oobe.pl

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Trwaja prace modernizacyjne. Chwilowo nie mozna dodawac postow i brakuje polskich znakow. Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy nad tym

Reply to this topicStart new topic
> [Obepedia] Honor
Guest_OOOOOOO_*
post 11.01.2008 - 21:03
Post #1

Guests
Punkty prestiżu:

Tytu? artyku?u: Honor
Opis artyku?u: ochrona godno?ci
Kategoria: Granice psychologii
Data dodania: 11.01.2008 - 21:03
Data utworzenia: OOOOOOO

http://www.obemaniak.pl
Go to the top of the page

+Quote Post
Kronopio
post 11.01.2008 - 21:41
Post #2

zdrogi.blogspot.com
Ikona Grupy
Grupa: OOBE VIP
Punkty prestiżu: 210

Notatnik

CYTAT
Narz?dzie „ja”, zwi?zane z siln? i gr? GTA,

Nie jestem w stanie poj?? sensu tego zdania. Prosz? o szersze wyja?nienie.

+Quote Post
Eden
post 11.01.2008 - 21:52
Post #3

Cz?onek Rodziny
Grupa: Podró?nicy

GTA- Grand Theft Auto, jedna z gier na pieca i konsole, gdzie kopie sie staruszki po brzucach i nie tylko :)

+Quote Post
Guest_OOOOOOO_*
post 11.01.2008 - 23:27
Post #4

Guests
Punkty prestiżu:

Zauwa?y?em pewn?, techniczn? prawid?owo??, a mianowicie: gdy zamieszcz? jakikolwiek tekst pod górnym, pierwszym postem informuj?cym o nowej definicji w dziale artyku?y, znika on po edytowaniu definicji zamieszczonej w obepedii. Zupe?nie jakby program od?wie?a? i usuwa? wszystko co pod górnym postem si? znajduj?. W takiej sytuacji miejscem lokalizacji pierwszej, pierwotnej wersji definicji musi by? oddzielny post. Wydaj si? zasadne przechowywanie takiej kopii, cho?by ze wzgl?dów czysto merytorycznych, jak i ze wzgl?dów bezpiecze?stwa, gdy niekompetentna, nie b?d?ca w temacie osoba, dokona zmian w edycji i z ci??ko wypracowanej definicji zrobi be?kot nic nieznacz?cych s?ów, tylko po to by zwróci? uwag? na swoje niedowarto?ciowane pseudo ego, tudzie? da? upust sowim emocjom przenosz?c je na to zacne miejsce jakim jest nasze forum. Pseudo-fachurom i post ?punom mówi? stanowcze NIE ! Trzy razy zastanów si? co piszesz i co wnosisz swoim postem zw?aszcza do obepedii. Niniejszym co nast?puj?, bo chore gry wyczuwam z daleka:

Tworz? definicj? dalej, jak czyni?em to wcze?niej, daj?c z siebie na maksa wszystko, by by?a maksymalnie zwi?z?a, zrozumia?a, czytelna, esencjonalna. Nast?pnie umieszczam j? w obepedii oraz zapisuj? j? w postaci kopi zapasowej w oddzielnym po?cie w dziale artyku?y, po czym kategorycznie nie bior? odpowiedzialno?ci za to, co si? z ni? dzieje, mimo, ?e mój nick OOOOOOO (7kul) widniej? jako pierwotnego za?o?yciela, oraz nie uczestnicz? w dyskusji na jej temat. Nie uczestnicz? w tej grze. Dlaczego? Bez uzasadnienia…

Tekst powy?szy wklejam automatycznie po ka?dej, ?wie? naniesionej definicji, która w pierwszej i pierwotnej wersji ma nast?puj?ce brzmienie:

HONOR – postawa oparta na po??czeniu wewn?trznego poczucie w?asnej warto?ci ze s?uszno?ci? wyznawanych zasad. Narz?dzie „ja”, zwi?zane z siln? i stabiln? samoocen?, s?u??ce do ochrony godno?ci osobistej, szacunku i idei, z którymi identyfikuj? si? dysponet.
----------------
11.01.2008r. godz.23.37
------------
zmiany definicji dokona? niejaki user o nicku: oobeziom, prosz? spojrze? do historii (opcja po prawej) domagam si? ostrze?enia dla jego konta!

http://www.obemaniak.pl

+Quote Post
MetaPsyche
post 12.01.2008 - 01:06
Post #5

Niepoprawny racjonalista
Punkty prestiżu: 51

Notatnik

zaraz ostrze?enie :/ .

Przecie? i tak po?ow? definicji ?ci?gn??e? z pierwszego zdania definicji na wikipedii, a druga po?owa to prawie w ca?o?ci streszczenie kilku innych zda?, które tam si? znajduj? ;] .
Gdyby? poda? po prostu link zamiast tekstu by?oby pro?ciej ;]

+Quote Post
Dagon
post 14.01.2008 - 23:20
Post #6

Dusza Towarzystwa
Punkty prestiżu: 290

Notatnik

Wiedz, ?e stre?ci? co? te? jest sztuka, lepiej przeczyta? 4 linijki i wiedzie? ju? wszystko, ni? kilka stron i nie wiedzie? nic :>

+Quote Post
1 Dzięki Dagon za ten przydatny wpis:
Basista
Zbyszek
post 05.09.2016 - 17:21
Post #7

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 984

Notatnik

A co to jest OOBE VIP? , bo mam tak

+Quote Post
.
post 05.09.2016 - 18:02
Post #8

Dusza Towarzystwa
Grupa: Validating
Punkty prestiżu: 526

Notatnik

To pewnie znaczy, ?e mo?esz wychodzi? do astrala na zawo?anie i wyci?ga? innych. Ponadto powiniene? dostawa? za to miesi?czne wynagrodzenie - praca w nocy oczywi?cie :D

+Quote Post
Zbyszek
post 06.09.2016 - 21:26
Post #9

cialka.net
Ikona Grupy
Punkty prestiżu: 984

Notatnik

no tak jasnowidz!!! z nocna robota sie zgadza, z forsa tez, wlasnie maluje miesiac w ciemnicy farbami UV, jest 22:20 godz. a wiec nocne, juz jobla dostaje od tego i chyba zacznie mi wychodzic te wyciagania. Do tej pory tylko szlo mi obrywanie glowy astralnej, ale teraz za takim Honorem, to pelny wypas

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi OOBE Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Kontakt Park