oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Geniusz Nikoli Tesli A Oobe?
Darti
post 01.07.2014 - 18:56
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 15

Witam was wszystkich serdecznie. Zdaje sobie sprawe z tego ze temat nijako moze sie odnosic do samego dzialu, ale tym samym wedlug mojej opinii nie pasuje lepiej do zadnego innego. Pozwolcie zatem, ze gladko przejde do sedna tematu :)

*Kim jest Nikola Tesla?*

No wlasnie, zdaje sobie sprawe ze sa osoby ktore moga posiadac skromna wiedze na jego temat. Jako ze moj watek jest swego rodzaju prosba, potrzebuje abyscie zaznajomili sie z ta postacia. Mysle ze lepiej od moich wlasnych slow, istote rzeczy odda ten o to film zamieszczony ponizej, i mozliwe ze wystarczy jedynie 8 minut jemu wlasnie poswiecone :)

Nikola Tesla - Nieznany Geniusz

*Co ma wspolnego geniusz ze Swiatem Astralnym?*

Chlonac informacje na temat Tesli, mialem dziwne przeczucie, ze za jego niebywalym geniuszem stoi cos wiecej. Jego dobro jako czlowiek, inteligencja, pokora, ale przede wszystkim - Inwencje wyprzedzajace cale epoki. Przeczucie podparte wiedza na temat zdolnosci umyslu jak i swiatow pozazmyslowych, ktore mowilo mi ze posiadal "odgorna" pomoc. To przeczucie umocnnila informacje ze wyzej wspomniany geniusz wierzyl w pewnego rodzaju Boga, jak i interesowal sie kabala i alchemia. Pozniej przeczucie zostalo potwierdzone przez fragment dokumentu, ktory prosilbym rowniez o obejrzenie.

Nikola Tesla - Gospodarz Swiata (Ogladac do okolic 40-41 minuty)

*Meritum*

Teraz, gdy zapoznaliscie sie z koniecznymi materialami, pytanie kieruje do zaawansowanych podroznikow mentalnych. Co sadzicie na ten temat? W astralu spotykamy rozne istoty (Tak slyszalem, nie zaznalem jeszcze praktyki), czy mozliwym jest aby faktycznie mogl czerpac zasoby z obszarow niedostepnych dla wiekszosci ludzi?
Go to the top of the page

+Quote Post
3 Dzięki Darti za ten przydatny wpis:
bielik110, izabelagr93, Obserwator
ma_sny
post 01.07.2014 - 19:55
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 72

Wierzysz w przypadkowe hipnagogi?

Do jakiego ciała należą hipnagogi bo nie rozumiem co to zawasowany mentlnie, Roman jest zawasowany mentalnie ale od Niego nic nie wyciśniesz.

+Quote Post
6 Dzięki ma_sny za ten przydatny wpis:
bielik110, Foks, izabelagr93, Mefik, Obserwator, Tulsi
Darti
post 01.07.2014 - 20:58
Post #3

Znajomy Rodziny

Biorac pod uwage jego intelekt to tak, w tym wypadku wierze :)

Mozg ludzi z wysokim IQ pracuje na wyzszych obrotach, przez co zapewne maja latwiejszy dostep do jego "mistycznych" czesci. Ich umysl jest znacznie bardziej elestaczny, intuicyjnie wchodza w stany na ktore przecietny Kowalski musi troche zapracowac.

Zaawansownie mentalnie w tym wypadku rozumialem jako osoby ktore doswiadczyly OOBE i maja o nim pewna wiedze :)

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 01.07.2014 - 21:05
Post #4

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Einstein, Skłodowska i wielu innych mądrych ludzi czerpało wiedzę, odpowiedzi na nurtujące ich zagadki naukowe podczas relaksacji...wtedy z pomocą przychodziła Intuicja i to ona rozwiązywała te zagadki.

Einstein wiele godzin spędzał w wannie i nie dlatego, że był brudasem tylko dlatego, aby się relaksować a tym samym wprowadzać w stan, gdzie Intuicja przychodziła z pomocą. Myśląc nigdy nie rozwiązali by zagadek jakie przed nimi stanęły. Myśli to blokada i dlatego wielu naukowców zmęczonych myśleniem podczas odpoczynku, relaksacji doznaje olśnienia:)

Myślę więc jestem? Nie. Nie myślę więc jestem.

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
bielik110
Darti
post 01.07.2014 - 21:53
Post #5

Znajomy Rodziny

O tak, z tym rowniez sie zgodze. Ksiazka "Potega Podswiadomosci" mowi co nieco o tym zjawisku :)

Ciesze sie bardzo i dziekuje za udzial w dyskusji, teraz ponownie chcialbym zadac pytanie, a i byc moze po prostu je sprecyzowac: Czy istnieja w astralu byty (Czy cos w tym rodzaju) ktore by dzielily sie wiedza ktora jest niedostepna/zbyt odlegla czlowiekowi? Wydaje mi sie, a nawet jest dosyc oczywiste ze byty ktore sa wyzej od nas dysponuja ogromna wiedza na temat istoty wszelkiej ^^

+Quote Post
Mefik
post 04.07.2014 - 17:39
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 65

Notatnik

Oczywiście że istnieją takie byty. Czasami gdy zadasz pytanie otrzymujesz odpowiedź , na którą sam bys nie wpadł. Czy sa to prawdziwe byty czy cześć twojej podświadomości? A co to za różnica ważne że mozna czerpać z tego wiedzę :)

+Quote Post
1 Dzięki Mefik za ten przydatny wpis:
Darti
bielik110
post 04.07.2014 - 21:05
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1147

CYTAT(Darti @ 01.07.2014 - 21:53) *
O tak, z tym rowniez sie zgodze. Ksiazka "Potega Podswiadomosci" mowi co nieco o tym zjawisku :)

Ciesze sie bardzo i dziekuje za udzial w dyskusji, teraz ponownie chcialbym zadac pytanie, a i byc moze po prostu je sprecyzowac: Czy istnieja w astralu byty (Czy cos w tym rodzaju) ktore by dzielily sie wiedza ktora jest niedostepna/zbyt odlegla czlowiekowi? Wydaje mi sie, a nawet jest dosyc oczywiste ze byty ktore sa wyzej od nas dysponuja ogromna wiedza na temat istoty wszelkiej ^^

Witojcie:):)

Z mojego doświadczenia wynika :) co nastepuje:)

Ja(świadomość,odbiornik,nadajnik)-Umysł(łącze wszechświatowe),które jest otwarte na wszystkie informację,energie które wpływają i wypływają.:):)a niektóre zostają:)

Relaksacja :) to taki anty wirus,powstrzymuje ataki na twój komputer i umozliwia działanie prawidłowe.

Bo ktoś może sie podpiąć:) i sterować twoim OKNEM :) internetowym,bo cięzko się przegla strony jak wszystko na raz się pootwiera,i wolno pracuje komputer:)

ale namieszałem:):)

+Quote Post
3 Dzięki bielik110 za ten przydatny wpis:
ma_sny, Młody89, TyHu
Darti
post 06.07.2014 - 01:55
Post #8

Znajomy Rodziny

CYTAT(Mefik @ 04.07.2014 - 18:39) *
Oczywiście że istnieją takie byty. Czasami gdy zadasz pytanie otrzymujesz odpowiedź , na którą sam bys nie wpadł. Czy sa to prawdziwe byty czy cześć twojej podświadomości? A co to za różnica ważne że mozna czerpać z tego wiedzę :)

Dziekuje, na tej informacji zalezalo mi najbardziej. Kurde, chcialbym sie spotkac z takimi bytami, musialoby to byc ciekawe doswiadczenie

Albo z Tesla we wlasnej osobie :D

+Quote Post
MadziaKK
post 06.07.2014 - 09:38
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

CYTAT(Darti @ 01.07.2014 - 19:56) *
Witam was wszystkich serdecznie. Zdaje sobie sprawe z tego ze temat nijako moze sie odnosic do samego dzialu, ale tym samym wedlug mojej opinii nie pasuje lepiej do zadnego innego. Pozwolcie zatem, ze gladko przejde do sedna tematu :)

*Kim jest Nikola Tesla?*

(...)

Teraz, gdy zapoznaliscie sie z koniecznymi materialami, pytanie kieruje do zaawansowanych podroznikow mentalnych. Co sadzicie na ten temat? W astralu spotykamy rozne istoty (Tak slyszalem, nie zaznalem jeszcze praktyki), czy mozliwym jest aby faktycznie mogl czerpac zasoby z obszarow niedostepnych dla wiekszosci ludzi?

Wiedza, o ktorejm owisz jest bardziej dostepna niz sie wydaje, niz nauczono nas wierzyc. Nie jest tylko dla wybranych. :)

Pozdrawiam.

+Quote Post
Darti
post 06.07.2014 - 15:20
Post #10

Znajomy Rodziny

CYTAT(MadziaKK @ 06.07.2014 - 10:38) *
Wiedza, o ktorejm owisz jest bardziej dostepna niz sie wydaje, niz nauczono nas wierzyc. Nie jest tylko dla wybranych. :)

Pozdrawiam.

Tak, to wiecej niz prawdopodobne. Moglabys rozwinac swoja mysl, prosze? :)

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 06.07.2014 - 20:03
Post #11

Dupa Towarzystwa

https://www.youtube.com/watch?v=vuINhmT3V8Y

Dawniej inne cywilizacje, które skolonizowały naszą planetę do podróży poza cielesnych wykorzystywały piramidy:

Wchodziło się tego typu "sarkofagu" a odcięcie od zmysłów (cisza, ciemność) i energia tych miejsc sprawiały, że dzięki wiedzy kapłanom "śmiałkowie" mogli penetrować różne rzeczywistości a także wznosić się duchowo, aby widzieć trzecim okiem.

+Quote Post
bielik110
izabelagr93
post 06.07.2014 - 20:05
Post #12

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 31

CYTAT(ma_sny @ 01.07.2014 - 20:55) *

Wierzysz w przypadkowe hipnagogi?

Do jakiego ciała należą hipnagogi bo nie rozumiem co to zawasowany mentlnie, Roman jest zawasowany mentalnie ale od Niego nic nie wyciśniesz.

Jaki Roman jest zaawansowany mentalnie?
Jeżeli chodzi o tego o którym ja myślę, to bardzo się mylisz NIE JEST ZAAWANSOWANY MENTALNIE

+Quote Post
izabelagr93
post 06.07.2014 - 20:15
Post #13

Członek Rodziny

CYTAT(Darti @ 06.07.2014 - 16:20) *

Nawiązując do Madzi
Czasami we śnie otrzymujesz odpowiedzi na trudne życiowe pytania lub rozwiązanie problemów, ciekawe pomysły. Już kilka razy coś takiego mi się przydarzyło.
Może nie są to pomysły na miarę wynalazków Tesli, ale coś w tym jest:)

+Quote Post
1 Dzięki izabelagr93 za ten przydatny wpis:
MadziaKK
Darti
post 06.07.2014 - 20:50
Post #14

Znajomy Rodziny

CYTAT(izabelagr93 @ 06.07.2014 - 21:15) *
Nawiązując do Madzi
Czasami we śnie otrzymujesz odpowiedzi na trudne życiowe pytania lub rozwiązanie problemów, ciekawe pomysły. Już kilka razy coś takiego mi się przydarzyło.
Może nie są to pomysły na miarę wynalazków Tesli, ale coś w tym jest:)

Rozumiem ze przed zasnieciem korzystasz z jakiejs wyrobionej afirmacji? :)

Ta metode rowniez znam z "Potega Podswiadomosc" i zapewne to bardzo dobra metoda (Chociaz nie mialem okazji przekonac sie na wlasnej skorze), ale nie ukrywam ze odpowiedz uzyskana na pytanie podczas stanu pelnej swiadomosci wydaje sie o wiele bardziej interesujaca :)

Pozwole sobie jednak zapytac, te odpowiedzi w snach, sa one wprost podane czy moze w formie metafor?

+Quote Post
izabelagr93
post 07.07.2014 - 01:07
Post #15

Członek Rodziny

CYTAT(Darti @ 06.07.2014 - 21:50) *
Rozumiem ze przed zasnieciem korzystasz z jakiejs wyrobionej afirmacji? :)

Ta metode rowniez znam z "Potega Podswiadomosc" i zapewne to bardzo dobra metoda (Chociaz nie mialem okazji przekonac sie na wlasnej skorze), ale nie ukrywam ze odpowiedz uzyskana na pytanie podczas stanu pelnej swiadomosci wydaje sie o wiele bardziej interesujaca :)

Pozwole sobie jednak zapytac, te odpowiedzi w snach, sa one wprost podane czy moze w formie metafor?

Mi przydarzyło się coś takiego bez jakichkolwiek afirmacji. A odpowiedzi w snach były bez metafor. Dostałam bezpośrednie i jasne odpowiedzi, chociaż przed snem nie dawałam żadnej intencji

+Quote Post
Pavveł
post 07.07.2014 - 18:10
Post #16

Punkty prestiżu: 1966

Notatnik

Odpowiedzi mamy wszędzie dookoła, jak ktoś dostroi się do nich, to je znajdzie. Wszechświat jest m.in. także jedną wielką odpowiedzią, gdzie uważny obserwator dostrzeże lekcje, których szuka ^^. I nie potrzeba do tego żadnych złożonych technik z książek, tylko zwykła intencja znalezienia odpowiedzi na nurtującą nas kwestię, oraz uważność, obserwacja... Tak człowiek znajduje odpowiedzi na trudne życiowe pytania, rozwiązanie problemów czy ciekawe pomysły i jest to proces naturalny. Im więcej myślimy w danym kierunku, tym więcej z tego kierunku zyskujemy informacji. Można to traktować "zwyczajnie", "racjonalnie", a można i interpretować to w sposób, że człowiek dostraja się do repozytoriów wszechświata, czerpie z nich energię i tym samym wiedzę. Ale nie trzeba do tego mieszać jakiś istot, szczególnie że z nimi różnie bywa, a niektóre lubią się bawić ludźmi i ich niestety manipulować :/

+Quote Post
3 Dzięki Pavveł za ten przydatny wpis:
Asha, bielik110, Darti
Asha
post 07.07.2014 - 23:21
Post #17

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 158

Notatnik

Poruszyłeś bardzo ciekawy temat.

Według mnie wszystko jest kwestią dostrojenia się do odpowiedniego obszaru. Informacje są ściągane nie od istot, choć od istot też mogą, a bezpośrednio z kolektywnego zbioru wszystkich danych. Myślę że tak samo geniusz nie jest czymś z czym się rodzimy, a jest umiejętnością odpowiedniego dostrajania się do pola informacyjnego, co znaczy że każdy ma możliwość bycia geniuszem w wybranym polu zainteresowań. Autorzy powieści często nie wymyślają po kolei wątku, pomysły pojawiają się znikąd, czyli coś jakby odpowiednio skonstruowana informacja przychodzi w momencie kiedy zwrócimy na nią uwagę. Pozostaje kwestia nauczenia się ściągania informacji bezpośrednio, np. rozwijanie intuicji.

+Quote Post
4 Dzięki Asha za ten przydatny wpis:
bielik110, Darti, Pavveł, Tulsi
MadziaKK
post 10.07.2014 - 17:35
Post #18

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

CYTAT(Darti @ 06.07.2014 - 16:20) *

Jasne :)

W myslach chyba jest najprosciej otrzymac odpowiedz. Potrzeba uwaznosci, albo dzien po dniu wiekszej kontroli nad tym, co sie mysli, i tym jak sie reaguje na jakas sytuacje. Kontroli i mysli i emocji. OD tego tylko kroczek do wiedzy. O wszsytkim.

Inna sprawa jest, ze to co sie uslyszy... ale to juz inna sprawa ;)

Pozdra.\wiam. Madzia.

+Quote Post
Asha
post 10.07.2014 - 19:55
Post #19

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 158

Notatnik

CYTAT(izabelagr93 @ 07.07.2014 - 02:07) *
Mi przydarzyło się coś takiego bez jakichkolwiek afirmacji. A odpowiedzi w snach były bez metafor. Dostałam bezpośrednie i jasne odpowiedzi, chociaż przed snem nie dawałam żadnej intencji

W mojej palecie podpowiedzi sennych znajdują się i cenne informacje i zonki. Sugestywne sny mogą kierować też na miny (choć kto wie czy nie wskazuja najlepszej ścieżki do podjęcia anyway).

Kiedyś miałam trzy bardzo podobne sny pod rząd które zachęciły mnie do czegoś, co ostatecznie przyczyniło się do dużego zwrotu w moim życiu. Jak pamiętam pierwszy krok poza strefę znanego to ciary mnie przechodziły po plecach, ale ostatecznie była do jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam. Więc, dzięki sen!

+Quote Post
1 Dzięki Asha za ten przydatny wpis:
Pavveł
Pavveł
post 10.07.2014 - 21:58
Post #20

Punkty prestiżu: 1966

Notatnik

A propo podpowiedzi z bliżej niezidentyfikowanego zewnętrznego źródła... Robiliście takie pewne doświadczenie, że ustalacie np. że lewa strona ciała to "tak", a prawa "nie", albo na odwrót i zadajecie jakieś nurtujące Was pytanie, skonstruowane tak, by odpowiedź mogła być tylko "tak", lub "nie" i oczekujecie jakiegokolwiek niestandardowego bodźca (nie musicie ustalać z góry jaki to będzie) w którymkolwiek miejscu danej strony ciała? :) Tym bodźcem może być chwilowe swędzenie, ciarki, mały "prąd", łaskotanie, itd. itp. Jeśli poczujecie to po lewej, lub po prawej stronie, macie swoją odpowiedź, która można się domyślać skąd płynie: z własnej podświadomości, od innych istot, albo od absolutu... Jednak można sprawdzić chociaż tyle, czy uzyskiwane odpowiedzi korelują z rzeczywistością ^^.
Robił ktoś tak? I jakich rezultatów doznaliście? :3 Pozdrawiam ^^.

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 10.07.2014 - 22:27
Post #21

Dupa Towarzystwa

Jeśli zaufamy Istnieniu/Bogu to pytania i odpowiedzi staną się zbędne. Jest jak jest i co ma być to będzie, ale oczywiście można pytać bo ponoć kto pyta...:)

+Quote Post
bielik110

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park