oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3  
Closed TopicStart new topic
> Słowa Otuchy , Bądźcie nie do zdarcia!!!!!!!!!
Marcus Tibor Fer...
post 04.08.2010 - 17:33
Post #43

OBE Maniak 101
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 31

Notatnik

I ja swoje grosze dodam...

Pragnę abyśmy Wszyscy Pewnego dnia doszli do momentu, w którym znów powiemy do siebie "To jest niemożliwe" "NIE WIERZĘ W TO" Bo nie jest ważne do jak wielkich tajemnic dojdziemy... Kiedykolwiek!

Ja wiem że te słowa zamienią się po pewnym czasie "A możne jednak"
Prowadzeni własnym losem w końcu będziemy w stanie powiedzieć"Chyba na pewno"
Aby po upłynięciu kolejnej klepsydry prychnąć "BA! Jasne że TO MOŻLIWE...TO JEST PEWNE"

Bo przypomnijcie sobie początek... A końca nie widać :)

Każde z Was Drodzy Przyjaciele WIE... Że dane nam jest być świadkami, a może nawet współsprawcami, wielkich zmian Ludzkiej Świadomości.

Dlatego z wielką radością a właściwie z Wielką Bezwarunkową Miłością, Pragnę podziękować każdemu z was i każdej sytuacji w moim życiu, która doprowadziła mnie do miejsca w którym siedzę i piszę te słowa.

Każda atomowa sekunda, każdy kwant światła, czasu i naszego JA, jest Wielkim Spełnieniem czegoś, czego jeszcze nie ogarniamy.

I to właśnie jest najwspanialsze.

"Wszechświat hojnie obdarza tego, kto jest wierny własnej legendzie"-Paulo Coelho

Dlatego życzę wam i sobie... Bądźmy wierni
Go to the top of the page

+Quote Post
6 Dzięki Marcus Tibor Ferenczy za ten przydatny wpis:
bielik110, ILU, Jaskul-Maniak, Kimkolwiek, lordini, TyHu
Aleister Crowley
post 30.10.2010 - 18:43
Post #44

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 21

Notatnik

Dziś powróciłem do oobe jak i na forum po tygodniowej przerwie...
Dzisiaj wyjde!
Pozdro :)

+Quote Post
Astral Parsley
post 01.11.2010 - 23:56
Post #45

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 21

Stary piękne słowa... zawsze motywują mnie do każdej kolejnej próby. Tułam się po swoim umyśle czy gdzieś TAM i nie tracę wiary. Chodź czytam tekst piąty, piętnasty, pięćdziesiąty raz, ciągle buduje się we mnie ta ochota... nie- potrzeba wyjścia!

A więc do dzieła- niech każdy, tak jak ja ćwiczy, ćwiczy i ćwiczy aż do skutku!
Złote góry... heh- dla mnie jest to o wiele więcej. OOBE nie jest tylko rozrywką... z czasem staję się stylem życia.

+Quote Post
Well...
post 05.01.2011 - 11:05
Post #46

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 9

Notatnik

Im więcej czytałam, tym bardziej ciepło robiło mi się na sercu ;) Hmm... uwierzyłam, że jeszcze dziś pokonam swój strach, i wyjdę. Bo za każdym razem, byłam o krok. Ale wtedy, ten cholerny strach wszystko niweczył.
Każdemu się uda - trzeba tylko w to wierzyć, i dążyć to osiągnięcia celu.
Tyle ode mnie w tym pozytywnym wątku.

Powodzenia. Oby ta noc, była dla początkujących, tą nocą w której pierwszy raz wyjdą.

+Quote Post
1 Dzięki Well... za ten przydatny wpis:
MadziaKK
ziomus
post 06.02.2011 - 15:27
Post #47

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 25

Az ciarki mnie przechodzą jak to wszystko czytam :) trenuje od paru dni i chcę, chcę wiecej...
Niech już nadejdzie ta noc, w której szczęście będzie mi dane.
Nie poddam się będę bo wiem, że jest mi to pisane...

+Quote Post
1 Dzięki ziomus za ten przydatny wpis:
MadziaKK
Katha
post 12.01.2012 - 19:31
Post #48

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 18

W chwilach zwątpienia często czytałam ten temat. Zwątpienia, ponieważ ktoś wyciągnął mnie kilkakrotnie z ciała, by pokazać jakie to fajne i jakie daje możliwości, a potem odszedł i nakazał uczyć się samemu. No dobra :D jaka Twoja wola, taka moja moc ...
dwa razy bilokacyjny sukces, dwa razy sukces z LD -> do Oobe, za piątym wisiałam już w kosmosie, więc i inne wymiary nie są dla mnie zamknięte

pozytywne myślenie, dużo nauki i wiara we własne możliwości - nic więcej nie potrzeba

+Quote Post
2 Dzięki Katha za ten przydatny wpis:
MadziaKK, zankel
Mały_Krzyś
post 26.01.2012 - 21:24
Post #49

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 38

Notatnik

Moim zdaniem jest tak: jeśli znani ludzie jak Monroe piszą o niemal natychmiastowych efektach, doświadczenie ludzie z forum również, np kurs http://www.oobe.pl/park/Kurs-wedlug-forum-t3014.html to dla mnie logiczne jest, że ludzie niemogący osiągnąć pożądanego stanu świadomości robią po prostu coś nie tak. Nie pamiętam gdzie ale na pewno na tym forum, ktoś napisał że po kilku latach udało mu się wyjść tylko na 5 sek..... Proszę was, ludziska. Czy istnieją jakieś słowa otuchy ??? Wytrwałość ??? Czytam dzisiaj jeden z notatników, że gość wkurzał się i przeklinał podczas relaksacji (co samo w sobie jest paradoksem) bo wszystko go denerwowało no i niestety zasnął zamiast wyjść z ciała. Rozmawianie o wytrwałości ma sens ale wtedy jak ktoś próbuje drugi tydzień i nic a nie np drugi rok... (co zresztą u wielu osób na tym forum to norma)..

+Quote Post
bielik110
post 29.01.2012 - 16:40
Post #50

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1147

Witaj Mały Krzysiu:)moim skromnym zdaniem nie potrzeba ci słów otuchy,potrzeba ci świadomości siebie:)kim jesteś,i czym jest świat który jest,a jaki znałeś do tej pory:)pozdrawiam i miłości życzę

+Quote Post
Mały_Krzyś
post 29.01.2012 - 17:27
Post #51

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

CYTAT(bielik110 @ 29.01.2012 - 16:40) *
Witaj Mały Krzysiu:)moim skromnym zdaniem nie potrzeba ci słów otuchy,potrzeba ci świadomości siebie:)kim jesteś,i czym jest świat który jest,a jaki znałeś do tej pory:)pozdrawiam i miłości życzę

Jest dokładnie jak piszesz. Co prawda ćwiczę dopiero 4 dni i tylko ocieram się o wyjście, jednak uważam, że słowa otuchy to nie właściwa metoda dla osób, którym to nie wychodzi. Raczej analiza tego, co robią nie tak. Przed nimi, może też i przede mną jest mała bariera: ci naprawdę doświadczeni raczej nie są skorzy do analizowania problemów z wyjściem osób początkujących, chociażby z takiego powodu, że jest ich dość sporo. Z drugiej strony czasem też jest tak, że "mówisz do słupa a słup jak d...pa" ;) Czytając ten mój poprzedni post, to stwierdzam, że "zabrzmiał" dość egoistycznie. Słowa otuchy TAK; ANALIZA przede wszystkim.
I dziękuję za MIŁOŚĆ. To proste słowo znaczy baaardzo wiele. Nadal się tego uczę i nie zawsze mi to wychodzi, nie zawsze o tym pamiętam. Czasem myślę, że to brak lub niewystarczająca "ilość" miłości może być problemem przy wyjściu. ALe to tylko moje przemyślenia początkującego. MIŁOŚĆ ułatwia życie, więc oobe również :)

+Quote Post
1 Dzięki Mały_Krzyś za ten przydatny wpis:
bielik110
Mały_Krzyś
post 29.01.2012 - 20:12
Post #52

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

Ja w swoim życiu zauważyłem jedną rzecz: bez miłości nie ma radości z życia a bez radości czyli również dobrego samopoczucia myśle, że obe jest ciężko osiągnąć. "Ciesz się życiem..." to słowa Darka Sugiera i nie tylko.

+Quote Post
2 Dzięki Mały_Krzyś za ten przydatny wpis:
bielik110, Deimond
nicechris
post 20.04.2015 - 22:17
Post #53

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 4

Notatnik

Dla mnie problemem nie było wyjście tylko nie miałem z kim na ten temat porozmawiać, rodzina jak coś powiedziałem na ten temat że mają mnie nie budzić gwałtownie bo mogę ni wrócić lub nie dokończyć rozmowy stwierdzili że się naćpałem choć wiedzą że nigdy nie brałem. Po prostu skupiasz się i zapominasz jak myślisz o realu to bardzo blokuje. Ja się stresowałem i mnie wracało bo myślałem o realu.Im więcej opuszczałem tym łatwiej bo czułem się tam lepiej niż w życiu realnym. Jeśli cię zawróci i bardzo chcesz wrócić to często udało mi się wrócić bo skupiałem się na ostatnim wydarzeniu.

+Quote Post
1 Dzięki nicechris za ten przydatny wpis:
MadziaKK
quazgaa
post 16.07.2015 - 13:40
Post #54

Gość Rodziny
*
Punkty prestiżu: 3

Notatnik

Tak, miłość Agape na pewno jest bardzo ważną, kluczową wręcz rzeczą zarówno w astralu jak i w świecie fizycznym. Bez dobrych intencji nie ma nawet po co zagłębiać się w oobe, bo tak jak można tam spotkać przepiękne rzeczy, byty, można także napotkać Ten przeciwny biegun, bardzo negatywny. Z tym nie ma żartów, trzeba wchodzić tam z czystym umysłem, otwartym i przede wszystkim pozytywnie myśleć i WIEDZIEĆ że Wasi Niefizyczni Przyjaciele nie pozwolą by stała Wam się krzywda. Co prawda w astralu bardzo ważną rolę odgrywa kolor aury, już na poziomie koloru indygo możemy bez strachu podróżować. Z pewnego wiarygodnego źródła dowiedziałem się, iż mam fioletowy kolor podstawowy aury oraz jestem numerologiczną 11, jestem początkujący, próbowałem 2 razy wychodzić,lecz osiągałem tylko wibracje. Piszę to, aby uświadomić, że każdy może wychodzić z c.f po kilku próbach lub po kilku latach, szybciej lub wolniej. To nie jest dar, każdy To może, lecz 95 % ludności Ziemii jest jak ja to mówię "ograniczona, nie świadoma" , sami muszą zechcieć wejść w ten drugi świat - MY możemy im tylko pokazać swoim przykładem jak to może wyglądać, jednak za nich pracy nie wykonamy. Wnioskując. Każdy na tym forum JUŻ WYGRAŁ. Jest w pewnym stopniu oświecony, nawet jeżeli nie udało mu się ani razu wyjść ;)

+Quote Post
1 Dzięki quazgaa za ten przydatny wpis:
Szaweł
Madlene26
post 18.07.2015 - 11:38
Post #55

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 53

https://www.youtube.com/watch?v=Cx0RWPgDQtA

+Quote Post
2 Dzięki Madlene26 za ten przydatny wpis:
nosołamacz, Szaweł
Zbyszek
post 25.07.2015 - 22:51
Post #56

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 976

Notatnik

do jakiegos wczesniejszego tekstu:) e tam nie moze zostac zamknieta raz otwarta furka. Mozna zaczac medytowac az beda sie robic obe. Jezeli nie od razu to poprzez podroze monenowskie kazdy kiedys dojdzie do swiadomych snow z pelna swiadomoscia poza cialem. Byle sie nie napalić na zaboj, bo wtedy nie furka a kosmos wali sie na głowę

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Closed TopicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park