oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Moje Pierwsze Oobe, Moje pierwsze oobe
JBEC
post 16.06.2014 - 16:22
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 4

Notatnik

Około dwóch miesięcy temu prubowałem moje pierwsze oobe metody 4+1 kładłem sie o 23 i wstałem o 3 i rozbudzałem sie 30 minut kładłem sie w łużku, relaksacja i skupywałem sie na jednej żeczy i w patrywałem sie w zamknięte powieki chyba z 40 minut jedyne co miałem to jakieś obrazy jakieś krzyki odruchy ręki czy nóg i nic wiecej , przerwałem to i poszłem spać byłem zmęczony i senny po ciężkiej pracy i dniu położyłem sie na boku i zasnełem jak rękom odioł , po chwili poczułem w moim całym ciele silne wibracje aż siarczywe ale przyjemne , nieczułem wogule ciała fizycznego gdy je dostałem pomyślałem to one , pomyślałem ze niemoge panikować skupiłem sie nanich bardziej kierując nimi z głowy do stup pomyślałem o wyjściu z ciała ale miałem obawy troche strachu ,co bedzie, czułem delikatnie odczepianie sie głowy , tułowia , i spowrotem wracałem i nagle ciemność ,niewiem czy to sen byłem na jakiejś ulicy ciemnej czułem chłód w ciele, przedemnom na środku ulicy była wysepka z jakiegoś kamienia czy coś , prze demnom stały jakieś 2 osoby widziałem postacie ludzi w jakiś czarnych płaszczach długich , przednami było daleko jakieś miasto rozwidniały te osoby ,prze demnom stały tyłem domnie jak ciemne cienie ,i oczymś rozmawiali palonc przytym chyba papierosy i po chwili zaczęli sie rozchodzić każdy w swojom stronę na końcu słyszałem głos mojego kolegi poznałem jego głos odchodził ostatni i zapytałem jego .Zbyszek idziesz jusz ,on nagle krzyknoł ze strachu i uciekł, jak by mnie sie wystraszył , pomyślałem ze oni niewiedzieli ze stałem tuż za nimi i skończył sie sen , czy możecie powiedzieć co to było czy to był tylko sen czy oobe wiem ze obudziłem sie i usiadłem na łużku zadowolony ze coś takiego miałem , do tej pory stosuje tom metodę ale nic takiego mi sie nie przydarzyło ale próbuje dalej
Go to the top of the page

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 16.06.2014 - 19:22
Post #2

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

wiem ze obudzilem sie u usidłam na łuszku zadowolony ze coś takiego miałem

Obudziłeś - to wskazuje że jesteś Chłop.

Usidłam - to, że baba.

Rozumiem, że nie wiesz jak pisać poprawnie, ale czy Ty wiesz jaką masz płeć czy dopiero jej poszukujesz?

+Quote Post
Krukos
post 16.06.2014 - 19:43
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

Dokładnie. Pierwsza rzecz to staraj się pisać poprawnie i bezbłędnie.
Czytając twoje posty ja jak i każdy inny nabiera złych nawyków. Zatruwasz internet. Czytaj książki. Nabierzesz poprawnego stylu, wtedy zacznij się udzielać w internecie.
Niby to mało istotne, ale to jest ważniejsze niż kozaczenie. Nie jesteś godzien żeby ktoś odpowiadał na twój post.

+Quote Post
JBEC
post 16.06.2014 - 20:43
Post #4

Znajomy Rodziny

Notatnik

Sami debile !!!!

+Quote Post
1 Dzięki JBEC za ten przydatny wpis:
klucznik
Lotnik
post 16.06.2014 - 21:08
Post #5

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 61

Notatnik

CYTAT(JBEC @ 16.06.2014 - 21:43) *
Sami debile !!!!

JBEC nie denerwuj się, ludzie chcieliby odpowiedzieć na Twój post ale ciężko zrozumieć to co piszesz. Moim skromnym zdaniem miałeś LD czyli świadomy sen, gdybyś doświadczył OBE raczej wiedziałbyś o tym i czułbyś to :)

+Quote Post
JBEC
post 16.06.2014 - 21:20
Post #6

Znajomy Rodziny

Notatnik

Dzięki chociaż jedna osoba ,łatwo im muwić jak by przeżyli 30 lat zagranicy to by inaczej pisali

+Quote Post
Lotnik
post 16.06.2014 - 22:17
Post #7

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 61

Notatnik

CYTAT(JBEC @ 16.06.2014 - 22:20) *
Dzięki chociaż jedna osoba ,łatwo im muwić jak by przeżyli 30 lat zagranicy to by inaczej pisali

A gdzie to za granicą jesteś/byłeś? ja w Norwegii :( chce do Polski :D

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 16.06.2014 - 22:22
Post #8

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Po 30 latach wracasz a tu sami debile:) Witaj w Polsce:)

JBEC po prostu wtórny analfabetyzm to rzecz powszechna się stała przez te lata i myślałem, że jesteś kolejnym przedstawicielem tego młodego pokolenia:)

Poczytaj:

http://swiadomy-sen-senny-swiat.blogspot.c.../hipnagogi.html

+Quote Post
JBEC
post 17.06.2014 - 08:19
Post #9

Znajomy Rodziny

Notatnik

Oto chodzi że nie wruciłem i niechce ale przykro patrzeć jak większość ludzi robi wodę z muzgu sobie inteligentni idioci .

+Quote Post
Foks
post 17.06.2014 - 09:21
Post #10

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 780

Notatnik

CYTAT(JBEC @ 17.06.2014 - 09:19) *
Oto chodzi że nie wruciłem i niechce ale przykro patrzeć jak większość ludzi robi wodę z muzgu sobie inteligentni idioci .

To ty wyzwales od debili szeroka publicznosc:) zamiast zastanowic sie czemu ludzie tak odbieraja twoje posty. Wiekszosc nie zagladajac na twoj profil stwierdzila ze jestes z gimnazjum, i nie chciales zaczerpnac wiedzy z elementarza 3-cio klasisty. Sam pisze na telefonie i robie byki. Kto by sie tym przejmowal;) pisz w wordzie on poprawi Ci bledy, wtedy przestana sie spuszczac dzieci neo;)

+Quote Post
deiw
post 17.06.2014 - 09:31
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 163

Notatnik

Jeśli byłeś świadomy to był to świadomy sen (niższe dostrojenie obe). Miałeś wibracje i czułeś odklejanie od ciała czyli wyjście bezpośrednie ale potem straciłeś świadomość. A co do ortografii to pisz odwrotnie do tego jakbyś chciał napisać, na pewno mniej błędów będzie :P

+Quote Post
JBEC
post 17.06.2014 - 09:46
Post #12

Znajomy Rodziny

Notatnik

Ślicznie dziekuje za wskazówki

+Quote Post
1 Dzięki JBEC za ten przydatny wpis:
diaboliq
JBEC
post 17.06.2014 - 09:48
Post #13

Znajomy Rodziny

Notatnik

Dziękuje postaram sie to zmienić

+Quote Post
MadziaKK
post 17.06.2014 - 16:30
Post #14

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 401

Notatnik

JBEC, nie martw sie, niejedna osoba z forum chcialaby przezyc chociaz kawalek tego co ty z pierwszego posta :)

p.s. A to jak ktos dobrze czyta miedzy wierszami, nie robi roznicy, jak sie pisze. :) Pozdrawiam leniow i czepialskich ;p

+Quote Post
2 Dzięki MadziaKK za ten przydatny wpis:
diaboliq, Madlene26
JBEC
post 17.06.2014 - 17:22
Post #15

Znajomy Rodziny

Notatnik

J tu muszę ci przyznać racje

+Quote Post
Neuro.
post 17.06.2014 - 17:30
Post #16

cosmic
Punkty prestiżu: 520

Notatnik

Albo pisz po angielsku :D

+Quote Post
JBEC
post 17.06.2014 - 17:54
Post #17

Znajomy Rodziny

Notatnik

Raczej po Francusku ale w tedy była by większa prowokacja ,myśle ze tak jak opisała to jedna osoba nawet pomiędzy wierszami czytała to by zrozumiała poprostu trzeba być nieluckim żeby nie zrozumieć chyba ze ma inny problem D

+Quote Post
izabelagr93
post 18.06.2014 - 10:30
Post #18

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 31

CYTAT(JBEC @ 16.06.2014 - 22:20) *

Tak właśnie pomyslałam, że tyle błedów to musi być obcokrajowiec lub ktoś kto był długo za granicą i nie używał j. polskiego.
Post ciekawy pomimo błędów zrozumiałam o co chodzi.
Chyba za bardzo się czepiacie. Więcej zrozumienia dla innych:>

+Quote Post
1 Dzięki izabelagr93 za ten przydatny wpis:
Madlene26
izabelagr93
post 18.06.2014 - 14:10
Post #19

Członek Rodziny
Punkty prestiżu: 31

CYTAT(suchowiec @ 16.06.2014 - 20:43) *
Dokładnie. Pierwsza rzecz to staraj się pisać poprawnie i bezbłędnie.
Czytając twoje posty ja jak i każdy inny nabiera złych nawyków. Zatruwasz internet. Czytaj książki. Nabierzesz poprawnego stylu, wtedy zacznij się udzielać w internecie.
Niby to mało istotne, ale to jest ważniejsze niż kozaczenie. Nie jesteś godzien żeby ktoś odpowiadał na twój post.

Dlaczego niby nie jest godzien żeby odpowiedzieć na jego post?

+Quote Post
1 Dzięki izabelagr93 za ten przydatny wpis:
Madlene26
JBEC
post 18.06.2014 - 14:36
Post #20

Znajomy Rodziny

Notatnik

Niewarto

Jakie podejście taki szacunek

+Quote Post
JBEC
post 19.06.2014 - 09:22
Post #21

Znajomy Rodziny

Notatnik

Przy tych waszych komentarzach to można prędzej wyjść z ciała jak jakom kolwiek technikom ,ale dziękuje wam za wyrozumiałość .

+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park