oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> Anfiniszed Biznes
MarcinM
post 20.11.2018 - 22:17
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podró?nicy
Punkty prestiżu: 142

Notatnik

Ostatnim czasy spie bardzo ?rednio. zosta? mi rok do trzydziestki. w listopadzie mia?em ostatnie urodziny z dwudziestka z przodu. wiele rzeczy w moim ?yciu to nie nie ko?czone w?tki, które powinny sie zako?czy? zupe?nie inaczej niz mia?o to miejsce, lub powinny z kolei byc kontynuowane, lecz zosta?y w brutalny sposób przerwane. Nie osi?gn??em tak naprawd? niczego co sobie zamierza?em. Marzenia te pojawiaj? si? u mnie cz?sto w snach. Jest to bardzo m?cz?ce i uci??liwe. Najcz??ciej powtarzaj?cym si? motywem jest podró?owanie. Sytuacja ta bierze g?ównie z tego, ?e przez ostatnie lata moje wyjazdy okazywa?y si? by? niewypa?em. G?ównym powodem niew?tpliwie by? alkohol. Notoryczne przepijanie pieni?dzy na wycieczkach bardzo mocno ogranicza?o moje pole manewru. Moje podró?e by?y przez te zdecydowanie krótsze ni? pierwotnie zamierza?em. Najcz??ciej ju? pierwszego dnia dnia doznawa?em nie ma?ych depresji z powodu wydawania pieni?dzy na ten cel, mimo wszystko kolejne doby równie? by?y zakrapiane. Najcz??ciej ju? od pierwszego dnia podró?y, mia?em wra?enie, ?e wszystko idzie ku upadkowi. Wystarcza?y 2-3 dni, ?eby juz ostatecznie uzna?, i? znów si? nie uda?o....

Dlatego bardzo cz?sto ?ni mi si? Hiszpania. Bia?e domy, ciep?o i pi?kna woda. Tam czu?em si? najlepiej. Podobna sytuacja ma si? z d?ugimi, samotnymi górskimi w?drówkami. Sny s? zawsze bardzo d?ugie. Ostatnimi czasy w moich kreacjach dochodzi nawet do takich sytuacji, w których swoj? will?, w której sp?dzam czas z przyjació?mi, których nie znam z realnego zycia. Ucz? sie w tamtym ?wiecie nawet dok?adnego planu miasta. Z tymi znajomymi to ciekawa sprawa, poniewa? cz?sto mam tak?e motywy zwiedzania przeró?nych miast takich jak np Nowy York równie? z lud?mi których normalnie nie znam natomiast w tych snach posiadam jakby pami?? kogo? innego. Generalnie zawsze brakowa?o mi takiej sta?ej paczki kolegów i kole?anek. Zawsze do?? szybko z ró?nych przyczyn odddziela?em si? od reszty.
Go to the top of the page

+Quote Post
M?ody89
post 22.11.2018 - 19:27
Post #2

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 74

Siema Marcin, wida? w Twoich postach samotno??. Mo?e pomy?l sobie, ?e fajnie by?oby pozna? jak?? mil? kompank? do tych podro?y ;). Wida? potrzeb? przyja?ni i mi?o?ci w Tobie. Tego i wszystkiego dobrego Ci ?ycz? ! To takie proste i wszystko zmienia...

+Quote Post
1 Dzięki M?ody89 za ten przydatny wpis:
MarcinM
Nie?wiadoma...
post 23.11.2018 - 11:51
Post #3

Cz?onek Rodziny
Punkty prestiżu: 46

Piszesz o niedoko?czonych planach, porzuconych marzeniach. Przyznajesz si? do nadu?ywania alkoholu i pewnie pojawia si? on w codziennym ?yciu, a nie tylko na wycieczkach, prawda?
Przede wszystkim zadbaj o siebie. Zdecydowanie masz problem. Dobry terapeuta, meetingi pomog?yby Ci wyj?? z problemu z alkoholem. Je?li alkohol rzutuje na Twoje ?ycie to niestety, ale mo?na to ju? nazwa? uzale?nieniem.
"Co wewn?trz, tak i na zewn?trz". Nie naprawiaj?c siebie nie uzyskasz satysfakcjonuj?cych relacji, czy zwi?zków. Skoro marzenia odbijaj? si? w Twoich snach tzn. ze bardzo ich pragniesz. S?dz? ?e warto nad sob? popracowa? i si?gn?? po to, czego si? pragnie.
?ciskam Ci? ciep?o i powodzonka ?ycz? :)

+Quote Post
4 Dzięki Nie?wiadoma... za ten przydatny wpis:
Isabel Martin, MarcinM, Mero, M?ody89

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park