oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Forum Wstało.
Vamdou
post 10.10.2021 - 14:53
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podr?nicy
Punkty prestiżu: 146

Notatnik

Ktoś tu jeszcze zagląda?
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Vamdou za ten przydatny wpis:
Madlene26
PurpleCat
post 11.10.2021 - 14:30
Post #2

Administrator
Grupa: Root Admin
Punkty prestiżu: 99

Notatnik

Kilka miesięczy po zmianie serwera forum nie działało ale po wyłączeniu FB pomyślałem że najwyższy czas nasze forum przywrócić. Trochę to mnie kosztowało ale się udało włączyć. Jeszcze kilka niedoróbek poprawimy i przypomnimy się użytkownikom.

Może trzeba będzie zrobić zbiórkę (raz do roku wystarczy 1500zł na opłaty lub w opcji z czatem pewnie z 2500zł) albo włączyć reklamy (np. pod każdym pierwszym postem w dyskusji). Który kierunek lepszy?

+Quote Post
2 Dzięki PurpleCat za ten przydatny wpis:
Andersenn, Zbyszek
ciciak
post 20.10.2021 - 23:47
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 40

Notatnik

Może zrobić i reklamy i przycisk na wspomożenie finansowe na dole strony głównej, jak się uzbiera ile trzeba, to reklamy wyłączyć, lub środki nadmiarowe przeznaczyć na czat i może organizacje zlotów.
Dobra robota!

+Quote Post
1 Dzięki ciciak za ten przydatny wpis:
Madlene26
TyHu
post 29.10.2021 - 15:29
Post #4

Coprobo
Punkty prestiżu: 620

Notatnik

CYTAT(PurpleCat @ 11.10.2021 - 15:30) *
Kilka miesięczy po zmianie serwera forum nie działało ale po wyłączeniu FB pomyślałem że najwyższy czas nasze forum przywrócić. Trochę to mnie kosztowało ale się udało włączyć. Jeszcze kilka niedoróbek poprawimy i przypomnimy się użytkownikom.

Może trzeba będzie zrobić zbiórkę (raz do roku wystarczy 1500zł na opłaty lub w opcji z czatem pewnie z 2500zł) albo włączyć reklamy (np. pod każdym pierwszym postem w dyskusji). Który kierunek lepszy?

Taka suma nie przejdzie bo zauważ że użytkowników możesz policzyć na palcach jednej ręki teraz. Dużo moze wróci jak czat będzie ale czy będą chętni płacić? Jakby nawet 100 stałych użytkowników było to 25zł nie każdemu będzie się chciało bo pytanie za co płacić? Starzy może zrozumieją, nowi użytkownicy zapomnij.

Co ja bym proponował, w takiej sytuacji? W dobie "Pandemii" każde grupy, forach , źródła informacji które objęte zostają cenzurą są na wagę złota oraz sami ludzie potrzebują wsparcia Niestety grupy na FB są banowane grupy potrafią mieć po kilkaset tysięcy użytkowników.

Czyli co zrobić ? Osobny dział zamknięty tylko dla użytkowników przeznaczony właśnie na tematy Pandemiczne. Ludzi werbowac można z Facebooka z grup które po jakimś czasie dostaną bana.

Wiadomo może wiązać się to z ryzykiem bo nie wiadomo jak daleko zajdzie cenzura ale można na tym również zarobić jak już będzie po kilka tysięcy osób zrobić zrzutke na patronite czy coś podobnego.

+Quote Post
warmine
post 05.11.2021 - 13:55
Post #5

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 1241

Notatnik

Hej, miło Was widzieć :)
Włączaj reklamy gdzie tylko się da i to najlepiej od razu bo pieniądze trzeba jakoś zebrać. Każdy to chyba zrozumie. Nikomu zbytnio nie będzie to przeszkadzać bo praktycznie wszędzie są już reklamy i jesteśmy przyzwyczajeni.
Umieszczenie dobrowolnego wsparcia finansowego to też dobry pomysł.
Ja już zaczynam po necie ogłaszać, że forum znowu działa.

Pozdrawiam

+Quote Post
1 Dzięki warmine za ten przydatny wpis:
Zbyszek
warmine
post 06.11.2021 - 19:45
Post #6

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Elo,
Do tych którzy piszą do mnie na pw i się wkurzają, że nie odpisuję więc jeszcze więcej piszą. Chciałam poinformować, że nie działają mi opcje wyślij wiadomość więc nie mogę odpisać i nie mogę też napisać komentarza w Waszych profilach.
Jeszcze nie wszystko na forum działa tak jak dawniej. Trwają nad tym prace.

Przepraszam, że tutaj piszę, ale nie miałam innej możliwości Was uprzedzić byście nie pomyśleli, że kogoś olewam.

Jak komuś coś nie działa to też piszcie. Posprawdzajcie wszystko.

Wiem, że sporo osób ma niedostępne swoje notatniki.
U mnie jeszcze nie działa edycja informacji na profilu w zakładce "ja".
Coś jeszcze?

Pozdrawiam

Edit:
Komentarze, pw, info o swoim profilu działa, ale tylko gdy nie wstawia się polskich znaków.

+Quote Post
Andersenn
post 11.11.2021 - 01:24
Post #7

BG ZAZDROSNY
Punkty prestiżu: 4378

Notatnik

Hee

+Quote Post
Rasiakult
post 15.11.2021 - 11:51
Post #8

Znajomy Rodziny
Punkty prestiżu: 0

super xD
a już myślałem że forum umarło na zawsze :(

+Quote Post
PurpleCat
post 16.11.2021 - 17:05
Post #9

Administrator
Grupa: Root Admin
Punkty prestiżu: 99

Notatnik

dzięki Warmine za listę do naprawienia. Będziemy nad tym pracować w najbliższych dniach. Wpisujcie wszystki błędy tutaj

+Quote Post
warmine
post 18.11.2021 - 11:59
Post #10

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Notatnik

Nie mogę odejmować poziomu ostrzeżenia u użytkowników ( więc lepiej nie podpadajcie hehe). Dodawania nie sprawdzałam 😃
Chyba, że zostały mi zabrane uprawnienia i nie wiem 😉

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park