oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

7 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Wra?enia Po Oobe Zlocie
paciorek
post 05.08.2007 - 22:32
Post #22

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 4

Notatnik

CYTAT(Noble @ 05.08.2007 - 22:46) *
eh..... Ja Pier*** Q*** ma? !!!!!!!!!!!!!!! JA WAS WSZYSTKICH KOCHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak sie wyspie to napsze cos wiecej... chociaz ciezko przelac na slowa to co czuje... pozdro dla wszystkich !!

Jeszcze bardziej mnie prowokuj!
I tak juz jestem dostatecznie z?y, ?e nie urodzi?em si? rok wcze?niej!
O wy! Chcecie sprowokowa? biednego Paciorka!

Tez Cie kocham Noble :)
Go to the top of the page

+Quote Post
obe_jerry
post 05.08.2007 - 22:44
Post #23

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 34

Notatnik

NO ale mam nadzieje ze jutro, jak sie wy?picie porz?dnie to zdacie relacje dok?adn? ze zlotu a nie tylko opis swoich emocji :D:D Bo z niecierpliwo?ci? czekamy na szczegó?y:D

+Quote Post
post 05.08.2007 - 22:47
Post #24

Grupa:
Punkty prestiżu:

... po prostu brak s?ów by to opisa?, ale by?o zjebi?cie, OBEMANIAKOWO :). Zosta?em tak na?adowany energi? ?e teraz przez tydzie? b?de dochodzi? do siebie :).Poza tym moja ?ona (która jeszcze nie lata :p) te? zobemaniakowa?a :p . Dzi?ki wszystkim a najwi?ksze DZI?KI dla Imara za zorganizowanie zlotu.... obejadek by? zajebisty i obebigos te? ...MNIAM... by?o super... DO ZOBACZENIA NA NAST?PNYM ZLOCIE...
Kochani jeste?cie :)

+Quote Post
Guest_Artur_flyer_*
post 05.08.2007 - 23:12
Post #25

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Namaste @ 05.08.2007 - 23:27) *
Nie tylko kubki ale i ksi??ki,Obe Dzwi?ki,notesiki Darek po prostu DA? OD SERCA

To super prezenty dostali?cie i jak tu Darka nie kocha?. Darek LOVE

+Quote Post
amen
post 05.08.2007 - 23:32
Post #26

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 15

Kochani...
Nigdy bym nie przypuszcza?, ?e te kilka dni mog? by? tak cudowne. Mo?liwo?? spotkania tylu wspania?ych ludzi, super atmosfera zabytkowego pa?acyku, cudowna pogoda, oaza ciszy i pi?kna przyroda... to wszystko stworzy?o klimat, którego nigdy nie zapomn?... I przede wszystkim WY- stali?cie mi si? po kilku godzinach tacy bliscy. I nie s? to czcze s?owa, potwierdzi to ka?dy uczestnik zlotu... Dzi?ki wielkie Wam za wszystko! I do spotkania na Czartowych Ska?ach;)

+Quote Post
daywalker
post 05.08.2007 - 23:36
Post #27

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Nie potrafi? odnale?? s?ów, które mog?yby w pe?ni wyrazi? mój smutek..:( Paczka niesamowitych, pe?nych ?ycia ludzi... Pi?kne kobiety:), i prawdziwi m??czy?ni... To jest w?a?nie grupka osób, która powinna nas reprezentowa?. OBE REBELIANCI z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!! Foty wysz?y na prawd? nie?le. Mam nadziej? ?e to nie jedyna galeria, i z niecierpliwo?ci? czekam na reszt?. To musia?o by? naprawd? pi?kne do?wiadczenie.. Czasami doszukuje sie w tym wszystkim sprawiedliwo?ci, ale widocznie tak musia?o ju? by?.. Je?eli jest tam jeszcze si?a, która stanie mi na przeszkodzie, pozna moje prawdziwe oblicze.. Nie ma mo?liwo?ci, aby zabrak?o mojej osoby na nast?pnym zlocie...(Który, mam nadziej? odb?dzie si? bli?ej centrum polski..) Bez problemu dostrzeg?em artystów w?ród tak nielicznej grupki, pewnie nawet nie zdajemy sobie sprawy, z waszej prawdziwej warto?ci. Czuje si? dumny, b?d?c cz??ci?, tego projektu. Pozdrawiam Wszystkich Uczestników Zlotu, ??cze si? razem z wami w rado?ci. Niech te chwil?, zostan? w waszej pami?ci do ko?ca ?ycia, i do zobaczenia w realu:).

+Quote Post
noizz
post 06.08.2007 - 06:44
Post #28

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Witajcie ;)

Wlasnie wszedlem do domu. 8 godzin w pociagu, praktycznie nieprzespana noc, oczy mi sie kleja i kreci mi sie w glowie wiec nie wiem, czy napisze teraz cos sensownego ;)

Ci wszyscy, ktorych nie bylo na zlocie: pomyslcie sobie jak bardzo chcielibyscie tam byc. A teraz pomnozcie to przez 10, dodajcie ogromna ilosc szczerosci i milosci... i dalej bedzie za malo ;) Chcialbym jakos opisac to, co sie dzialo, to jak sie czuje, ale po prostu brakuje mi slow.

A co bylo? Rekordowa ilosc jazni doswiadczajacych OBE na metr kwadratowy, MEGADAWKA energii i milosci, non-stop wymiana doswiadczen, wycieczka na OBE gorke, OBE bigos i OBEjadek, OBE ognicho do poznej nocki, medytacje, mentalne szarpanie i urywanie glowy, sernik Zbyszka, OBE prezenty, OBE Hymn, chodzenie boso po rozpalonych weglach, OBE Afterparty, picie alkoholow "nie do konca legalnych" ;) i ciekawe tego skutki... Najmniej to bylo chyba spania :p

Poczekajcie az bedzie film. Tego wszystkiego co sie dzialo po prostu nie da sie opisac, kto byl ten wie o czym mowie :D

+Quote Post
Conchita
post 06.08.2007 - 08:49
Post #29

OBE Maniak 36
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 32

Notatnik

No faktycznie, ?al ?e nie mog?am zawita?:(:( ?wietne foty!!! Napiszcie wi?cej, kto jest kto!

Mo?e nast?pnym razem lepiej mi si? u?o?y...

+Quote Post
Kronopio
post 06.08.2007 - 08:51
Post #30

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

By?o i jest PI?KNIE!
przede wszystkim FIZYCZNI przyjaciele
OBE ZLOT to równie? rozmowy do bia?ego rana, nowe teorie, wymiana do?wiadcze?. Nie zabrak?o metafizycznych prze?y? (o ile wszystkie takimi nie by?y) i tu: zabawa cia?kami ze Zbychem, mentalne ( i nie tylko) poca?unki, urywanie g?owy. Niezidentyfikowane obiekty lataj?ce. Energie (jak te widoczne na zdj?ciu: http://www.ratsquare.pl/obezlot/min_153.jpg) St?panie po roz?arzonych w?glach. Pierwsza wersja hymnu OBE Maniaków. Bez pr?du, bez powtórek, bez ci??. SPONTANICZNIE. Nagrane za pierwszym podej?ciem.PI?KNE!
s?owa: OBEManiak,
muzyka: dj noizz,
wokal: Anula, Amen, Kronopio.
Love, Peace, Rock'n'roll
( http://www.wrzuta.pl/audio/qShxmf96BB/ )
du?o DU?O MI?Ó??I i pozytywnej energii

+Quote Post
MrDruid
post 06.08.2007 - 08:52
Post #31

Przechodzie?

Witajcie!!
Zgodnie z obietnic? ju? sie zarejestrowa?em na forum i wysy?am Wam, OBE Maniacy poznani w REALU, linki do fotek które "napstryka?em" :)
Macie 2 paczki zdj??, 1 paczka zdj?cia zmniejszone do ogl?dania, 2 paczka to zdj?cia bez kompresji, jak kto? chce sobie wydrukowa?.
1 paczka (53MB - 191 zdj??):
www.arkas.pl/it/zdjecia.zip
2 paczka (300MB - 191 zdj??)
www.arkas.pl/it/zdjeciaduze.zip

Mi?ego ogl?dania :)
Pozdro

+Quote Post
Kazik
post 06.08.2007 - 09:16
Post #32

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 78

Hej wszystkim!
Wrzuci?em na moj? napr?dce sklecon? stronk? zdj?cia z OBE Zlotu.
Prze?yjmy to jeszcze raz, bo dzia?o si? tak wiele!
Ech.. szkoda, ?e tak szybko si? sko?czy?o...

Pozdrawiam wszystkich!

:-) Kazik

adres:
http://krutkowski.pop.e-wro.pl/OBE%20Zlot/index.html

+Quote Post
ines
post 06.08.2007 - 09:30
Post #33

Cz?onek Rodziny
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 84

Notatnik

ogl?dam zdj?cia ze zlotu i czuj? was, wasz? obecno??, by?o tak pi?knie, tak strasznie du?o pozytywnej energii w jednym miejscu. by?o jest i b?dzie pi?knie!!!
ja te? was wszystkich KOCHAM!

+Quote Post
Kronopio
post 06.08.2007 - 09:39
Post #34

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

CYTAT(Kazik @ 06.08.2007 - 10:16) *
Hej wszystkim!
Wrzuci?em na moj? napr?dce sklecon? stronk? zdj?cia z OBE Zlotu.
Prze?yjmy to jeszcze raz, bo dzia?o si? tak wiele!
Ech.. szkoda, ?e tak szybko si? sko?czy?o...

Kazik, ?wietne zdj?cia. Klimat uchwycony jak trzeba. Dzi?ki stary:)

+Quote Post
Kazik
post 06.08.2007 - 09:54
Post #35

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 78

CYTAT(Kronopio @ 06.08.2007 - 10:39) *
Kazik, ?wietne zdj?cia. Klimat uchwycony jak trzeba. Dzi?ki stary:)

Dzi?ki!
Szkoda, ?e siad?a mi bateria, a ja (jak jaki? debil) nie wzi??em ?adowarki. Tak wi?c ostatni dzie?, to tylko fotki z komórki...

:-) Pozdr!

+Quote Post
DeEmO_oN
post 06.08.2007 - 09:58
Post #36

Cz?sty Go?? Rodziny
**

Notatnik

Ale zajebiste zdjecia, szkoda ze mnie nie bylo :(:(:(:(

+Quote Post
PiRo
post 06.08.2007 - 10:03
Post #37

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

:)) "?a?uje" i "szkoda" nabierze innego wymiaru jak zobaczycie nagrania video... :P ju? wam wspó?czuje :P :)))

+Quote Post
ines
post 06.08.2007 - 10:04
Post #38

Cz?onek Rodziny
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 84

Notatnik

kto? zostawi? ?adowark? w pa?acyku, prosz? o kontakt ode?l? poczt? :)

+Quote Post
mavej
post 06.08.2007 - 10:06
Post #39

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

Jestem w szoku, ja my?la?em ?e b?dzie zayebi?cie, ale to co si? dzia?o, jak by?o masakra s?ów niema ?eby opisa? "jeste?cie zyebi?ci naprawd?" :D Dzi?kuj? wam, ?e mog?em si? z wami tak wspaniale bawi?! :D

+Quote Post
Noble
post 06.08.2007 - 10:30
Post #40

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 137

Notatnik

CYTAT(ines @ 06.08.2007 - 11:04) *
kto? zostawi? ?adowark? w pa?acyku, prosz? o kontakt ode?l? poczt? :)

?adowarke zostawi? Draq :) wiec jak co to z nim trzeba sie skontaktowa? :)

+Quote Post
Draq
post 06.08.2007 - 11:55
Post #41

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 178

Notatnik

No faktycznie zostawi?em. ?nili?cie mi sie wszyscy, jeszcze nigdy nie do?wiadczy?em takiego fascynuj?cego, przepe?nionego mi?o?ci? spotkania. Hymn super wyszed?, mo?na ju? szykowa? kolejn? date na zlot hehe :). Pozdrawiam wszystkich gor?co.

+Quote Post
quality
post 06.08.2007 - 12:11
Post #42

Znajomy Rodziny

Notatnik

?esz kurna... nie denerwujcie mnie O_o Wspó?czuj? sama sobie, ?e mnie nie by?o :/

+Quote Post

7 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park