oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Powrót, Wyjscie, Powrót Wyjscie
Foks
post 05.05.2013 - 11:50
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

Witam nad ranem po sobotnim piwkowaniu jakies 7-8 piw w przeci?gu paru godzin. Grilowaniu szasz?yków karczków co spowodowa?o ?e usn??em jak dzieciatko niespodziewanie. Wybudzi?em si? po 6-ciu godzinach mia?em pare ?wiadomych snów w których niestety nie potrafi?em zachowa? 100% kontroli chyba przez piwsko:) wybudzi?em si?, widzia?em pomara?czowy obraz przedstawi? mi sie zegar który odlicza? czas nast?pnie wyszed?em z cia?a i udawa?em sie w stron? okna przenios?o mnie na balkon poczym sen si? urwa? i zpowrotem wróci?em do cia?a. Postanowi?em znowu wyj?? obudzi?em sie w parali?u, kiedy wyszed?em próbowa?em sie dostroi? do jakiegos przedmiotu ale znowu wróci?em...Po 4-ech próbach da?em sobie spokój...Gigantyczne wibracje które ?uca?y moim cia?em astralnym da?y mi sporo frajdy, tak cho?bym by? napompowany energi?...I co najlepsze 0 kaca, i nawet zjad?em ze smakiem omlet na kie?baskach 4-ech jajkach i griloiwane banany ;D

Ok...Do czego zmierzam, co robicie w takich sytuacjach kiedy wyjdziecie, lekka mgie?ka jest jak bronicie si? przed cofk? jakie s? wasze metody...Mo?e rozrzut mysli jaki jest na kacu sprawi? ?e tak si? sta?o...pozdrawiam!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Negai1
post 05.05.2013 - 12:09
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 182

Notatnik

W sumie ja mam podobny problem.
Ja raz baaardzo d?ugo przytrzymywa?am OOBE. Normalnie u mnie wyj?cie trwa z 20 sekund a wtedy by?a minuta czy dwie. Bardzo d?ugo. Ja robi? tak ?e nie przejmuje si? tymi ?cinkami obrazu i tak dalej. Mówi? sobie w my?lach ?e chce jeszcze zosta? w OOBE, i jak zaczynam s?abn?? to nie stoj? w miejscu tylko id? dalej na spontanie.

To czasem denerwuj?ce ?e np. idziesz przez uliczk? i nagl? nic nie wida?, ale u mnie skutkuje w?a?nie nie przejmowanie si? tym, i idziesz dalej.
Cho? najgorsze w tym jest to, ?e czasem mo?e mimo wszystko ciebie cofn??, zaczniesz mie? normalny sen który wydaje ci si? ?e jest OOBE, bo nie zakodowa?e? momentu cofni?cia. No i ten sen najcz??ciej zaczyna si? tam, gdzie ko?czy OOBE. Np. idziesz przechodzisz ko?o jakiego? domu w OOBE, masz pogorszenie fazy, wracasz nie zauwa?aj?c tego i masz sen w którym idziesz dalej obok tego mieszkania.

Podsumowuj?c ?atwo mo?na si? zgubi? czy to ju? sen czy OOBE.
Gdzie? s?ysza?am o pocieraniu r?koma nóg jak zacznie ci si? faza ko?czy?, ale u mnie to raczej nie dzia?a bo ja nie mam si? wtedy by robi? co? energicznie.

Ale ja si? tam mocno na tym nie znam, bo tak jak powiedzia?am moje najd?u?sze OOBE mia?o minut?, ale to by?o w?a?nie wtedy gdy mia?am zlew na pogarszanie si? fazy, i sz?am równo pe?na energii. Po prostu nie mo?na da? si? ponie?? zm?czeniu, zwyczajnie idziesz dalej i tyle.

+Quote Post
1 Dzięki Negai1 za ten przydatny wpis:
Foks
Foks
post 05.05.2013 - 12:57
Post #3

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Negai1 @ 05.05.2013 - 13:09) *
W sumie ja mam podobny problem.
Ja raz baaardzo d?ugo przytrzymywa?am OOBE. Normalnie u mnie wyj?cie trwa z 20 sekund a wtedy by?a minuta czy dwie. Bardzo d?ugo. Ja robi? tak ?e nie przejmuje si? tymi ?cinkami obrazu i tak dalej. Mówi? sobie w my?lach ?e chce jeszcze zosta? w OOBE, i jak zaczynam s?abn?? to nie stoj? w miejscu tylko id? dalej na spontanie.

To czasem denerwuj?ce ?e np. idziesz przez uliczk? i nagl? nic nie wida?, ale u mnie skutkuje w?a?nie nie przejmowanie si? tym, i idziesz dalej.
Cho? najgorsze w tym jest to, ?e czasem mo?e mimo wszystko ciebie cofn??, zaczniesz mie? normalny sen który wydaje ci si? ?e jest OOBE, bo nie zakodowa?e? momentu cofni?cia. No i ten sen najcz??ciej zaczyna si? tam, gdzie ko?czy OOBE. Np. idziesz przechodzisz ko?o jakiego? domu w OOBE, masz pogorszenie fazy, wracasz nie zauwa?aj?c tego i masz sen w którym idziesz dalej obok tego mieszkania.

Podsumowuj?c ?atwo mo?na si? zgubi? czy to ju? sen czy OOBE.
Gdzie? s?ysza?am o pocieraniu r?koma nóg jak zacznie ci si? faza ko?czy?, ale u mnie to raczej nie dzia?a bo ja nie mam si? wtedy by robi? co? energicznie.

Ale ja si? tam mocno na tym nie znam, bo tak jak powiedzia?am moje najd?u?sze OOBE mia?o minut?, ale to by?o w?a?nie wtedy gdy mia?am zlew na pogarszanie si? fazy, i sz?am równo pe?na energii. Po prostu nie mo?na da? si? ponie?? zm?czeniu, zwyczajnie idziesz dalej i tyle.

W ?yciu codziennym masz te? tak ?e zaczynasz robic jedna czynnosc i myslisz odrazu o innej?? chodzi o podzielnosc uwagi bo po u?ywkach mam rozbiegane mysli i to moze byc powodem cofki...Chodzi o kiepska koncentracj? co do pocierania nóg czy ?cian i dywanu to dzia?a czasami;-)

+Quote Post
Karamoon
post 06.05.2013 - 21:45
Post #4

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 56

u mnie klapa z wyj?ciami, zawsze te? 20 sekund, dlatego wol? sny, najlepiej zamówione i niech si? kr?ci fabu?a sama, inkubacja snu to jest to. Sory za inne tory.

+Quote Post
Foks
post 07.05.2013 - 19:58
Post #5

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Karamoon @ 06.05.2013 - 22:45) *
u mnie klapa z wyj?ciami, zawsze te? 20 sekund, dlatego wol? sny, najlepiej zamówione i niech si? kr?ci fabu?a sama, inkubacja snu to jest to. Sory za inne tory.

Lepiej samemu tworzy? a i wyj?cia dzi?ki temu d? d?u?sze:) pomy?l w ?nie o lustrze, zabawa z nimi jest kapitaln? spraw? na odreagowanie ;-)

+Quote Post
diaboliq
post 09.05.2013 - 17:33
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 104

Starajcie si? nie pi? du?o alkoholu bo to z jednej strony os?abia wibracje a z drugiej zanieczyszcza nasze cia?o astralne czyli dusz?! Jak mówi Bóg "Alkoholicy, Narkomani i Erotomani nie wejd? do Królestwa Niebieskiego!" Nie pisz? tego bo jestem jako? bardzo religijny samemu zdarza mi si? za du?o wypi? i dlatego was przestrzegam. Na?ogi s? dla cieniasów;)

+Quote Post
Foks
post 10.05.2013 - 07:48
Post #7

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(diaboliq @ 09.05.2013 - 18:33) *
Starajcie si? nie pi? du?o alkoholu bo to z jednej strony os?abia wibracje a z drugiej zanieczyszcza nasze cia?o astralne czyli dusz?! Jak mówi Bóg "Alkoholicy, Narkomani i Erotomani nie wejd? do Królestwa Niebieskiego!" Nie pisz? tego bo jestem jako? bardzo religijny samemu zdarza mi si? za du?o wypi? i dlatego was przestrzegam. Na?ogi s? dla cieniasów;)

Wi?c jestem Cieniasem, zapierdzielam pracue w 30 -stopniowym gor?cu jeszcze mam czas na basen a jak jest wolne daje ostro w palnik potrafie wypic ponad 10 piw i jeszcze flaszeczki nei odmówie w wolnych chwilach pale Jointy wiem wiem, os?abic moze to wibracje ale nie wierze w teksty typu nie wejde do królestwa neibieskiego wi?kszosc pism ,,?wietych'' by?o pisane w czasach kiedy palono kobiety na stosie, a Ciebie by nazwano heretykiem ?e wierzysz w oobe. Szczerze mam to w trzech literach. Jestem po pracy machne dwa piwa i tak b?de mie? ?wiadomy sen jak zawsze zreszt?. Jak bym mia? si? ogranicza? nad czym? co jest wed?ug mnie sprawdzone czyli oobe, to nie czó? bym jako?ci ?ycia...
Odr?bny stan ?wiadomo?ci pod wp?ywemn alko czy urzywek jest to szamanizm, mam czasami pokr?cone wizje z opiekunami. Wszystko zale?y od tego jakim jeste? cz?owiekiem, chocia? odradzi? bym ludziom by nie byli tacy jak ja i nie byli podatni na urzywki. Erotomani nie wejd? do królestwa niebieskiego tylko ?e po seksie jak robie dobrze mojej kobiecie mam pi?kne oobe, nie poto bóg stworzy? nas w taki sposób by?my z tego nei korzystali. Jeste?my tylko ludzmi a depresje tworz? inni co maja zbyt p?ytkie my?lenie by nie zrozumie? drugiego cz?owieka....

Jese?cie boskim pierwiastkiem dzie?mi bo?ymi, czy nie kochali by?cie swoje dzieci bo pij? ?? czy bakaj? lolki a potrafi? pracowa? i nie siedz? pod budk? z piwem?? ja bym kocha? wi?c musimy odsun?? cieniasów potrafi?cych zatroszczyc sie o rodzine i tych co maja to w .... i s? z?ymni ludzmi. Znajdzmy dobro, tymczasem ide spac po nocce i po dwóch pysznych tyskaczach !!:) wszystko z umiarem a jak zdarzy wam si? cos wi?cej to nie miejscie wyrzutów grunt to odnale?dz swoja drog? ,,jeste?cie wyjatkowi''

+Quote Post
diaboliq
post 11.05.2013 - 14:19
Post #8

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 104

To prawda wszystko jest dla ludzi tylko ?e trzeba z umiarem z tego korzysta?. Co za du?o to nie zdrowo! To dobrze ?e masz kobiet? i okazujesz jej mi?o?? bo mi?o?? jest najwa?niejsza!;) Celem ka?dej istoty jest d??y? do mi?o?ci.

+Quote Post
serafis
post 11.05.2013 - 15:42
Post #9

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 201

Notatnik

Mi?o??, a raczej stan mi?o?ci jest jednym z etapów. S? nast?pne. Czemu tak twierdz?? MTJ uczy? mnie jak kontrolowa? uczucie mi?o?ci!/ten parali?uj?cy stan euforii/A jemu, czyli sobi? (tak z grubsza) wierz?. Dodatkowo wychodzi, ?e mo?na ciekawe rzeczy z t? mi?o?ci? robi?, np. kontrolowa? (patrz DS).

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 11.05.2013 - 17:01
Post #10

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Fok rzecz w tym, ?e to nikt nas nie wpuszcza do Królestwa tylko to my sami siebie tam wpu?cimy lub nie. Teoria Boga, który decyduje o tym kogo wpu?ci lub nie to mit. Tylko jak napisa?em od nas samych zale?y czy powrócimy do Królestwa, które opu?cili?my chwilowo. Chwilowo to jednak mog? by? tysi?ce wciele?, ale to dalej tylko rozci?gni?ta chwila...

+Quote Post
Foks
post 11.05.2013 - 21:03
Post #11

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 11.05.2013 - 18:01) *
Fok rzecz w tym, ?e to nikt nas nie wpuszcza do Królestwa tylko to my sami siebie tam wpu?cimy lub nie. Teoria Boga, który decyduje o tym kogo wpu?ci lub nie to mit. Tylko jak napisa?em od nas samych zale?y czy powrócimy do Królestwa, które opu?cili?my chwilowo. Chwilowo to jednak mog? by? tysi?ce wciele?, ale to dalej tylko rozci?gni?ta chwila...

Spoko Zielu z jednej strony zgodzi? bym sie z Tob? bo brzmi to sensownie, znaczy sie tak jak mo?na to us?ysze? z pewnych ?róde?...ale jak jest tego nikt nie wie czy jest reinkarnacja, czy jest Królestwo neibieskie, czy rozwali nas na tysiace atomów czy to co nazywamy oobe jest drog? do stwórcy czy my b?d?c cz?stk? bosko?ci staniemy si? pó?bogiem bogiem czy kim? jeszcze innym...Wszystko to jest przez nas wyczytane, czy poprostu omówione przez innych którzy sami nie znaja odpowiedzi na wi?kiszosc pyta?;-) Tak czy siak moze i co? w tym jest....

Mro?e piwo Calsberg za jedyne 1,99 z? w m1;-)

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park