oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> Majówka Tuż... Tuż... No Cóż, OOBE zgromadzenie?
Garot
post 04.04.2018 - 08:34
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 298

Witam OOBEmaniaków, Zielarzy oraz zwykłych zjadaczy chleba z bigosem

Widząc tytuł tematu możecie doznać przekazu myślowego, który z kolei niektórym może przywołać różne emocje, sama dyskusja może być na pewno zastrzykiem pozytywnej energii, oraz nie oszukując - zarazem tej negatywnej.
Przy dobrych wiatrach wytworzy się tornado, co bywa wskazane na tym ostatnimi czasy bezwietrznym forum. Polecą krowy...

Dlatego z góry zachęcam moderatora do pomocy w patronacie nad tym potencjalnie nieprzewidywalnym fenomenem. Do Zielarzy apeluje o trochę umiaru, a resztę zachęcam do dodania czegoś nie koniecznie konstruktywnego do dyskusji.

Nie powiem że natchnął mnie sam Duch Święty (albo szatan) do napisania tego posta, było to raczej za sprawą wspomnienia z stymulującego umysł zlotu pełnego spoko ludzi, spędzonego w fajnej atmosferze przybarwionym tu poranną kawą tam zimnym napojem musującym w towarzystwie leśnej flory.
Zapraszam gorąco Romana, Andersena, Pawła, Marcinów, Dreamera, Warmine, wszystkich których imion nie wymieniłem a byli wtedy obecni i wszystkich którzy mogą się zjawić ;)
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Garot za ten przydatny wpis:
PurpleCat
Se7en
post 04.04.2018 - 09:21
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Niestety nic z tego nie wyjdzie, szkoda, że cześć osób budzi się tylko na wiosnę jak majówka się zbliża. Przypominając sobie o starych zlotach i myślą, że coś zorganizują na wymarłym forum do którego nie dokładają. Niestety jest to forum zapomniane i nie chciane tym bardziej przez administratora i moderatorów których nie widać od lat. Panuje istna samowolka przykładem jest astrologos i jego konta z zielarzami. Nie to, że jestem przeciwny, a wręcz przeciwnie. Przy większym zainteresowaniu zloty nie wychodziły.

+Quote Post
warmine
post 04.04.2018 - 17:52
Post #3

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 1237

Notatnik

Cześć Garot ! :) miło Cie widzieć . Jednak pojawiają sie tu jeszcze starzy znajomi . Super . Jakby sie zebrała ekipa to możliwe , że zawitam :) Se7en samowolka sie skończyła od początku marca . Klony Ziela poblokowane , próbuje teraz ogarnąć ten syf jaki użytkownicy tu zrobili . Juz dużo pousuwałam śmieci . Możecie mi pomóc podając linki do tematów, którymi trzeba się zająć . Założę osobny temat gdzie możecie raportować bo skrzynka to sie zaraz zapcha . Obiecuję przejrzeć każdy temat , który zaraportujecie, że trzeba zrobić w nim porządek . Jestem w szoku co tu sie stało . Forum ma służyć ludziom jako pomoc . Myśle, że nie jest wymarłe patrząc ile w obecnej chwili jest tu ze mną osób - ponad 30. To , że nie piszą , nie oznacza że ich nie ma :) zachęcam wszystkich , nawet tych co nigdy nie udzielali się na forum do wspólnego spotkania się bo to są niezapomniane chwile . Nie ma znaczenia czy się znamy czy nie . Jest właśnie okazja żeby sie poznać i na pewno będzie super . Zawsze było :)

+Quote Post
8 Dzięki warmine za ten przydatny wpis:
Garot, Garot, Garot, Garot, Garot, Garot, Pożeracz Chmur, Se7en
Nieświadoma...
post 04.04.2018 - 19:19
Post #4

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 46

CYTAT(warmine @ 04.04.2018 - 18:52) *
Cześć Garot ! :) miło Cie widzieć . Jednak pojawiają sie tu jeszcze starzy znajomi . Super . Jakby sie zebrała ekipa to możliwe , że zawitam :) Se7en samowolka sie skończyła od początku marca . Klony Ziela poblokowane , próbuje teraz ogarnąć ten syf jaki użytkownicy tu zrobili . Juz dużo pousuwałam śmieci . Możecie mi pomóc podając linki do tematów, którymi trzeba się zająć . Założę osobny temat gdzie możecie raportować bo skrzynka to sie zaraz zapcha . Obiecuję przejrzeć każdy temat , który zaraportujecie, że trzeba zrobić w nim porządek . Jestem w szoku co tu sie stało . Forum ma służyć ludziom jako pomoc . Myśle, że nie jest wymarłe patrząc ile w obecnej chwili jest tu ze mną osób - ponad 30. To , że nie piszą , nie oznacza że ich nie ma :) zachęcam wszystkich , nawet tych co nigdy nie udzielali się na forum do wspólnego spotkania się bo to są niezapomniane chwile . Nie ma znaczenia czy się znamy czy nie . Jest właśnie okazja żeby sie poznać i na pewno będzie super . Zawsze było :)

Jak miło wiedzieć, że w końcu forum wraca do łask i czyszczone jest od trolli :) może znowu będzie tu można powymieniać się doświadczeniami i nauczyć się czegoś nowego

+Quote Post
1 Dzięki Nieświadoma... za ten przydatny wpis:
Pożeracz Chmur
Garot
post 05.04.2018 - 08:18
Post #5

Dusza Towarzystwa

Mieszkam w Polsce więc jak będzie akcja to przyjeżdżam bez lipy.

Jakieś miejsce po taniości załatwić, mogę pomóc w organizacji, brak mi doświadczenia ale chęci mam ;7

+Quote Post
Se7en
post 05.04.2018 - 10:48
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Miło jest mi to słyszeć :). Fakt gości zawsze jest sporo, aktywności mało, a jak się zdarzały tematy to z reguły nie związane z tematyką. Po prostu brakuję świeżych tematów o oobe, a forum wróci do łask. Chętnie przyjadę na zlot ale nie obiecuję.

+Quote Post
warmine
post 06.04.2018 - 22:22
Post #7

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Ja juz wiem ze nikt nie odważy sie napisać. Za dużo trolli było ostatnio , które pogrzebały to co zawsze miało wartość i łączyło ludzi w tym wspaniałym kiedyś miejscu . Czuje juz ze nie ma co liczyć na zlot . Możemy sie umówić na spotkanie na piwko we Wrocławiu . I tak będziecie mega zadowoleni . Ja moge jedna osobę przenocować . Chyba ze nie macie nic przeciwko spaniu razem to sie pomieszczą dwie osoby .

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 06.04.2018 - 22:41
Post #8

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Czy trolle mogą pogrzebać WARTOŚĆ? Wątpię...to tak jakby z kilku kup w lesie zrobić z lasu szambo. Zlot tu proponuję:)

https://www.facebook.com/events/317432498709981/

Kto chętny?:)

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
Pożeracz Chmur
warmine
post 06.04.2018 - 23:01
Post #9

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Ja chętna . Lubię poznawać ludzi . Nie musza to być osoby ktore piszą . Każda osobę z naszego forum zapraszam .

+Quote Post
2 Dzięki warmine za ten przydatny wpis:
Se7en, Zielarz Gajowy
MarcinM
post 08.04.2018 - 10:25
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

weż zielarz ty nic nie pisz bo na zlot miałes jechac juz około 8 razy

+Quote Post
warmine
post 08.04.2018 - 21:08
Post #11

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

To ja mam propozycje dla Zielarza i wszystkich osób chętnych by się poznać :) Co Wy na to by sobie wyskoczyć na piwko dnia 5 maja (sobota) we Wrocławiu . Spotkalibyśmy się na dworcu PKP i razem wyruszyli na miasto .

+Quote Post
2 Dzięki warmine za ten przydatny wpis:
Andy16, TyHu
Garot
post 09.04.2018 - 09:09
Post #12

Dusza Towarzystwa

90% jestem, pogadam z szefem o wolne

+Quote Post
Nieświadoma...
post 14.04.2018 - 09:49
Post #13

Członek Rodziny

Warmine, czemu akurat w Wrocławiu?

+Quote Post
warmine
post 14.04.2018 - 21:51
Post #14

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Żeby Zielarz nie miał wymówki , że daleko bo on z Wrocławia 😉 a tak serio to Wrocław ładne miasto i dużo obemaniaków w nim mieszka więc większe prawdopodobieństwo , że się pojawią . Jeden , który narazie nie pojawia się na forum będzie. Może jeszcze uda mi się namówić kogoś ze starych forumowiczów .

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 14.04.2018 - 21:59
Post #15

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Chętny jestem jak zawsze:) Teraz to już przyjezdny do Wrocławia:) Zloty majówkowe zawsze były dla mnie "problemem" bo wtedy córka ma urodziny:) Do zobaczenia...:)

+Quote Post
Nieświadoma...
post 15.04.2018 - 10:42
Post #16

Członek Rodziny

CYTAT(warmine @ 14.04.2018 - 22:51) *
Żeby Zielarz nie miał wymówki , że daleko bo on z Wrocławia 😉 a tak serio to Wrocław ładne miasto i dużo obemaniaków w nim mieszka więc większe prawdopodobieństwo , że się pojawią . Jeden , który narazie nie pojawia się na forum będzie. Może jeszcze uda mi się namówić kogoś ze starych forumowiczów .

I rozumiem, że robicie wszystko pod Zielarza? A co z forumowiczami, którzy nie są tu starymi wyjadaczami, albo nie udzielają się tak bardzo? Tylko stare wygi Was obchodzą?Proponuję, żeby zrobić ankietę i tam zagłosować w którym miejscu się spotkamy.

+Quote Post
warmine
post 15.04.2018 - 16:43
Post #17

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Nie rozumiesz . To był żart z Zielarzem . Ja dałam propozycje we Wrocławiu bo nikt nic nie zaproponował . Jeśli komuś za daleko do Wrocławia , żeby sie spotkać na pare godzin to oczywiście może dać też inne propozycje i inne terminy :) fajnie by było poznać jak najwięcej osób z forum .

+Quote Post
dreamer_the_one
post 18.04.2018 - 23:27
Post #18

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 354

Notatnik

łe. Dziekuje za wspomnienie mnie w pierwszym poście. Czuję się podłechtany że nie wiem :-) niesamowite!
Niestety albo stety cały maj zapierdzielam ze pszczółkami i robię miodek :-) więc jeśli coś sie urodzi kiedyś później to na pewno przyjadę. Jeszcze raz dzieki za pamięć, Garot ;)

https://www.youtube.com/watch?v=dDlJblbxaTs
3mam kciuki za Wasze spotkanie we Wro. Buziaki i ściski ;)

+Quote Post
Garot
post 19.04.2018 - 06:52
Post #19

Dusza Towarzystwa

Wolne na 5-6 mam załatwione tylko temat coś ucichł

+Quote Post
warmine
post 19.04.2018 - 19:49
Post #20

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Nie no 5 maj na spotkanie aktualne :)

+Quote Post
dreamer_the_one
post 19.04.2018 - 21:12
Post #21

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 354

Notatnik

wraz z ozyciem forum licze na czata ehhh to byly czasy :)

+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park