oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Mega ?wiat?o??, Dotyk Przyjaciela, Nie czujmy si? samotni...
Foks
post 07.06.2013 - 21:58
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

Zapierdziela?em jak g?upi w pracy a? pot po j...ch mi ciek?. temperatura 30 stopni fest (bardzo) fizyczna praca...Po nocy w pracy nie pomy?la?em ani o jakim kolwiek wychodzeniu z cia?a ale pospa?em 6 h... nast?pnie zaj??em sie swoimi sprawami. Godzina 19:30 zmuli?o mnie spanie...K?ad? si? relaksuje od stóp w kierunku g?owy. odliczam od 1-10 i od 10-1 skupiaj?c sie na jednym punkcie, ju? zasypia?em jak postanowi?em si? przebudza?, punkt ma bardzo wa?n? rol? w innych stanach ?wiadomosci lub wyobra?ony przedmiot ja preferuj? punkt. Przebudzam si? dalej kontroluj? si? na punkcie bez liczenia, dostaje wibracji prosz? opiekuna o pomoc i teraz nie wiem czy to cia?o astralne sie przesun??o na brzuch czy ja w rzeczywisto?ci naszej tu i teraz. Prosz? opiekuna by z?apa? mnei za r?ke poczu?em to tak jak by mnie ?apa? kto? ,,tu i teraz'' nast?pnie prosi?em o poca?unek, te? go poczu?em le?e tak dalej lekka g?sia skórka faluje wiec mówie dobra wychodzimy dosta?em jakby poduszk? w twarz i wyl?dowa?em na panelach nast?pnie patrz? w kierunku okien w moim pokoju i wybuch?o jasne ?wiat?o, nie potrafi?em zapanowa? nad ekscytacj? wiec si? przebudzi?em. Pytam czy kto? mia? podobnie widz?c to ?wiat?o!! i czy eksperymentowa? z dotykiem podczas wyjscia swych niefizycznych a jednak tak bardzo nam bliskich opiekunów.

Czy podczas przemeczenia organizmu kiedy wszystkie mie?nie was bol? potraficie utrzyma? ?wiadomo?? ??
Go to the top of the page

+Quote Post
Vesanya
post 07.06.2013 - 22:18
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 910

Z dotykiem to mam du?o, normalnie, na jawie. Np codziennie rano budzi mnie dotyk w czo?o i we w?osy - takie g?askanie. Wieczorem z kolei dostaj? takiego elektrycznego "prztyczka" w nos , w oczy, i te? jest g??skanie i ?askotanie w czo?o. Swego czasu jak by?am zwi?zana z pewnym "plemieniem" duszków, to codziennie t?uk?y mnie w ko?czyny, dawa?y kuksa?ce w brzuch itd, dla nich to s? naprawd? fajna zabawy i ?arty jak widz? gdy cz?owiek si? zwija i nie wie o co chodzi ;) Nie mówi?c o ?askotaniu w stopy gdy chce si? wieczorem zasn?? w swoim ?ó?ku ;)
Po za tym jak czuj? duchy/istoty ko?o siebie, to zawsze czuj? te? wy?adowania elektryczne na skórze. Kiedy? jedno dziecko - duch dotkn??o mojego palca u r?ki to a? podskoczy?am takie to by?o mocne, pod k?tem "pora?enia".
W?a?nie dlatego, ze takie rzeczy dzia?y i dziej? si? u mnie na jawie, to odrzuci?am teori?, ze to tylko i wy??cznie wymys? umys?u. One (duchy, byty, istoty) istniej? naprawd? oprócz tego, ?e jednoczesnie s? cz??ci? nas.

+Quote Post
3 Dzięki Vesanya za ten przydatny wpis:
diaboliq, Foks, Tulsi
Deimond
post 07.06.2013 - 22:36
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1486

Notatnik

CYTAT(Vesanya @ 07.06.2013 - 23:18) *
Z dotykiem to mam du?o, normalnie, na jawie. Np codziennie rano budzi mnie dotyk w czo?o i we w?osy - takie g?askanie. Wieczorem z kolei dostaj? takiego elektrycznego "prztyczka" w nos , w oczy, i te? jest g??skanie i ?askotanie w czo?o. Swego czasu jak by?am zwi?zana z pewnym "plemieniem" duszków, to codziennie t?uk?y mnie w ko?czyny, dawa?y kuksa?ce w brzuch itd, dla nich to s? naprawd? fajna zabawy i ?arty jak widz? gdy cz?owiek si? zwija i nie wie o co chodzi ;) Nie mówi?c o ?askotaniu w stopy gdy chce si? wieczorem zasn?? w swoim ?ó?ku ;)
Po za tym jak czuj? duchy/istoty ko?o siebie, to zawsze czuj? te? wy?adowania elektryczne na skórze. Kiedy? jedno dziecko - duch dotkn??o mojego palca u r?ki to a? podskoczy?am takie to by?o mocne, pod k?tem "pora?enia".
W?a?nie dlatego, ze takie rzeczy dzia?y i dziej? si? u mnie na jawie, to odrzuci?am teori?, ze to tylko i wy??cznie wymys? umys?u. One (duchy, byty, istoty) istniej? naprawd? oprócz tego, ?e jednoczesnie s? cz??ci? nas.

A nie dziej? si? one w czasie przysennym ? Nie jest to na granicy?

Co widzisz na tym filmiku? Czy widzisz tam dwie wypuk?e twarze?
http://www.wykop.pl/link/166880/zludzenie-...wypuklej-maski/

+Quote Post
1 Dzięki Deimond za ten przydatny wpis:
Foks
Vesanya
post 07.06.2013 - 22:42
Post #4

Dusza Towarzystwa

Z tego co zauwa?y?am, granica jest bardziej przesuni?ta w stron? jawy ni? snu, ale zazwyczaj - jak na przyk??d w ci?gu dnia - to zdarza si? gdy jestem po prostu zrelaksowana, albo si? na chwil? "skupi?".

hahah, niestety nie mam schizofrenii wg tego testu ;) A na serio - to nie s? omamy Deimond ani wynik dysfunkcji psychicznych, zweryfikowa?am to ju?, bo mia?am w swoim okres totalnej racjonalno?ci i zanegowa?am wszystkie tzw "fenomeny" które do?wiadczy?am.

+Quote Post
2 Dzięki Vesanya za ten przydatny wpis:
Deimond, Foks
Deimond
post 07.06.2013 - 22:51
Post #5

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Dzi?ki za odpowied? a filmik mo?esz? cho? wynik ju? znam:) Wiem - pewnie widzisz dwie twarze - nieraz w parali?ach przytula?em si? z istotami - bra?y mnie za nadgarstki itp - tylko moim zdaniem to tylko kwestia interpretacji odczu? p?yn?cych z cia?a - a mózg w fazie przysennej potrafi cuda tworzy?. Takie moje zdanie:)
Nie chcia?em Cie obrazi? tym testem - tak tylko pyta?em:)

Uk?ada si? to w logiczn? ca?o?? - dziwne zjawiska odczuwasz podczas relaksu a nie na jawie jak teraz - po to w?a?ie ten test z filmikiem.

+Quote Post
2 Dzięki Deimond za ten przydatny wpis:
Foks, Vesanya
Madlene26
post 07.06.2013 - 22:59
Post #6

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 53

Równie? miewam podobne do?wiadczenia Raz.kiedy si? obudzi?am czu?am mocny uscisk na nadgarstku. by?am ca?kowicie przeburzona dotyka?am r?ki i ca?y czas czu?am uscisk. Niedawno po?ozy?am si? na chwilk? na ?ózku i poczu?am obecno?? jakiej? istoty.czu?am jakby jej oddech i dziwne d?wi?kim mój kot zaraz si? obudzi? postawi? uszy i patrzy? w góre, jakby widzia? t? istot?. :-) heh. W parali?u równie? u?cisk d?oni , kiedy ja ?ciaska?am t? istot? ona odwzajemnia?a uscisk.Moja mam mia?a takie do?widczenie. Kiedy by?am ma?a moja mam usypia?a mnie na r?kach , siedzia?a na fotelu i przysne?a , prawie by mnie upusci?a, nagle poczu?a mocne uderzenie w twarz , kiedy si? ockn??a czu?a to uderzenie na policzku.

+Quote Post
2 Dzięki Madlene26 za ten przydatny wpis:
Foks, Vesanya
Vesanya
post 07.06.2013 - 22:59
Post #7

Dusza Towarzystwa

Nie , spoko, nie jestem ura?ona. Jak ju? mówi?am, mia?am faz? totalnej negacji tych spraw, i podej?cia kompletnie racjonalnego - ?e to tylko i wy??cznie wymys? umys?u. Jednakze jak wyja?ni? synchroniczno?? pewnych zdarze?, w których te istoty bior? udzia?, i jeszcze na dodatek inni ludzie te? bior? w tym udzia?. Nie, to nie jest tylko wytwór umys?u.

A co do parali?u - mo?liwe, ?e tak umys? reaguje. Tylko, ?e ja nie mówi? o parali?ach, tylko innych sytuacjach.

+Quote Post
4 Dzięki Vesanya za ten przydatny wpis:
Foks, Madlene26, Tulsi, Tulsi
Deimond
post 07.06.2013 - 23:04
Post #8

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT(Vesanya @ 07.06.2013 - 23:59) *
Nie , spoko, nie jestem ura?ona. Jak ju? mówi?am, mia?am faz? totalnej negacji tych spraw, i podej?cia kompletnie racjonalnego - ?e to tylko i wy??cznie wymys? umys?u. Jednakze jak wyja?ni? synchroniczno?? pewnych zdarze?, w których te istoty bior? udzia?, i jeszcze na dodatek inni ludzie te? bior? w tym udzia?. Nie, to nie jest tylko wytwór umys?u.

A co do parali?u - mo?liwe, ?e tak umys? reaguje. Tylko, ?e ja nie mówi? o parali?ach, tylko innych sytuacjach.

Ok:) - pozwól mi ponegowa? jeszcze chwil? (nie tu i nie w tej chwili - bo nie o to tu chodzi - to bardziej walka wewn?trzna):) Nienaturalne zbiegi okoliczno?ci te? miewa?em:)

+Quote Post
3 Dzięki Deimond za ten przydatny wpis:
Foks, Tulsi, Vesanya
Vesanya
post 07.06.2013 - 23:06
Post #9

Dusza Towarzystwa

CYTAT(Deimond @ 08.06.2013 - 00:04) *
Ok:) - pozwól mi ponegowa? jeszcze chwil? :) Nienaturalne zbiegi okoliczno?ci te? miewa?em:)

jasne, o to chodzi, zeby si? podzieli? do?wiadczeniem i swoimi wnioskami , tak?e ch?tnie na ten temat podyskutuj?:)

+Quote Post
2 Dzięki Vesanya za ten przydatny wpis:
Foks, Tulsi
Krukos
post 08.06.2013 - 08:18
Post #10

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 1936

Notatnik

Niektórzy zasypiaj? nie osi?gaj?c parali?u, sam mia?em to kilka razy, jak by?em zm?czony to przewa?nie gwa?townie mi r?ka albo noga polecia?a do przodu, od razu si? obudzi?em, wydaje mi si? ze takie omany to za?ni?cie jakiej? cz??ci mózgu, mimo ze cia?o nie jest sparali?owane

+Quote Post
1 Dzięki suchowiec za ten przydatny wpis:
Foks
Foks
post 08.06.2013 - 08:28
Post #11

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 781

Notatnik

CYTAT(Vesanya @ 08.06.2013 - 00:06) *
jasne, o to chodzi, zeby si? podzieli? do?wiadczeniem i swoimi wnioskami , tak?e ch?tnie na ten temat podyskutuj?:)

W?a?nie jestem zjechany jak pies po nocce, zobacz? czy da rade co? osi?gn??...w?tpie ?eby to by? wymys? umys?u ;-) chocia? i on p?ata nam figle...warto sprawdzi? ....

+Quote Post
1 Dzięki Foks za ten przydatny wpis:
Vesanya

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park