silverek84's Notatnik


oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

entry 14.09.2006 - 07:01
Przebudziłem się tradycyjnie nad ranem. Była może 7 godzina. Postanowiłem się nie ruszać tylko od razu przejść do działań w celu wywołanie OOBE. Miałem oczywiście najpierw dziwny sen, śnili mi się znajomi z podstawówki. Była to raczej rozmowa z nimi. (hipnagogi? tak mi się wydaje). Leżałem tak nieruchomy, zamknąłem oczy i skupiałem się na tym by dostać paraliżu. Nawet nie musiałem się zbytnio skupiać, po jakimś czasie to samo przyszło. Usłyszałem pisk w uszach, potem oderwanie i byłem już pod sufitem. Udczucie to jednak nie było tak silne jak poprzednio (pisk, oderwanie). Postanwiłem od razu wylecieć przez okno. Gdy wyleciałem wszystko było troszkę inne. Początkowo to miało przypomniać mój dwór ale jednak to nie było to. Były tam jakieś pola itd. Latałem jak szalony, niczym pijany. Nie potrafiłem dobrze sprawować kontroli nad sobą. Poleciałem wzdłuż wcześniej wymienianego pola. Leciałem przed siebie, chciałem odwiedzić starych znajomych. Zatrzymałem się jednak w pewnym miejscu. Wpadłem jak by na jakieś bagna/mokradła. Było tam grząsko, ciężko się chodziło ale jakoś wybrnołem z tej sytuacji i poleciałem w kierunki swojego bloku. O dziwo droga powrotna wyglądała tak samo jak ta którą się udałem wylatując z domu. Było niby podobnie a jednak inaczej. Najpierw te dziwne pola, potam znajomy parking osiedlowy. Gdy byłem już na parkinku to ujrzałem młoda dziewczynę. Była gdzieś w moim wieku 20-22 lata. Patrzyła się na mnie, po czym uśmiechnęła. Ja starałem się odwrócić wzrok i nie patrzeć. Widzialem jednak kątem oka że jest jej przykro. Więc się uśmiechnąłem i poleciałem dalej w stronę domu. Wleciałem do pokoju. Zaczeło mnie wciągać do ciała. Tak może trzykrotnie mnie wciągało po czym wypychało i za każdym razem leciałem od razu na dwór. Widok był ten sam; znajomy parking osiedlowy, potem te dziwne pola. Chciałbym na zakończenie dodać że nie jestem pewien czy to było OOBE. Niby czułem moment odrywania ale reszta była całkiem inna. Być może była to projekcja. Bardziej jednak jestem skłonny powiedzieć że to był LD. Przed doznaniem tego zjawiska myślałem sobie żeby doznać OOBE. Więc może moje pragnienia przerodziły się w LD któy wygądał jak OOBE. Czekam na wasze komentarze. :) Mam jeszcze jedno pytanie. Jakie macie odczucia gdy dotykacie czegoś w podczas OOBE, LD lub projekcji ? Odczuwacie wogóle jakiś jakby dotyk czy też nie ? Oraz chodzi mi o kontrolę. Nie potrafię jej dokładnie sprawować. Czuję się jakbym był po piwku. Czy to normalne, może to kwestia wprawy ? Pozdrawiam. :)

« Następny starszy · silverek84's Notatnik · Następny nowszy »
2 Stron V   1 2 >

Komentarze

post 14.09.2006 - 08:18
Komentarz #1


Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Grupa: OOBE VIP
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4Moim zdaniem była to projekcja astralna (chociaż pewności nigdy nie ma, a to tylko pojęcia), wyszedłeś z ciała i doskonale byłeś świadomy tego (pisk i byłeś już pod sufitem). Projekcja astralna to także OOBE (doświadczenia poza ciałem), świat astralny może się wydawać inny od tego fizycznego, ponieważ jest jego ODCISKIEM. Druga sprawa to tzw. dostrojenie. Byłeś pijany, piszesz... możliwe, że byłeś po prostu niedostrojony do tamtego świata. Kiedy przemieszczasz się pomiędzy światami (w tym przypadku: fizyczny<->astralny) ciało musi się wyregulować... tak jakby przejść na inną częstotliwość wibracyjną. Jeśli w przyszłości będziesz miał problemy z widocznością, chodzeniem itp. dotknij czegokolwiek (ściany, dywanu) i ocieraj\sprawdzaj\badaj jego kształt. Wszystkie zmysły się wyregulują i będziesz gotowy na dajsze przygody. Swoją drogą latać to ja na początku w ogole nie umiałem :P także jak na drugie czy trzecie OOBE radzisz sobie niezle.
pozdrawiam!
ps. jesli mozesz rozwin troche to pytanie o dotyku podczas OOBE\LD\projekcji...


____________
???
Go to the top of the page
post 14.09.2006 - 09:12
Komentarz #2


Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Grupa: OOBE VIP
Postów: 546
Dołączył: 13.08.2006
Skąd: astral
Nr użytkownika: 3Podczas dotykania czegos w oobe czuje wszystko tak samo jak w fizycznym swiecie:) dzieki temu juz rozpoznalem ze faktycznie jestem poza dobrze dostrojony. A z tym uczuciem pijanego tez tak mialem i to nie raz. Glowa sie kiwa w prawo i w lewo itp. ogolnie uwazam ze to chodzi wlasnie o dostrojenie.
Go to the top of the page
post 14.09.2006 - 09:36
Komentarz #3


Dusza Towarzystwa
*******

Grupa: Podróżnicy
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68QUOTE(pieczywo @ 14.09.2006 - 09:18)

ps. jesli mozesz rozwin troche to pytanie o dotyku podczas OOBE\LD\projekcji...


Generalnie chodzi mi o to jakie macie odczucia podczas dotykania czegoś np. ściany, ziemii, wody ogólnie tego co jest materialne. itd. Czy odczucia są podobne do tych w świecie fizycznym. Kolega Noble powiedział że odczucia są normalne tak jak w świecie fiz. więc chyba już wszystko jasne. Jeśli chodzi o to dostrojenie to napewno macie rację. Powiem wam że to wszystko dzieje się tak szybko, jestem pełen radości i zwyczajnie o tym zapominam. Czuję się wtedy jak dziecko, tysiące myśli na sekundę. W planach mam pozwiedzać jeszcze troszkę świat w czasie rzeczywistym a następnie zająć się OOBE dogłębnie. Wynieść coś z tego. Mam nadzieję że mi się uda. Dzięki za szybkie odpowiedzi oraz dobre słowa. Jeżeli mogę to zadam jeszcze pytanie. Chodzi mi o kontrolę nad sobą. Nie potrafię jak gdyby stanąć w miejscu, zastanowić się nad sobą tylko lecę i lecę. Cieszę się niczym 10 letnie dziecko. Myślę że to może być spowodowane tym że to dopiero moje początki, być może wpływ ma na to euforia. Oraz jeszcze jedno pytanie. Chodzi mi o dźwięki. Wydaje mi się jakby nic nie słyszałem lub wszystko było takie przytłumiione ale zapewne chodzi o dostrojenie się do tego świata. Na zakończenie taka jeszcze jedna ciekawostka. Podczas wychodzenia wszyscy słyszą pisk oraz wypychanie itd. Ja również to czułem dzisiaj. Zastanawia mnie to że podczas mojego pierwszego OOBE to wszytsko było bardzo nasilone oraz nie słyszłałem pisków tylko dźwięk takiego jakby wirowania. Było to nawet przerażające choć wcale się nie bałem. Cięzko to opisać. Po wyjściu również cały czas słyszałem te dźwięki. Wydaje mi się dziać się tak mogło dlatego że to było moje pierwsze wyjście. Przepraszam że piszę tak wszystko na kupie i że zadaję tyle pytań. Mam nadzieję że piszę w sposób dla was zrozumiały. Jeszcze raz dzięki za pozytywy i mam nadzieje że otrzymam odpowiedź na te kilka pytań które zawarłem w tym tekście. Póki co idę poczytać jeszcze dogłębniej "Traktat o projekcji astralnej" Pana Bruce'a żeby nie zanudzać was pytaniami. :) Pozdrawiam. :)
Go to the top of the page
post 14.09.2006 - 13:01
Komentarz #4


Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Grupa: OOBE VIP
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4Kiedy dotykam np. ściany czuje, ze jest taka sama jak w świecie fizycznym... kiedy zanurzam rękę głębiej czuje calą gestość materiału w sobie. Piszesz, że czujesz sie jak dziecko, mysle ze to normalna reakcja... ja też tak miałem i mam czasami do tej pory :) Dzięków też za dużo nie słysze, zmysl smaku\zapachu jest także przytłumiony w tamtym świecie. Ja osobiście nie słysze pisku (no może byly 2 przypadki), częściej mam szum podczas wibracji. Wszystko co piszesz jest zrozumiałe. Kiedyś te rzeczy nie będa dla Ciebie takie istotne, będą codziennością. Pytania są bardzo wskazane... widać, że na prawdę ciekawi Cię "druga strona".


____________
???
Go to the top of the page
post 14.09.2006 - 14:41
Komentarz #5


Dusza Towarzystwa
*******

Grupa: Podróżnicy
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68QUOTE(pieczywo @ 14.09.2006 - 14:01)

Kiedy dotykam np. ściany czuje, ze jest taka sama jak w świecie fizycznym... kiedy zanurzam rękę głębiej czuje calą gestość materiału w sobie. Piszesz, że czujesz sie jak dziecko, mysle ze to normalna reakcja... ja też tak miałem i mam czasami do tej pory :) Dzięków też za dużo nie słysze, zmysl smaku\zapachu jest także przytłumiony w tamtym świecie. Ja osobiście nie słysze pisku (no może byly 2 przypadki), częściej mam szum podczas wibracji. Wszystko co piszesz jest zrozumiałe. Kiedyś te rzeczy nie będa dla Ciebie takie istotne, będą codziennością. Pytania są bardzo wskazane... widać, że na prawdę ciekawi Cię "druga strona".


Tak, bardzo ciekawi mnie ta druga strona. Chciałbym zagłębić się w to jak tylko jest możliwe, poznać, uczyć się, wynieść z tego jak najwięcej. Mam nadzieję że jestem na dobrej drodze do poznania tamtego życia. Dzięki za koment. :)
Go to the top of the page

2 Stron V   1 2 >  
« Następny starszy · silverek84's Notatnik · Następny nowszy »