oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Problem Z Przyśnięciem
.CreAti0N
post 03.11.2007 - 11:54
Post #1

Przechodzień

Grupa: Podróżnicy

Witam wszystkich, to mój pierwszy post i strasznie głupio mi jest prosić o pomoc już na samym początku :| No ale cóż.

Więc tak, wyjść próbuję już około 2 miesięcy, nie licząc tygodnia jakieś 1,5 roku temu. Wstaję prawie codziennie 4:00-4:30. Przebudzam się 1h i próbuję osiągnąć OOBE. Ponoć 4+1 jest bardzo skuteczną techniką lecz na mnie jakoś nie działa ;(
Za każdym razem usypiam -.- dzisiaj próbowałem z odliczaniem, policzyłem 6 razy i kima /: Wibracje poczułem jedynie 2 razy. Raz na prawdę bardzo silnie, już byłem cały zadowolony, że w końcu uda mi się wyjść ale chyba za bardzo się podnieciłem :P
Pan Darek Sugier w pewnie bardzo dobrze znanej tutaj książce napisał że jeśli nawet nie uda nam się wyjść, nie poczujemy wibracji to żebyśmy nie usypiali i wstali z łóżka wtedy sen będzie twardszy i wystarczą nam te 4h snu żeby się porządnie wyspać, ale jakim cudem to zrobić ? :P
Próbowałem też wyjść przy użyciu Brain Wave Generatora na kilku presetach ale też nie skutkowało, usypiałem /:
Na dysku mam jeszcze Hemi Sync'a w wersji FLAC ale tak jakoś czytając to forum nie pomaga on zbytnio w wyjściu, więc póki co jeszcze go nie spróbowałem.

Także wychodzę do Was z pytaniem co mogę zrobić lepiej, czego nie zrobiłem żeby osiągnąć OOBE.

Tylko nie mówcie, że nie uda mi się bo gdzieś już czytałem, że niektóre osoby nie mogą osiągnąć OOBE, bo ja i tak będę próbował :D ale póki co potrzebuję Waszej pomocy :D
Go to the top of the page

+Quote Post
conflict
post 03.11.2007 - 20:54
Post #2

Gość Rodziny
*

Notatnik

Witam Cie,
Zaczne od tego: tym co sie nie udaje wyjsc, za malo tego chca! sam sie przekonalem o tym ;-)
Jestem tak samo poczatkujacym tak jak ty, kiedys (rok temu) mialem slomiana zapal do tego, teraz wziolem sie za to calym sercem.
Dla mnie najlepiej, najskuteczniej jest wyjscie z ciala podczas Lucid Draming, a zeby to osiagnac stosuje 4+1, lub tak jak znajomy powiedzial 6+2, to mi pomaga, LD praktykuje od roku, coraz lepsze efekty robie, Tobie tez proponuje tak zaczac, bo niepotrzeba za duzoe wysilku zeby wyjsc, aaa jeszcze jedno staraj sie nie "podniecac" tym tak, tzn. nieangazuj sie za bardzo bo emocje i uczucia niepozwola ci osiagnac oobe, mi pewny kolega z tego forum wytlumaczyl zeby poprostu oddac sie temu co sie w danej chwili czuje, nie przejmowac sie zbytnio to samo przyjdzie w miare praktyki i czasu, chodzi mi o to ze ja kazdego dnia jak zaczynalem kladlem sie na lozku po 6 razy dziennie z nadzieja ze wyjde jak najszybciej jest to mozliwe, teraz po doswiadczeniach wiem ze trzeba spokojnie do tego podchodzic bez emocjii, bo emocje hamuja ten proces.
Wroce do 4+1, klade sie normalnie spac, zasypiam na 4 godziny, wstaje (zazwyczaj ide z psem na dluzszy spacer), lub wskakuje na net, po jednej godzinie nie spania, klade sie do lozka najwygodniej jak to sie da, prosze NP zeby mi pomogli wyjsc i zeby byli przy mnie podczas wyjscia, bardzo ich prosze, zawsze dziala, jak dobrze poprosisz od serca to takze pomoga, wtedy zasypiam, nieswiadomie, po parunastu minutach budze sie swiadomie, i w tym miejscu przypuszczam ze praktyka LD duzo mi daje zeby sie wybudzic swiadomie w snie, pozniej mysle o oobe i zaczynam dzialac, i sie udaje!

Dla mnie to co opisalem jest najlatwiejsze, kazdy ma swoje metody.
Jak cos to pytaj na privie,

mam nadzieje ze w jakims stopniu pomoglem, tak jak inni tutaj mi pomogli :-)

Pozdrawiam,

+Quote Post
.CreAti0N
post 04.11.2007 - 22:05
Post #3

Przechodzień

Dzięki ^^ Dzisiaj spróbowałem po raz drugi LD i chyba się udało chociaż nie wiem do końca :P Już miałem zrobić test rzeczywistości tj. spojrzeć na zegarek a tu nagle kolega zadzwonił i się obudziłem xD

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park