Klucznik's


oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

entry 10.01.2020 - 09:00
Dzisiaj znowu snila mi się studnia tym razem bylo inaczej..Podchoidzę pod studnię a tam wieko zostalo rozebrane pozostal walek. Podchodzę z tylu widzę czesc blachy co nakrywa studnię. Byla na koncu podbita deska.
Matka polozyla deski po lewej stronie ma byc chyba z tego wieko.
Zagladam do studni a tam pompa na wierzchu prawie. Wlacza się pompa widzę jak pompa zasysa ledwo wodę wygladalo to tak jabysmy odkurzacz wlaczyli i zasysali kurz. Szybko ciagnę za linkę trzymajaca pompę w powierzu aby zalapala wody więcej. Rura chyba nie chce juz poscic aby pompa osiadla wiecej. Matka wychyla sie do studni nogi zginajac w kolanach i zaczepiajac nimi o rant betonu tak zwisajac cialem do studni. Lapię ja za nogi myslac co ty wyprawiasz! Wyciagam ją. Ona mowi że masz rację moglam wpasc, przeliczylam sily.
Idę do piwnicy gdzie jest wlaz do hydroforu chcę popuscic rurę zeby bardziej pompa wszedla w wodę. Ale rura od hydroforu juz jest napieta do granic mozliwosci. Rura jest czarna taka gruba jakby owinieta czarnym materialem. A w rzeczywistosci jest niebieska z plastiku.

 
« Następny starszy · Klucznik's · Następny nowszy »