oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Tajemniczy, świadek.
Guest_Qursant_*
post 15.01.2009 - 14:12
Post #1

Guests
Punkty prestiżu:

a) To mały chłopiec, stało mu się coś niedobrego! Miejsce było, dziwne, nie jestem w stanie zdefiniować.
Lekarze pośpiesznie, eskortują chłopca do Helikoptera/ Karetki, jest z nim Matka. Atmosfera jest napięta.
Nie jestem w stanie wyczuć, energii chłopca. Nie ma go z nami.

b) Jakaś kobieta, leży obok mnie, to oddział, w szpitalu. Zdaje sobie sprawę, że nie jestem sobą.
Jestem jakąś kobietą, nie jestem w stanie zdefiniować nic więcej.
Kobieta jest w dobrym stanie. Jestem w jej ciele, zastanawiając się co teraz.
Nagle wyrzuca mnie z niej. Wyraźnie czuje, że jestem duchem. Szybuje po sąsiednich pokojach,
gdzie jest dużo zajętych czymś ludzi.

Gdyby okazało się, że w pierwszym przypadku, byłem świadkiem, śmierci, jakiegoś chłopca, który mnie o tym powiadomił, mógłbym stwierdzić, że w brew temu co myślę, duchowe manifestacje, nie są czymś czego należy się obawiać.

W drugim wypadku, wydaje się, że byłem w czyimś ciele. Gdyby to miała być prawda, mógłbym stwierdzić, że nie jest to czymś czego należy się obawiać. I nie wygląda tak, jak zwykle myślałem.
Go to the top of the page

+Quote Post
twistoid
post 15.01.2009 - 14:32
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 2171

Po pierwsze opisuj takie rzeczy w notatniku po drugie temat jest zupełnie nie w tym dziale .Temat nie nadaje sie do dyskusji poniewaz jest to Twoje doswiadczenie.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park