oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Niefizyczni Przyjaciele - IstniejĄ !
wlosi
post 12.11.2007 - 14:32
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 1

Bez kitu czuje potrzebe podzielenia sie tym co mi sie przytrafilo. Od jakiegos czasu przed snem afirmuje sobie o manifestacje spotkania niefizycznych przyjaciol. dzisiaj sobie smacznie spalem az nagle dostalem paralizu. Mowie sobie no nic szczegolnego czesto sie zdarza ale tym razem jakos bardzo latwo go przebrnolem, szybciutko nastapilo odlaczenie i bah jestem w pokoju. Schodze sobie schodami w dol i patrze jak moj dom rozswietla niesamowite swiatlo. Z okien przebijal sie blask slonca ale tak intensywnego i tak cieplego ze bylem naprawde nim porazony. Podszedlem do okna i poczulem tak wspaniala lekkosc, nie wiem akceptacje? po prostu czulem sie bardzo bardzo dobrze i z wrazenia (doslownie) upadlem na plecy, ale zamiast zderzyc sie z ziemia wpadlem w czule objecie tego swiatla, po czym bardzo zrelaksowany poczulem jak unosze sie do gory. nie wiem ile tak trwalem w tym stanie ale byl naprawde cudowny a po wszystkim obudzilem sie w swoim lozku jeszcze dlugo bedac pod wrazeniem tego zdarzenia. Nie wiem tylko jak je interpretowac, czyzby moja afirmacja zostala wysluchana?
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Odpowiedzi
wlosi
post 12.11.2007 - 21:53
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 1

Tresc afirmacji? nie wyobrazam sobie poslugiwac sie jakas regulka. Chcesz tego? chcesz tego bardzo bardzo bardzo mocno? Po prostu o tym pomysl to proste nic trudnego. Ja do tematu oobe podchodze z baaaaaaardzo duza odlegloscia czasowa tzn., doswiadczam samoistnych oobe raz na jakis czas i daja mi duzo do myslenia :) czytam ksiazki, to tu, to tam, dyskutuje nabywam nowych doswiadczen przemyslen. Ostatnim przemysleniem wlasnie bylo to ze bardzo chcialbym spotkac moje wyzsze ja. I tak przed snem bardzo bardzo mocno wyrazalem tą chec w stanie relaksu/focus10/alfa jak kto woli. To nie jest trudne, po prostu sie poloz, zrelaksuj, wyobraz sobie jakas fajna sytuacje ze swojego zycia poczuj ją, poczuj troche Czystej Bezwarunkowej Milosci, pomysl w myslach intencje, nadaj jej mocy i wyslij ja w przestrzen! na pewno zostanie wysluchana uwierzcie mi ! do dzisiaj bym nie przypuszczal ze to sie stanie, ale od dzis juz wiem , NIE JESTEM SAM ! HAHAHahaha nawet nie wiecie jakie to zajebiste uczucie, WIEM ZE NIE JESTEM SAM !:D:D:D:D:D
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park