oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

10 Stron V  « < 8 9 10  
Reply to this topicStart new topic
> Wasze Najg?upsze, albo najstraszniejsze sny ;)
Jarzyn44
post 26.06.2012 - 18:25
Post #190

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 193

Gra?em w IcyTowera (nie wiadomo kiedy sam sta?em si? tym skacz?cym ludzikiem, widzianym jednak z boku), przeszed?em go ! Na górze sko?czy?y si? platformy i jedna jedna ?ciana (z prawej) si? ko?czy?a tak ?e mo?na by?o wskoczy? na bok, wskoczy?em i tak spotka?em(/do?wiadczy?em) Boga. Chyba nie musz? pisa? nic wi?cej...
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki Jarzyn44 za ten przydatny wpis:
danEG
Zielarz Gajowy
post 26.06.2012 - 19:19
Post #191

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

To do?wiadczenie Boga do jakiej kategorii mam zaliczy?? Najg?upsze czy najstraszniejsze do?wiadczenie?:)

+Quote Post
1 Dzięki Zielarz Gajowy za ten przydatny wpis:
Dagon
Dagon
post 26.06.2012 - 19:32
Post #192

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 290

Notatnik

CYTAT(Zielarz Gajowy @ 26.06.2012 - 20:19) *
To do?wiadczenie Boga do jakiej kategorii mam zaliczy?? Najg?upsze czy najstraszniejsze do?wiadczenie?:)

Raczej najg?upsze. Sorki Jarzyn44, ale nie ka?dy sen musi co? znaczy?. Szczególnie taki w którym grasz w gimbusiarsk? gr? po czym do?wiadczasz Boga :P

+Quote Post
Jarzyn44
post 26.06.2012 - 20:02
Post #193

Dusza Towarzystwa

CYTAT
Raczej najg?upsze. Sorki Jarzyn44, ale nie ka?dy sen musi co? znaczy?.
Ale? tak nie pisa?em.
CYTAT

Najbardziej popierdo..dziwne .

Pozdrawiam

+Quote Post
Zielarz Gajowy
post 26.06.2012 - 21:02
Post #194

Dupa Towarzystwa
Punkty prestiżu: 6184

Jarzyn nie chc? Ci? m?czy?, ale intryguje mnie to...dlaczego do?wiadczenie Boga/Mi?o?ci takie by?o? Nie rozumiem. Jak to odczu?e?? Naprawd? mnie to ciekawi bo moje wyobra?enie jest takie, ?e powinno by? to pi?kne odczucie, b?ogostan...

+Quote Post
Jarzyn44
post 27.06.2012 - 18:01
Post #195

Dusza Towarzystwa

CYTAT
Jarzyn nie chc? Ci? m?czy?,

I tak jestem wiecznie zm?czony
CYTAT
Jak to odczu?e??
jedno z tych dziwnych, niespotykanych uczu? które ci??ko opisa?, czu?em powiew "b??kitno-bia?ego" ch?odu, by?em zaskoczony ?e uda?o mi si? tam trafi?. by?o wysoko, by?a to jakby "sterownia" tego ?wiata,czy wierzy)
CYTAT
bo moje wyobra?enie jest takie, ?e powinno by? to pi?kne odczucie, b?ogostan...

Stary, prosz? Ci?.. mo?e spróbuj w Mario ? :p
Pozdrawiam

+Quote Post
Jarzyn44
post 23.07.2012 - 19:22
Post #196

Dusza Towarzystwa

My?l? ?e w moich snach zasz?a wi?ksza zmiana, zaczyna im towarzyszy? pewna "?wiadomo?? ?wiadomego snu".
Ostatnio mia?em taki fajny sen, przechodzi?em ulic? (miasto) przy której mieszka?em ( dzisiaj w?a?ciwie- jeszcze "pomieszkiwam". ,mniejsza o to", i chyba chcia?em wej?? do swojej kamienicy, zazwyczaj jest tam du?o zaparkowanych samochodów, w ?nie te? tak by?o, ale w wolnym miejscu mi?dzy zaparkowanymi samochodami by? zaparkowany balon (taki do latania), tzn. kosz sta?, a balon (ten materia?) le?a? opuszczony na ziemi, sta?a na nim grupka ludzi wraz z pilotem (który oferowa? wycieczki), do kosza (profesjonalnie to si? "gondol?" nazywa) by?a przyczepiona tabliczka z cenami wycieczek, ?e mam s?aby wzrok to poszed?em (deptaj?c po materiale) ?eby z bliska zobaczy? ceny, przelot kosztowa? kilka tysi?cy z?oty (chyba 2500, albo 2400) wi?c zrezygnowa?em, wykona?em kilka kroków a pilot si? do mnie przyczepi?! Twierdzi? ?e teraz musz? si? ju? przelecie? (tzn. wykupi? lot), ciekawa by?a nasza k?ótnia- du?o gestykulacji i krzyków (ale ?adnych zrozumia?ych s?ów), pomimo to towarzyszy?y temu ró?ne emocje. W pewnym momencie nawet poczu?em jakby mnie "zwyci??y?" jakim? argumentem, chyba nawet powo?uj?c si? na prawo, poczu?em si? g?upio, nie chcia?em wykupi? drogiego lotu), w pewnym momencie nagle oczywistym sta?o si? ?e to sen a pilot, jest tylko upierdliw? atrap?, nie towarzyszy?o temu nawet ?adne zdziwienie. Tylko wyj??em pistolet z strzeli?em mu w twarz, towarzyszy?o temu pi?kne uczucie - jakiej? zemsty, ulgi, pozbycia si? problemu, pogardy dla tej upierdliwej atrapy. Sen si? sko?czy?, zrobi?em co mia?em zrobi? :) ... czas na psychiatr? ?

+Quote Post
Andy16
post 19.07.2017 - 03:06
Post #197

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 196

Notatnik

To bardzo dziwne ale ju? drug? noc z rz?du mia?am mega dziwny koszmar, po którym nie tylko boj? si? spa?, ale boj? si? w?asnego cienia.
Wczoraj ?ni?o mi si? ?e jacy? ludzie tak bardzo nienawidzili mojego psa, ?e po?wiartowali go pi?? na kawa?ki. My?la?am ?e umr? z rozpaczy we ?nie. Wcze?niej ten mój pies wyskoczy? z balkonu i te? ba?am si? ?e mu si? co? stanie. A po tym wszystkim, poszli?my z matk? i siostr? do s?siadki i tam nie mog?y?my nawet wydoby? z siebie s?owa, a chcieli?my opowiedzie? jej (nie wiem po co) co si? sta?o.
Dzisiaj ?ni?o mi si? ?e by?am na jakiej? imprezie i spa? na mnie jaki? ch?opak który nagle dosta? jakich? dziwnych drgawek, zrobi? si? ca?y spocony i ?ó?ty na twarzy, zdawa?o mi si? ?e umiera, atakowa? mnie te?. Nie wiem sk?d pojawi? si? mój ojciec który poleci? mi zrobi? mu sztuczne oddychanie, a mi r?ce opad?y - ?e niby jak skoro on jest troch? agresywny i jaki? taki obrzydliwy ?e si? brzydz?. I tutaj te? bardzo dziwna rzecz która ostatnio bardzo cz?sto mi si? przytrafia, czyli wra?enie ?nienia dwóch lub kilku snów jednocze?nie, albo taka sytuacja gdzie sny wzajemnie nak?adaj? si? na siebie, jak ?wiaty równoleg?e. Bo pami?tam te? mojego przyjaciela który w tym samym czasie zrywa? ze mn? znajomo?? oraz to ?e byli?my z ojcem i siostr? w domu, mieli?my k?a?? si? spa?, pod??cza?am sobie telefon do ?adowarki, no taka codzienna wieczorna rutyna, i ?e wtedy to si? sta?o z tym ch?opakiem, czy jako? w?a?nie te dwie rzeczy w tym samym czasie. I zawo?a?am wtedy, jak to si? wo?a w szpitalach (bo miejsca si? w?a?nie tak dziwnie zmienia?y - klub, dom, szpital) "siostro!" i przybieg?a piel?gniarka (taka sama jak kiedy? szkolna piel?gniarka u nas w szkole, to znaczy ta sama osoba). I do tego wszystkiego taka przera?aj?ca muzyka.
Dziwne to wszystko. Nie wiem co o tym my?le?.

+Quote Post

10 Stron V  « < 8 9 10
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park