silverek84's Notatnik


oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

entry 13.09.2006 - 12:50
Położyłem się spać ok. 23:00. Miałem dziwnie realistyczny sen a raczej koszmar. Śniło mi się że jechałem z kolegą motorem i po chwili mieliśmy wypadek. Kolega byl jakby martwy, ja żyłem, byłem cały we krwi lecz czułem że umieram. Po chwili ten cały sen jakby zaczynał przeradzać się w OOBE tzn gdy we śnie czułem że umieram to w realu poczułem jakbym odrywał się od ciała fizycznego. Jakby to było moje ostatnie OOBE w życiu. Bardzo się przeląkłem gdyż ten sen w którym byłem ofiarą wypadku był tak realistyczny że nie zdążyłem się zorientować że to był sen. Dopiero po chwili od przebudzenia zdałem sobie sprawę że to był tylko sen. Próbowałem bardzo szybko powrócić do poprzedniego stanu lecz bezskutecznie. Nie wiem dlaczego się wystraszyłem. Nawet gdyby miało to być moje ostatnie OOBE to przecież nie było by tak źle. Tamte życie jest napewno o wiele ciekawsze. Na zakończenie dodam że około miesicć temu miałem poważny wypadek motocyklowy z tym właśnie kolegą ze snu. Byłem pasażerem, cudem uszliśmy z życiem. Było troszkę leżenia w szpitalu, teraz jest już znacznie lepiej. Mam jeszcze drobne bóle ale jest już coraz lepiej. Zastanawia mnie czym mógł być ten sen ? Zwykłym koszmarem, znakiem, ostrzeżeniem ? Dlaczego w czasie umierania we śnie zacząłem odczuwać OOBE ? Zapraszam do komentowania.

« Następny starszy · silverek84's Notatnik · Następny nowszy »

Komentarze

post 13.09.2006 - 13:33
Komentarz #1


Dusza Towarzystwa
Ikona Grupy

Grupa: OOBE VIP
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4Mysle, że to wszystko trzeba traktować symbolicznie... może chodzi o to, że umarłeś w sensie swoich przekonań i wiary. Teraz narodziłeś sie na nowo... uwolniłeś, także od świata fizycznego poprzez OOBE. Zaczynasz nową droge itd. Może ten wypadek (na motorze) miał związek z OOBE - bez niego mogłbys nigdy nie doświadczys swiadomej eksterioryzacji. Jednak możliwe jest tez, że to zwykły koszmar :P
ps. Radze nie myślec: "tamto życie jest napewno ciekawsze". Myśle, że dostałeś jakąs szanse, pytanie: czy potrafisz ją jakos wykorzystac?


____________
???
Go to the top of the page
post 13.09.2006 - 14:26
Komentarz #2


Dusza Towarzystwa
*******

Grupa: Podróżnicy
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68QUOTE(pieczywo @ 13.09.2006 - 14:33)

Mysle, że to wszystko trzeba traktować symbolicznie... może chodzi o to, że umarłeś w sensie swoich przekonań i wiary. Teraz narodziłeś sie na nowo... uwolniłeś, także od świata fizycznego poprzez OOBE. Zaczynasz nową droge itd. Może ten wypadek (na motorze) miał związek z OOBE - bez niego mogłbys nigdy nie doświadczys swiadomej eksterioryzacji. Jednak możliwe jest tez, że to zwykły koszmar :P
ps. Radze nie myślec: "tamto życie jest napewno ciekawsze". Myśle, że dostałeś jakąs szanse, pytanie: czy potrafisz ją jakos wykorzystac?


Bardzo ciekawie mówisz. Jeśli chodzi o moje przekonania to możliwe że masz rację. Zanim doświadczyłem OOBE wierzyłem że jest to możliwe lecz nie do końca. Potrzebowałem namacalnego dowodu że tak powiem. I tak też się stało. Mogłem doświadczyć tego zjawiska. Równiez całkiem możliwe jest że właśnie poprzez ten wypadek łatwiej mi było doświadczyć OOBE. Przed wypadkiem jedynie potarfiłem dojść do transu. Teraz jest zupełnie inaczej. Choć nie przychodzi mi to z łatwością (praktyka czyni mistrza). Co do tego czy dostałem szansę - myślę że tak. Napewno to była szansa. Była to już kolejna szansa. Rok temu dokładnie z tym samym kolegą miałem wypadek samochodowy - dachowaliśmy. Wtedy wyszliśmy bez szwanku. Na motorze już było nieco gorzej. Nie jesteś pierwszą osobą która mówi mi że to jest kolejna szansa. Piszesz "czy potrafię ją wykorzystać ?" Bardzo bym chciał. Wiem że jeszcze dużo muszę nad sobą pracować ale myślę że to właśnie OOBE może być tym dobrym kierunkiem który pomoże mi rozwinąć się duchowo i znaleźć tą dobrą drogę życiową. Dzięki za komentarz. :)
Go to the top of the page

 
« Następny starszy · silverek84's Notatnik · Następny nowszy »