oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

7 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Technika Orgazmowa:)
Faithful
post 02.10.2013 - 18:04
Post #22

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 79

CYTAT(victoria @ 02.10.2013 - 18:55) *
poważnie;)

ja wychodzilam bez zadnych technik,tylko swiadomosc istnienia tego zjawiska i brak lęku.
wyrzuci Cie w astral jak bedziesz na to podswiadomie gotowy, ja wyszlam dokladnie w dniu kiedy przestalam sie bac

Pozdrawiam

Znowu głupio pytam, czy LD = OOBE ?
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Faithful za ten przydatny wpis:
ivanova
Vesanya
post 02.10.2013 - 18:14
Post #23

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 910

Oobe to świadome wchodzenie w astral wszystkimi zmysłami ze stanu świadomego
LD to świadome bycie w astralu z poziomu zbudzenia się we śnie

+Quote Post
Faithful
post 02.10.2013 - 18:18
Post #24

Dusza Towarzystwa

Twoje:

CYTAT(Vesanya @ 02.10.2013 - 19:14) *
Oobe to świadome wchodzenie w astral wszystkimi zmysłami ze stanu świadomego
LD to świadome bycie w astralu z poziomu zbudzenia się we śnie

Twista:

CYTAT(twistoid @ 02.10.2013 - 15:58) *
Dzieci sobie techniki wymyślajom, niedługo bendo jakieś techniki zjadanego wenża technika pośladka smoka, zresztą autor chyba nie doświadczył poza orgazmem dobrodziejstw swojej praktyki . Obe w dalszym ciągu polega na świadomym zasypianiu nic więcej.

Czy dobrze rozumiem, że postrzegasz zo zjawisko odbobinę inaczej niż Twist ?

+Quote Post
Guest_victoria_*
post 02.10.2013 - 18:23
Post #25

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Faithful @ 02.10.2013 - 19:04) *
Znowu głupio pytam, czy LD = OOBE ?

do ld weszlam nieswiadomie dlatego sie nie balam, a do obe wchodze z ld( sen-->ld-->obe)

obe to o wiele lepsza wersja ld jesli chodzi o jakiekolwiek doznania:)
powiem Ci szczerze ze obe zawdzieczam Vesanyi,bo po przeczytaniu jej bloga tej samej nocy przestalam sie bac astrala i wyszlam

poza tym ostatnie dwa obe byly pod lekkim wplywem( troche piwka i troche tarwki)

+Quote Post
Vesanya
post 02.10.2013 - 18:26
Post #26

Dusza Towarzystwa

Tak, Oobe to nie jest świadome zasypianie (bo to się najczęściej kończy LD) tylko świadome wchodzenie w astral wszystkimi zmysłami.

Jeszcze jedną rzecz dodam - czasem LD może się przemienić w Oobe, ale nie musi. Generlanie oobe to wszystkie zaangażowane zmysły razem z uczuciem przemieszczania sie, dotylu i czucia, a LD to moze być tylko wzrok zaangażowany.

+Quote Post
twistoid
post 02.10.2013 - 18:39
Post #27

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

Ale Vesnaya ja napisałem to samo co Ty. Świadome zasypianie. Świadomość to zmysły. Powiem więcej kompletnie nie wiem co to obe i nikt nigdy nie będzie wiedzieć co to obe, dlatego że wszystko cała konstrukcja intelektualna jaką woku tego zbuduje jest nic nie warta. Wszystko to co powie na temat obe będzie bronić tak jakby ta wersja opowieści była najprawdziwsza.Dla mnie obe to narkotyk dlatego że powoduje tylko czasowe zmiany w świadomości podobnie jak narkotyki- to tylko doświadczenie, egzystuje się nadal w ten sam sposób poza tym że ego wzmacnia się, tak jak ma to miejsce przy ćpaniu kwasów itd, ta konstrukcja nie ulega osłabieniu, wręcz przeciwnie.

+Quote Post
2 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
victoria, wyspiarz
Vesanya
post 02.10.2013 - 18:45
Post #28

Dusza Towarzystwa

Nie byłeś w astralu ale z góry twierdzisz, ze to narkotyk. No można i tak, można się rzeczywiście uzależnić, ale może być tylko narzędziem poznania siebie. Od człowieka zalezy jak to będzie postrzegał i do czego używał. Noża też mozesz używać do cięcia się i upajania się tym, albo do przyrządzenia sobie posiłków. Nie popadajmy w paranoję.

+Quote Post
Guest_victoria_*
post 02.10.2013 - 18:49
Post #29

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Vesanya @ 02.10.2013 - 19:45) *
Nie byłeś w astralu ale z góry twierdzisz, ze to narkotyk. No można i tak, można się rzeczywiście uzależnić, ale może być tylko narzędziem poznania siebie. Od człowieka zalezy jak to będzie postrzegał i do czego używał. Noża też mozesz używać do cięcia się i upajania się tym, albo do przyrządzenia sobie posiłków. Nie popadajmy w paranoję.

dlatego narkotyki dla niektorych ludzi tez nie beda niebezpieczne a poszerza swiadomosc

+Quote Post
Vesanya
post 02.10.2013 - 18:53
Post #30

Dusza Towarzystwa

Też tak uważam, znam ludzi, którzy parę razy wzieli psychodeliki i było to świetne przeżycie, poszerzające świadomość, a nie popadli w nałóg.
Dlatego bez sensu jest piętnować coś, co jest częścią człowieka, bo te stany są naturalne dla umysłu. Jeśli ktoś ma skłonności do uzależnień to oczywiscie się uzależni, ale nie jest to wina oobe tylko wzorca w umyśle.

+Quote Post
twistoid
post 02.10.2013 - 18:53
Post #31

Ikona Grupy

Haha a skąd Ty wiesz że nie byłem w astralu ;) Narkotyki nic nie poszerzają bo nie ma czegoś takiego jak poszerzanie świadomości, to jedynie konstrukcja słowna która niby coś tłumaczy, mówiąc w skrócie poszerzona świadomość to nie rzeczywistość.

+Quote Post
Guest_victoria_*
post 02.10.2013 - 18:56
Post #32

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(twistoid @ 02.10.2013 - 19:53) *
Haha a skąd Ty wiesz że nie byłem w astralu ;) Narkotyki nic nie poszerzają bo nie ma czegoś takiego jak poszerzanie świadomości, to jedynie konstrukcja słowna która niby coś tłumaczy, mówiąc w skrócie poszerzona świadomość to nie rzeczywistość.

okej odmienny stan swiadomoci

+Quote Post
twistoid
post 02.10.2013 - 19:01
Post #33

Ikona Grupy

Bardziej chodzi mi jak człowiek egzystuje przed i egzystuje po , doświadczenie pomijam bo ono staje się pamięcią a pamięć jest martwa.

+Quote Post
Guest_victoria_*
post 02.10.2013 - 19:04
Post #34

Guests
Punkty prestiżu:

no fakt,nie jest to rzeczywistosc
poszerzona swiadomosc bo widzimy wiecej ,czujemy wiecej itd

+Quote Post
Vesanya
post 02.10.2013 - 19:11
Post #35

Dusza Towarzystwa

CYTAT(twistoid @ 02.10.2013 - 19:53) *

No i co z tego, że to nie rzeczywistość? Czy to coś zmienia że to nie musi być narkotyk wpędzający w nałóg tylko po prostu narzędzie? Wszystko będziemy wrzucać do jednego worka i fanatycznie deklasować czy stać nas trochę na elastyczność w myśleniu i postrzeganiu ?

+Quote Post
Vamdou
post 02.10.2013 - 19:14
Post #36

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 144

Notatnik

Twistoid, co jakiś czas zdarza mi się wejść na Twój profil i czytać Twoje posty.
Jak to z Tobą jest?
Od dawna wydaje mi się, że "Ty coś wiesz", coś więcej niż reszta z nas. Coś odkryłeś, do czegoś doszedłeś. Po Twoich ostatnich wypowiedziach (kilkudziesięciu) pewnie napiszesz, że nie ma niczego do odkrycia, że nic nie wiesz, że nie możesz nic wiedzieć, bo nie ma czego wiedzieć.
Często mówisz coś w stylu, że prawda jest niepoznawalna, że rozumem się niczego nie da ogarnąć - tego typu rzeczy. Wydaje mi się, tylko mi się wydaje, że już mam załapać o co Ci chodzi, jeszcze troszeczkę, ale mi to umyka. A ty pewnie napiszesz, że nie ma niczego do rozumienia.

W takim razie, pozostaje pytanie - co według Ciebie powinniśmy robić? Zostawić oobe, "rozwój duchowy" i tego typu podobne sprawy, bo nie ma czegoś takiego? Ty coś WIESZ (wiem, nie wiesz, bo... itd. itp.). Nie mogę Cię zmusić, żebyś nam opowiedział co wiesz, ale to naprawdę nieładnie z Twojej strony patrzeć jak się ludki robią w konia (jeśli wiesz coś więcej).
Niemal nonstop powtarzasz pewne rzeczy (niektóre wskazane wyżej), przewijają się one w Twoich wypowiedziach, tak jakbyś jednak chciał nam coś powiedzieć, chociaż nie wprost.
Z chęcią czekam, że może kiedyś popełnisz jakiś tekst o tych sprawach, może troszeczkę łatwiejszy do zrozumienia. Mam na myśli to z tym - nie wiedzeniem, nie rozumieniem.

:]

+Quote Post
twistoid
post 02.10.2013 - 19:25
Post #37

Ikona Grupy

Rób to co robisz nie słuchaj nikogo, każdy jest niepowtarzalny, musisz stać się dla siebie największym autorytetem największy błąd jaki zrobisz to jak będziesz się kierował czyimiś farmazonami, jakiegoś nieszczęśnika który jest nieusatysfakcjonowany swoim życiem, dlatego że ktoś usatysfakcjonowany jest zajęty sobą, a nie pouczaniem innych jak mają żyć jeden chce pouczać drugiego ale i jeden i drugi czują pustkę w złym tego słowa znaczeniu. Każdy jest inny-wyjątkowy, każdy działa w inny sposób jeden po czymś ma sraczkę a inny doświadcza wizji, nie ma w niczym żadnego szablonu.Nie będę opisywał siebie to nie ma znaczenia, ludzkość nadała sobie zbyt duże znaczenie, a tak naprawdę nic się nie stanie jeżeli zniknie.

+Quote Post
5 Dzięki twistoid za ten przydatny wpis:
I L'OBE YOU, ivanova, Madlene26, Vamdou, victoria
Guest_victoria_*
post 02.10.2013 - 19:30
Post #38

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Vamdou @ 02.10.2013 - 20:14) *
Niemal nonstop powtarzasz pewne rzeczy (niektóre wskazane wyżej), przewijają się one w Twoich wypowiedziach, tak jakbyś jednak chciał nam coś powiedzieć, chociaż nie wprost.
Z chęcią czekam, że może kiedyś popełnisz jakiś tekst o tych sprawach, może troszeczkę łatwiejszy do zrozumienia. Mam na myśli to z tym - nie wiedzeniem, nie rozumieniem.

:]

slowa wypowiedziane nie wprost maja wieksza moc;)

dziele filozofie Twista
autorytety sa potrzebne i ja swoje mam ale autorytety, inspiracje- nie guru.

+Quote Post
Faithful
post 03.10.2013 - 00:48
Post #39

Dusza Towarzystwa

Coś się Wam wszystkim - bez wyjątku miesza ten astral, OOBE - OOBE-nieOOBE, LD i inne zagadnienia.

Muszę się nad tym bardzo głęboko zastanowić ... (-;

Jedni znawcy (np. Robert Bruce) piszą, że to twór umysłu, inni ( np. Monroe ) twierdzą, że podróżują.

Twistoid twierdzi, że OOBE polega na świadomym zasypianiu, Vesanya, że Oobe to świadome wchodzenie w astral wszystkimi zmysłami ze stanu świadomego a LD to świadome bycie w astralu z poziomu zbudzenia się we śnie.

Nic z tego nie rozumiem ... a studia mam i to niejedne ... hehe (-;

Siostry i Bracia ! Ratujcie !

Pozdr !

+Quote Post
Guest_victoria_*
post 03.10.2013 - 00:51
Post #40

Guests
Punkty prestiżu:

proste masz sny,swiadome sny(ld) i sen wielowymiarowy full hd(oobe- duzo fajniejsze niz ld) luz;)

+Quote Post
Faithful
post 03.10.2013 - 00:55
Post #41

Dusza Towarzystwa

CYTAT(victoria @ 03.10.2013 - 01:51) *
proste masz sny,swiadome sny(ld) i sen wielowymiarowy full hd(oobe- duzo fajniejsze niz ld) luz;)

full HD to juz przeżytek, teraz rządzi 4K

Pozdr !

+Quote Post
Guest_victoria_*
post 03.10.2013 - 01:00
Post #42

Guests
Punkty prestiżu:

CYTAT(Faithful @ 03.10.2013 - 01:55) *
full HD to juz przeżytek, teraz rządzi 4K

Pozdr !

w sumie w obe 4k to pewnie tez juz przezytek

Pozdro!;)

obe nie rozkminisz tak jak tego czy Bóg naprawde istnieje,musisz zyc w niepewnosci;)
ja od malego mowilam mamie ze sny sa jakies dziwne.. moja mama nie widzi w sennym swiecie nic dziwnego i moze ma racje:)

+Quote Post

7 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park