oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> [Obepedia] Honor
Guest_OOOOOOO_*
post 11.01.2008 - 21:03
Post #1

Guests
Punkty prestiżu:

Tytuł artykułu: Honor
Opis artykułu: ochrona godności
Kategoria: Granice psychologii
Data dodania: 11.01.2008 - 21:03
Data utworzenia: OOOOOOO

http://www.obemaniak.pl
Go to the top of the page

+Quote Post
Kronopio
post 11.01.2008 - 21:41
Post #2

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

CYTAT
Narzędzie „ja”, związane z silną i grą GTA,

Nie jestem w stanie pojąć sensu tego zdania. Proszę o szersze wyjaśnienie.

+Quote Post
Eden
post 11.01.2008 - 21:52
Post #3

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy

GTA- Grand Theft Auto, jedna z gier na pieca i konsole, gdzie kopie sie staruszki po brzucach i nie tylko :)

+Quote Post
Guest_OOOOOOO_*
post 11.01.2008 - 23:27
Post #4

Guests
Punkty prestiżu:

Zauważyłem pewną, techniczną prawidłowość, a mianowicie: gdy zamieszczę jakikolwiek tekst pod górnym, pierwszym postem informującym o nowej definicji w dziale artykuły, znika on po edytowaniu definicji zamieszczonej w obepedii. Zupełnie jakby program odświeżał i usuwał wszystko co pod górnym postem się znajduję. W takiej sytuacji miejscem lokalizacji pierwszej, pierwotnej wersji definicji musi być oddzielny post. Wydaj się zasadne przechowywanie takiej kopii, choćby ze względów czysto merytorycznych, jak i ze względów bezpieczeństwa, gdy niekompetentna, nie będąca w temacie osoba, dokona zmian w edycji i z ciężko wypracowanej definicji zrobi bełkot nic nieznaczących słów, tylko po to by zwrócić uwagę na swoje niedowartościowane pseudo ego, tudzież dać upust sowim emocjom przenosząc je na to zacne miejsce jakim jest nasze forum. Pseudo-fachurom i post ćpunom mówię stanowcze NIE ! Trzy razy zastanów się co piszesz i co wnosisz swoim postem zwłaszcza do obepedii. Niniejszym co następuję, bo chore gry wyczuwam z daleka:

Tworzę definicję dalej, jak czyniłem to wcześniej, dając z siebie na maksa wszystko, by była maksymalnie zwięzła, zrozumiała, czytelna, esencjonalna. Następnie umieszczam ją w obepedii oraz zapisuję ją w postaci kopi zapasowej w oddzielnym poście w dziale artykuły, po czym kategorycznie nie biorę odpowiedzialności za to, co się z nią dzieje, mimo, że mój nick OOOOOOO (7kul) widnieję jako pierwotnego założyciela, oraz nie uczestniczę w dyskusji na jej temat. Nie uczestniczę w tej grze. Dlaczego? Bez uzasadnienia…

Tekst powyższy wklejam automatycznie po każdej, śwież naniesionej definicji, która w pierwszej i pierwotnej wersji ma następujące brzmienie:

HONOR – postawa oparta na połączeniu wewnętrznego poczucie własnej wartości ze słusznością wyznawanych zasad. Narzędzie „ja”, związane z silną i stabilną samooceną, służące do ochrony godności osobistej, szacunku i idei, z którymi identyfikuję się dysponet.
----------------
11.01.2008r. godz.23.37
------------
zmiany definicji dokonał niejaki user o nicku: oobeziom, proszę spojrzeć do historii (opcja po prawej) domagam się ostrzeżenia dla jego konta!

http://www.obemaniak.pl

+Quote Post
MetaPsyche
post 12.01.2008 - 01:06
Post #5

Niepoprawny racjonalista
Punkty prestiżu: 50

Notatnik

zaraz ostrzeżenie :/ .

Przecież i tak połowę definicji ściągnąłeś z pierwszego zdania definicji na wikipedii, a druga połowa to prawie w całości streszczenie kilku innych zdań, które tam się znajdują ;] .
Gdybyś podał po prostu link zamiast tekstu byłoby prościej ;]

+Quote Post
Dagon
post 14.01.2008 - 23:20
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 290

Notatnik

Wiedz, że streścić coś też jest sztuka, lepiej przeczytać 4 linijki i wiedzieć już wszystko, niż kilka stron i nie wiedzieć nic :>

+Quote Post
1 Dzięki Dagon za ten przydatny wpis:
Basista
Zbyszek
post 05.09.2016 - 17:21
Post #7

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 976

Notatnik

A co to jest OOBE VIP? , bo mam tak

+Quote Post
Neuro.
post 05.09.2016 - 18:02
Post #8

cosmic
Punkty prestiżu: 524

Notatnik

To pewnie znaczy, że możesz wychodzić do astrala na zawołanie i wyciągać innych. Ponadto powinieneś dostawać za to miesięczne wynagrodzenie - praca w nocy oczywiście :D

+Quote Post
Zbyszek
post 06.09.2016 - 21:26
Post #9

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 976

Notatnik

no tak jasnowidz!!! z nocna robota sie zgadza, z forsa tez, wlasnie maluje miesiac w ciemnicy farbami UV, jest 22:20 godz. a wiec nocne, juz jobla dostaje od tego i chyba zacznie mi wychodzic te wyciagania. Do tej pory tylko szlo mi obrywanie glowy astralnej, ale teraz za takim Honorem, to pelny wypas

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park