oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Jak Tam U Was...?
Foks
post 01.01.2014 - 13:09
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 780

Notatnik

Witam!! W nowym roku:)

Zmiana twarzy, postaci w LD. Czy wy tak samo jak ja nieraz spotykacie się ze zmianami wyglądu postaci astralnych, jak i tych sennych? Co najczęściej podczas takiego doświadczenia, przy obudzonej świadomości świta wam w głowie? Dzisiaj po malutkim umoczeniu alkoholowym bo wypiłem parę piw, wykonywałem swoje techniki nieraz samoczynnie budziła się moja świadomość że śnie w śnie. I tak sie zastanawiałem kim byłem w poprzednim wcieleniu, miałem długie włosy itd... Byłem też Afroamerykaninem itd... Nie wiem czy to była po prostu kreacja...Spotkane postacie, te senne zmieniały twarz jak tylko chciałem porozmawiać z kimś zmarłym...Pogłębiam swoje doznania poprzez zmiany krajobrazu sennego, podnoszenie przedmiotów od tak, lubię sobie wyśnić zawór do którego nei ma dopływu a ciecz przepływa jak tylko go odkręce na prawde fajna zabawa...Dziś jedna z postaci sennych pokazała mi maszyne która teleportowała mnie w różne miejsca w zależności od wpisywanego kodu...Dosyć ciekawe doświadczenie, będę z tego korzystał z pewnością...
Czy macie podobne doświadczenia?

Czy spotkaliście się z płaskimi unoszącymi się w powietrzu stworzeniami, i innego tego typu zjawiskami.
Nie piszę o wyjściach bo tam wszystko jest logiczniejsze niż w LD-kach...

Mam jedno pytanie, czy podczas transu też wyfruwacie zazwyczaj przez okno, czy drzwi balkonowe które przenoszą was w inne światy?( nie jedni widzą to jako tunele)
Go to the top of the page

+Quote Post
2 Dzięki Foks za ten przydatny wpis:
Robert Black, Zmianana
masa
post 01.01.2014 - 17:29
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1037

Notatnik

CYTAT(Foks @ 01.01.2014 - 13:09) *
Czy macie podobne doświadczenia?

Czy spotkaliście się z płaskimi unoszącymi się w powietrzu stworzeniami, i innego tego typu zjawiskami.

Mam jedno pytanie, czy podczas transu też wyfruwacie zazwyczaj przez okno, czy drzwi balkonowe które przenoszą was w inne światy?( nie jedni widzą to jako tunele)

Nie

+Quote Post
aumakumma
post 06.01.2014 - 00:30
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 209

Notatnik

Jej. Przeciez oni wszyscy ciagle się zmieniają .Ja jak chce to zawsze muszę zadać kilka pytań aby się połapać z kim jestem? Tak było zawsze. A nie ?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park