oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Pierwszy Krok do OOBE - Posłuchaj Tutaj

Reply to this topicStart new topic
> Warsztaty Oobe. Zjazd W Norwegii
AcuRemTetigisti
post 30.11.2018 - 15:13
Post #1

Gość Rodziny
*
Grupa: Podróżnicy

Witam wszystkich!
Uwazam, ze za bardzo nie potrafie pisac, opisywac tego co mi sie przytrafilo..
od zawsze interesowala mnie magia, energia i coraz czesciej ta fantastyka ma swoje fizyczne urzeczywistnienie.
zaczne od tego ze bardzo rzadko zapamietuje sny, od paru lat zaczely mnie nawiedzac sny prorocze ktore sie urzeczywistnily dokladnie tak samo jak sie pojawily w czasie snienia z kilku miesiecznym wyprzedzeniem, pare tygodni temu doswiadczylem chyba pierwszego od wielu lat OOBE..
Chcialbym bardziej sie w temat OOBE wciagnac jak rowniez rozwinac swoje biznesowe marzenie.
Organizuje roznego rodzaju warsztaty w Norwegii.

Szukam wiec tutaj na forum osoby chetnej do poprowadzenia takich warsztatow, przygotowaniem czesciowego programu.
Bardzo chętnie zorganizujemy tygodniowe warsztaty z OOBE i LD w bajecznej Norwegii w przyszłym roku od kwietnia - października. Lub jesli zainteresowanie bedzie duze i szybkie to wszystko mozna dogadac nawet na swieta teraz w grudniu. Ostatnio jak sprawdzalem bilety do Norwegii z wizzaira kosztowaly 50 zl w jedna strone.
Chcemy powiązać warsztaty również ze zwiedzaniem Bergen i okolic, z jogą czy jakkakolwiek aktywnoscia fizyczna, z technika oddychania, ktora sprawia ze czlowiek szybko wchodzi w sen, jak również wegańskim wyżywieniem. Wspólnie moglibyśmy zorganizować 7 chętnych. Byłby to czas mile spędzony dla nas wszystkich. Prowadziliśmy podobne warsztaty juz wcześniej, lecz tylko z jogą. Mamy pasje płynące prosto z serca :) :) :)

Warsztaty odbyłyby się w drewnianym domku nad fiorden. Mam miejsce dla 7 gośći, więc będzie bardzo przytulnie i rodzinnie. (Max 10osob, Warsztat trwałby cały tydzień i byłby powiązany z poranną jogą, dwoma posiłkami na dzień i zajęciami.
cena za warsztat ok. 1900-2300zl w zaleznosci jeszcze od tego ile bedzie chetnych i od prowadzacego OOBE
Prosze o kontakt osoby zainteresowane tutaj na forum lub mejlowo om@acuremtetigisti.com

pozdrawiam serdecznie :)
Go to the top of the page

+Quote Post
Se7en
post 02.12.2018 - 11:45
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 222

Notatnik

Witam poproszę o jakiś link do warsztatów które organizujesz w Norwegii. Na pierwszy rzut oka to wygląda na oszustwo ktoś nowy przychodzi i chce od razu dwa tysiące. Prosty przykład wykluczających się zdań:
CYTAT
Organizuje roznego rodzaju warsztaty w Norwegii.

CYTAT
Prowadziliśmy podobne warsztaty juz wcześniej, lecz tylko z jogą.

CYTAT
pare tygodni temu doswiadczylem chyba pierwszego od wielu lat OOBE.

+Quote Post
Isabel Martin
post 02.12.2018 - 21:25
Post #3

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 1011

Notatnik

CYTAT(Se7en @ 02.12.2018 - 12:45) *
Witam poproszę o jakiś link do warsztatów które organizujesz w Norwegii. Na pierwszy rzut oka to wygląda na oszustwo ktoś nowy przychodzi i chce od razu dwa tysiące. Prosty przykład wykluczających się zdań:

Nie rozumiem, o co Ci chodzi, Siódmaku. Pan organizuje różne warsztaty, specjalizuje się w jogicznych, ale chciałby spróbować coś z OOBE i szuka eksperta. Jak dla mnie nic tu się nie wyklucza. Masz tu stronkę na fejsie:
https://www.facebook.com/AcuRemTetigisti/

+Quote Post
Se7en
post 02.12.2018 - 21:52
Post #4

Dusza Towarzystwa

Notatnik

No to miło i przepraszam ewentualnie chciałem tylko przestrzec bo różni jegomoście tu bywali. Pytanie czy chętni się znajdą skoro zwykły zlot ciężko zorganizować. Oby się udało pozdrawiam.

+Quote Post
AcuRemTetigisti
post Wczoraj, 10:52
Post #5

Gość Rodziny
*

CYTAT(Se7en @ 02.12.2018 - 11:45) *

Witam.
czesc warsztatow, ktore sie odbyly tylko z joga sa tutaj reszta warsztatow jest w trakcie realizacji. czas terazniejszy - ORGANIZUJE:
na bierzaco beda publikowane.
www.facebook.com/acuremtetigisti

co do reszty, to nie rozumiem co sie wyklucza w moim zdaniu `pare tygodni temu doswiadczylem chyba pierwszego od wielu lat OOBE`.
Temat OOBe zaczal mnie interesowac a skad mam wiedziec ze to jest dokladnie to co doswiadczylem? Tylko przez pryzmat subiektywnego doswiadczenia mozemy nazwac cos co zostalo nazwane OOBE? czy o cos innego Ci chodzi?

+Quote Post
Se7en
post Wczoraj, 16:03
Post #6

Dusza Towarzystwa

Notatnik

Z definicji OOBE czyli eksterioryzacja - wyjście z ciała, na chłopski rozum musi być oddzielenie się albo chociaż postrzeganie śpiącego ciała. Chodziło mi tylko o coś innego, aby przestrzec przed ewentualnym oszustem. Co do wykluczającego się zdania to: Organizuje roznego rodzaju warsztaty w Norwegii - lecz tylko z joga. Każdy kto trochę "polatał" ten wie, że rzeczywiste wyjście jako tako nie istnieje. W prawdzie każdy doświadcza w to co wierzy, u mnie granica pomiędzy snem i wyjść kompletnie się zatarła. Każdy postrzega i definiuje to inaczej. Część osób może się ze mną nie zgodzić bo to jest tylko moje zdanie.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park