oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Kr?cenie Si? Wokó? W?asnej Osi
gyatotsang
post 03.01.2016 - 12:05
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 45

Notatnik

Kr?cenie si? wokó? w?asnej osi to technika, któr? najcz??ciej wykorzystuj? do wychodzenia z cia?a w czasie pó?snu. O technice tej czyta?em wiele lat temu w ksi??ce Monroe. Le??c na boku wyobra?am sobie i wyra?am ?yczenie, ?e si? przekr?cam i spadam na pod?og?. Zaraz po "wypadni?ciu z cia?a" staram si? nawi?za? kontakt z otoczeniem np. poprzez dotykanie r?kami pod?ogi czy dywanu w celu wyczucia ich struktury. To daje mi poczucie troch? lepszego dostrojenia i zakotwiczenia w obszarze przycielesnym (ospuo). Niestety wyj?cia s? nadal krótkie i szybko cofa mnie do cia?a fizycznego. Ostatnio przez dwa dni stara?em si? powtarza? pewne energetyczne mantry jungdrungbon (=> Mantry) i czu?em nawet na jawie lekkie wibracje a zaraz po za?ni?ciu - wytoczy?em si? z cia?a jednak nie spowodowa?o to przed?u?enia pobytu w ospuo.
A wy jakie techniki polecacie celem przed?u?enia pobytu w astralu?

Go to the top of the page

+Quote Post
3 Dzięki gyatotsang za ten przydatny wpis:
Foks, MadziaKK, Neurocosmic
.
post 03.01.2016 - 14:49
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 526

Notatnik

Mo?na te? kr?ci? si? wokó? w?asnej osi w dzie?, aby lepiej o tym pami?ta? we ?nie, a i si? tak fajnie potem kr?ci w g?owie :D

+Quote Post
4 Dzięki Neurocosmic za ten przydatny wpis:
Foks, gyatotsang, ivanova, Majin
Foks
post 07.01.2016 - 21:31
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

Jak czuje ?e mam sie przebudzi? nie ruszam si? ale to zazwyczaj w LD dzia?a, w sumie mo?e ci? z astrala cofn?? do snu ?wiadomego, nast?pnie otworzysz drzwi które wykreujesz i mo?esz wróci?, albo wpa?? w trans zazwyczaj w realistyczny sposób rozmawiam z ró?nymi bytami. Trzeba mie? dobrze otwarte czakry a ja ostatnimi czasy mam je przymglone...;) jak szkie?ko TV

+Quote Post
1 Dzięki Foks za ten przydatny wpis:
gyatotsang
aumakumma
post 19.01.2016 - 18:09
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 209

Notatnik

Techniki przesz?y juz do lamusa. teraz wszystko dzieje sie samo. Zaufaj intuicji i swojej energii.Trzeba tylko chcie? a chcie? to mo? , amen .

+Quote Post
2 Dzięki aumakumma za ten przydatny wpis:
M?ody89, Se7en
Tomek2001
post 11.03.2017 - 22:15
Post #5

Cz?sty Go?? Rodziny
**
Punkty prestiżu: 2

CYTAT(aumakumma @ 19.01.2016 - 18:09) *
Techniki przesz?y juz do lamusa. teraz wszystko dzieje sie samo. Zaufaj intuicji i swojej energii.Trzeba tylko chcie? a chcie? to mo? , amen .

u?ywa?em tego/podobnej techniki od zawsze i by?o mega skuteczne :D
faktycznie chyba najlepsze co mo?e by? ;p dobraaa lecim z tematem :D
sorry za odkop

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park