silverek84's Notatnik


oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

entry 11.10.2006 - 18:02
Witam.

Na wstępie chciałem napisać że bardzo cieszę się że ruszyła kolejna edycja kursu. Mam nadzieję że będzie mi dane w niej uczestniczyć.

Poraz pierwszy o OOBE usłyszałem jakieś 10 lat temu. Byłem wtedy jeszcze dzieciakiem. Kuzyn opowiadł mi jak to jego kolega opuszcza swoje ciało i udaje się np do Nowego Yorku. Bardzo mnie to zaciekawiło, postanowiłem spróbować lecz niestety nic z tego nie wyszlo. Jak wiadomo szybko się poddałem, rzuciłem to i postanowiłem nie zawracać sobie tym głowy. Jakieś pół roku temu, przypdkowo natrafiłem w internecie na OOBE. Przypomniałem sobie że spotkałem się już z tym określeniem kilka lat temu. Zacząłem zbierać różnego rodzaju materiały na ten temat (książki, porady itd) a następnie powolutku studiować. O dziwo na pierwsze efekty nie musiałem dlugo czekać. W trans udało mi się wejść już pierwszego dnia. Od tego momentu zajmuje się tym zjawiskiem do dziś czyli ok 5-6 miesięcy...

Jeśli chodzi o moje doznania to są one opisane w notatniku który prowadze już jakiś czas. Jest on dostępny na tej stronie.

Dlaczego chcę doświadczać OOBE oraz dlaczego chcę uczestniczyć w kursie ???

OOBE jest niesamowitym zjawiskiem. Gdy raz tego doświadczysz to natychmiastowo zmienia się w tobie spojrzenie na wszystko (ludzi, życie...). Tak było w moim przypadku. Pragnę doświadczać tego zjawiska po to by poznać siebie, życie, rozwinąć się duchowo, być lepszym człowiekiem, poszerzyć swiadomość, dowiedzieć się jak to naprawdę wszystko funkcjonuje, dokąd zmierzamy, poznać istoty które wytłumaczą mi wiele rzeczy oraz poprowadzą mnie w moim dalszym życiu. W głowie rodzi się wiele pytań. Na pewno nie znajdę odpowiedzi na wszystkie ale mam nadzieję że chociaż na cześć.

Od kursu oczekuję tego że pomoże mi on jeszcze bardziej rozwinąć w sobie zdolność opuszcania ciała. Mam nadzieję że znajdę tu wiele cennych porad i wskazówek dzięki którym będę mógł poszerzyć swoje doświadczenie. Również mam nadzieję że poznam tu wiele wspaniałych osób z którymi będę mógł podzielić się swoimi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami.

Pozdrawiam

Marcin

 
« Następny starszy · silverek84's Notatnik · Następny nowszy »