oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

> Mopo?e Kto? Wyja?ni??
sabina2222
post 13.03.2017 - 19:50
Post #1

Go?? Rodziny
*
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 2

Witam Was serdecznie,
mam nadziej?, ?e swoim pytaniem nie przynudz?. Pisz?, poniewa? znalaz?am w ko?cu - tutaj - temat, z którym kry?am si? przed lud?mi dot?d. Do?wiadczenia poza cia?em przezywam. Natomiast, czy jest to mo?liwe aby w astralu do?wiadczy? przemocy? Nie odnios?am dos?ownych obra?e? ale czu?am ból i gwa?towno?? zdarze?. odnios?am wra?enie, jak gdyby kto? - inny byt w tym ?wiecie chcia? za wszelk? cen? zrobi? mi krzywd?. Ostatecznie napa?? na moj? osobe min??a ale czu?am pocz?tkowo strach. Pó?niej zacz??am si? broni? i wszystko by?o ok. Czy mog? liczy? na kilka s?ów do?wiadczonych bardziej u?ytkowników. do dzisiaj nie wiem jak to mam rozumie?? Dzi?kuj? z góry za u?wiadomienie.
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Odpowiedzi
Drag0n
post 19.12.2018 - 20:44
Post #2

?wiadomie ?ni?cy
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 304

Notatnik

CYTAT(sabina2222 @ 13.03.2017 - 19:50) *
Natomiast, czy jest to mo?liwe aby w astralu do?wiadczy? przemocy? Nie odnios?am dos?ownych obra?e? ale czu?am ból i gwa?towno?? zdarze?. odnios?am wra?enie, jak gdyby kto? - inny byt w tym ?wiecie chcia? za wszelk? cen? zrobi? mi krzywd?. Ostatecznie napa?? na moj? osobe min??a ale czu?am pocz?tkowo strach. Pó?niej zacz??am si? broni? i wszystko by?o ok.

Oczywi?cie, ?e istniej? takie przypadki, ba sam nawet nie raz by?em atakowany oraz "bity". Raz goni?o mnie co? po pokoju co mas? wygl?da?o na psa ale nim nie by?o, by?o szybkie oraz nie mog?em zobaczy? jak wygl?da bo by?o zbyt ciemno ale porusza?o si? na 4 nogach. Cz?sto w OOBE mo?esz do?wiadczy? przykrych jak i bardzo pozytywnych i przyjemnych sytuacji. Nie ma si? co ba?. NIC CIE NIE ZABIJE :D Mo?e co najwy?ej krzycze?, bi? i próbowa? si? wy?adowa? na TOBIE ale sama te? nie musisz sta? biernie, wsta?, we? wielki zamach na tego buraka z astrala i porz?dnie mu przywal :D
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park