oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Geniusz Nikoli Tesli A Oobe?
Krukos
post 11.07.2014 - 01:20
Post #22

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

ka?de nurtuj?ce pytanie mo?e mie? jednocze?nie odpowiedz tak i nie. Równie dobrze mog? rzuci? monet? i uzna? to za odpowiedz od kosmitów.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki suchowiec za ten przydatny wpis:
Prozak
izabelagr93
post 11.07.2014 - 09:22
Post #23

Cz?onek Rodziny
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 31

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 10.07.2014 - 23:27) *
Je?li zaufamy Istnieniu/Bogu to pytania i odpowiedzi stan? si? zb?dne. Jest jak jest i co ma by? to b?dzie, ale oczywi?cie mo?na pyta? bo pono? kto pyta...:)

Ja chc? zadawa? pytania i chc? kreowa? swoje ?ycie, a nie tylko przyja? zasad? jest jak jest..........

+Quote Post
izabelagr93
post 11.07.2014 - 09:22
Post #24

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 31

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 10.07.2014 - 23:27) *
Je?li zaufamy Istnieniu/Bogu to pytania i odpowiedzi stan? si? zb?dne. Jest jak jest i co ma by? to b?dzie, ale oczywi?cie mo?na pyta? bo pono? kto pyta...:)

Ja chc? zadawa? pytania i chc? kreowa? swoje ?ycie, a nie tylko przyj?? zasad? jest jak jest..........

+Quote Post
Pavve?
post 11.07.2014 - 14:53
Post #25

Punkty prestiżu: 1966

Notatnik

Suchowiec, przesadzasz... to nie to samo.
A wiele pyta? ma odpowied? tak, albo nie, a nie tak i nie.

Zielu i Izo, a ja uwa?am ?e wbrew pozorom jedna i druga teza jest prawdziwa i o dziwo sobie nie przecz? ^^. D?ugo by si? rozpisywa?, chyba ?atwiej, szybciej, lepiej, skuteczniej b?dzie, jak kto? nad tym pokontempluje :)

+Quote Post
ma_sny
post 11.07.2014 - 17:28
Post #26

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 72

"Czynniki uprawiania OBE Nautyki, czy to amatorsko, tudzie? zawodowo i z zapa?em maniaka-quasi-naukowca, wy??cznie nios? ze sob? aspekt pozytywno-zdrowotny."

Dariusz Sugier

Nie ma w?tpliwo?ci ?e Tesla daleko lata? ale op?tany wiedz? by?. Taki ?art, ludzie w Boga nie wierz? a z?o wierz?. Na niskie cz?stotliwo?ci tak ?atwo im fazowa? ale ?eby dup? ruszy? a nie tylko gada? to si? nie chce.

Panie Michale szanuje twoje do?wiadczenie i jedz tych g??bów z polibudy:D Roman ale naprawd? pierdolisz czasem.

+Quote Post
twistoid
post 11.07.2014 - 19:04
Post #27

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2175

odwied?cie mój profil i zostawicie jakie? swoje z?ote my?li ?eby mi by?o mi?o XD

+Quote Post
bielik110
post 13.07.2014 - 00:02
Post #28

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1150

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 10.07.2014 - 22:27) *

Brawo:):)

Zaufac Bogu:) to zaufa? samemu sobie,to kierowa? si? sercem:) wtedy znikaj? potrzeby:)?yje sie chwil?:)i jest zajebi?cie:) wtedy ?ycie staje si? pasj?:) i nie mo?na sie "na?y?" :)

+Quote Post
MadziaKK
post 14.07.2014 - 08:57
Post #29

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

Kiedys ukladalam pasjanse... zeby otrzymac odpowiedz... A na koniec kazdego, jak nie wyszedl tak jak chcialam zeby wyszedl i dal konkretna odpowiedz, to sobie zawsze czyms wytlumaczylam, ze i tak bedzie po mojemu. ;)

Tak czasem wyraznie slyszalam w myslach moich opiekunow, ze az sie dziwie, ze nie zaiteresowalam sie tym wczesniej, tylko spokojnie prowadzilam swoje madre "monologi".

+Quote Post
Pavve?
post 14.07.2014 - 10:35
Post #30

Notatnik

Bielik, a ja s?dz?, ?e trzeba utrzyma? równowag? pomi?dzy tworzeniem, a przyjmowaniem... Jeste?my przecie? z natury jednocze?nie kreatorami i kreowanymi.

MadziaKK, to po co tego pasjansa wyk?ada?a??
A sk?d wiesz czy to dalej nie monologi, albo tulpa jaka??...

Pozdrawiam.

+Quote Post
1 Dzięki Pavve? za ten przydatny wpis:
bielik110
bielik110
post 14.07.2014 - 12:26
Post #31

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1150

Ta równowaga jest ca?y czas:):) tylko My poprzez utrzymywanie "równowagi" :):) wlimy pod siebie:):)

Dlatego mówimy tak g?o?no o Sercu:) bo tak(mo?na inaczej ale to bardzo,bardzo d?ugo) wznie?? si? ponad umys?:) który jest podpi?ty pod wszystko co jest:):) i ka?dy mocniejszy "umys?em":):) mo?e na ciebie wp?ywa?:)

Wi?c :)na skróty mówi?c w sercu mieszka "Bóg" twoja czysta mi?o??:)która kocha wszystko bez warunków wszystko co BY?O:)JEST:)I B?DZIE:):)

Kiedy znajdziemy wej?cie :) nic ci ju? nie b?dzie potrzebne:) ale nie ma co si? martwi?:) bo wszystko b?dziemy mie?

Jezus mówi? ?e jest królem nie z tego królestwa:) W niebie:):) jest si? wszystkim:)tym co jest,kompletnym poznaniem siebie,swoich wszystkich do?wiadcze?(?y?) :):)

+Quote Post
3 Dzięki bielik110 za ten przydatny wpis:
MadziaKK, M?ody89, Pavve?
MadziaKK
post 15.07.2014 - 19:41
Post #32

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Pavve? @ 14.07.2014 - 11:35) *
Bielik, a ja s?dz?, ?e trzeba utrzyma? równowag? pomi?dzy tworzeniem, a przyjmowaniem... Jeste?my przecie? z natury jednocze?nie kreatorami i kreowanymi.

MadziaKK, to po co tego pasjansa wyk?ada?a??
A sk?d wiesz czy to dalej nie monologi, albo tulpa jaka??...

Pozdrawiam.

Pavvel, nie wiem, czy jsetes tego swiadomy. Nie przestalam sie na ciebie gniewac... zeby po prostu nie powiedziec, ze jak widze jak na dloni, co chcesz uzyskac z tej rozmowy, twoje intencje, it itd... po prostu mi niedobrze i nie chce z toba dyskutowac. PO PROSTU. Wiem czego szukasz , i ja ci w tym nie pomoge, a twoje rzekome oswiecenie, jak to ujmujesz jest o "kant dupy warte" jakby to powiedzial, ktos stad...

Nie mam radosci z tego, zeby w slowa ubierac, to co sklada sie na twoje postepowanie na forum, i twoje zycie, czy to co zajmuje twoje jecestwo na codzien. Naprawde. I nie po to pisze to co pisze teraz, zeby zaczac dyskuje od nowa. Ale po to, zebys wiedzial, ze nie chcialo mi sie po prostu reagowac na twoje zaczepki do "doroslej" dyskuji, podobno na argumenty, dla samego dyskutowania. Bez wiedzy i glebszego poznania i doznawiania. Dla mnie takie dyskuje nie maja wiekszego sensu.

I owszem, przestalam cie lubic.

Gniewaj sie albo i nie, dla mnei to obojetne, nie bede odpisywac na twoje posty, komentarze w moim notatniku tez mozesz sobie darowac.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 15.07.2014 - 20:12
Post #33

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Nie przestalam sie na ciebie gniewac

po prostu mi niedobrze i nie chce z toba dyskutowac.

a twoje rzekome oswiecenie, jak to ujmujesz jest o "kant dupy warte"

Mi?uj bli?niego swego jak siebie samego. Lecz skoro kto? nie mi?uje siebie to jadem zia? b?dzie i dusza tego pot?piona b?dzie je?li przed ?mierci? wybaczy? sobie i innym nie zdo?a.

?ycie nie po to jest, aby si? tru?.

+Quote Post
2 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
M?ody89, Pavve?
Asha
post 15.07.2014 - 20:15
Post #34

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 158

Notatnik

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 15.07.2014 - 21:12) *
Mi?uj bli?niego swego jak siebie samego. Lecz skoro kto? nie mi?uje siebie to jadem zia? b?dzie i dusza tego pot?piona b?dzie je?li przed ?mierci? wybaczy? sobie i innym nie zdo?a.

?ycie nie po to jest, aby si? tru?.

Wywalenie emocji czasem lepiej odtruwa ni? usilne mi?owanie bli?niego. Nie ?ebym sugerowa?a ;)

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 15.07.2014 - 20:49
Post #35

Dupa Towarzystwa

Wywali? mo?na przytulaj?c si? do brzozy, ale dobra Pawe? to w sumie te? brzoza tylko fioletowa:)

+Quote Post
M?ody89, Pavve?
MadziaKK
post 15.07.2014 - 21:17
Post #36

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Jak latwo jest z tego co ktos chce powiedziec, zmienic sens wypowiedzi. Wystarczy ze sie pomysli troche inaczej, z innej perwspektywy, i juz jest inaczej.

Milowanie kogos na pokaz nie jest najlepszym rozwiazaniem. Jesli ktos chcialby skrzywdzic moje dziecko, walczylabym ostro. Nie wiem, jakis to ma cel, zeby pisac takie cos na fourm, podobno sie przyda...

I tak nawet jakbym napisala tysiac porownan i przykladow, nie wyczerpalabym tego, co chcialby kazdy uslyszec, czy przeczytac. Nie warto byc kims, zeby sie komus przypodobac, bo i tak kazdy tlumaczy wszsytko przez pryzmat swoich doswiadczen i i tak zmienia w wiekszoci co inna osob a chce przekazac. Tyle dizeki temu jest niedomowien, komplikacji, i takiehc roznych... nowych gierek, ze ciezko ogarnac w jednym zdaniu, czy nawet jedna mysla... rota, czy czymkolwiek...

I tym milym akcentem mysle, ze koncze pisac na forum. Nie przez kogos, a przez rodzaj zabawy, ktora mozna sie tu zajac. :)
Pozdrawiam.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 15.07.2014 - 21:33
Post #37

Dupa Towarzystwa

Twist zbanowa? mnie ju? kilka razy i jeszcze wi?cej razy próbowa? poni?y?, ale czy to powód, abym go nie szanowa?, akceptowa?? Nie...Twist to by? dobry temat na ?wiczenie umys?u, który zazwyczaj wysuwa? u mnie na pierwszy plan negatywne emocje a teraz co by nie zrobi? czy powiedzia? to spoko majonez:)

Pawe? to dobry temat dla Ciebie Madziu, aby troch? wyluzowa? bo to ?aden Twój wróg przecie? tylko fioletowa gadu?a, ale jak chcesz odej?? z forum z jakimi? umys?owymi kwasami to spoko. Wszystkiego mi?ego ?ycz?:)

+Quote Post
M?ody89, Pavve?
Pavve?
post 15.07.2014 - 23:57
Post #38

Notatnik

CYTAT(MadziaKK @ 15.07.2014 - 20:41) *
Pavvel, nie wiem, czy jsetes tego swiadomy. Nie przestalam sie na ciebie gniewac... zeby po prostu nie powiedziec, ze jak widze jak na dloni, co chcesz uzyskac z tej rozmowy, twoje intencje, it itd... po prostu mi niedobrze i nie chce z toba dyskutowac. PO PROSTU. Wiem czego szukasz , i ja ci w tym nie pomoge, a twoje rzekome oswiecenie, jak to ujmujesz jest o "kant dupy warte" jakby to powiedzial, ktos stad...

Nie mam radosci z tego, zeby w slowa ubierac, to co sklada sie na twoje postepowanie na forum, i twoje zycie, czy to co zajmuje twoje jecestwo na codzien. Naprawde. I nie po to pisze to co pisze teraz, zeby zaczac dyskuje od nowa. Ale po to, zebys wiedzial, ze nie chcialo mi sie po prostu reagowac na twoje zaczepki do "doroslej" dyskuji, podobno na argumenty, dla samego dyskutowania. Bez wiedzy i glebszego poznania i doznawiania. Dla mnie takie dyskuje nie maja wiekszego sensu.

Gniewaj sie albo i nie, dla mnei to obojetne, nie bede odpisywac na twoje posty, komentarze w moim notatniku tez mozesz sobie darowac.

Ocho, no prosz? o.O' Ró?ki si? wysun??y wida? co nieco... o.O' Dziewczyno, ja po prostu wystosunkowa?em do Ciebie zwyk?e logicznie nasuwaj?ce si? pytania, w temacie rozmowy! o.O'
Ale g?odnemu chleb na my?li... Nie wiem, uwa?asz si? tu za jak?? nietykaln? czy co, ju? nie mo?na si? dopyta?, mie? w?tpliwo??, lub inne zdanie, ni? Ty...
A gniewaj si?, je?li taka wola, cho? nie wiem czemu i po co... Tak naprawd? gniewasz si? sama na siebie, bo ja Ci nic nie zrobi?em, gniewasz si? na t? cz??? siebie, która skonstruowa?a powód do gniewu, w który uwierzy?a?, a potem zrzuci?a go na mnie - to taka podpowied? ode mnie, mo?e Ci si? przyda?..
Je?li taka jest Twoja wizja, z tego co tu rzeczesz, to my?l? przyda?oby si? przeczy?ci? mo?e okulary, albo je?li takowych nie nosisz, to sobie jakie? sprawi?... Bo jakie s? moje intencje w poprzednim pytaniu, to ci powiem. Intencje te s? takie, by podda? próbie tw? interpretacj? pewnych kwestii, w ró?norakich celach - by przetestowa?, czy Twoja interpretacja jest s?uszna, a wtedy je?li tak jest, wyci?gn?? z tego wnioski dla siebie (i postronni czytaj?cy te? mog?), a je?li tak nie jest, to da? Ci podstaw? do zastanowienia si? i skorygowania w?asnych pogl?dów dla w?asnego dobra... Wiele osób ró?ne niecodzienne rzeczy do?wiadcza, nie tylko Ty, uwierz... Nie jeste? pod tym wzgl?dem lepsza od innych, a za jak? zachowujesz si?, jakby? próbowa?a uchodzi?.
Jeste? wyj?tkowa, owszem, jak ka?dy na swój sposób. Jednak w swoich wypowiedziach nie przyjmujesz wcale a wcale pogl?dów innych za równie mo?liwe, a z góry je dyskryminujesz i nie przyjmujesz ?adnej spekulacji, dyskusji, krytyki, ani w?tpliwo?ci. Zauwa?y?em, ?e g?ównie to lubisz si? tylko tutaj chwali? ró?nymi paranormalnymi zdolno?ciami i zdarzeniami, a nie przyjmujesz ?adnej spekulacji/dyskusji, na któr? reagujesz jak byk na czerwon? p?acht? o.O'. Zachowujesz si? tu jak jaka? ignorantka, egoistka i hipokrytka, która uroi?a sobie, ?e kto? jest przeciw Tobie, a sama zachowujesz si? wobec nich nie powiem jak -.-' Ale wg. Ciebie to ja pisz? negatywnie, no bo przecie? Tyle z?ych s?ów pisz? o Twoim zachowaniu. Ja tylko ukazuj?, co dobrze wida?, dla Twojego dobra, ale Ty nie potrafisz wida? nawet wys?ucha? krytyki, a co dopiero j? rozwa?y?, czy skontrargumentowa?. Nawet, je?li uwa?asz ?e w Ciebie to godzi, nie potrafisz tego zignorowa?, tylko faszerujesz mnie j?zykiem nienawi?ci, sama pokazuj?c s?uszno?? tego, o czym pisz?.
Sam Twój j?zyk pokazuje, co w Tobie siedzi. Zastanów si?, bo mo?e te Twoje "dobre" anio?y, co Ci tak podpowiadaj?, wcale nie s? takie dobre, co ju? niejeden raz niejedna osoba przerabia?a ;/
Ciekawe rzeczy te? o sobie si? od Ciebie dowiaduj?, dziwne sk?d Ty tyle o mnie wiesz!... o moim ?yciu, o tym "co zajmuje moje jestestwo na co dzie?"... Nie wiem sk?d Ty wyci?gasz takie niuanse, ale chyba percepcja Ci si? poprzestawia?a, a Twój ton pisania po prostu kipi nienawi?ci?, obel?ywymi zarzutami i wyzywaniem, obra?aniem i po prostu z?em ;/ Szkoda wi?cej komentowa?... -.-'

CYTAT(MadziaKK @ 15.07.2014 - 22:17) *
Jak latwo jest z tego co ktos chce powiedziec, zmienic sens wypowiedzi. Wystarczy ze sie pomysli troche inaczej, z innej perwspektywy, i juz jest inaczej.

Milowanie kogos na pokaz nie jest najlepszym rozwiazaniem. Jesli ktos chcialby skrzywdzic moje dziecko, walczylabym ostro. Nie wiem, jakis to ma cel, zeby pisac takie cos na fourm, podobno sie przyda...

I tak nawet jakbym napisala tysiac porownan i przykladow, nie wyczerpalabym tego, co chcialby kazdy uslyszec, czy przeczytac. Nie warto byc kims, zeby sie komus przypodobac, bo i tak kazdy tlumaczy wszsytko przez pryzmat swoich doswiadczen i i tak zmienia w wiekszoci co inna osob a chce przekazac. Tyle dizeki temu jest niedomowien, komplikacji, i takiehc roznych... nowych gierek, ze ciezko ogarnac w jednym zdaniu, czy nawet jedna mysla... rota, czy czymkolwiek...

I tym milym akcentem mysle, ze koncze pisac na forum. Nie przez kogos, a przez rodzaj zabawy, ktora mozna sie tu zajac. :)
Pozdrawiam.

No w?a?nie, jak ?atwo... Tak ?atwo, ?e Ty zmieni?a? mój, wg. w?asnej miary :/
A wystarczy, ?e by? pomy?la?a troch? inaczej, z innej perspektywy i ju? jest inaczej, ale Ty wolisz doszukiwa? si? z?a i na z?o wykreowane przez siebie z?em odpowiada?... zastanów si? nad tym.

Nikt Ci nie ka?e mi?owa? na pokaz. Mo?na mi?owa? naprawd?.

To, ?e kto? co? pisze, nie znaczy od razu, ?e chce si? komu? przypodoba? o.O' Czy Ty widzisz w ludziach tylko jakie? pod?e, albo patologiczne intencje?!? o.O' @[email protected]
Owszem, ka?dy t?umaczy sobie wszystko przez pryzmat w?asnych do?wiadcze? i przekaz s?owny nie jest doskona?y, ale to jedyny przekaz, z jakiego mo?emy korzysta? na forum, a nawet w ?yciu ten s?owny te? bywa przydatny i mimo wad, mo?na nim przekaza? niejedn? m?dro??. Ty za? wydajesz si? wrzuca? ten dar od razu do kosza. Po co wi?c si? udzielasz na forum, skoro uwa?asz, ?e nie ma sensu pisa?? Nie rozumiem tego...
I nie chodzi o to, by samymi s?owami, argumentami, logik? kszta?towa? swój ?wiatopogl?d, bo si? nie da, ale s?owami mo?na go wzbogaci? w pewnym stopniu... ale oprócz tego mo?na wiele rzeczy wyrazi?, które si? do?wiadczy?o i porówna?, bo jakby nie patrze?, mimo pewnych zanieczyszcze? przekazu, to pos?ugujemy si? wszyscy tym samym j?zykiem i mamy wiele podobnych do?wiadcze? i podobnych u?ywamy s?ów na ich okre?lenie, tak wi?c nie jest takie bezzasadne dyskutowanie na ró?ne tematy, tym bardziej ?e W?A?NIE DO TEGO S?U?Y FORUM!!!!!!!!

I po co Ci ten sarkazm na koniec, skoro chwil? wcze?niej pisa?a?, ?e wcale nie jest Ci mi?o :/

I tak pewnie nic z tego, co tu napisa?em nie przeczytasz, có?. Kolejny raz tego samego nie zamierzam Ci powtarza?, wystarczy mi tego, a Ty je?li zechcesz co? z tego wyci?gn??, to wyci?gniesz, a je?li nie, to sied? w tym, w czym siedzisz, dalej, je?li taka wola...

?yj w zdrowiu, szcz??ciu, m?dro?ci i wolno?ci, tego Ci ?ycz?. I uwa?aj bardziej na siebie. Pozdrawiam...

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park