oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

6 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Środki farmakologiczne, Ale jakie i jak działają?
MetaPsyche
post 05.03.2007 - 03:19
Post #1

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
Punkty prestiżu: 51

Notatnik

Witam.
Jestem całkowicie nowy jeśli chodzi o OOBE. Temat mnie zaciekawił, trochę poczytałem i mam pytanko:

W "Poradach Roberta Monroe" jest taki fragment:
Ogólnie rzecz biorąc istnieją trzy rodzaje metod osiągania relaksu (autohipnoza, stan na pograniczu snu i wspomaganie środkami farmakologicznymi), z których pierwsze dwie znajdą zastosowanie w proponowanych ćwiczeniach.

No właśnie... Jeśli chodzi o te środki farmakologiczne, to wie ktoś może jak działają takie substancje jak THC, amfetamina albo MDMA (extazy) na wprowadzanie w świadomy sen i OOBE?? Bo nie chciałbym sobie zrobić niezłego burdelu w głowie :P

Z góry dzięki za info i sory jeśli podobny temat już był ale nie mogłem znaleźć.
Go to the top of the page

+Quote Post
1 Dzięki MetaVirus za ten przydatny wpis:
mosh
JaCoOoOoS
post 05.03.2007 - 07:52
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Punkty prestiżu: 1

Notatnik

Temat już był poruszany m.in. przeze mnie i powiem, że nie wiem jak działa THC, amfetamina i inne dragi, i nawet nie chce wiedzieć ani sprawdzać. Jak ty chcesz to jesteś pojebany albo nie wiem, poza tym są nielegalne. Tobie też nie radze, jedynymi legalnymi środkami farmakologicznymi, które mogą wpłynąć na OOBE (ale nie muszą) i które są używkami to:
* Absynt/Piołun
* Anadenathera peregrina
* Ayahuasca
* Bieluń
* Calea zacatechichi
* Gałka muszkatołowa
* Heimia salicifolia
* Kava kava
* Lactuca virosa
* Lobelia inflata
* Muchomor czerwony
* Palma arekowa
* Pejotl
* Powój
* Ruta stepowa
* Salvia divinorum
* Sceletium tortuosum
* Tagetes lucida
* Wild dagga [info nieaktualne!]
Ale z niektórymi bym sie wstrzymał bo za mało o nich wiem, jak np. Salvia Divinorum. Poza tym ODRADZAM KORZYSTANIE z jakichkolwiek środków farmakologicznych[/font], najbezpieczniejszym z tych moim zdaniem są Calea zacatechichi (niektórzy mogą być jednak uczuleni) i gałka muszkatołowa.

Z tego co mi wiadomo to z tych, które wymieniłem najbardziej na LD i OOBE wpływają Salvia Divinorum i Calea Zacatechichi ale radziłbym POCZYTAĆ DOKŁADNIE o każdej zanim zdecydujesz sie cokolwiek z nimi robić.

tekst umieściłem jedynie w celach edukacyjcnych i nie ponosze odpowiedzialności za wykorzystanie niezgodne z przeznaczeniem =]

+Quote Post
Ketrab
post 05.03.2007 - 08:48
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 48

CYTAT(JaCoOoOoS @ 05.03.2007 - 07:52) *
Z tego co mi wiadomo to z tych, które wymieniłem najbardziej na LD i OOBE wpływają Salvia Divinorum i Calea Zacatechichi .

Tak masz racje ,w Calea Zacatechichi nie stwierdzono(narazie)zadnych skótków ubocznych ,chyba ze ktoś ma alergie na Calee ,ale wierzcie mi naprawde, jezli już kupicie to niech ktoś mi napisze jakim sposobem wy to spożywacie(: ,pisze bo spożycie tego graniczy z cudem ,jezli wszystkiego nie zwymiotujesz ,jest przeokropnie gorzkie(cytryna przy tym to pomarańcz(: )ja piłem herbate ,lecz nie dałem rady ,jest jeszcze sposób by to palić lecz wole nie próbować ,

+Quote Post
mono
post 05.03.2007 - 09:50
Post #4

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

JaCoOoOoS, absynt w polsce nie jest legalny.

ja bym odradzał tych wynalazków :/ Czy nie lepiej jest się namęczyć i TYLKO I WYŁĄCZNIE samemu osiągnąć cel całkiem świadomie bez jakiegoś przymulenia spieprzania sobie psychiki.

na marginesie, podobno witamina b pomaga, spróbujcie może z tym - nie zaszkodzi

+Quote Post
Ketrab
post 05.03.2007 - 11:06
Post #5

Dusza Towarzystwa

CYTAT(mono @ 05.03.2007 - 09:50) *
JaCoOoOoS, absynt w polsce nie jest legalny.
ja bym odradzał tych wynalazków :/ Czy nie lepiej jest się namęczyć i TYLKO I WYŁĄCZNIE samemu osiągnąć cel całkiem świadomie bez jakiegoś przymulenia spieprzania sobie psychiki.

Uwierz mo Nono "tonący brzytwy się chwyta" , w gescie desperacji gdy już nie pozostaje żadna iskra nadzieji(: ,niektóre srodki sa to ową brzytwą ,niektóre nie ,ale dla większości mogą okazać się jedynym wyściem aby zaznać odmiennych stanów śwaidomości,Marihuana tez jest zabroniona a jedank wiekszość od niej nie stroni(:
pozdrawaim

+Quote Post
mono
post 05.03.2007 - 11:15
Post #6

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

e tam, miętki jesteś ;)

+Quote Post
Ketrab
post 05.03.2007 - 11:32
Post #7

Dusza Towarzystwa

CYTAT(mono @ 05.03.2007 - 11:15) *
e tam, miętki jesteś ;)

Tylko raz spórbowałem zacatechichi tak z ciekawości ,Mono ja ternuje niecałe pół roku ,mam wibracje kiedy chce ,ale mam w sobie jakiegoś klina ,wiem że mogę wyjsc nawet dzisiaj ,mówi mi to głos wewnętrzny. lecz nie przykładam się za bardzo do tego (chyba w tym problem)odkładam to na pózniej ,nie spiesze sie, wieć widzisz że nie potrzebne sa mi wyżej wymienione specyfiki ,chodzi mi o ludzi którzy trenują latami bez najmiejszych rezultatów
p.s
nie odbierz tego postu jako przechwałki ,musiałem znależć argumenty aby ci odpowiedzieć (:

+Quote Post
Aslan
post 05.03.2007 - 16:38
Post #8

Członek Rodziny

Calea zacatechichi jest b.gorzką rośliną i dlatego serwuje się ją z herbatą-tak jak Bartek wspominał-w formie wywaru. Jednak to nie zabija do końca smaku. Dlatego powinno się wywar uprzednio schłodzić w lodówce(podobno).

Ja leków i ziół się nie tykam, chociaż też mam niemały problem....Ostatnio zacząłem się podejrzewać, że drgawki które mam nie są tymi o które chodzi;] (tętno mam wysokie i dużą świadomość ciała fizycznego;]). Ketrab odpisz jak będziesz miał czas.

Co do Marihuany to wątpię żeby pomagała. Spalisz się i nici^^.

+Quote Post
Adi
post 05.03.2007 - 17:47
Post #9

Znajomy Rodziny

Notatnik

Środki farmakologiczne działają wszystkie ktore wymienił Jacooos
ale one nie dają 100 procent pewności najlepsze do tego i jestem pewien że nie ma lepszego wspomagacza do oobe to Ketamina i Dextrometorfan poniewarz przygotowują do wyjścia nie tylko umysł ale i ciało morzna powiedzieć że są stwożone do tego ciało przygotowują poniewasz go nie czujesz zero kontaktó z ciałem czujesz tak jakby obcość z twojim ciałem i przeztajesz być do niego tak bardzo przywiązany pozatym człowiek po tym zamyka się w sobie nie ma ochoty na kontakt z innymi wchodzi tak jakby w głąb siebie przydatne do transu i pobudzone są te same partie muzgu co podczas oobe naturalnego ja po dextrometorfanie potocznie Dxm miałem wyjścia nawet na fotelu siedząc raz nie jestem pewien ale chyba nawet na stojącą wyszedłem ale to morze był trzask choć realistyczny jeśli trzask Dxm kupisz w postaci leku w aptece Acodin
Pozatym nie piszcie nic o bieluniu pomaga w wyjściu ale jak go zerzresz albo napar wypijesz albo nasiona to będziesz modlił się żeby to się wreszcie skończyło to chyba najbardziej halucynogenna roślina w polsce potrafi tak sponiewierać że człowiek będzie miał omamy-halucynacje wszystkich zmysłów + nieda się ich odróżnić od żeczewistości dość duża szansa zatrucia morzliwość wybuchu niekontrolowaną agresją wręcz szał morzliwe przy zatruciu atropiną którą on zawiera 43 stopnie gorączki i śmierć odradzam tego krzaka ja jusz wrzyciu go nie wezme przez 3 dni omamy jezu jeszcze mi to w psychice siedzi ;D a Acodin który dużo lepiej pomaga łagodny delikatny lekki ;p
Tak rze radze iść jeśli chcesz do apteki i kup Acodin i jesz tak żeby wyszło 7mg na kilogram masy ciała paczka kosztuje ok 5zł morze 5,50

Ps.;p Salvia divinorum Polska nazwa Szałwia Wieszcza działa dobrze i jest w miare bezpieczna chodz cięrzsza od Acodinu ale słabsza od ketaminy

+Quote Post
Ketrab
post 05.03.2007 - 20:36
Post #10

Dusza Towarzystwa

Aslan czy chodzi ci o złudzenie niekontrolowanego rzucania ciała przez kołatanie serca?Jeżeli tak to ja tez myślałem że to wibracje ,byłem taki podjarany że spać nie mogłem .Lecz gdy już przyszły te prawdziwe wibracje :o:o:o to dopiero się wytraszyłem, co to za cuda mówiłem, przeciez już miałem wibracje ,mile się zaskoczyłem,potem gdy wsłuchałem się w te niby wibracje to zrozumiałem ze za kazdym uderzeniem serca (dzieje się tak gdy trzymasz rękę na sercu)czujesz jakbyś był w kołysce.A wracjając do tematu to Calee spróbowałem tylko raz ,jak można to nazwac próbowaniem ,zmusiełm się do opróznienia połowe kubka,nie maiłem żadnych halucynacji czy kosmicznych odlotów ,ale gdy położyłęm się spać to gdybym wiedział że to sen to chyba bym się nie skapnoł ,wszystko bardzo realne ,wyszczególnione ,niestety LD nie miałem bo za mało ćwiczyłem ale zapamiętałem prawie każdy swój sen,bo jak tu nie zapamiętac takiego czegoś(:

+Quote Post
MetaPsyche
post 06.03.2007 - 15:05
Post #11

Niepoprawny racjonalista

Notatnik

CYTAT(JaCoOoOoS @ 05.03.2007 - 07:52) *
Temat już był poruszany m.in. przeze mnie i powiem, że nie wiem jak działa THC, amfetamina i inne dragi, i nawet nie chce wiedzieć ani sprawdzać. Jak ty chcesz to jesteś pojebany albo nie wiem, poza tym są nielegalne.
...
Z tego co mi wiadomo to z tych, które wymieniłem najbardziej na LD i OOBE wpływają Salvia Divinorum i Calea Zacatechichi ale radziłbym POCZYTAĆ DOKŁADNIE o każdej zanim zdecydujesz sie cokolwiek z nimi robić.

JaCoOoOoS dzięki za info, ale chodziło mi o konkretnie te 3 wymienione przeze mnie substancje.
Tak na marginesie mógłbyś sobie darować ocene mojej osoby na podstawie jednego postu na forum. Pytałem, bo od czasu do czasu lubie trochę poimprezować i nie wiedziałem czy wtedy mogę bawić się w LD i OOBE

+Quote Post
kater
post 06.03.2007 - 16:19
Post #12

OBE maniak 15
Punkty prestiżu: 11

thc napewno pomaga i to w dużym stopniu się zrelaxować i szybciej osiągnie sie paraliż, lecz łatwiej zasnąć lub zacząć myśleć o innych żeczach niż o "nudnym" odliczaniu:). Amfetamina odradzam bo w relaxie chodzi jednak o wyciszenie, a nie o podexcytowanie i szczękanie zębami. Mój faworyt to Salvia Divinorum. Ta roślina entobotaniczna po prostu wyrywa z ciała, i po już 30sec. po zażyciu:) widzimy różne obrazy zarówno przy zamkniętych oczach jak i przy otwartych:) zdażyć się może, że podczas tripu salviowego niebędziemy człowiekiem, tylko np. krzesłem, ale wtedy będzie to najzupełniej normalne. Zioła tego używali Mexykańscy szamani aby spatkać się ze swoimi Bogami wiec coś to chyba znaczy, poza tym jest legalna w Polsce, sadzonki do kupienia na allegro, NIE MA NASION!!!, gorąco polecam, brak ubocznych efektów, krótkie działanie 10-30 minut jedyny mankament to to że wizjami nie możemy kierować więc trzeba się mocno fotela trzymać jak np zjadać nas będzie fotel albo coś:) nie no lekki żarcik ale serio gorąco polecam!!:)

+Quote Post
mono
post 06.03.2007 - 17:41
Post #13

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

CYTAT(MetaVirus @ 06.03.2007 - 16:05) *
Pytałem, bo od czasu do czasu lubie trochę poimprezować i nie wiedziałem czy wtedy mogę bawić się w LD i OOBE

o kur.a, co ja czytam o.O pobawić to się możesz w piaskownicy. nie rozumiesz sensu tego wszystkiego. daruj sobie. do wszystkich co myślą podobnie jak MetaVirus: skoro tak bardzo chcecie osiągnąć OBE bez żadnej swojej ingerencji to można się po prostu zabić. będziecie mieli wtedy swoje odmienne stany świadomości. chyba lepsze to niż powolne wykańczanie się przez dragi.
MetaVirus, idź w pokoju, cześć

+Quote Post
MetaPsyche
post 06.03.2007 - 19:26
Post #14

Niepoprawny racjonalista

Notatnik

CYTAT(mono @ 06.03.2007 - 17:41) *
CYTAT
Pytałem, bo od czasu do czasu lubie trochę poimprezować i nie wiedziałem czy wtedy mogę bawić się w LD i OOBE

o kur.a, co ja czytam o.O pobawić to się możesz w piaskownicy. nie rozumiesz sensu tego wszystkiego. daruj sobie. do wszystkich co myślą podobnie jak MetaVirus: skoro tak bardzo chcecie osiągnąć OBE bez żadnej swojej ingerencji to można się po prostu zabić. będziecie mieli wtedy swoje odmienne stany świadomości. chyba lepsze to niż powolne wykańczanie się przez dragi.
MetaVirus, idź w pokoju, cześć

Następny :/
Napiszę cytowane przez ciebie zdanie jeszcze raz, najjaśniej jak potrafię bo nie zczaiłeś chyba w jakim kontekście użyłem tu słowa "bawić":

Pytałem, bo od czasu do czasu lubię trochę poimprezować i nie wiem czy wprowadzanie się w stan LD i OOBE jest wtedy bezpieczne, czy może lepiej próbować następnego dnia

tak na marginesie, gdybyś czytał temat od początku to wiedziałbyś raczej że właśnie o to mi chodziło :|

+Quote Post
mono
post 07.03.2007 - 09:22
Post #15

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

Przepraszam, mój błąd. czytałem od początku ale coś mi musiało umknąć.
Nie zmienia to jednak faktu że branie jest chujowe. Zastanów się nad tym.

Pozdrawiam

+Quote Post
salvinia
post 25.09.2007 - 19:38
Post #16

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 3

CYTAT(kater @ 06.03.2007 - 17:19) *
thc napewno pomaga i to w dużym stopniu się zrelaxować i szybciej osiągnie sie paraliż, lecz łatwiej zasnąć lub zacząć myśleć o innych żeczach niż o "nudnym" odliczaniu:). Amfetamina odradzam bo w relaxie chodzi jednak o wyciszenie, a nie o podexcytowanie i szczękanie zębami. Mój faworyt to Salvia Divinorum. Ta roślina entobotaniczna po prostu wyrywa z ciała, i po już 30sec. po zażyciu:) widzimy różne obrazy zarówno przy zamkniętych oczach jak i przy otwartych:) zdażyć się może, że podczas tripu salviowego niebędziemy człowiekiem, tylko np. krzesłem, ale wtedy będzie to najzupełniej normalne. Zioła tego używali Mexykańscy szamani aby spatkać się ze swoimi Bogami wiec coś to chyba znaczy, poza tym jest legalna w Polsce, sadzonki do kupienia na allegro, NIE MA NASION!!!, gorąco polecam, brak ubocznych efektów, krótkie działanie 10-30 minut jedyny mankament to to że wizjami nie możemy kierować więc trzeba się mocno fotela trzymać jak np zjadać nas będzie fotel albo coś:) nie no lekki żarcik ale serio gorąco polecam!!:)

kater - wybacz ale salvii nie polecam do zabaw z oobe, więc jeśli nie musicie to
nie eksperymentujcie z NIĄ!!! bezmyślnie. Do oobe nie jest wam potrzebna - to
moja słodka rada. Do zabawy to chyba THC - sie sprawdziło :) :) :)
Natomist żeby wam zrekompensować ten brak salvinorinu we krwi, muszę
wspomnieć, że prócz psychologiczno - chemicznych sposobów są inne również
ekstremalne :) sposoby, np:
Nie pamiętam gdzie, ale chyba w Tybecie stosowali ( praktykowali ) naciskanie
kciukami od tyłu na tętnice szyjne, co powodowało omdlenie ciała, ale czy
zawsze umysłu? - dopowiedzcie sobie sami na te pytanie :)
Nie ma to jak zakasać rękawy i samemu zabrać się do rzeczy - bła ha hahah ha.

+Quote Post
kater
post 26.09.2007 - 21:37
Post #17

OBE maniak 15
Punkty prestiżu: 11

no niezgadzam się, Salwia jest bardzo dobra, daje nam wgląd na samych siebie i mozna się z nią własnie pobawic o wiele ciekawiej niż z thc, jest bardzo bezpieczsna jak się ją bezpiecznie używa i jak się wie jak jej używać. i nowość!!!!!!!!!!!!!!! ostatnio znalazłem taki program i-doser jest to program o 100x lepszy od brain generator, są także do ściągnięcia wszystkie dżwięki na mp3 czyli na komórce np. mozna słuchac i najlepsze:) karzdy z 72 dźwięków powoduje inny stan naszego muzgu począwszy od wyleczenia bulu głowy i pozbycia sie kaca przez ld i oobe oczywiscie i przez dalej środki narkotyczne jak maeichuana czy cocaina po skończywszy na totalnych odjazdach w stylu przeklne sobie bo dorosły jestem:) o kurwa!! czemu mój pokój tak strasznie faluje, co jest, czemu ktoś do mnie mówi i go nie widze, czemu tak jest że widze Cie a Cię niemoge dotknąć:) i po co ten śmigłowiec wleciał do dużego pokoju? a nazwa tego ostatniego mówi sama za siebie tzn. "hand of god" czyli dosłownie ręka boga:) podać wam link do tego? czy sobie sami znajdziecie? dodam jeszcze że przetestowane przeze mnie osobiście więc mówie ze działa, np. marichuana dokładnie w 100% odzwierciedla palenie w sposób naturalny, tyczy sie to też właśnie salvi divinorum, choc coś mi troszke przeszkadzało i nie poczułem mocy tego "dose" (tak się dźwięk nazywa-dose) w 100% ale wiem, że będzie lepiej po kolejnych słuchach hehe:) nieuzależnia, ale się często wraca do tego, nie niszczy głowy działa max 3 godziny, jest dźwięk "reset" który nadaje nam normalny rytm życia no i jeszcze jest fajny dźwięk który moze jednak uzależnie:) nazywa się franch coffe i słucha się go tylko 5 minut i daje to jak jedna mocna kawa np. zawsze rano mnie budzi i od razu zeskakuje z łóżka do działania i zawsze wszystko mi się chce:) przykładowe jeszcze dźwięki : antsad alkochol:) first love(do kochania sie- wzmacnia orgazm)... dobra nie chce mi się pisac no wypas i polecam dla karzdego, wszyscy sobie znajda w tych dźwiekach coś dla siebie. dobraaaa www.i-doser.pl

+Quote Post
1 Dzięki kater za ten przydatny wpis:
Umberto_eSCe
SKN
post 27.09.2007 - 15:45
Post #18

Gość Rodziny
*

Notatnik

co do srodkow farakologicznych z tego co wiem duzy wplyw na ld i oobe maja:
-DXM
-LSD
- grzyby halunki :)

DXM jest to "legalny narkotyk" ktory mozesz kupic pod postacia tabletek na kaszel pod nazwa acodin( bez recepty hehe). Jest dosc bardzo halucynogenny i wplywa ostro na psychike. Nie polecam ale jak musisz to prosze bardzo. po zazyciu 20-30 tabletek bez wiekszego problemu i uzywania technik wyjdziesz z ciala sam z siebie.
Jednak dla bezpieczensta poczytaj na necie co i jak.

+Quote Post
liber
post 27.09.2007 - 17:10
Post #19

Przyjaciel Rodziny

Notatnik

po thc to na bank z ciała nie wyjdziecie, albo będziecie mieć humorek albo depreche złapiecie (jak ktoś kojarzy magika z paktofoniki to pewnie wie do czego ziele może doprowadzić)a później was zamuli i tyle. Salvie hodował mój kolega ale jakoś nic mi po tym nie było, jak zwykłe fajki tylko bardziej w gardło gryzło. Co do I-doosera to program działa ale nie na wszystkich tak samo mi morfina zadziałała i było ciekawie.
W i-dooserze jest dźwięk który ma wywoływać oobe próbował ktoś tego?

+Quote Post
tom
post 27.09.2007 - 19:04
Post #20

Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy
Grupa: Moderator
Punkty prestiżu: 164

Notatnik

ja próbowałem ;) żadnych efektów ;) żaden i-doser nie zadziałał, co najwyżej wywołał lekki ból głowy. Ja jestem za "czystym" podejściem do praktyki. Po co uzaleznić wyjście od jakiegoś "wspomagacza". A co jeśli kiedyś zabraknie go:P?

+Quote Post
Kronopio
post 27.09.2007 - 21:27
Post #21

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

Ketamina na pewno daje uczucie znajdowania sie poza ciałem choć czywiście odradzam wszelkie wspomagacze

+Quote Post

6 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park