oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Technika Pustki, Punktu Relaks...trepanacja Czaszki, Lej Przejscie Przez Lustro.....
Foks
post 14.03.2016 - 21:38
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

Hej! wykorzysta?em niedawno technike pustki czyli tzw. Nie my?lenia jedynie koncentruj?c sie na punkcie, szybko osi?gn??em parali?...Przede mn? by? jakby wir czy co? co sie kr?ci?o w kó?ko...Par?em jak szalony dopiero jak z?apa?em si? komody i posta?em tak odciagniety znalaz?em sie obok cia?a, w miejscu gdzie mam lustro w przedpokoju by?y drzwi, posta? humanoidalna pokaza?a mi bym by? cicho i pod??a? za ni? wszed?em jakby do windy a nast?pnie spogl?da?em gdzie ta posta? wesz?a, do czego? przypominaj?cego lej wi?c nie zastanawiaj?c sie te? to zrobi?em. I sun?li?my jakby na ?lizgawkach tylko ze inne podobne postacie sie rozdziela?y na boki a ja pod??a?em za t? postaci? która macha?a mi wiec wiedzia?em gdzie wyskoczy?. Nast?pnie ukaza?a mi co? w rodzaju hologramu oglada?em film w g?owie. G?upio sie przyzna? ale dwa dni temu mia?em jakby wyjscie na stole operacyjnym i wycinano mi cz?s? czaszki (w ?rodkowej cz??ci g?owy ) mysle ?e ktos mi pomaga w osi?gnieciu tych stanów...Czy ma kto? podobne doznania? Jednego dnia podczas parali?u ktos mnie potraktowa? jakby odkurzaczem, czu?em sie dziurawy jak balon z którego wyp?ywa powietrze...
Go to the top of the page

+Quote Post
2 Dzięki Foks za ten przydatny wpis:
DonBuziallo, MadziaKK
aumakumma
post 13.05.2016 - 23:25
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 209

Notatnik

Bardzo dobra technika. Nie obci??a ,tylko w ni? wej?? i czyta? .Zrezygnowa? z oczu i dotyku.Pozosta? przy smaku i wibracji.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki aumakumma za ten przydatny wpis:
Foks

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park