oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

10 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Wyci?gni?cie
Mozaika
post 05.06.2008 - 18:29
Post #43

Cz?sty Go?? Rodziny
**
Grupa: Podró?nicy

A ja mam pytanko- jak to ich wyci?gasz? Bo bym chcia?a pomóc wyj?? panu W. bo próbuje, próbuje i nic. A tak jakby z raz poczu? to mo?e by za?apa? i 'trening' by mu lepiej szed?... To jak mam go wyci?gn?? na zewn?trz?
Go to the top of the page

+Quote Post
tom
post 05.06.2008 - 20:19
Post #44

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

nie pytaj o schematy nooo ;p Sama kombinuj :) nie jest powiedziane ?e jak zrobisz tak to sie uda a jak ju? troszke inaczej to nie ma szans ;-) gdyby? wierzy?a bezgranicznie to machn??aby? palcem a go by wyeba?o w astral :] a wiare nale?y ?wiczy? i ?wiczy?... tylko sie nie poddawaj- Nigdy :)
pozdrawiam

+Quote Post
Mozaika
post 10.06.2008 - 13:30
Post #45

Cz?sty Go?? Rodziny
**

Si?? woli/wiary mam go wyrzuci?? :p

+Quote Post
.neuQ^
post 10.06.2008 - 21:35
Post #46

Przechodzie?

Witam, jezeli jest ktos chetny do pomocy to pisac mi na gg: 2725628, wtedy ustalimy gdzie jak kiedy.
Napiszcie mi wiadomosc jak wejde na gg to odrazu odpisze
Dzieki
Czkam
Pozdrowienia

+Quote Post
mhru
post 14.06.2008 - 21:40
Post #47

Przechodzie?

Grupa: Validating

Mo?liwe jest wyci?gni?cie kogo??
W ogóle czytaj?c o OOBE zastanawiam si?, czy to faktycznie mo?liwe:D Mo?e dlatego, ?e sama nigdy nie do?wiadczy?am. Ale widz?c, ?e wielu osobom si? to udaje, my?l?, ?e co? w tym jest:) Ch?tnie bym si? kiedy? przekona?a, ale chyba jest to zbyt wysoka dla mnie poprzeczka w tej chwili:/

+Quote Post
Guest_Dexarz_*
post 17.06.2008 - 15:30
Post #48

Guests
Punkty prestiżu:

Na pocz?tku by?em sceptyczny i nie wierzylem ale probowa?em ..Teraz gdy to ju? potrafi? to sie ciesze ...

Jak to robie ??
Proste ,najpierw przywoluje kogo? do pomocy (opiekuna) lub sam mówi? afirmacje ,potem teleportuje si? do tej osoby i j? po prostu ci?gna w moj? stron? ..opiekun mi pomaga i ju? ...Przynajmiej to jest mój schemat ,ale obecnie jeszcze mi si? nei uda?o ,powodow jest du?o ,albo s?abe dostrojenie ,albo nei mam czasu ,albo po prostu nie mog? w tej chwili wychodzi? ,albo dekoncentracja ,albo zbyt duzo my?li ,albo po prostu mi si? nie chce ...

Obecnie nie wychodz? ju? bo mam k?opoty z koncentracja uwagi nad czym? + k?opoty z relaksacja ...

Czasami wychodz? od tak od razu nawet sie nie relaxujac ,dos?ownie jakbym teraz przeniós? swiadomos? do niefizycznego cia?a ,a czasami musze po afirmacji le?e? podda? si? my?lom i czeka? na spe?nienie afirmacji ,a wtedy sprawdzam czy mam wibracje (przewa?nie mam ) i nasilam stan ,przygl?daj?c si? wn?trzu ...wtedy przychodzi efekt ultraenergii która mnie nape?nia, i pozwala mi na wyj?cie ...Czasami te? wystarczy ?e sie poddam my?lom i w pewnym momencie nad nimi zapanowa? ...Zdaje sobie wtedy spraw? z parali?u i transu ,potem po prostu wstaj i wychodz? ...

Obecnie chce udowodni? ze mo?na materializowa? astralne przedmioty ..A pierwsz? rzecz? b?dzie zmaterializowanie wyrombistego laptopa (ale nei takeigo zwyk?ego ,tylko takeio ultracienkiego ,i przewijanym ekranem i klawiatur? ...) ..Sam laptop powsta? tylko terz kwestia zmaterializowania ...Co b?dzie jedn? z moich rzeczy któr? zrobi? w najblizszym oobe ,czyli jutro jesli sie uda ...

+Quote Post
1 Dzięki Dexarz za ten przydatny wpis:
elka
Noble
post 17.06.2008 - 20:17
Post #49

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 137

Notatnik

CYTAT(Dexarz @ 17.06.2008 - 16:30) *
Obecnie chce udowodni? ze mo?na materializowa? astralne przedmioty ..A pierwsz? rzecz? b?dzie zmaterializowanie wyrombistego laptopa (ale nei takeigo zwyk?ego ,tylko takeio ultracienkiego ,i przewijanym ekranem i klawiatur? ...) ..Sam laptop powsta? tylko terz kwestia zmaterializowania ...Co b?dzie jedn? z moich rzeczy któr? zrobi? w najblizszym oobe ,czyli jutro jesli sie uda ...

obawiam si?, ?e ci sie nie uda... moglbys w poza cos wytworzyc ale zeby przeniesc to do reala to niewykonalne :)

+Quote Post
Spyro
post 17.06.2008 - 23:55
Post #50

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 53

Notatnik

Za?o?? si? o w?asn? dusz? ?e Ci si? nie uda. Za du?o naczyta?es si? nic nie wartych teorii o oobe i paranormalnych bzdur. Nie przesadzaj z tym bo wyl?dujesz w psychiatryku

+Quote Post
Guest_Dexarz_*
post 18.06.2008 - 16:52
Post #51

Guests
Punkty prestiżu:

nie bój se ,ju? mia?em akcje gdzie kto? (atrapa) zmaterializowa?a efekt w?aczenia fizycznego telefonu (przed wyj?ciem by? wy??czony ,a i mam blokade której kod nikt nie zna oprócz mnie ...To musiala by? ewidentnie astralna istota ,która czytaj?c mi w my?lach poznala has?o ...) ...

+Quote Post
Noble
post 18.06.2008 - 17:11
Post #52

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 137

Notatnik

albo dexiarz wcale nie by?e? w poza :)

+Quote Post
ldkiler
post 18.06.2008 - 19:05
Post #53

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

Notatnik

Dexarz, a mo?e sam go za??czy?e? tylko tego nie pami?tasz co?

+Quote Post
Spyro
post 18.06.2008 - 21:21
Post #54

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Kuba32, te? tak s?dze. Dexarz, nie przek?adaj wszystkich sytuacji których nie rozumiesz albo nie jeste? w stanie wyja?ni? na sytuacje paranormalne, bo w ko?cu wyl?dujesz w psychiatryku.

+Quote Post
Guest_Silverka_*
post 19.06.2008 - 02:14
Post #55

Guests
Punkty prestiżu:

Czemu tak sie tego psychiatryka boicie?:P Dajcie na luzik :D

+Quote Post
Guest_Dexarz_*
post 19.06.2008 - 15:09
Post #56

Guests
Punkty prestiżu:

Napewno ,hahahaha ...Tel by? wy?aczony ,a ja by?em wtedy poza :)

+Quote Post
Spyro
post 19.06.2008 - 19:59
Post #57

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Tak, tak. Pomysl sobie, po co kto? z astrala mia?by w??cza? Twój telefon? Mo?e chcia? poczyta? sobie sms'y? :D

+Quote Post
Guest_Dexarz_*
post 21.06.2008 - 12:39
Post #58

Guests
Punkty prestiżu:

ja nei moge ...Notka o tym jest w moim Notatniku (Blogu) na forum) w poscie Podró? mentalna z tego co pamietam ...Tam jest wszystko napisane jak to sie dzia?o ...Ludzie ...A tak po za tym to atrapa mojej siostry w??czy?a moj telefon ,bo ona akurat wysy?a od mojego tel sms'y bo ona kasy nie ma ...Ludzie ...Ja was nie mog? ....Przeczytajcie napierw bloga ...

+Quote Post
Mozaika
post 21.06.2008 - 20:35
Post #59

Cz?sty Go?? Rodziny
**

CYTAT(Dexarz)
Jak to robie ??
Proste ,najpierw przywoluje kogo? do pomocy (opiekuna) lub sam mówi? afirmacje ,potem teleportuje si? do tej osoby i j? po prostu ci?gna w moj? stron? ..opiekun mi pomaga i ju? ...Przynajmiej to jest mój schemat ,ale obecnie jeszcze mi si? nei uda?o ,powodow jest du?o ,albo s?abe dostrojenie ,albo nei mam czasu ,albo po prostu nie mog? w tej chwili wychodzi? ,albo dekoncentracja ,albo zbyt duzo my?li ,albo po prostu mi si? nie chce ...

Dzi?ki, teraz zostaje opracowa? swój sposób i wyrzuci? go w astral. Jeszcze raz dzi?ki za wskazówk?.

+Quote Post
Spyro
post 22.06.2008 - 01:22
Post #60

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Tak, przeczytalem notke. A nie pomyslales ze Twoja siostra po prostu znala Twoj kod do telefonu i go w??czy?a nie mówi?c Ci o tym? Ja nie wierze w takie sprawy dopóki sam si? nie przekonam ?e co? takiego jest mo?liwe

+Quote Post
6umerang
post 22.06.2008 - 12:12
Post #61

Dziadek do o?ehuf
Punkty prestiżu: 84

Notatnik

Stawiam lody Dody temu, kto mnie z cia?a wyci?gnie. Próbowa? mo?na w godzinach od 3 w nocy, do 8 rano. Chyba, ?e strzelimy rundk? o 18ej - no problemo. Ch?tnych zapraszam na PW albo tutaj - wsio jedno :)

+Quote Post
Guest_Dexarz_*
post 22.06.2008 - 14:31
Post #62

Guests
Punkty prestiżu:

To jest ma?o prawdopodobne ?e to byla ona tzn moja prawdziwa siostra ,przecie? dlaczego mia?aby nastepnego dnia mnie budzi? ?eby napisa? sms'a ??By?a 6 rano ,chcia?em pospa? a ona mnie budzi ?ebym jej kod wpisa? ...Mog?a w??czy? przecie? telefon i ja bym nie zauwazyl bo bym spa? ...

Dobra Dowidzenia ...

+Quote Post
Andersenn
post 22.06.2008 - 14:44
Post #63

BÓG ZAZDROSNY
Punkty prestiżu: 4378

Notatnik

CYTAT(Dexarz @ 22.06.2008 - 15:31) *
A tak poza tym to poco ja mam was wyci?ga? ???

Najpierw trzeba umie?.
/ Pisa? tylko o próbach wyciagni?cia, posty wyzywaj?ce innych oraz nie na temat b?d? usuwane

+Quote Post

10 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park