oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Wejscie W Psychosfere Ziemi, Focus, Propozycja Eksperymentu dla tych którzy panują nad stanem OOBE
zankel
post 16.02.2013 - 19:54
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 236

Notatnik

CYTAT
Powszechnie wiadomo, że uczeni i inżynierzy w USA zajmują się
wynalezieniem 'maszyny czasowej', ale jak dotąd, ich wysiłki nie przyniosły
sukcesu. Według Thao, problem jest w tym, aby dostroić się do drgań
kokonu raczej niż do długości fal. Człowiek stanowi integralną część
Wszechświata i ze względu na swoje Ciało Astralne może, jeżeli jest
odpowiednio wyszkolony, znaleźć w psychosferze informację, której szuka.
Oczywiście potrzeba do tego zaawansowanego treningu

Cytat pochodzi z książki Michael Desmarquet - Misja, do której mam wielkie zaufanie i widze w tym dużo prawdy.

O co mi chodzi, Michał mówi że ten kokon-Psychosfera Albo naukowo mówiąc Pole Morfogenetyczne naszej ziemi, zawiera wszelką,każdą informacje na różne tematy życia oraz wspomnienia ludzi m.in. narodzin życia i śmierci.

Ciało astralne wszyscy mają, ale nie wszyscy są "wyszkoleni". To znaczy że nie wszyscy panują nad snem i odpowiednio dostosowywują swoje "wibracje" na oobe.
Myślę że gdyby zastanowić się nad tym poważnie i spróbować tego eksperymentu że planując wejście w stan oobe, Ciało astralne by dostosowało się do wibracji Tej psychosfery ziemi i mógłby zdobyć informacje RZETELNE np na temat swoich poprzednich wcieleń, o tym co sie działo 14 500 Lat temu, coś w tym rodzaju, Może o tym nawet jak zmarł Bruce Lee :)?
Niewiem, ale myślę że to jest dobra propozycja do ekseprymentu.

Kiedyś ktoś przedstawiał że są takzwane FOCUSY, Tutaj jeden użytkownik na tym forum udostępnił informacje o tych focusach, czy poziomach świadomości jak to się zwie :). Myślę że gdyby dostroić się do tego Focusa-Psychosfery można by było dużo się dowiedzieć o sobie i o historii ziemi. Myślę że sama myśl o tym że chcemy się dostroić do wibracji zemskiej psychosfery da samowystarczalne działania aby mieć jakieś informacje :)
Go to the top of the page

+Quote Post
Messanger
post 16.02.2013 - 21:38
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 507

Znam kogoś, kto wybuli 5.000 za podanie numeru PIN do swojej karty albo nazwiska panieńskiego swojej matki. Chcesz spróbować :D?

+Quote Post
zankel
post 23.02.2013 - 18:51
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 236

Notatnik

nikt nie spróbował "wzelcieć" wyżej? Szkoda

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park