oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

6 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ?rodki farmakologiczne, Ale jakie i jak dzia?aj??
MetaPsyche
post 05.03.2007 - 03:19
Post #1

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 51

Notatnik

Witam.
Jestem ca?kowicie nowy je?li chodzi o OOBE. Temat mnie zaciekawi?, troch? poczyta?em i mam pytanko:

W "Poradach Roberta Monroe" jest taki fragment:
Ogólnie rzecz bior?c istniej? trzy rodzaje metod osi?gania relaksu (autohipnoza, stan na pograniczu snu i wspomaganie ?rodkami farmakologicznymi), z których pierwsze dwie znajd? zastosowanie w proponowanych ?wiczeniach.

No w?a?nie... Je?li chodzi o te ?rodki farmakologiczne, to wie kto? mo?e jak dzia?aj? takie substancje jak THC, amfetamina albo MDMA (extazy) na wprowadzanie w ?wiadomy sen i OOBE?? Bo nie chcia?bym sobie zrobi? niez?ego burdelu w g?owie :P

Z góry dzi?ki za info i sory je?li podobny temat ju? by? ale nie mog?em znale??.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki MetaVirus za ten przydatny wpis:
mosh
JaCoOoOoS
post 05.03.2007 - 07:52
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

Temat ju? by? poruszany m.in. przeze mnie i powiem, ?e nie wiem jak dzia?a THC, amfetamina i inne dragi, i nawet nie chce wiedzie? ani sprawdza?. Jak ty chcesz to jeste? pojebany albo nie wiem, poza tym s? nielegalne. Tobie te? nie radze, jedynymi legalnymi ?rodkami farmakologicznymi, które mog? wp?yn?? na OOBE (ale nie musz?) i które s? u?ywkami to:
* Absynt/Pio?un
* Anadenathera peregrina
* Ayahuasca
* Bielu?
* Calea zacatechichi
* Ga?ka muszkato?owa
* Heimia salicifolia
* Kava kava
* Lactuca virosa
* Lobelia inflata
* Muchomor czerwony
* Palma arekowa
* Pejotl
* Powój
* Ruta stepowa
* Salvia divinorum
* Sceletium tortuosum
* Tagetes lucida
* Wild dagga [info nieaktualne!]
Ale z niektórymi bym sie wstrzyma? bo za ma?o o nich wiem, jak np. Salvia Divinorum. Poza tym ODRADZAM KORZYSTANIE z jakichkolwiek ?rodków farmakologicznych[/font], najbezpieczniejszym z tych moim zdaniem s? Calea zacatechichi (niektórzy mog? by? jednak uczuleni) i ga?ka muszkato?owa.

Z tego co mi wiadomo to z tych, które wymieni?em najbardziej na LD i OOBE wp?ywaj? Salvia Divinorum i Calea Zacatechichi ale radzi?bym POCZYTA? DOK?ADNIE o ka?dej zanim zdecydujesz sie cokolwiek z nimi robi?.

tekst umie?ci?em jedynie w celach edukacyjcnych i nie ponosze odpowiedzialno?ci za wykorzystanie niezgodne z przeznaczeniem =]

+Quote Post
Ketrab
post 05.03.2007 - 08:48
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

CYTAT(JaCoOoOoS @ 05.03.2007 - 07:52) *
Z tego co mi wiadomo to z tych, które wymieni?em najbardziej na LD i OOBE wp?ywaj? Salvia Divinorum i Calea Zacatechichi .

Tak masz racje ,w Calea Zacatechichi nie stwierdzono(narazie)zadnych skótków ubocznych ,chyba ze kto? ma alergie na Calee ,ale wierzcie mi naprawde, jezli ju? kupicie to niech kto? mi napisze jakim sposobem wy to spo?ywacie(: ,pisze bo spo?ycie tego graniczy z cudem ,jezli wszystkiego nie zwymiotujesz ,jest przeokropnie gorzkie(cytryna przy tym to pomara?cz(: )ja pi?em herbate ,lecz nie da?em rady ,jest jeszcze sposób by to pali? lecz wole nie próbowa? ,

+Quote Post
mono
post 05.03.2007 - 09:50
Post #4

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

JaCoOoOoS, absynt w polsce nie jest legalny.

ja bym odradza? tych wynalazków :/ Czy nie lepiej jest si? nam?czy? i TYLKO I WY??CZNIE samemu osi?gn?? cel ca?kiem ?wiadomie bez jakiego? przymulenia spieprzania sobie psychiki.

na marginesie, podobno witamina b pomaga, spróbujcie mo?e z tym - nie zaszkodzi

+Quote Post
Ketrab
post 05.03.2007 - 11:06
Post #5

Dusza Towarzystwa

CYTAT(mono @ 05.03.2007 - 09:50) *
JaCoOoOoS, absynt w polsce nie jest legalny.
ja bym odradza? tych wynalazków :/ Czy nie lepiej jest si? nam?czy? i TYLKO I WY??CZNIE samemu osi?gn?? cel ca?kiem ?wiadomie bez jakiego? przymulenia spieprzania sobie psychiki.

Uwierz mo Nono "ton?cy brzytwy si? chwyta" , w gescie desperacji gdy ju? nie pozostaje ?adna iskra nadzieji(: ,niektóre srodki sa to ow? brzytw? ,niektóre nie ,ale dla wi?kszo?ci mog? okaza? si? jedynym wy?ciem aby zazna? odmiennych stanów ?waidomo?ci,Marihuana tez jest zabroniona a jedank wiekszo?? od niej nie stroni(:
pozdrawaim

+Quote Post
mono
post 05.03.2007 - 11:15
Post #6

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

e tam, mi?tki jeste? ;)

+Quote Post
Ketrab
post 05.03.2007 - 11:32
Post #7

Dusza Towarzystwa

CYTAT(mono @ 05.03.2007 - 11:15) *
e tam, mi?tki jeste? ;)

Tylko raz spórbowa?em zacatechichi tak z ciekawo?ci ,Mono ja ternuje nieca?e pó? roku ,mam wibracje kiedy chce ,ale mam w sobie jakiego? klina ,wiem ?e mog? wyjsc nawet dzisiaj ,mówi mi to g?os wewn?trzny. lecz nie przyk?adam si? za bardzo do tego (chyba w tym problem)odk?adam to na pózniej ,nie spiesze sie, wie? widzisz ?e nie potrzebne sa mi wy?ej wymienione specyfiki ,chodzi mi o ludzi którzy trenuj? latami bez najmiejszych rezultatów
p.s
nie odbierz tego postu jako przechwa?ki ,musia?em znale?? argumenty aby ci odpowiedzie? (:

+Quote Post
Aslan
post 05.03.2007 - 16:38
Post #8

Cz?onek Rodziny

Calea zacatechichi jest b.gorzk? ro?lin? i dlatego serwuje si? j? z herbat?-tak jak Bartek wspomina?-w formie wywaru. Jednak to nie zabija do ko?ca smaku. Dlatego powinno si? wywar uprzednio sch?odzi? w lodówce(podobno).

Ja leków i zió? si? nie tykam, chocia? te? mam niema?y problem....Ostatnio zacz??em si? podejrzewa?, ?e drgawki które mam nie s? tymi o które chodzi;] (t?tno mam wysokie i du?? ?wiadomo?? cia?a fizycznego;]). Ketrab odpisz jak b?dziesz mia? czas.

Co do Marihuany to w?tpi? ?eby pomaga?a. Spalisz si? i nici^^.

+Quote Post
Adi
post 05.03.2007 - 17:47
Post #9

Znajomy Rodziny

Notatnik

?rodki farmakologiczne dzia?aj? wszystkie ktore wymieni? Jacooos
ale one nie daj? 100 procent pewno?ci najlepsze do tego i jestem pewien ?e nie ma lepszego wspomagacza do oobe to Ketamina i Dextrometorfan poniewarz przygotowuj? do wyj?cia nie tylko umys? ale i cia?o morzna powiedzie? ?e s? stwo?one do tego cia?o przygotowuj? poniewasz go nie czujesz zero kontaktó z cia?em czujesz tak jakby obco?? z twojim cia?em i przeztajesz by? do niego tak bardzo przywi?zany pozatym cz?owiek po tym zamyka si? w sobie nie ma ochoty na kontakt z innymi wchodzi tak jakby w g??b siebie przydatne do transu i pobudzone s? te same partie muzgu co podczas oobe naturalnego ja po dextrometorfanie potocznie Dxm mia?em wyj?cia nawet na fotelu siedz?c raz nie jestem pewien ale chyba nawet na stoj?c? wyszed?em ale to morze by? trzask cho? realistyczny je?li trzask Dxm kupisz w postaci leku w aptece Acodin
Pozatym nie piszcie nic o bieluniu pomaga w wyj?ciu ale jak go zerzresz albo napar wypijesz albo nasiona to b?dziesz modli? si? ?eby to si? wreszcie sko?czy?o to chyba najbardziej halucynogenna ro?lina w polsce potrafi tak sponiewiera? ?e cz?owiek b?dzie mia? omamy-halucynacje wszystkich zmys?ów + nieda si? ich odró?ni? od ?eczewisto?ci do?? du?a szansa zatrucia morzliwo?? wybuchu niekontrolowan? agresj? wr?cz sza? morzliwe przy zatruciu atropin? któr? on zawiera 43 stopnie gor?czki i ?mier? odradzam tego krzaka ja jusz wrzyciu go nie wezme przez 3 dni omamy jezu jeszcze mi to w psychice siedzi ;D a Acodin który du?o lepiej pomaga ?agodny delikatny lekki ;p
Tak rze radze i?? je?li chcesz do apteki i kup Acodin i jesz tak ?eby wysz?o 7mg na kilogram masy cia?a paczka kosztuje ok 5z? morze 5,50

Ps.;p Salvia divinorum Polska nazwa Sza?wia Wieszcza dzia?a dobrze i jest w miare bezpieczna chodz ci?rzsza od Acodinu ale s?absza od ketaminy

+Quote Post
Ketrab
post 05.03.2007 - 20:36
Post #10

Dusza Towarzystwa

Aslan czy chodzi ci o z?udzenie niekontrolowanego rzucania cia?a przez ko?atanie serca?Je?eli tak to ja tez my?la?em ?e to wibracje ,by?em taki podjarany ?e spa? nie mog?em .Lecz gdy ju? przysz?y te prawdziwe wibracje :o:o:o to dopiero si? wytraszy?em, co to za cuda mówi?em, przeciez ju? mia?em wibracje ,mile si? zaskoczy?em,potem gdy ws?ucha?em si? w te niby wibracje to zrozumia?em ze za kazdym uderzeniem serca (dzieje si? tak gdy trzymasz r?k? na sercu)czujesz jakby? by? w ko?ysce.A wracjaj?c do tematu to Calee spróbowa?em tylko raz ,jak mo?na to nazwac próbowaniem ,zmusie?m si? do opróznienia po?owe kubka,nie mai?em ?adnych halucynacji czy kosmicznych odlotów ,ale gdy po?o?y??m si? spa? to gdybym wiedzia? ?e to sen to chyba bym si? nie skapno? ,wszystko bardzo realne ,wyszczególnione ,niestety LD nie mia?em bo za ma?o ?wiczy?em ale zapami?ta?em prawie ka?dy swój sen,bo jak tu nie zapami?tac takiego czego?(:

+Quote Post
MetaPsyche
post 06.03.2007 - 15:05
Post #11

Niepoprawny racjonalista

Notatnik

CYTAT(JaCoOoOoS @ 05.03.2007 - 07:52) *
Temat ju? by? poruszany m.in. przeze mnie i powiem, ?e nie wiem jak dzia?a THC, amfetamina i inne dragi, i nawet nie chce wiedzie? ani sprawdza?. Jak ty chcesz to jeste? pojebany albo nie wiem, poza tym s? nielegalne.
...
Z tego co mi wiadomo to z tych, które wymieni?em najbardziej na LD i OOBE wp?ywaj? Salvia Divinorum i Calea Zacatechichi ale radzi?bym POCZYTA? DOK?ADNIE o ka?dej zanim zdecydujesz sie cokolwiek z nimi robi?.

JaCoOoOoS dzi?ki za info, ale chodzi?o mi o konkretnie te 3 wymienione przeze mnie substancje.
Tak na marginesie móg?by? sobie darowa? ocene mojej osoby na podstawie jednego postu na forum. Pyta?em, bo od czasu do czasu lubie troch? poimprezowa? i nie wiedzia?em czy wtedy mog? bawi? si? w LD i OOBE

+Quote Post
kater
post 06.03.2007 - 16:19
Post #12

OBE maniak 15
Punkty prestiżu: 11

thc napewno pomaga i to w du?ym stopniu si? zrelaxowa? i szybciej osi?gnie sie parali?, lecz ?atwiej zasn?? lub zacz?? my?le? o innych ?eczach ni? o "nudnym" odliczaniu:). Amfetamina odradzam bo w relaxie chodzi jednak o wyciszenie, a nie o podexcytowanie i szcz?kanie z?bami. Mój faworyt to Salvia Divinorum. Ta ro?lina entobotaniczna po prostu wyrywa z cia?a, i po ju? 30sec. po za?yciu:) widzimy ró?ne obrazy zarówno przy zamkni?tych oczach jak i przy otwartych:) zda?y? si? mo?e, ?e podczas tripu salviowego nieb?dziemy cz?owiekiem, tylko np. krzes?em, ale wtedy b?dzie to najzupe?niej normalne. Zio?a tego u?ywali Mexyka?scy szamani aby spatka? si? ze swoimi Bogami wiec co? to chyba znaczy, poza tym jest legalna w Polsce, sadzonki do kupienia na allegro, NIE MA NASION!!!, gor?co polecam, brak ubocznych efektów, krótkie dzia?anie 10-30 minut jedyny mankament to to ?e wizjami nie mo?emy kierowa? wi?c trzeba si? mocno fotela trzyma? jak np zjada? nas b?dzie fotel albo co?:) nie no lekki ?arcik ale serio gor?co polecam!!:)

+Quote Post
mono
post 06.03.2007 - 17:41
Post #13

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

CYTAT(MetaVirus @ 06.03.2007 - 16:05) *
Pyta?em, bo od czasu do czasu lubie troch? poimprezowa? i nie wiedzia?em czy wtedy mog? bawi? si? w LD i OOBE

o kur.a, co ja czytam o.O pobawi? to si? mo?esz w piaskownicy. nie rozumiesz sensu tego wszystkiego. daruj sobie. do wszystkich co my?l? podobnie jak MetaVirus: skoro tak bardzo chcecie osi?gn?? OBE bez ?adnej swojej ingerencji to mo?na si? po prostu zabi?. b?dziecie mieli wtedy swoje odmienne stany ?wiadomo?ci. chyba lepsze to ni? powolne wyka?czanie si? przez dragi.
MetaVirus, id? w pokoju, cze??

+Quote Post
MetaPsyche
post 06.03.2007 - 19:26
Post #14

Niepoprawny racjonalista

Notatnik

CYTAT(mono @ 06.03.2007 - 17:41) *
CYTAT
Pyta?em, bo od czasu do czasu lubie troch? poimprezowa? i nie wiedzia?em czy wtedy mog? bawi? si? w LD i OOBE

o kur.a, co ja czytam o.O pobawi? to si? mo?esz w piaskownicy. nie rozumiesz sensu tego wszystkiego. daruj sobie. do wszystkich co my?l? podobnie jak MetaVirus: skoro tak bardzo chcecie osi?gn?? OBE bez ?adnej swojej ingerencji to mo?na si? po prostu zabi?. b?dziecie mieli wtedy swoje odmienne stany ?wiadomo?ci. chyba lepsze to ni? powolne wyka?czanie si? przez dragi.
MetaVirus, id? w pokoju, cze??

Nast?pny :/
Napisz? cytowane przez ciebie zdanie jeszcze raz, najja?niej jak potrafi? bo nie zczai?e? chyba w jakim kontek?cie u?y?em tu s?owa "bawi?":

Pyta?em, bo od czasu do czasu lubi? troch? poimprezowa? i nie wiem czy wprowadzanie si? w stan LD i OOBE jest wtedy bezpieczne, czy mo?e lepiej próbowa? nast?pnego dnia

tak na marginesie, gdyby? czyta? temat od pocz?tku to wiedzia?by? raczej ?e w?a?nie o to mi chodzi?o :|

+Quote Post
mono
post 07.03.2007 - 09:22
Post #15

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

Przepraszam, mój b??d. czyta?em od pocz?tku ale co? mi musia?o umkn??.
Nie zmienia to jednak faktu ?e branie jest chujowe. Zastanów si? nad tym.

Pozdrawiam

+Quote Post
salvinia
post 25.09.2007 - 19:38
Post #16

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

CYTAT(kater @ 06.03.2007 - 17:19) *
thc napewno pomaga i to w du?ym stopniu si? zrelaxowa? i szybciej osi?gnie sie parali?, lecz ?atwiej zasn?? lub zacz?? my?le? o innych ?eczach ni? o "nudnym" odliczaniu:). Amfetamina odradzam bo w relaxie chodzi jednak o wyciszenie, a nie o podexcytowanie i szcz?kanie z?bami. Mój faworyt to Salvia Divinorum. Ta ro?lina entobotaniczna po prostu wyrywa z cia?a, i po ju? 30sec. po za?yciu:) widzimy ró?ne obrazy zarówno przy zamkni?tych oczach jak i przy otwartych:) zda?y? si? mo?e, ?e podczas tripu salviowego nieb?dziemy cz?owiekiem, tylko np. krzes?em, ale wtedy b?dzie to najzupe?niej normalne. Zio?a tego u?ywali Mexyka?scy szamani aby spatka? si? ze swoimi Bogami wiec co? to chyba znaczy, poza tym jest legalna w Polsce, sadzonki do kupienia na allegro, NIE MA NASION!!!, gor?co polecam, brak ubocznych efektów, krótkie dzia?anie 10-30 minut jedyny mankament to to ?e wizjami nie mo?emy kierowa? wi?c trzeba si? mocno fotela trzyma? jak np zjada? nas b?dzie fotel albo co?:) nie no lekki ?arcik ale serio gor?co polecam!!:)

kater - wybacz ale salvii nie polecam do zabaw z oobe, wi?c je?li nie musicie to
nie eksperymentujcie z NI?!!! bezmy?lnie. Do oobe nie jest wam potrzebna - to
moja s?odka rada. Do zabawy to chyba THC - sie sprawdzi?o :) :) :)
Natomist ?eby wam zrekompensowa? ten brak salvinorinu we krwi, musz?
wspomnie?, ?e prócz psychologiczno - chemicznych sposobów s? inne równie?
ekstremalne :) sposoby, np:
Nie pami?tam gdzie, ale chyba w Tybecie stosowali ( praktykowali ) naciskanie
kciukami od ty?u na t?tnice szyjne, co powodowa?o omdlenie cia?a, ale czy
zawsze umys?u? - dopowiedzcie sobie sami na te pytanie :)
Nie ma to jak zakasa? r?kawy i samemu zabra? si? do rzeczy - b?a ha hahah ha.

+Quote Post
kater
post 26.09.2007 - 21:37
Post #17

OBE maniak 15
Punkty prestiżu: 11

no niezgadzam si?, Salwia jest bardzo dobra, daje nam wgl?d na samych siebie i mozna si? z ni? w?asnie pobawic o wiele ciekawiej ni? z thc, jest bardzo bezpieczsna jak si? j? bezpiecznie u?ywa i jak si? wie jak jej u?ywa?. i nowo??!!!!!!!!!!!!!!! ostatnio znalaz?em taki program i-doser jest to program o 100x lepszy od brain generator, s? tak?e do ?ci?gni?cia wszystkie d?wi?ki na mp3 czyli na komórce np. mozna s?uchac i najlepsze:) karzdy z 72 d?wi?ków powoduje inny stan naszego muzgu pocz?wszy od wyleczenia bulu g?owy i pozbycia sie kaca przez ld i oobe oczywiscie i przez dalej ?rodki narkotyczne jak maeichuana czy cocaina po sko?czywszy na totalnych odjazdach w stylu przeklne sobie bo doros?y jestem:) o kurwa!! czemu mój pokój tak strasznie faluje, co jest, czemu kto? do mnie mówi i go nie widze, czemu tak jest ?e widze Cie a Ci? niemoge dotkn??:) i po co ten ?mig?owiec wlecia? do du?ego pokoju? a nazwa tego ostatniego mówi sama za siebie tzn. "hand of god" czyli dos?ownie r?ka boga:) poda? wam link do tego? czy sobie sami znajdziecie? dodam jeszcze ?e przetestowane przeze mnie osobi?cie wi?c mówie ze dzia?a, np. marichuana dok?adnie w 100% odzwierciedla palenie w sposób naturalny, tyczy sie to te? w?a?nie salvi divinorum, choc co? mi troszke przeszkadza?o i nie poczu?em mocy tego "dose" (tak si? d?wi?k nazywa-dose) w 100% ale wiem, ?e b?dzie lepiej po kolejnych s?uchach hehe:) nieuzale?nia, ale si? cz?sto wraca do tego, nie niszczy g?owy dzia?a max 3 godziny, jest d?wi?k "reset" który nadaje nam normalny rytm ?ycia no i jeszcze jest fajny d?wi?k który moze jednak uzale?nie:) nazywa si? franch coffe i s?ucha si? go tylko 5 minut i daje to jak jedna mocna kawa np. zawsze rano mnie budzi i od razu zeskakuje z ?ó?ka do dzia?ania i zawsze wszystko mi si? chce:) przyk?adowe jeszcze d?wi?ki : antsad alkochol:) first love(do kochania sie- wzmacnia orgazm)... dobra nie chce mi si? pisac no wypas i polecam dla karzdego, wszyscy sobie znajda w tych d?wiekach co? dla siebie. dobraaaa www.i-doser.pl

+Quote Post
1 Dzięki kater za ten przydatny wpis:
Umberto_eSCe
SKN
post 27.09.2007 - 15:45
Post #18

Go?? Rodziny
*

Notatnik

co do srodkow farakologicznych z tego co wiem duzy wplyw na ld i oobe maja:
-DXM
-LSD
- grzyby halunki :)

DXM jest to "legalny narkotyk" ktory mozesz kupic pod postacia tabletek na kaszel pod nazwa acodin( bez recepty hehe). Jest dosc bardzo halucynogenny i wplywa ostro na psychike. Nie polecam ale jak musisz to prosze bardzo. po zazyciu 20-30 tabletek bez wiekszego problemu i uzywania technik wyjdziesz z ciala sam z siebie.
Jednak dla bezpieczensta poczytaj na necie co i jak.

+Quote Post
liber
post 27.09.2007 - 17:10
Post #19

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

po thc to na bank z cia?a nie wyjdziecie, albo b?dziecie mie? humorek albo depreche z?apiecie (jak kto? kojarzy magika z paktofoniki to pewnie wie do czego ziele mo?e doprowadzi?)a pó?niej was zamuli i tyle. Salvie hodowa? mój kolega ale jako? nic mi po tym nie by?o, jak zwyk?e fajki tylko bardziej w gard?o gryz?o. Co do I-doosera to program dzia?a ale nie na wszystkich tak samo mi morfina zadzia?a?a i by?o ciekawie.
W i-dooserze jest d?wi?k który ma wywo?ywa? oobe próbowa? kto? tego?

+Quote Post
tom
post 27.09.2007 - 19:04
Post #20

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

ja próbowa?em ;) ?adnych efektów ;) ?aden i-doser nie zadzia?a?, co najwy?ej wywo?a? lekki ból g?owy. Ja jestem za "czystym" podej?ciem do praktyki. Po co uzalezni? wyj?cie od jakiego? "wspomagacza". A co je?li kiedy? zabraknie go:P?

+Quote Post
Kronopio
post 27.09.2007 - 21:27
Post #21

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

Ketamina na pewno daje uczucie znajdowania sie poza cia?em cho? czywi?cie odradzam wszelkie wspomagacze

+Quote Post

6 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park