Klucznik's


oobe.pl

 

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

entry 03.12.2019 - 08:00
1.Matka ma dwoje dzieci maja zdolnosci przewidywania kto umrze. Napisali w zeszycie imiona i nazwiska osob ktore umra rysujac ich postacie. Matka karze im aby przestali bawic się i szykowali do szkoly. Po chwili te osoby co byly opisywane gineli. Ciekawe czy matka polapala się że mieli rację.

2Jest budynek jakby sklepowy. Od sciany jest taki plot wykonany na wzor siatki ale byl wykonany jakby z gumy.
Woda zalewa ponad metr. Ludzie panikują. Ojciec z matką i snynem. Wchodzą na ten plot. Za p[lotem jacys ludzie stoją na kwadrcie lub czys podobnym. Lecz poziom wody podnosil się. Spadli chaotycznie probują wydostac z wody lecz jakies zwierzątka zaczynają ich zjadać odgryzajac im czesci ciala.

Jest Jakas firma sa w niej hale.
Facet chyba jest snajperem. Celuje w glowę faceta w glowę.
Przewalil w czolo.
Facet jak dostal kulą to jeszcze poczuł cieplo z tylu glowy.
Wnioski;
Kosc sloniowa jest niesamowita.
Zabija szybciej-jeszcze mysl powstaje a cialo juz nie zyje.
Ten motyw zabijania byl wykorzystwany przez snajpera w usa kiedy WTC byly zniszczone. Byl snajper ktory zabijal ludzi. Ludzie wierzyli ze oni wyskakuja w desperacji a to nie zawsze byla prawda. Na kamerze widzę jak stoją dwie osoby. Kamera pokazuje ich patrze na ich czola a tam kropka.

Sąsiad ma plot szary z kamienia. Przesla wykonane ze stali w formie sztachet ulozone poziomo. We snie są drewniane. A stodola ma otwarte drzwi na wylot i widzę kupkę piasku. A naprawdę to ze stodoly zostaly tylko slupy z cegly.

 
« Następny starszy · Klucznik's · Następny nowszy »