oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Dlaczego Nie Dzia?a Chat Na Oobe.pl
Shagy
post 05.06.2018 - 09:26
Post #22

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 360

p?atna rejestracja musi by?: zmniejsza to ryzyko ?e co poniektórzy pozak?adaj? 20 kont i b?d? pisa? g?upoty !

kto jest zainteresowany naprawd? oobe to zap?aci, taka jest prawda...

ja bym doda? dodatkowo mo?liwo?? nie wiem sponsorowania forum, jaki? numer konta na które mo?na wp?aca? datki, nie oszukujmy si? pracy jest sporo, wydatki te? s?...

Go to the top of the page

+Quote Post
warmine
post 05.06.2018 - 20:53
Post #23

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 1239

Notatnik

CYTAT(Se7en @ 05.06.2018 - 03:53) *
Odpowiada mi to co jest chocia? nie wiem po co si? tak produkuj? pomimo, ?e to odebrane zostanie jako atak.
Nie No nie przesadzaj :) Tylko nast?pnym razem nie pisz w tak pretensjonalny sposób bo to jest przykre, a staramy si? i wprowadzamy zmiany jak mamy mo?liwo?ci i czas. Jesli chodzi o zast?pczy czat to by? proponowany przez NeuroCosmic . Raczej nie by? nikt zainteresowany. A zlot trwa ca?y weekend juz od pi?tku. Mo?na pod namioty jecha? :) Kochani b?d?cie prosz? cierpliwi. Po kolei jest co? wprowadzane nowe lub modernizowane odk?d si? znowu pojawili?my. Ale forum na pewno zostanie p?atne te nieca?e 4 z? . Shagy dobrze trafi? jaki by? g?ówny tego zamys? . Pozdrawiam i dalekich podró?y dzisiejszej nocy ?ycz? :)

+Quote Post
Se7en
post 06.06.2018 - 10:18
Post #24

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

By? proponowany chat psajko, wi?c troch? nie bardzo. Co do p?atno?ci za forum jestem kompletnie odmiennego zdania. To nie ma prawa rozwija? si? w nale?yty sposób, fora bez p?atnych rejestracji maj? przecie? problemy z aktywno?ci?. Jak dla mnie to jest strza? w kolano, tym bardziej, ?e teraz ma kto tego pilnowa?. No ale jak chcecie :).

+Quote Post
MarcinM
post 07.06.2018 - 23:10
Post #25

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

Typowe fora juz nigdy nie b?d? sie rozwija? bo w mod? wesz?y zjebane grupy na facebooku, gdzie ludzie wol? komentawa? byle zjebane zdjecie jaszczura niz przeczytac i skomentowa? pi?cio linijkowy tekst,

+Quote Post
2 Dzięki MarcinM za ten przydatny wpis:
Isabel Martin, kwaku
.
post 08.06.2018 - 08:36
Post #26

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 526

Notatnik

Jednak niepolskie fora maj? si? dobrze. Np. taki http://dreammoods.com/dreamforum/
Patrz ile tam wpisów jest codziennie. Chocia? oni si? mo?e lepiej reklamuj?...

+Quote Post
1 Dzięki NeuroCosmic za ten przydatny wpis:
kwaku
.
post 10.06.2018 - 17:48
Post #27

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 526

Notatnik

Tak bardzo chcieli?cie, wi?c czat ju? dzia?a.
( http://czat.oneironautyka.info/ :)

+Quote Post
kwaku
post 12.06.2018 - 18:29
Post #28

Cz?sty Go?? Rodziny
**
Punkty prestiżu: 4

CYTAT(MarcinM @ 07.06.2018 - 23:10) *
Typowe fora juz nigdy nie b?d? sie rozwija? bo w mod? wesz?y zjebane grupy na facebooku, gdzie ludzie wol? komentawa? byle zjebane zdjecie jaszczura niz przeczytac i skomentowa? pi?cio linijkowy tekst,

Niestety, to smutna rzeczywisto??. Fejs po?ar? fora tematyczne. I gdyby jeszcze by? lepszy. Tam niestety wszystko si? rozmydla. Rozmowy o wszystkim, niczym i najnowszej fryzurze s?siadki. :(

Nie tylko to forum ju? zdycha. Dzia?a?em na nim kilka lat temu, ale pad?o mi niestety has?o i poczta. Spotka?o to równie? (nie spamuj?, daj? tylko przyk?ady), obemanie i obeforum.

CYTAT(NeuroCosmic @ 08.06.2018 - 08:36) *
Jednak niepolskie fora maj? si? dobrze. Np. taki http://dreammoods.com/dreamforum/
Patrz ile tam wpisów jest codziennie. Chocia? oni si? mo?e lepiej reklamuj?...

Fajnie. Ale tu niestety jest Polska i smutna polska rzeczywisto??. Polskie fora o obe nie dzia?aj?. Za granic? by? mo?e jest wi?ksza ?wiadomo??. W Polsce, nawet psie goowno (przepraszam za mocne s?owa) w ameryka?skim papierku, odbiera wi?kszo?ci rozum. :(

+Quote Post
Isabel Martin
post 12.06.2018 - 18:59
Post #29

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1013

Notatnik

CYTAT(kwaku @ 12.06.2018 - 19:29) *
Rozmowy o wszystkim, niczym i najnowszej fryzurze s?siadki. :(

?eby to chocia? by?a fryzura intymna podejrzana w oobe...

+Quote Post
1 Dzięki Isabel Martin za ten przydatny wpis:
kwaku
kwaku
post 13.06.2018 - 16:19
Post #30

Cz?sty Go?? Rodziny
**
Punkty prestiżu: 4

CYTAT(Isabel Martin @ 12.06.2018 - 18:59) *
?eby to chocia? by?a fryzura intymna podejrzana w oobe...

Hahahaha... :)

W sumie masz racj?. W OBE i ?wiadomych snach, pocz?tkowo rz?dz? nami podstawowe instynkty. I nawet dyskusja o nich na fejsie, o instynktach w stanach OBE, mog?aby nie?? co? rozwijaj?cego. Ale niestety. Wszystko tam si? rozmydla. :(

Wybacz, jestem ju? niem?odym facetem. Tote? zauwa??, ?e fryzur intymnych ju? nie ma. Nie modne. Obecnie rz?dzi pla?a. :( Ale to tylko taka uwaga i dygresja starego cz?owieka. ;)

Pozdrawiam :)

+Quote Post
Drag0n
post 19.12.2018 - 20:52
Post #31

?wiadomie ?ni?cy
Punkty prestiżu: 304

Notatnik

Pozwol? sobie od?wie?y? temat. I jak, czat dzia?a? Czy dzia?a? b?dzie? Jak to wygl?da.

+Quote Post
Se7en
post 20.12.2018 - 03:19
Post #32

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 225

Notatnik

Przesta? dzia?a? wi?c zosta? usuni?ty, mia? by? jako? na jesie? tylko pytanie ta co by?a czy ta co ma nadej???

+Quote Post
B.Soul
post 30.01.2019 - 18:10
Post #33

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 40

Notatnik

Dzie? Dobry

Nie by?o mnie tu jakie? 5 lat... je?li dobrze licz?. Ch?tna na czat.

Roman , jeste? ?

Pozdrawiam wszystkich

+Quote Post
2 Dzięki B.Soul za ten przydatny wpis:
FerdekKiepski, Pavve?
warmine
post 06.02.2019 - 18:40
Post #34

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

No w?a?nie gdzie czat . PurpleCat masz jakie? wie?ci ? Oby dobre :) My chcemy czat ! :)

+Quote Post
2 Dzięki warmine za ten przydatny wpis:
masa, Pavve?
FerdekKiepski
post 18.02.2019 - 20:43
Post #35

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 55

Notatnik

Gdzie jest czat ja sie pytam

+Quote Post
warmine
post 22.02.2019 - 22:57
Post #36

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Ale mi tego czatu brakuje . Masakra . Pami?tacie te czasy? A? sie wzdycha. Mi?e wspomnienia. Cat próbowa? uruchomi? czat i nie uda?o sie . Próbowa?am wszystkich swych mo?liwo?ci by pokona? informatyczne przeciwno?ci i lipa . W??czy? sie do akcji TyHu który jest lepszy ode mnie w te klocki i tez sie nie uda?o . To powa?niejsza sprawa . Cat mia? co? pomysle?, ale znikn?? . Oby cos nam przekaza? dobrego . Mo?e kto? z Was jest geniuszem informatycznym i by pomóg? ? Z sentymentu do tematu lub ludzi bo nie oszukujmy sie to forum nie zarabia na siebie . Cat za?o?y? je z pasji do tematu oobe . Chcia? pomaga? ludziom i sam wszystko finansowa?, a teraz on potrzebuje pomocy .

+Quote Post
1 Dzięki warmine za ten przydatny wpis:
Pavve?
Pavve?
post 23.02.2019 - 11:03
Post #37

Punkty prestiżu: 1966

Notatnik

Mo?e zaimplementowa? (przynajmniej tymczasowo) co? takiego? - http://www.phpfreechat.net/

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park