Wszechswiatlo


oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 | Kategoria: Moje doświadczenia OOBE
entry 06.06.2020 - 11:06
Ze środy na czwartek, kładąc się spać, postanowiłem, że spróbuję wywołać OBE. Niestety nie udało mi się osiągnąć celu, lecz w łatwy sposób wywołałem wyraźne wibracje na całym moim ciele. Wystarczyło kilka głębokich oddechów, wprowadzenie się w stan lekkiego transu i wyobrażenie, że opuszczam ciało, że zaczynam „wyjeżdżać” / „wysuwać się” ze swojego ciała w górę. Niemal natychmiast pojawiły się wibracje, które, utrzymując wyobrażenie opuszczania ciała, się pogłębiały.

Same wibracje nie trwały zbyt długo i w delikatny sposób, po woli zaczęły odchodzić. Postanowiłem pogłębić stan transu, aby wywołać jeszcze mocniejsze wibracje i, być może, tym razem uzyskać OBE. Udało się jednak wyłącznie – i znów z dużą łatwością – wywołać stan wibracji, nieco mocniejszych niż poprzednio. Zaczęły jednak po chwili maleć. Podjąłem jeszcze jedną próbą. Zakończyła się tak samo, jak ta poprzednia – połowicznym sukcesem, czyli wibracjami bez OBE.

Samo doświadczanie stanu wibracji przypomina próbę uruchomienia silnika samochodu, w którym brakuje paliwa. Na początku jest rozruch, nawet przez chwilę się utrzymuje, ale po chwili gaśnie. Jedyna różnica jest taka, że gaśnie po woli. Przypomina może bardziej grającą zabawkę, kiedy kończy się energia w bateriach. Dźwięk spowalnia, obniża się stopniowo głośność, aż wreszcie zupełnie ustaje.

Nie znalazłem do tej pory sposobu na wydłużenie stanu wibracji, aby zapobiec jego przygasaniu. Dziś przeczytałem jedno ćwiczenie, polegające na przekazywaniu swojej energii partnerowi. Zainspirowało mnie to do utworzenia innego ćwiczenia. Wywoływanie stanu wibracji – dla samej wibracji oraz wpływanie na jej odczuwanie: miejscowe zwiększanie/zmniejszanie intensywności, przepuszczanie fal energii w różnych stronach, „wypychanie” wibracji w postaci mojej energii poza moje fizyczne ciało, skupianie jej na różnych elementach dookoła mnie.

Jestem dziś po wizycie u mojej przyjaciółki Ani M. Krótka noc, bo wcześniej wstaliśmy, aby jechać do Warszawy. Odczuwam lekkie zmęczenie i chcę jeszcze wziąć prysznic. Mam nadzieję, że nie zasnę od razu przy pierwszej próbie wywołania stanu wibracji.

piątek, 5 czerwca 2020

 
« Następny starszy · Wszechswiatlo · Następny nowszy »