oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

14 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Oobe Zlot 2016
nosołamacz
post 17.02.2016 - 16:27
Post #43

Efekt Jojo
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 391

Notatnik

CYTAT(Pożeracz Chmur @ 16.02.2016 - 14:35) *
To są małe domki 2, 3 i 4 osobowe. Dwa domki to może być stanowczo za mało. I nie wiem czy każdy zgodzi się spać z Tobą w łóżku ;P

ze mną może każdy spać, ale prosze nie robić sobie nadzieji. nie sypiam z byle kim:P haha najwyżej na sufizcie sie prześpię:P
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki nosołamacz za ten przydatny wpis:
Szaweł
aumakumma
post 17.02.2016 - 20:45
Post #44

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 209

Notatnik

Masz rację nosie ,nie masz kompleksów zatem może z Tobą spać każdy. Z resztą co z tego ,że razem w 1 łóżku jak i tak wychodzi się z ciała.Ważne aby ten ktoś nie był gruby i nie zajmował dużo miejsca w koju bo komfort spanie spada do zera.Haha. Ja się zastanawiam czy w ogóle jechać bo strasznie daleko.Wolałabym Sulistrowiczki . Tym bardziej,że jest tam magia 2 czakramów słońca i księżyca Tąpadeł i Raduni a koło Warszawy to złe wibracje są . Nie wiem jeszcze się biję z myślami.W Tąpadłach jest taki ośrodek Mieszko i Jagienka gdzie ostatnio za domki (wieloosobowe)płaciliśmy ze znajomymi niedrogo jakoś 30zł od osoby.Jest wszystko, o szlakach i malowniczych okolicach nie wspomnę .Ludzie którzy to prowadzą są też paranormalni. W Samym ośrodku jest duży teren, miejsce na ognisko i można dokupić swojskie wyżywienie. Sklep też jest we wsi obok Tąpadeł ale pewnie tam nie będzie miejsc.Choć może na domki nie będzie chętnych.Nie wiem to wy już ustalacie.

+Quote Post
aumakumma
post 17.02.2016 - 21:08
Post #45

Dusza Towarzystwa

Notatnik

http://www.mieszkoijagienka.pl/index.php/okolica/

+Quote Post
nosołamacz
post 17.02.2016 - 23:31
Post #46

Efekt Jojo

Notatnik

CYTAT(aumakumma @ 17.02.2016 - 20:45) *
Masz rację nosie ,nie masz kompleksów zatem może z Tobą spać każdy. Z resztą co z tego ,że razem w 1 łóżku jak i tak wychodzi się z ciała.Ważne aby ten ktoś nie był gruby i nie zajmował dużo miejsca w koju bo komfort spanie spada do zera.Haha. Ja się zastanawiam czy w ogóle jechać bo strasznie daleko.Wolałabym Sulistrowiczki . Tym bardziej,że jest tam magia 2 czakramów słońca i księżyca Tąpadeł i Raduni a koło Warszawy to złe wibracje są . Nie wiem jeszcze się biję z myślami.W Tąpadłach jest taki ośrodek Mieszko i Jagienka gdzie ostatnio za domki (wieloosobowe)płaciliśmy ze znajomymi niedrogo jakoś 30zł od osoby.Jest wszystko, o szlakach i malowniczych okolicach nie wspomnę .Ludzie którzy to prowadzą są też paranormalni. W Samym ośrodku jest duży teren, miejsce na ognisko i można dokupić swojskie wyżywienie. Sklep też jest we wsi obok Tąpadeł ale pewnie tam nie będzie miejsc.Choć może na domki nie będzie chętnych.Nie wiem to wy już ustalacie.

mi tam nie przeszkadza czy ktoś jest szkieletem, czy zamiast chodzić sie turla. moge spać z każdym kto potrafi nie kopać po kostkach i nie wysyła na zwiady morderczych cichaczy ;P chrapanie może być XD śpię mało, ale naprawde głęboko :)

mi pasuje ta okolica... w sumie mi każda okolica pasuje, ale to taka działeczka :D

edit: to nie tak, że ja kompleksów nie mam. ja sie poprostu niemi nie chwale, ale zdradze ci w sekrecie, że mam bardzo wielkie kompleksy, albo bardzo małe. zależy jak do tego podejść... i nie moge sie całować, bo mam żółtaczkę i mój pocałunek może okazać sie śmiertelny i takie tam, których też nie mogę... XD hahaha nie no kit :P jakbym mniał sie takimi sprawami przejmować i zniżać sie do poziomu jaskiniowca, któremu tylko pociąg w głowie to bym sie chyba wolał zabić :D

+Quote Post
Fáè
post 18.02.2016 - 16:16
Post #47

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 13

Auma, masz rację, góra Ślęża to niezwykłe miejsce. Także proponowałem, i nie tylko ja, z tego względu m.in. właśnie Sulistrowice. Mieliśmy możliwość głosowania, także uczestniczyłaś w konferencji na fejsbóku, lecz tam nie przedstawiłaś swojej propozycji. W tym roku trwają prace naprawcze tamy w Sulistrowicach, przez co zalew jest tymczasowo wypompowany. Także ryzyko zimnej pogody na początku maja mogłoby nam uniemożliwić lub uniemilić wędrówkę po górze, więc mielibyśmy odebrane już obie atrakcje związane z danym miejscem. Dlatego myślę, że lepszym pomysłem jest zrobić zlot w Sulistrowicach w przyszłym roku, o ile nie tradycyjnie w Muchowie, lub innym równie fajnym miejscu. Jest jednak pomysł zrobić osobny wypad na Ślężę, gdy zrobi się cieplej, przynajmniej miesiąc później, a wtedy może można by nawet rozbić namiot na samej Ślęży gdzieś w tym magicznym epickim lesie :3
Jeżeli jednak z jakiś sochastycznych powodów organizacja zlotu w Powsinie nie powiedzie się, będziemy próbowali przesunąć miejsce na inne, wówczas Sulistrowice będą jak najbardziej miejscem branym pod uwagę.
Oczywiście jeżeli duża część osób chętnych na tegoroczny zlot woli jednak Sulistrowice od Powsiny, nie będę się spierał. Prosiłbym tylko nie robić takich wielkich rewolucji na ostatnią chwilę (która zbliża się wielkimi krokami :3), ponieważ to znacznie może wtedy utrudnić organizację zlotu...
Nie zgodzę się jednak, że koło Warszawy są złe wibracje. Wszędzie są takie i takie, to wiele od nas zależy, do jakich się dostroimy, a niejednokrotnie jakie sami przywołamy, lub jakie filtry nałożymy na naszą percepcję. Na pewno Ślęża jest miejscem niezwykłym, ale zapewniam, że koło Warszawy, jak i w samej Warszawie też są fajne miejsca... Zaś park kultury w Powsinie to miejsce sprawdzone, chętnie uczęszczane przez wielu ludzi, znane potocznie jako polana kabacka, gdzie jeszcze jako student niejeden raz robiliśmy sobie ze znajomymi ogniska. Miejsce klimatyczne, spokojne, w otoczeniu natury, a zarazem blisko supermarketu, gdzie można tanio zaopatrzeć się choćby w jedzenie, o prawie każdej porze, a także blisko ostatniej stacji metra, skąd można śmignąć do samiuśkiego centrum.
Z takimi ludźmi, w takim miejscu, na pewno będzie fajnie :)

+Quote Post
MarcinM
post 19.02.2016 - 17:55
Post #48

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

W sulistrowicachc domki sa bardzo male jest tam bardzo zimno znacznie gorzej niz w tych w janowicach dodatkowo domki sa oddalone od siebie o znaczne odleglosci to bylo zdecydowanie najgorsze miejsce do tej pory.

+Quote Post
nosołamacz
post 19.02.2016 - 18:05
Post #49

Efekt Jojo

Notatnik

rany... ciągle widze ludzi, którzy patrzą na świat negatywnie :/ ogarnijcie sie! życie jest zajebiste, wiec nie marnujcie czasu na zrzędzenie. jeśli jest daleko to jest zajebiście ze wzglendu na to, że w jednym domku ludzie drą ryja, a w drugim można spokojnie spać. wszędzie jest pozytyw, nie każdy go widzi...

ps. jak komuś zimno to niech potańczy, poskacze szybko bedzie cieplej :P

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 19.02.2016 - 21:55
Post #50

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Dlatego myślę, że lepszym pomysłem jest zrobić zlot w Sulistrowicach w przyszłym roku,

W sulistrowicachc domki sa bardzo male jest tam bardzo zimno znacznie gorzej niz w tych w janowicach dodatkowo domki sa oddalone od siebie o znaczne odleglosci to bylo zdecydowanie najgorsze miejsce do tej pory.

:) Dla mnie termin majowy bardzo niefortunny bo córka wtedy ma urodziny a rodzina wiadomo najważniejsza:)

Co do Ślęży to miejsce magia. Pole namiotowe i zwykły namiot, ognisko...jest wiele miejsc, gdzie można tam zorganizować spotkanko. Nawet w tym roku jeszcze może jakoś:)

Słowianie na Raduni czcili Księżyc. na Ślęży słońce. Pod względem geograficznym to jedno z 3 miejsc w Europie, gdzie góra oddalona jest od masywu górskiego.

Sztolnie, kult, na Ślęży dawno temu kopalnia...ja jestem trochę gawędziarzem to bym poopowiadał:)

Marcin byłeś na Raduni kiedyś? Piłeś wody z źródeł?

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
aumakumma
Andy16
post 20.02.2016 - 04:33
Post #51

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 196

Notatnik

Nosie, ja mogę z Tobą spać :) Chociaż nie ukrywam, że wolałabym z Madlene, ale ona się pewnie nie zgodzi, więc od biedy ujdziesz :)

+Quote Post
nosołamacz
post 20.02.2016 - 05:02
Post #52

Efekt Jojo

Notatnik

CYTAT(Andy16 @ 20.02.2016 - 04:33) *
Nosie, ja mogę z Tobą spać :) Chociaż nie ukrywam, że wolałabym z Madlene, ale ona się pewnie nie zgodzi, więc od biedy ujdziesz :)

cóż ja i tak mało sypiam, wiec raczej trzeba mieć szczeście żeby zobaczyć mnie śpiącego, a co dopiero sie ze mną kimnąć :P

+Quote Post
Andy16
post 20.02.2016 - 05:39
Post #53

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Tym bardziej, wynajmowanie dla Ciebie łóżka byłoby marnotrawstwem.

+Quote Post
nosołamacz
post 20.02.2016 - 07:46
Post #54

Efekt Jojo

Notatnik

wiem przepłacam haha XD
ale jak wszyscy zasną to sie sam nie będe bawił, też udam sie do wyrka.

+Quote Post
Andy16
post 20.02.2016 - 20:39
Post #55

Dusza Towarzystwa

Notatnik

To mówisz, że nie...

+Quote Post
Andy16
post 20.02.2016 - 21:24
Post #56

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Lista chętnych osób na dziś dzień:
1) Andy16
2) Chirurgodnaleśników
3) angelo1978
4) isabel
5) Madlene
6) TyHu
7) B.Soul
8) Arhe
9) Foks z dziewczyną
10) Dreamer_the_one
11) Aumakumma
12) Fáe / Pożeracz Chmur / Pavveł
13) Allanntaniel (?)
14) Paula333 (?)
15) Warmine (?)
16) Ines (?)
17) Garot (?)
18) Soly (?)
19) Osoba spoza forum 1 (?)
20) Osoba spoza forum 2 (?)
21) Osoba spoza forum 3 (?)
22) Osoba spoza forum 4 (?)

Nosołamacz, nie ma Cię na liście i nie będzie.

+Quote Post
nosołamacz
post 20.02.2016 - 21:24
Post #57

Efekt Jojo

Notatnik

...

+Quote Post
nosołamacz
post 20.02.2016 - 21:27
Post #58

Efekt Jojo

Notatnik

...

+Quote Post
aumakumma
post 20.02.2016 - 21:27
Post #59

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Z tego co pamiętam domki w Tąpadłach są duże i jeszcze bliżej Ślęży,bo tuż przy wyjściu na szlaki Ślęży.Zaznaczam,że nie myślę o Sulistrowiczkach tylko o Tąpadłach nieco wyżej.Prywatny ośrodek o nazwie Mieszko i Jagienka gdzie często organizuje spotkania NTV Zagórskiego. Ostatnio zmieściło się tam 15 osób w jednym domku.Ale mówię cały czas o ośrodku Mieszko i Jagienka. Remont tamy nie ma związku z dojazdem i ciepłem ponieważ tam dojazd jest od Sobótki a domki z tego co pamiętam można dogrzać ale trzeba by upewnić się u Małgorzaty -właścicielki. Nie wiem tylko jak blisko dojeżdża komunikacja.
Tak tylko piszę dla wiadomości,nie żeby na coś wpływać .

+Quote Post
nosołamacz
post 20.02.2016 - 21:29
Post #60

Efekt Jojo

Notatnik

CYTAT(aumakumma @ 20.02.2016 - 21:27) *
Z tego co pamiętam domki w Tąpadłach są duże i jeszcze bliżej Ślęży,bo tuż przy wyjściu na szlaki .Ostatnio zmieściło się tam 15 osób w jednym domku.Ale mówię cały czas o ośrodku Mieszko i Jagienka. Remont tamy nie ma związku z dojazdem i ciepłem
ponieważ tam dojazd jest od Sobótki. Nie wiem tylko jak blisko dojeżdża komunikacja.
Tak tylko piszę dla wiadomości,nie żeby na coś wpływać .

ale wody nie ma?

+Quote Post
Andy16
post 20.02.2016 - 21:36
Post #61

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(nosołamacz @ 20.02.2016 - 21:27) *
cuż zbytnio inteligentna nie jesteś... dobra nie gadam z dziwkami. nara
na przyszłość bierz kase, może na lepszy dom cie bedzie stać, albo i po miesiącu kupisz sobie włany.

Ani mi w głowie robić coś, z czego nie mam przyjemności, za darmo.

+Quote Post
aumakumma
post 20.02.2016 - 21:38
Post #62

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Wody?? nie ma??? Jest jak najbardziej.Zaraz zadzwonię zapytać do koleżanki bo ja tam zawsze spałam w pokoju w pensjonacie obok z tv ,łazienką za 55zł za nocleg.

+Quote Post
1 Dzięki aumakumma za ten przydatny wpis:
nosołamacz
Andy16
post 20.02.2016 - 21:39
Post #63

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Lista chętnych osób na dziś dzień:
1) Andy16
3) angelo1978
4) isabel
5) Madlene
6) TyHu
7) B.Soul
8) Arhe
9) Foks z dziewczyną
10) Dreamer_the_one
11) Aumakumma
12) Fáe / Pożeracz Chmur / Pavveł
13) Allanntaniel (?)
14) Paula333 (?)
15) Warmine (?)
16) Ines (?)
17) Garot (?)
18) Soly (?)
19) Osoba spoza forum 1 (?)
20) Osoba spoza forum 2 (?)
21) Osoba spoza forum 3 (?)
22) Osoba spoza forum 4 (?)

+Quote Post

14 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park