oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sny
wert
post 26.10.2006 - 21:38
Post #22

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy

moze o mnie:
tak wiec ja bardzo czesto zapamituje ostatnie slowa ukladane w sennej opowiesci,ostatni moj komentarz.....moze ja opowiem

tak wiec pewnego razu spalem w namiocie razem ze znajomymi no i mialem tak jakby polswiadomosc- niemoglem kontrolowac snu ,ale jakby swiadomie w nim uczesniczylem.
Pod koniec snu kiedy chcialem cos powiedziec w swojej obronie(we snie) okazalo sie ze powiedzialem to juz fizycznie,tak sie dowiedzialem ze mowie przez sen....jak to wytlumaczyc?
na jakiej zasadzie to polega
PS.
Songo jakbys sie pytal-tak miewam prorocze sny.
Go to the top of the page

+Quote Post
raq78
post 05.03.2011 - 14:28
Post #23

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 24

Ja miewam bardzo wyrazne sny,zawsze pamiętam co mi się śniło,co robiłam .....Kiedys prowadziłam swój osobisty senniczek :)Dzisiaj śniły mi się dwa nietoperze,które zostały oswojone przeze mnie,były bardzo sympatyczne i opiekowałam się nimi :)...Emocje ze snu jak najbardziej pozytywne,a regułka z sennika negatywna....Nie ma sie co sugerować sennikiem,tylko interpretować sny wg własnych odczuć ,zdać się na intuicje...:)

+Quote Post
2 Dzięki raq78 za ten przydatny wpis:
hitmack47, Koko1718
Polepiony
post 05.03.2011 - 23:39
Post #24

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 92

Notatnik

CYTAT
Nie ma sie co sugerować sennikiem,tylko interpretować sny wg własnych odczuć ,zdać się na intuicje...:)

Dokładnie.

+Quote Post
.
post 11.04.2017 - 21:11
Post #25

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 525

Notatnik

"Dreams are 'portals,' entrances, preparations, and practices for the next step in consciousness."

+Quote Post
Isabel Martin
post 11.04.2017 - 21:13
Post #26

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

CYTAT(Neurocosmic @ 11.04.2017 - 22:11) *
"Dreams are 'portals,' entrances, preparations, and practices for the next step in consciousness."

Czyli że jak umieramy, to już na zawsze trafiamy do świata snu?

+Quote Post
danEG
post 11.04.2017 - 23:38
Post #27

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

CYTAT(effree @ 01.10.2006 - 17:18) *
od paru lat bardzo interesuje sie swoimi snami... często je interpretuje czasem na podstawie senników... i po zinterpretowaniu one często były bardzo zbiżone do prawdy... tzn śniło mi sie coś.. i gdy sie obudziłam jeszcze w tym samym dniu to sie wydarzyło :| często bliscy znajomi naprawde byli zaskoczeni... bo opowiedziałam im sen i pare godzin pózniej to sie wydażyło na ich i moich oczach:|
wierzycie w sny??
co sądzicie o tym??

oczywiście czemu by nie, skoro Tobie sie tak to wydarza to dlaczego miało by sie nie wydarzać komuś innemu, mi też nieraz zdarzyło sie coś takiego, ale pracuje nad tym :) całe szczęście że mamy rozne ksiażki na ten temat, Roberta Monroe, Darka Sugiera i inne ale wiadomo że od nadmiaru informacji to rozne rzeczy moga sie potem dziać, nie polecam nie zachecam kazdy sam moze sie nad tym zastanowic :)

+Quote Post
.
post 13.04.2017 - 16:57
Post #28

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Dream work
https://thecasswiki.net/index.php?title=Dream_work

"Dark Man" dream
https://thecasswiki.net/index.php?title=%22Dark_Man%22_dream

+Quote Post
.
post 17.04.2017 - 19:05
Post #29

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Mapa snów

Więcej: >Kartografia snu<

+Quote Post
.
post 17.04.2017 - 21:01
Post #30

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Inne, lepsze forum:

http://i-sen.pl

Polskie Forum Świadomego Śnienia

+Quote Post
.
post 23.04.2017 - 12:24
Post #31

Dusza Towarzystwa

Notatnik

+Quote Post
.
post 23.04.2017 - 16:30
Post #32

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Kompendium wiedzy

CYTAT
Esencja technik

Początkujących onejronautów zazwyczaj uderza i odpycha mnogość i skomplikowanie technik widniejących w internecie. Poświęcają kupę czasu żeby poszukiwać coraz to nowsze, niby skuteczniejsze, zapamiętują i uskuteczniają kolejne rytuały z nimi związane a nierzadko pomijają ich prawdziwy sens. Oto podane w punktach od najważniejszego do najmniej istotnego, witalne elementy wszelkich metod uzyskiwania świadomości we śnie:

1. WBTB
Ta technika odpowiada za 70 % sukcesu, można ją stosować łącznie z innymi technikami bez kolizji, a i osobno wciąż jest najskuteczniejsza.
Zasada jest prosta - wstań w porze, o której jesteś jeszcze niedospany, ale większość nocy minęła. Statystycznie po pięciu godzinach. Staraj się nie wykorzystywać budzika, wyłap porę w której przebudzasz się sam. Następnie połóż się po takim czasie, żeby zdążyć otrzeźwieć, ale był w stanie jeszcze zasnąć. Statystycznie 30-45 minut. W tym czasie najlepszym pomysłem jest inkubacja sobie snu świadomego myśląc o nim, oczekiwanie go. Dobrze jest angażować umysł a nie ciało. Jeżeli po WBTB nie potrafisz zasnąć - to wstawaj do niego wcześniej, jeżeli zasypiasz za każdym razem snem głębokim - rozbudzaj się dłużej bądź intensywniej. Elastyczne dobieranie sobie indywidualnie czasów elementów tej techniki umożliwia zbudowanie perfekcyjne metody .

2. SET & SETTING
Sen to bardzo subtelny element ludzkiej fizjologii, ekstremalnie podatny na placebo. Inaczej mówiąc - w tym obszarze wiara czyni cuda. Ale wiara to nie jest zwiewne przeczucie o istnieniu czegoś - to ma być niezatrważalna wiedza o tym. Większość technik lub ich części jest skomplikowana i zrytualizowana tylko po to, żeby stworzyć w nas przekonanie, że one działają. Należą tu wszystkie " kule energii " i afirmacje. Cokolwiek robisz, wiedz, że się uda. Kiedy się afirmujesz, niech słowa będą dla ciebie oczywistą prawdą, a najlepiej zamiast w ogóle czytać ten punkt, posłuchaj tego : DZIŚ BĘDZIESZ MIAŁ LD!
Ale strzeż się jednej rzeczy - nawet pojedyncza wątpliwość w afirmacji może dać odwrotny jej efekt. Staraj się nie myśleć w stylu " mam nadzieję, że technika TYM RAZEM zadziała " " chciałbym W KOŃCU mieć LD " " Boże, żeby tylko znowu mi nic nie przeszkodziło ". Nie wolno zwracać uwagi na porażki, pamiętaj że każde niepowodzenie wynika z przyczyn chwilowych, jeżeli nie zapomnisz o porażkach to sam sobie nakręcisz łańcuch blokady LD.

3. DEREALIZACJA
Codzienne wykonywanie TRów to najczęstszy element, który wszyscy robią źle. Nikt nie rozumie, że głównym ich sensem jest wyrobienie w sobie nawyku niedowierzania rzeczywistości. Nigdy nie miej pewności, że to na co patrzysz nie jest snem. To, że kojarzysz sny jak przez mgłę, nie oznacza, że nie są one idealnym odbiciem rzeczywistości. Właśnie teraz możesz być we śnie : co z tego, że przypominasz sobie co robiłeś rano, co z tego, że wszystko jest w idealnej jakości? To wszystko złudne cechy jawy, tylko TR upewni cię, że nie śnisz, więc sprawdź. Nie rób go odruchowo i na odwal się bo z góry znasz wynik , rób go powoli i z uwagą, w końcu spodziewasz się, że prawdopodobnie śnisz!
Nie musisz robić TRów co minutę, ważne jest, żebyś żył z nastawieniem, że rzeczywistość jest ulotna, rozpatrywał otoczenie jako nierealne, wymagające sprawdzenia TRem. Wiedz, że życie też jest snem,z którego nie możemy się wybudzić. Tylko TR z nosem!

4.INTROWERSJA
Derealizacja pomaga przenieść nawyk świadomości z jawy do snu, z kolei introwersja zwiększa ogólną świadomość snów. Zatrzymaj się na trochę w biegu przez życie i zainteresuj się swoim wnętrzem. Napotkasz tam źródła uczucia, myśli, elementy postrzegania oraz najbarwniejszy element psychiki : sny. Zamiast szukać spełnienia marzeń z jawy w świadomym śnie, zakochaj się w śnie jako takim - spróbuj dojść skąd się wziął, po co on w ludzkiej fizjologii, kto i co chce nam coś przez to powiedzieć? Kolekcjonuj sny jak dzieła sztuki, zapisuj je, rysuj jego elementy, czerp z niego inspiracje, próbuj rozszyfrować. Jak obudzisz się w nocy nie kładź się, zanim nie zapamiętasz skończonego snu - byłoby wielką stratą, gdybyś nie mógł go sobie rano przypomnieć. Powracaj do swoich snów także podczas dnia, uczestnicząc w życiu codziennym próbuj zgadywać co ci się przyśni bądź jeszcze mogło śnić. Im bardziej zagłębisz się w temat, tym jeszcze bogatsze i ciekawsze staną się sny, będziesz pamiętał z nich myśli i emocje, zaczniesz zauważać momenty,w których byłeś blisko uświadomienia. Krótko mówiąc - sny są ciekawe, więc zabierz się za nie, mniejsza z LD!

5. WILD
Dopiero na ostatnim miejscu plasuje się bezpośrednie wejście w sen. Technika tak subtelna, że sprawia ogromne trudności przekazanie komuś jej instrukcji. Większość onejronautów, którzy ją używają, odkryli ją sami, a nie z internetowych forów - bezpośrednie wejście w sen musi w końcu zdarzyć się spontanicznie po którymś z kolei WBTB. Wielu z was jest jednak uparta, żeby mimo wszystko zacząć naukę LD od właśnie tej techniki. Oto więc najważniejsze kroki:
- Wild ma sens tylko i wyłącznie po połowie nocy! Nie osiągniesz LD stosując Wilda wieczorem. Jeżeli nie chcesz łączyć z całym WBTB, to przynajmniej spróbuj się z Wildem od razu po kilku godzinach snu. Ma to jednak odpowiednio mniejszą szansę skucesu.
- Ułóż się w takiej pozycji, w jakiej nie będziesz odczuwał ucisku świadczącego o położeniu kończyn. Jak najmniej bodźców - wygodnie, sucho, bezpiecznie. Najlepiej na plecach.
- Jeżeli nie zrobiłeś tego wcześniej, otrzeźw umysł : z otwartymi oczami prześledź po kolei wydarzenia minionego dnia, ustal plany do zrobienia na jawie, następnie wylicz co chcesz zrobić w LD.
- Zamknij oczy i ogranicz całą uwagę do jednego bodźca. Najlepszym jest oddech. Najpierw zwróć uwagę, jak oddech dzieje się zupełnie sam, bez twojej pomocy - to nie ty oddychasz. Następnie skoncentruj się na JEDNYM aspekcie tego oddechu, np na ruchach klatki piersiowej. Od tej chwili ma nie być ciebie, ma być tylko monotonny ruch klatki w tą i z powrotem. Nie dopuszczaj żadnych myśli, zapomnij, że czekasz na LD - kiedy LD nadejdzie, samo ci o tym przypomni.
- zamiast oddechu można wykorzystać kotwicę lub wyobrażenie schodzenia po schodach. Mniej efektywne. O tym poczytacie w innych artykułach.
- nie ruszaj się, ale nie przejmuj się na początku przełykaniem śliny, to nie jest tak że to niweluje cały paraliż. Jak nauczysz się cierpliwie trzymać uwagę na oddechu, przestaniesz odczuwać taką potrzebę.
- nadejście paraliżu przysennego niekoniecznie oznacza natychmiastowe pojawienie się we śnie, wręcz przeciwnie - Wild zazwyczaj kończy się całkowitą ciemnością w paraliżu. Znajdujemy się wtedy w sytuacji, w której nie mamy pewności, że to już sen, ale nie możemy tego również sprawdzić. Oto co należy zrobić : Kiedy wydaje ci się, że paraliż został zakończony ( straciłeś poczucie położenia ciała, wyraźne uczucie huśtania, nagłe zniknięcie hipnagogów, ucichnięcie pisku ), spróbuj bardzo delikatnie poruszyć ręką. Jeżeli ręka da się poruszyć, ale jest ciężka - to nie jesteś nawet w paraliżu. Jeżeli ręka napotyka opór jakby folii - jesteś w trakcie paraliżu. Jeżeli ręka da się poruszyć, nic nie waży i nie drży w powietrzu, wtedy unieś ją do nosa i zakończ TR : jesteś we śnie
- Kiedy jesteś we śnie, monotonnie unieś senne ciało, jak byś wstawał z łóżka. Nie otwieraj oczu !! Zamiast tego akomoduj do ciemności, znajdź po omacku włącznik elektryczny, zdejmij ciemne okulary, bądź przywołaj światło jakimkolwiek sposobem. Od tej chwili świat należy do ciebie :)
- Nawet nieudana próba Wilda znacząco zwiększa szansę na uzyskanie świadomości w trakcie następującego po niej snu!!

Więcej technik tutaj: http://i-sen.pl/Forum-Kompendium-wiedzy--17

+Quote Post
1 Dzięki Neurocosmic za ten przydatny wpis:
Nieświadoma...
Isabel Martin
post 23.04.2017 - 17:14
Post #33

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

WILD udał mi się tylko raz w życiu. Ciemno, ciemno, aż tu nagle znalazłam się w tramwaju z koleżanką z liceum. Niesamowite przeżycie, tak zaobserwować sen od początku.

+Quote Post
.
post 25.04.2017 - 19:06
Post #34

Dusza Towarzystwa

Notatnik

+Quote Post
.
post 05.05.2017 - 16:24
Post #35

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT
Senny przewodnik.
Senny przewodnik, to pewna senna postać, która za każdym razem, gdy ja zobaczymy w śnie, przypomni nam o fakcie, że śnimy, i w naszym nieświadomym śnie odzyskamy świadomy umysł. Niektóry oneironauci uważają, że każdy ma swojego jedynego przewodnika, który znajduje sie w śnie. Nie wiem ile w tym prawdy, i tutaj tego nie zamierzam rozstrzygać. Mi udało się przywołać swojego sennego przewodnika, poprzez trans i rzeczywiście, przypomniał mi w dziwny sposób, że świat w którym przebywam jest snem. Wilk, bo nim jest mój przewodnik(co jest dziwne i zarazem fajne, ponieważ ja kocham wilki i interesuje się nimi od zawsze. Może naszym przewodnikiem jest postać którą sie interesujemy szczególnie?) po prostu spojrzał mi w oczy a ja pomyślałem: "To mój przewodnik... skoro go widzę, to to musi być sen lub hipnagogia!" Szybko zrobiłem RT, spojrzałem się za siebie. I na wilka, lecz jego już nie było, a ja sam niedługo po tym, obudziłem się ze snu. Teraz opiszę jak tego dokonałem. Technikę tą wykonywałem przed pójściem spać.

1.Połóż się, lub jeśli jesteś zmęczony usiądź, żebyś nie usnął. Zamknij oczy i postaraj się wyciszyć. Niech koło Ciebie będzie spokój i cisza. Skup sie na tym co widzisz przed sobą przez jakieś 15 sekund, a następnie rozluźnij się. Jeśli niewygodnie leżysz, ułóż się inaczej. Możesz się poruszyć w dowolnym momencie. Wczuj się uważnie w swoje ciało, i cały czas pogłębiaj rozluźnienie. Postaraj się rozluźnić pokolei każdą część swojego ciała, żebyś leżał zrelaksowany i jednocześnie skupiony.

2.Wyobraź sobie schody, po których będziesz schodzisz, są one ponumerowane od 10, na samej górze, to właśnie na nim teraz stoisz.
Wraz z wydechem powietrza, zejdź na schodek 9, poczuj jak wydychane powietrze rozluźnia Cię wewnętrznie i zewnętrznie, a Ty schodzisz coraz głębiej w trans. Rób tak aż do podłogi, czyli „schodka” 0. Następnie, gdy już zejdziesz widzisz przed sobą krótki korytarz i drzwi podpisane z numerem 10. Gdy je otworzysz, równocześnie zrobisz wydech, który rozluźni cię i pogłębi w transie. Po drzwiach nr.10 widzisz drzwi nr.9, przechodzisz przez nie tak samo, jak przez 10. Po drzwiach 9, widzisz drwi 8. I przechodzisz przez nie wszystkie tym sposobem. Za każdym razem będziesz pogłębiał się w transie i jeszcze bardziej relaksował. W końcu gdy zobaczysz drzwi numer 1, po nich nie będzie już korytarzu, a winda. Wejdziesz do niej. A ona zacznie zjeżdżać w dół, przed sobą masz wyświetlacz pokazujący Ci cyframi na którym piętrze jesteś. Jesteś na... zagadnij ;) Dziesiątym. Gdy winda zjeżdża w dół ty relaksujesz się, i zapadasz coraz głębiej w trans...

3.Jesteś już w transie. Zaczniemy „przywoływać” przewodnika. Teraz masz dwie opcje do wyboru, ja przetestowałem tylko jedną. Mianowicie, możesz albo sobie wyobrazić swojego przewodnika(ale nie wiem, czy Twoje wyobrażenie rzeczywiście będzie Twoim przewodnikiem), albo pomyśleć, że będziesz miał przewodnika(ale sobie go nie wyobrażasz w myśli). Ja z ciekawości, jakiego przewodnika mi podświadomość przygotuje wybrałem drugą opcję. Nie wiem , czy jeśli sobie wyobrazisz przewodnika, to akurat on się pojawi. Jeśli chcesz wyobrazić sobie przewodnika, przejdź do punktu "a)" jeśli chcesz zobaczyć co ci podświadomość wykombinuje wybierz "b)" ja wybrałem b) i zadziało. Musisz w te słowa wierzyć. I być pewien tego, że tak się właśnie stanie.

a)Wyobraź go sobie, jako model 3D, obraca się dokoła własnej osi, i w myślach słyszysz głos, który mówi "To jest mój przewodnik, za każdym razem, kiedy zobaczę go w śnie, powie mi on, że to jest sen". Następnie wyobraź sobie siebie i podróżnika, który uświadamia Ci sen, mówi coś w stylu "To jest sen, możesz już być świadomy."

b)Wmawiaj sobie, "w moich kolejnych snach, będę spotykał sennego podróżnika i kiedy go zobaczę, przypomni mi on, że to jest sen." Musisz w te słowa wierzyć. I być pewien tego, że tak się właśnie stanie.

4.Pozostań w transie, i skup się raz jeszcze nad wybraną opcją. Następnie pozwól sobie zasnąć. Jeśli przyśni Ci się, jak Twój podróżnik przywraca Ci świadomość, odzyskasz ją. Postaraj się mówić do niego, że następnym razem zrobi tak samo.

Ja użyłem opcji, "b"", nie wiem, czy "a", zadziała, ale możesz spróbować. A i najważniejsze! Mi technika ta przyniosła skutek dopiero po trzech nocach!
(i przed każdą wykonywałem tę technikę). Powodzenia!

z http://www.spacedreams.strefa.pl/SennyPrzewodnik.html

+Quote Post
.
post 05.05.2017 - 21:35
Post #36

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Symulator hipnagogów:

-> AnaSomnia.com

+Quote Post
.
post 06.05.2017 - 16:56
Post #37

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT
Wspólne sny

Wiele razy pewnie słyszałeś, jak jedna osoba mówi drugiej coś w stylu: "Śniłeś(aś) mi się dzisiaj", czasami nawet ta druga osoba odpowiada: "Ty mnie też!". Zwykle jednak nie przywiązuje się większej wagi do takich "zbiegów okoliczności". Dlatego tak rzadko słyszy się, że dwie lub więcej osób miało taki sam sen, a może nawet spotkało się we śnie. Jednak takie przypadki czasami się zdarzają, nawet całkowicie spontanicznie, zwłaszcza u osób związanych ze sobą uczuciowo. Czyżby istniała więc możliwość spotkania się we śnie?

Otóż okazuje się, że jest to jak najbardziej wykonalne, choć nie należy do najłatwiejszych. Fenomen wspólnego śnienia jest znany nauce od dawna, wystarczy poczytać teksty doktora Stephena LaBerge z Lucidity Institute, lub Lindy Lane Magallón, w których są opisane badania naukowe prowadzone nad wspólnym śnieniem i senną telepatią.

Zaraz, zaraz.. Coś tu nie gra!" - powiesz pewnie - "Jak niby miałbym spotkać prawdziwą osobę, skoro we śnie wszystko, włącznie z postaciami, jest tylko wytworem mojego umysłu?!" No i masz oczywiście rację. Ale przypomnij sobie, na jakiej zasadzie grasz w sieci np. w "Kwaka"? Ty sterujesz swoją postacią na swoim komputerze, a twój qmpel na jego kompie steruje swoją. Jednak dzięki temu, że wasze komputery wymieniają się informacjami o położeniu waszych postaci, postać twojego qmpla na twoim ekranie może oberwać kulkę , a on zobaczy to samo na swoim ekranie. Wspólne sny wydają się działać na tej samej zasadzie. Mózgi śniących osób wymieniają w jakiś sposób informacje o wzajemnym położeniu postaci. Naukowcy nie zbadali jeszcze istoty zjawiska wspólnego snu. Wiadomo jednak, że w głębszych stanach świadomości ujawniają się zdolności parapsychiczne, więc przypuszczalnie wymiana informacji przebiega na poziomie telepatycznym.

Wniosek? Niektóre postacie w twoim śnie mogą być kierowane nie tylko przez twój własny umysł, lecz także przez rzeczywiste śniące osoby. Jak rozpoznać, czy postać z twojego snu jest kierowana przez rzeczywistą osobę? Kiedyś zastanawiałem się nad tym wraz z przyjaciółmi i doszliśmy do kilku ciekawych wniosków. Możesz sobie o tym poczytać tutaj.

Nie ma co jednak liczyć na przypadkowe spotkanie w zwykłym śnie, bo coś takiego graniczyłoby z cudem! Ale przecież znamy sposób, dzięki któremu możemy świadomie wpływać na senną rzeczywistość! Dlaczego by nie spróbować wykorzystać świadomych snów do spotkania się we śnie?!

Jeśli znudziło ci się już [taa, jaasne ] spotykanie w iluzorycznej rzeczywistości snu nierealnych postaci, próba nawiązania we śnie kontaktu z kimś prawdziwym może być niezłą zabawą . Umiejętność świadomego śnienia ułatwia to zadanie. Jest kilka technik pomagających w nawiązaniu kontaktu. Należy odpowiednio nastawić się przed snem, a gdy już ma się świadomy sen, użyć jakiejś techniki by dostać się do snu wybranej osoby. Najlepiej, jeśli osoba, do której chcemy się dostać, współpracuje z nami.

z http://ldmasta.w.interiowo.pl/MD/index.html

+Quote Post
.
post 08.05.2017 - 14:00
Post #38

Dusza Towarzystwa

Notatnik

LD Lucid Dream/Lucid Dreaming - świadomy sen/świadome śnienie
RC Reality Check - test rzeczywistości
RT Reality Test - oznacza to samo co RC: test rzeczywistości
FA False Awakenings - fałszywe przebudzenia
REM Rapid Eye Movement - szybkie poruszanie gałek ocznych
MILD Mnemonic Induced Lucid Dream - wywoływanie świadomego snu przez pobudzanie pamięci
DILD Dream-Initiated Lucid Dream - wywoływanie świadomego snu poprzez sen
LILD Letter Induced Lucid Dream - wywoływanie świadomego snu poprzez literę
PILD Punishment Induced Lucid Dream - wywoływanie świadomego snu poprzez karę
RILD Reward Induced Lucid Dream - wywoływanie świadomego snu poprzez nagrodę
SILD Sexual Induced Lucid Dream - seksualne wywoływanie świadomego snu
TILD Thirst Induced Lucid Dream - wywoływanie świadomego snu poprzez pragnienie
UILD Urinate Induced Lucid Dream - wywoływanie świadomego snu poprzez oddawanie moczu
WILD Wake Initiated Lucid Dream - świadomy sen rozpoczęty od stanu czuwania
OBE/OOBE Out Of Body Experience - doświadczenie poza ciałem
AB Astral Body - ciało astralne
SGR - Stan Głębokiego Relaksu

+Quote Post
.
post 10.05.2017 - 18:27
Post #39

Dusza Towarzystwa

Notatnik

+Quote Post
.
post 24.05.2017 - 11:25
Post #40

Dusza Towarzystwa

Notatnik

CYTAT

Podstawowy Quest I - Załóż okulary i zwróć uwagę, jak zmienia się Twój wzrok.

Podstawowy Quest II - Poproś napotkaną postać o opowiedzenie Ci historii.

Zaawansowany Quest I - Cofnij się w czasie i odwiedź jakieś istotne dla Ciebie miejsce. Jak bardzo jest podobne do rzeczywistości?

Zaawansowany Quest II - Spraw, żeby zadzwonił telefon i odbierz go. Kto dzwoni i co mówi?

Bonusowy Quest ! - Stwórz wieżę symbolizującą Twój umysł. Wejdź do windy i zjedź na najniższe poziomy.

Więcej Questów: >tutaj<

+Quote Post
.
post 24.05.2017 - 18:03
Post #41

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Cosmic Travel

CYTAT
Pomysłodawcą sennego biura podróży jest Incestus, makes visions since 1986.

Witam wszystkich oneironautów spragnionych egzotycznych i surrealistycznych podróży! Nasze biuro oferuje szeroki wachlarz motywów sennych, co pozwoli Państwu poszerzyć mentalne horyzonty i wynieść swoje oniryczne doświadczenia na zupełnie nowy poziom. Gwarantujemy nowe, niespotykane nigdzie indziej oferty, które nakierują wasze sny na groteskowe, wyciskające łzy z oczu doznania.

Ten tydzień, sponsorowany przez naszego pomysłodawcę, otwiera naszą działalność! Tematem przewodnim jest drewno, a jego genezę możecie przeczytać poniżej:

Poniżej, czyli >tutaj<

+Quote Post
.
post 24.05.2017 - 18:51
Post #42

Dusza Towarzystwa

Notatnik

OneiroNutki: Podzielcie się w >tym< wątku muzyką o tematyce snów.

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park