oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Materializacja Cia?a?
Curly
post 18.06.2016 - 23:54
Post #1

Przechodzie?

Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 4

Notatnik

Cze??
czy jest tu kto?, kto spróbowa?by odpowiedzie? na pytanie: czy jesli trafi si? na sektor urzeczywistniony
(Vadim Zeland) w oobe, to mo?e si? cia?o do niego zmaterializowa? i tym samym nie wróci? do cia?a?
Pozdrowienia :)
Go to the top of the page

+Quote Post
2 Dzięki Curly za ten przydatny wpis:
Rafael198, Zbyszek
Lisk
post 19.06.2016 - 02:25
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 4456

Notatnik

A mog? zapyta? co to jest ten "sektor urzeczywistniony"? Czy to czasem nie jest potencja? który si? zmaterializowa?? Je?li tak to takie cu? jest niemo?liwe, bo ty ju? teraz si? zmaterializowa?e? i nawet je?li wskoczysz na inny potencja? który si? zrealizuje to i tak dalej b?dziesz w ciele, tyle ?e na innej "drodze" - na innym potencjale który zosta? zmaterializowany.

No i jak mo?na si? zmaterializowa? jednocze?nie nie b?d?c w ciele? Jak dla mnie zmaterializowanie to w?a?nie bycie w ciele/w materii :P

Nvm bo i tak do ko?ca nie wiem o co chodzi, hehe

+Quote Post
MadziaKK
post 19.06.2016 - 10:29
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

Ja mog? spróbowa?, bo kojarzy mi si? z kai??ek castanedy, jak którego? razu, autor znikn?? na kilka dni, a w tym czasie "urzeczywistni? si?", by? ?wiadomo?ci? i tam powsta?o jego cia?o, w jakim? innym ?wiecie. By? tam z przyjació?k? i obudzili si? na ?ó?ku, w jakiej? nieznanej chacie, spoza chaty dobiega?y dzwi?ki. Castaneda chcia? to zobaczy? i wyj?? z chaty, ale powstrzyma?a go jego przyjació?ka. Dowiedzia? si? pó?niej, ?e to dzi?ki temu nie utkn?li w tamtym ?wiecie.
Przyk?adów z podró?y Monroe te? chyba jest kilka, ale by?y raczej do "ogl?dania" tego, co mog?oby si? zda?y?, ni? prze?ywanie tego na sobie.

I chocia? to jest mo?liwe, samo wyj?cie z cia?a nie przeniesie nikogo nigdzie za "daleko". Trzebaby by?o by? w tym baaaaaaaaaaaaaardzo zaawansowanym i ... mie? co?, czego w?tpi? ?eby kto? mia? ?yj?c na Ziemi, jeszcze.

+Quote Post
Obserwator
post 19.06.2016 - 17:38
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 53

We?cie mnie ze sob? xD

+Quote Post
1 Dzięki Obserwator za ten przydatny wpis:
Nie?wiadoma...
Lisk
post 20.06.2016 - 01:22
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 4456

Notatnik

CYTAT(MadziaKK @ 19.06.2016 - 11:29) *
Ja mog? spróbowa?, bo kojarzy mi si? z kai??ek castanedy, jak którego? razu, autor znikn?? na kilka dni, a w tym czasie "urzeczywistni? si?", by? ?wiadomo?ci? i tam powsta?o jego cia?o, w jakim? innym ?wiecie. By? tam z przyjació?k? i obudzili si? na ?ó?ku, w jakiej? nieznanej chacie, spoza chaty dobiega?y dzwi?ki. Castaneda chcia? to zobaczy? i wyj?? z chaty, ale powstrzyma?a go jego przyjació?ka. Dowiedzia? si? pó?niej, ?e to dzi?ki temu nie utkn?li w tamtym ?wiecie.
Przyk?adów z podró?y Monroe te? chyba jest kilka, ale by?y raczej do "ogl?dania" tego, co mog?oby si? zda?y?, ni? prze?ywanie tego na sobie.

I chocia? to jest mo?liwe, samo wyj?cie z cia?a nie przeniesie nikogo nigdzie za "daleko". Trzebaby by?o by? w tym baaaaaaaaaaaaaardzo zaawansowanym i ... mie? co?, czego w?tpi? ?eby kto? mia? ?yj?c na Ziemi, jeszcze.

Czy to czasem nie jest co? podobnego do bilokacji? :P
Mi to si? zdaje ?e w oobe to nie dzia?a bo podczas oobe wychodzimy cia?em astralnym, a tu trzeba przesun?? cia?o eteryczne a nie astralne, wtedy przeskoczysz jak ?ojciec pio (chyba).
http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...p;#entry1024384

CYTAT
Przyk?adów z podró?y Monroe te? chyba jest kilka, ale by?y raczej do "ogl?dania" tego, co mog?oby si? zda?y?, ni? prze?ywanie tego na sobie.

Czyli potencja? który si? nie zmaterializowa? :P jasnowidze widz? te potencja?y

+Quote Post
1 Dzięki Lisk za ten przydatny wpis:
Zbyszek
MadziaKK
post 20.06.2016 - 08:59
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

CYTAT(Lisk @ 20.06.2016 - 02:22) *
Czy to czasem nie jest co? podobnego do bilokacji? :P
Mi to si? zdaje ?e w oobe to nie dzia?a bo podczas oobe wychodzimy cia?em astralnym, a tu trzeba przesun?? cia?o eteryczne a nie astralne, wtedy przeskoczysz jak ?ojciec pio (chyba).
http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopi...p;#entry1024384

Czyli potencja? który si? nie zmaterializowa? :P jasnowidze widz? te potencja?y

No w?a?nie mo?e jako? podobne, tyle ?e bilokacja to chyba przebywanie na ziemi w dwóch róznych miejscach. Albo nie tylko dwóch. W ka?dym razie, na pewno ten "sobowtór" cia?a jest na tyle materialny, ?e go wida? jak cia?o fizyczne. Ale jak to kontrolowa?, ni mam poj?cia. Nigdy mi si? jeszcze nie uda?o nawet mentalnie by? w kilku miejcach na raz. A wiem, ?e to mo?liwe, bo jakbym mia?a kiedy? pocz?tek postrzegania tego, ?e jestem jeszce gdzie? indziej i inne bod?ce i kto? inny gada?... Ale pocz?tek i nie wysz?o. A z tego co pami?tam to Monroe pewnie te?, ale Moen na pewno opisywa? w której? swojej ksi??ce, ?e by? w kilku miejscach na raz chyba mentalnie.

No i wszsytko to energia... tak zró?nicowna, ?e ojej...

A.. Z tego co uda?o mi si? wyczyta? w ksi??kach i z moijej wiedzy z medytacji to ojciec Pio stworzy?, mo?e niezupe?nie ?wiadomie, bo my?la?, ?e to jego stwórca mu zrobi? taki dar, sobowtóra energetycznego, czyli nie dok?adnie cia?o ficzyczne z tymi l?ejszymi energetycznymi cia?ami, ale w?a?nie prawie wszsytkie cia?a oprócz tego "najci??szego". Tak si? porusza? i jaki? znany mnich, czy joggin , którego opisa? yoggin Yonaganda w swojej biografii. Siedzia? w pokoiku w pozycji medytuj?cej, a kiedy chcia? zawo?a? kogo? do siebie, pojawi? si? tam, i prosi? ?eby szed? za nim, i si? nie zorientowa?, ?e to l?ejsze cia?o. A i jeszcze jest kilka przyk?adów. I jak mistrz Yonagandy umar?, oczywi?cie wiedzia? o tym wcze?niej, ale to inna historia, przyszed? do Yonagandy i mia? cia?o, ale nie fizyczne. Opisywa? to cia?o jako l?ejsze, a Yonaganda móg? go nawet u?ciska?.

My?l?, ?e to samo zrobi? Jezus, a jego uczniowie opisali to jako zmartwychwstanie. :)

+Quote Post
2 Dzięki MadziaKK za ten przydatny wpis:
Lisk, Zbyszek
Freddy K
post 22.01.2017 - 00:58
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 310

Notatnik

Jaka znowu materializacja? Przecie? nikt z cia?a nie wychodzi. To jest niemo?liwe. Chyba za du?o naogl?dali?cie si? filmów fantastycznych. OBE to zwyk?a halucynacja senna.

+Quote Post
Zbyszek
post 22.01.2017 - 08:04
Post #8

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 984

Notatnik

Mam znajomego :)))) co osiaga takie dziwne przemieszczania sie w przestrzeni cialem fizycznym. Wlasciwie samo sie mu to robi w spontanicznych oobe. Zanotowal rowniez pare razy bycie przezroczystym, wcielo mu cialo fizyczne, zniknelo na pare minut i pojawil sie spowrotem w tym samym miejscu. Mowil ze go w tym czasie wcielo w jakas mgle. Przy teleportacji zaobserwowal 2 rodzaje przebiegu bilokacji. W pierwszej pojawial sie tam gdzie doszedl niefizycznymi cialem ( najczesciej eterycznym) a w drugim gdy skoczyl pojawiajac sie w miejscu do ktorego chial dojsc. W drugim przypadku , zaczynajac isc cialem eterycznym, wychodzil z niego i wpadal w astralne , aby potem znowu w kolejne czyli mentalne. Sam skok odbywal sie w jakims punkcie zerowym, w ktorym niknel mu juz ruch. Eh , ciekawie opisywal te teleportacje. Ale ni mowil, iz byla to niezwykla umiejetnosc kosmiczyna, raczej nastepstwa dynamicznego sposobu zycia, czyli zaden swiety a obsraniec jak kazdy:)))

Gumociasto zamiast sciagac go spowrotem to sie oddalalo na luzie od fizycznego ciala. Dzialo sie cos odwrotnego niz w obe eterycznych. Zamiast sciagac spowrotem, po paru mentrach, to samo cialo fizyczne lecialo do eterycznego, wlacznie z tel.komorkowym znajdujacym sie w kieszeni. Elektoniczne rzeczy, (tel.) lecialy. Nie zgadzal sie tylko czas na tel. obcinalo minuty na zegarku, jakby ich nagle zabraklo. Oosbiscie mysle , ze moze czlowiek wpasc w ta mgle i sie tam na dluzej zawiesic. Czy zawsze sie powroci, hm. Trudno powiedziec. Opowiadal, rowniez , ze tam w tej mgle sie dobrze slyszy towarzyszace mu osoby w chwili samego znikniecia i pare razy zostal obudzony w tej mgle obawami znajomych. Szukali go zaniepokojeni. , To go sciagnelo bezposrednio do miejsca , w ktorym wlasnie go szukali.
Ale mowie, kolega sie zapiera , ze ma swiadkow, ale moze zmysla i ma halucynacje:)))

+Quote Post
1 Dzięki Zbyszek za ten przydatny wpis:
MarcinM
Zbyszek
post 22.01.2017 - 08:35
Post #9

cialka.net
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 984

Notatnik

Czy sie zdarzaja materiaizacje? ha, pod nosem sie zdarzylo obemaniakom na zlocie cos dziwnego, wzbudzajac ogolna wesolosc. Kiedys w Muchowie, gdy przyjechala ekpa filmowa i nagrywalismy film o obe, z prawdziwymi kamerami i calym straganem filmowym przyszla kolej na mnie. ludzie opowiadali do kamery swoje przygody. Gdy sam mialem opowiadac , jakos kiepsko sie poczulem, myslac iz nie dam rady mowic wprost do mikrofonu. Wtedy siedzialem na lawce, przy ognisku i zastanawialem sie jak zwiac, by mnie nie dorwali,
Zbyszek teraz ty , ktos co rusz mnie upominal. Wtedy dziwnie mnie wcielo i uslyszalem glos niefiz. znajomego a schowaj sie w krzaki,
haha. usmiechnalem sie rozbawiony, nie bez takich jaj , drogi kolego i zatopilem sie w bezruchu, na tej lawce, wiedzac iz ciagle nadal na niej siedze. Troche trwalo to moje zagapienie sie w niczym, az jakos sie dowiedzialem ze obeszlo sie be ze mnie. Po latach powiedziala mi Conchita, ludzie opowiadali ,iz podobniz schowalem sie w krzakach, gdy przyszla kolej na mnie. Jakos sie w nich ukrywalem, by mnie nie znalezli. . A wiec ktos mnie musial w nich widziec, Hahha, tak sobie teraz mysle, do diabla, to kto siedzial w tych krzakach, bo ja napewno nie.
hej jest tutaj jeszcze ktos z starej ekipy w Muchowie, co mie w wtedy widzial?
Jak to wyjasnic? .Zacma kielbasiana, jakies zatrucie , czy materializacja krzaczna ze strachu przed kamerami:))) ?

+Quote Post
2 Dzięki Zbyszek za ten przydatny wpis:
MarcinM, Tulsi
Rafael198
post 22.01.2017 - 19:01
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 306

sektor urzeczywistniony to mój aktualny problem
wczoraj w nocy po raz kolejny ?wiadomie, trzeci raz z rz?du, w kolejny dzie?, przez wibracje, uda?o opu?ci? mi si? cia?o, wygl?da?o to tak ?e unosz? si? w gór?, po czym ci?gnie mnie jaka? si?a z wielk? pr?dko?ci?, lec? w pró?ni tylko po to by ockn?? si? w pokoju, w tym samym alternatywnym pokoju, gdzie spostrzegam ?e mam materialne, fizyczne cia?o nie energetyczne, nie przejd? przez ?cian?, czuje ?y?y na d?oniach i twardo?? fizyczno?? w?asnych d?oni, tym samym wiedz?c ?e moje prawdziwe cia?o ?pi, im d?u?ej znajduje si? w tamtym miejscu tym bardziej wydaje mi si? fikcj? ?e mam jakie? drugie cia?o po drugiej stronie, to co widz? jest równie rzeczywiste, w??cznie z cia?em i otoczeniem, jak to co teraz postrzegam
im d?u?ej znajduje si? w tamtej rzeczywisto?ci tym mocniej mnie ona poch?ania, trac? pami?? odno?nie cia?a i tego co wiem teraz
my?l? ?e to w?a?nie jest odpowiedz na amnezje wciele?, pami?? jest nadpisywana, gdy ?wiadomo?? do?wiadcza danego cia?a i rzeczywisto?ci, odzyskujemy j? gdy porzucamy otrzymane cia?o i otoczenie, taki kontrolowany matrix

ja ci wierze, ?e mo?na zosta? w takim miejscu jak kto? czyta? castanediego, sztuk?, to don juan ostrzega? w sztuce ?nienia przed zagro?eniem tam pozostania, z tego wzgl?du, ?e ?wiadomo?? ma nadpisywan? pami?? i tamten ?wiat bendzie uwa?a? za prawdziwy a ten za sen iluzje,

ile razy ?wicz? obe, tyle razy do?wiadczam taj samej rzeczy z jednego matrixa w drugi, czuje ?e lece z 10s bardzo szybko w pró?ni ale budze si? w innym ciele i identycznym otoczeniu, jedynie co mog? zrobi? to narazie wróci?, bo mam pami?? cia?a, ale g??bsze fazy snu usuwaj? pami??, a w raz z pami?ciom mo?na straci? cia?o, gdyby nie mechanizm który powoduje obudzenie
podpisuje si? pod tematem i uwa?am ?e jest to mo?liwe, co wi?cej istnieje mo?liwo?? niepowrotu, gdzie nasze cia?o bendzie w ?pi?czce, a je?eli ?wiadomo?? duch nie wróci do cia?a, to ono z barku energii padnie

puki co nie udaje mi si? prze?ama? bariery sektora urzeczywistnionego, kto? specjalnie mi go wrzuca, mimo woli, to jak alternatywna klatka
przysz?o?? sama pokarze
ps. ?wietny temat ;)

+Quote Post
1 Dzięki Rafael198 za ten przydatny wpis:
klucznik
klucznik
post 24.01.2017 - 10:25
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 136

Notatnik

Rafael ja to raczej widz? tak.
My?lisz wyj?cia astralnymi z eterycznymi.
Ja sam kiedy? uwa?a?em ?e wychodz? cia?em eterycznym a potem po badaniu cia? niefizycznych okaza?o si? ?e si? my?la?em:( wi?kszo?? wyj?? by?o tak naprawd? astralnych.
Ty Rafael porostu my?lisz zjawiska nie odró?niaj?c tych ?wiatów jak ju? nie mo?esz przej?? przez ?cian? to nie oznacza ?e to eteryk równie dobrze moze to byc astral z domieszk? eteryka.
Dla mnie to co opisujesz to 90% ?e to eteryk ale czy do ko?ca to nie wiem.

+Quote Post
1 Dzięki klucznik za ten przydatny wpis:
Rafael198
Zielarz Gajowy
post 24.01.2017 - 12:28
Post #12

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Rafael:

"Czlowiek, który ma nisk? wibracj? cia?a emocjonalnego, przyci?ga do siebie inne istoty oraz ludzi maj?cych podobne problemy. Mog? tak?e podczepi? si? do takiej osoby niemi?e, cz?sto gro?ne istoty duchowe".

http://www.piotrgorski.pl/ciala-subtelne-a...ia-energetyczna

Tak wrzucam nic tobie nie sugerujac czy zarzucajac. Dodam tylko ze warto nie przywiszywac sie do wnioskow jakie wyciagamy. Lepiej byc ciagle otwartym bo inaczej zamkniety w swoim systemie przekonan jestes wiezniem tych przekonan.

+Quote Post
2 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
Nie?wiadoma..., Rafael198
Rafael198
post 25.01.2017 - 13:23
Post #13

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 306

CYTAT(klucznik @ 24.01.2017 - 10:25) *
Rafael ja to raczej widz? tak.
My?lisz wyj?cia astralnymi z eterycznymi.
Ja sam kiedy? uwa?a?em ?e wychodz? cia?em eterycznym a potem po badaniu cia? niefizycznych okaza?o si? ?e si? my?la?em:( wi?kszo?? wyj?? by?o tak naprawd? astralnych.
Ty Rafael porostu my?lisz zjawiska nie odró?niaj?c tych ?wiatów jak ju? nie mo?esz przej?? przez ?cian? to nie oznacza ?e to eteryk równie dobrze moze to byc astral z domieszk? eteryka.
Dla mnie to co opisujesz to 90% ?e to eteryk ale czy do ko?ca to nie wiem.

wi?c ani razu nie wyszed?em astralnie, to co powinno by? astralne jest eteryczne i jak moge to zmieni?, wyj?cie eteryczne nie jest iluzj?, unosz? si? w góre i lece, zupe?nie tak jakby co? przejmowa?o inicjatywe nad moim cia?em duchowym i wciska?o je w inne cia?o

dla mnie to w?a?nie jest sektor urzeczywistniony, wszelka próba obe ko?czy sie dla mnie nowym cia?em i nowym matrixem, dlatego si? wypowiadam w tym temacie i pod nim podpisuje, nie ze wzgl?du na to ?e tak mi si? wydaje, ale ?e tego aktualnie do?wiadczam

puki co ?yje dalej, morze za rok znajd? rozwi?zanie, albo za dwa lata :)

+Quote Post
klucznik
post 25.01.2017 - 15:43
Post #14

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 136

Notatnik

CYTAT(Rafael198 @ 25.01.2017 - 13:23) *
wi?c ani razu nie wyszed?em astralnie, to co powinno by? astralne jest eteryczne i jak moge to zmieni?, wyj?cie eteryczne nie jest iluzj?, unosz? si? w góre i lece, zupe?nie tak jakby co? przejmowa?o inicjatywe nad moim cia?em duchowym i wciska?o je w inne cia?o

dla mnie to w?a?nie jest sektor urzeczywistniony, wszelka próba obe ko?czy sie dla mnie nowym cia?em i nowym matrixem, dlatego si? wypowiadam w tym temacie i pod nim podpisuje, nie ze wzgl?du na to ?e tak mi si? wydaje, ale ?e tego aktualnie do?wiadczam

puki co ?yje dalej, morze za rok znajd? rozwi?zanie, albo za dwa lata :)

Nie b?d? si? z tob? si? sprzecza? w tej kwestii bo to bezsensu ale na pewno niektórym tam w astralu by?o by na r?k? jakby?my sie k?ócili do krwi kto ma racje:)

Mam nadzieje, ?e uda Ci rozwi?zanie tego i zobaczysz ca?y mechanizm od podszewki:)

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park