? nosie ,nie masz kompleksów zatem mo?e z Tob? spa? ka?dy. Z reszt? co z tego ,?e razem w 1 ?ó?ku jak i tak wychodzi si? z cia?a.Wa?ne aby ten kto? nie by? gruby i nie zajmowa? du?o miejsca w koju bo komfort spanie spada do zera.Haha. Ja si? zastanawiam czy w ogóle jecha? bo strasznie daleko.Wola?abym Sulistrowiczki . Tym bardziej,?e jest tam magia 2 czakramów s?o?ca i ksi??yca T?pade? i Raduni a ko?o Warszawy to z?e wibracje s? . Nie wiem jeszcze si? bij? z my?lami.W T?pad?ach jest taki o?rodek Mieszko i Jagienka gdzie ostatnio za domki (wieloosobowe)p?acili?my ze znajomymi niedrogo jako? 30z? od osoby.Jest wszystko, o szlakach i malowniczych okolicach nie wspomn? .Ludzie którzy to prowadz? s? te? paranormalni. W Samym o?rodku jest du?y teren, miejsce na ognisko i mo?na dokupi? swojskie wy?ywienie. Sklep te? jest we wsi obok T?pade? ale pewnie tam nie b?dzie miejsc.Cho? mo?e na domki nie b?dzie ch?tnych.Nie wiem to wy ju? ustalacie.

mi tam nie przeszkadza czy kto? jest szkieletem, czy zamiast chodzi? sie turla. moge spa? z ka?dym kto potrafi nie kopa? po kostkach i nie wysy?a na zwiady morderczych cichaczy ;P chrapanie mo?e by? XD ?pi? ma?o, ale naprawde g??boko :)

mi pasuje ta okolica... w sumie mi ka?da okolica pasuje, ale to taka dzia?eczka :D

edit: to nie tak, ?e ja kompleksów nie mam. ja sie poprostu niemi nie chwale, ale zdradze ci w sekrecie, ?e mam bardzo wielkie kompleksy, albo bardzo ma?e. zale?y jak do tego podej??... i nie moge sie ca?owa?, bo mam ?ó?taczk? i mój poca?unek mo?e okaza? sie ?miertelny i takie tam, których te? nie mog?... XD hahaha nie no kit :P jakbym mnia? sie takimi sprawami przejmowa? i zni?a? sie do poziomu jaskiniowca, któremu tylko poci?g w g?owie to bym sie chyba wola? zabi? :D

+Quote Post
Fáè
post 18.02.2016 - 16:16
Post #47

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 13

Auma, masz racj?, góra ?l??a to niezwyk?e miejsce. Tak?e proponowa?em, i nie tylko ja, z tego wzgl?du m.in. w?a?nie Sulistrowice. Mieli?my mo?liwo?? g?osowania, tak?e uczestniczy?a? w konferencji na fejsbóku, lecz tam nie przedstawi?a? swojej propozycji. W tym roku trwaj? prace naprawcze tamy w Sulistrowicach, przez co zalew jest tymczasowo wypompowany. Tak?e ryzyko zimnej pogody na pocz?tku maja mog?oby nam uniemo?liwi? lub uniemili? w?drówk? po górze, wi?c mieliby?my odebrane ju? obie atrakcje zwi?zane z danym miejscem. Dlatego my?l?, ?e lepszym pomys?em jest zrobi? zlot w Sulistrowicach w przysz?ym roku, o ile nie tradycyjnie w Muchowie, lub innym równie fajnym miejscu. Jest jednak pomys? zrobi? osobny wypad na ?l???, gdy zrobi si? cieplej, przynajmniej miesi?c pó?niej, a wtedy mo?e mo?na by nawet rozbi? namiot na samej ?l??y gdzie? w tym magicznym epickim lesie :3
Je?eli jednak z jaki? sochastycznych powodów organizacja zlotu w Powsinie nie powiedzie si?, b?dziemy próbowali przesun?? miejsce na inne, wówczas Sulistrowice b?d? jak najbardziej miejscem branym pod uwag?.
Oczywi?cie je?eli du?a cz??? osób ch?tnych na tegoroczny zlot woli jednak Sulistrowice od Powsiny, nie b?d? si? spiera?. Prosi?bym tylko nie robi? takich wielkich rewolucji na ostatni? chwil? (która zbli?a si? wielkimi krokami :3), poniewa? to znacznie mo?e wtedy utrudni? organizacj? zlotu...
Nie zgodz? si? jednak, ?e ko?o Warszawy s? z?e wibracje. Wsz?dzie s? takie i takie, to wiele od nas zale?y, do jakich si? dostroimy, a niejednokrotnie jakie sami przywo?amy, lub jakie filtry na?o?ymy na nasz? percepcj?. Na pewno ?l??a jest miejscem niezwyk?ym, ale zapewniam, ?e ko?o Warszawy, jak i w samej Warszawie te? s? fajne miejsca... Za? park kultury w Powsinie to miejsce sprawdzone, ch?tnie ucz?szczane przez wielu ludzi, znane potocznie jako polana kabacka, gdzie jeszcze jako student niejeden raz robili?my sobie ze znajomymi ogniska. Miejsce klimatyczne, spokojne, w otoczeniu natury, a zarazem blisko supermarketu, gdzie mo?na tanio zaopatrze? si? cho?by w jedzenie, o prawie ka?dej porze, a tak?e blisko ostatniej stacji metra, sk?d mo?na ?mign?? do samiu?kiego centrum.
Z takimi lud?mi, w takim miejscu, na pewno b?dzie fajnie :)

+Quote Post
MarcinM
post 19.02.2016 - 17:55
Post #48

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

W sulistrowicachc domki sa bardzo male jest tam bardzo zimno znacznie gorzej niz w tych w janowicach dodatkowo domki sa oddalone od siebie o znaczne odleglosci to bylo zdecydowanie najgorsze miejsce do tej pory.

+Quote Post
noso?amacz
post 19.02.2016 - 18:05
Post #49

Efekt Jojo

Notatnik

rany... ci?gle widze ludzi, którzy patrz? na ?wiat negatywnie :/ ogarnijcie sie! ?ycie jest zajebiste, wiec nie marnujcie czasu na zrz?dzenie. je?li jest daleko to jest zajebi?cie ze wzglendu na to, ?e w jednym domku ludzie dr? ryja, a w drugim mo?na spokojnie spa?. wsz?dzie jest pozytyw, nie ka?dy go widzi...

ps. jak komu? zimno to niech pota?czy, poskacze szybko bedzie cieplej :P

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 19.02.2016 - 21:55
Post #50

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Dlatego my?l?, ?e lepszym pomys?em jest zrobi? zlot w Sulistrowicach w przysz?ym roku,

W sulistrowicachc domki sa bardzo male jest tam bardzo zimno znacznie gorzej niz w tych w janowicach dodatkowo domki sa oddalone od siebie o znaczne odleglosci to bylo zdecydowanie najgorsze miejsce do tej pory.

:) Dla mnie termin majowy bardzo niefortunny bo córka wtedy ma urodziny a rodzina wiadomo najwa?niejsza:)

Co do ?l??y to miejsce magia. Pole namiotowe i zwyk?y namiot, ognisko...jest wiele miejsc, gdzie mo?na tam zorganizowa? spotkanko. Nawet w tym roku jeszcze mo?e jako?:)

S?owianie na Raduni czcili Ksi??yc. na ?l??y s?o?ce. Pod wzgl?dem geograficznym to jedno z 3 miejsc w Europie, gdzie góra oddalona jest od masywu górskiego.

Sztolnie, kult, na ?l??y dawno temu kopalnia...ja jestem troch? gaw?dziarzem to bym poopowiada?:)

Marcin by?e? na Raduni kiedy?? Pi?e? wody z ?róde??

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
aumakumma
Andy16
post 20.02.2016 - 04:33
Post #51

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 196

Notatnik

Nosie, ja mog? z Tob? spa? :) Chocia? nie ukrywam, ?e wola?abym z Madlene, ale ona si? pewnie nie zgodzi, wi?c od biedy ujdziesz :)

+Quote Post
noso?amacz
post 20.02.2016 - 05:02
Post #52

Efekt Jojo

Notatnik

CYTAT(Andy16 @ 20.02.2016 - 04:33) *
Nosie, ja mog? z Tob? spa? :) Chocia? nie ukrywam, ?e wola?abym z Madlene, ale ona si? pewnie nie zgodzi, wi?c od biedy ujdziesz :)

có? ja i tak ma?o sypiam, wiec raczej trzeba mie? szcze?cie ?eby zobaczy? mnie ?pi?cego, a co dopiero sie ze mn? kimn?? :P

+Quote Post
Andy16
post 20.02.2016 - 05:39
Post #53

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Tym bardziej, wynajmowanie dla Ciebie ?ó?ka by?oby marnotrawstwem.

+Quote Post
noso?amacz
post 20.02.2016 - 07:46
Post #54

Efekt Jojo

Notatnik

wiem przep?acam haha XD
ale jak wszyscy zasn? to sie sam nie b?de bawi?, te? udam sie do wyrka.

+Quote Post
Andy16
post 20.02.2016 - 20:39
Post #55

Dusza Towarzystwa

Notatnik

To mówisz, ?e nie...

+Quote Post
Andy16
post 20.02.2016 - 21:24
Post #56

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Lista ch?tnych osób na dzi? dzie?:
1) Andy16
2) Chirurgodnale?ników
3) angelo1978
4) isabel
5) Madlene
6) TyHu
7) B.Soul
8) Arhe
9) Foks z dziewczyn?
10) Dreamer_the_one
11) Aumakumma
12) Fáe / Po?eracz Chmur / Pavve?
13) Allanntaniel (?)
14) Paula333 (?)
15) Warmine (?)
16) Ines (?)
17) Garot (?)
18) Soly (?)
19) Osoba spoza forum 1 (?)
20) Osoba spoza forum 2 (?)
21) Osoba spoza forum 3 (?)
22) Osoba spoza forum 4 (?)

Noso?amacz, nie ma Ci? na li?cie i nie b?dzie.

+Quote Post
noso?amacz
post 20.02.2016 - 21:24
Post #57

Efekt Jojo

Notatnik

...

+Quote Post
noso?amacz
post 20.02.2016 - 21:27
Post #58

Efekt Jojo

Notatnik

...

+Quote Post
aumakumma
post 20.02.2016 - 21:27
Post #59

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Z tego co pami?tam domki w T?pad?ach s? du?e i jeszcze bli?ej ?l??y,bo tu? przy wyj?ciu na szlaki ?l??y.Zaznaczam,?e nie my?l? o Sulistrowiczkach tylko o T?pad?ach nieco wy?ej.Prywatny o?rodek o nazwie Mieszko i Jagienka gdzie cz?sto organizuje spotkania NTV Zagórskiego. Ostatnio zmie?ci?o si? tam 15 osób w jednym domku.Ale mówi? ca?y czas o o?rodku Mieszko i Jagienka. Remont tamy nie ma zwi?zku z dojazdem i ciep?em poniewa? tam dojazd jest od Sobótki a domki z tego co pami?tam mo?na dogrza? ale trzeba by upewni? si? u Ma?gorzaty -w?a?cicielki. Nie wiem tylko jak blisko doje?d?a komunikacja.
Tak tylko pisz? dla wiadomo?ci,nie ?eby na co? wp?ywa? .

+Quote Post
noso?amacz
post 20.02.2016 - 21:29
Post #60

Efekt Jojo

Notatnik

CYTAT(aumakumma @ 20.02.2016 - 21:27) *
Z tego co pami?tam domki w T?pad?ach s? du?e i jeszcze bli?ej ?l??y,bo tu? przy wyj?ciu na szlaki .Ostatnio zmie?ci?o si? tam 15 osób w jednym domku.Ale mówi? ca?y czas o o?rodku Mieszko i Jagienka. Remont tamy nie ma zwi?zku z dojazdem i ciep?em
poniewa? tam dojazd jest od Sobótki. Nie wiem tylko jak blisko doje?d?a komunikacja.
Tak tylko pisz? dla wiadomo?ci,nie ?eby na co? wp?ywa? .

ale wody nie ma?

+Quote Post
Andy16
post 20.02.2016 - 21:36
Post #61

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(noso?amacz @ 20.02.2016 - 21:27) *
cu? zbytnio inteligentna nie jeste?... dobra nie gadam z dziwkami. nara
na przysz?o?? bierz kase, mo?e na lepszy dom cie bedzie sta?, albo i po miesi?cu kupisz sobie w?any.

Ani mi w g?owie robi? co?, z czego nie mam przyjemno?ci, za darmo.

+Quote Post
aumakumma
post 20.02.2016 - 21:38
Post #62

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Wody?? nie ma??? Jest jak najbardziej.Zaraz zadzwoni? zapyta? do kole?anki bo ja tam zawsze spa?am w pokoju w pensjonacie obok z tv ,?azienk? za 55z? za nocleg.

+Quote Post
1 Dzięki aumakumma za ten przydatny wpis:
noso?amacz
Andy16
post 20.02.2016 - 21:39
Post #63

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Lista ch?tnych osób na dzi? dzie?:
1) Andy16
3) angelo1978
4) isabel
5) Madlene
6) TyHu
7) B.Soul
8) Arhe
9) Foks z dziewczyn?
10) Dreamer_the_one
11) Aumakumma
12) Fáe / Po?eracz Chmur / Pavve?
13) Allanntaniel (?)
14) Paula333 (?)
15) Warmine (?)
16) Ines (?)
17) Garot (?)
18) Soly (?)
19) Osoba spoza forum 1 (?)
20) Osoba spoza forum 2 (?)
21) Osoba spoza forum 3 (?)
22) Osoba spoza forum 4 (?)

+Quote Post

14 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park