oobe.pl

Start Porady Roberta Monroe Porady Brucea Moena Porady Darka Sugiera Forum
OOBE

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 

entry 24.07.2012 - 13:59

Moje doświadczenie z OOBE nie jest jakieś ciekawe. Można nawet powiedzieć, że w ogóle go nie mam. Już wcześniej coś, o tym słyszałam, ale bałam się podjąć jakiekolwiek kroki w kierunku wyjścia z mojego ciała. Kiedyś obiło mi się o uszy, że to nie jest bezpieczne i nie należy tego typu "zabaw" praktykować. Przełamałam się dopiero kilka dni temu(22.07.2012). Razem z przyjaciółką zaczęłyśmy na ten temat czytać i wypytywać się pewnej osoby "co i jak". Od razu znalazłyśmy tę stronę i się zaczęło. Miałyśmy naprawdę głupie teorie, o których nie będę tutaj pisać, aby nie ośmieszyć się(i jej też)za bardzo.
Z niedzieli na poniedziałek próbowałam LD. Słyszałam, że łatwo jest, kiedy zamyka się oczy na 30sec., a potem otwiera na 3sec. i tak w kółko. Jednak nie bardzo mi to wychodziło. Leżałam taka odprężona, zrelaksowana. Pomyślałam sobie: "Co mi szkodzi? Może spróbuję tego całego OOBE?". Tak też zrobiłam. Próbowałam się skupić. Stosowałam metody, o których już czytałam. Czułam delikatne wibracje, które z każdą chwilą się nasilały. Miałam wrażenie, że się kołyszę. Kiedy przez przypadek dotknęłam jednej dłoni drugą, to wydawało mi się jakby one nie należały do mojego ciała. To było naprawdę coś dziwnego. Najgorsze, co wtedy odczuwałam, to ogromny ból głowy. Nie mam pojęcia, dlaczego? Może za mocno się skupiłam, czy coś w tym stylu? Nie wiem. Kiedy czułam, że wpadam w "trans", to moje kochane chomiki zaczęły zasuwać na kołowrotku i wszystko przerwały.
Jakie mam oczekiwania, co do kursu? Chce po prostu wyjść i poczuć, jak naprawdę jest w świecie astralnym, a nie słuchać tylko opowieści kogoś innego. A! No i jeszcze bardzo chciałabym poznać mojego przewodnika/przewodniczkę. c:

c(*u*c)

 
« Następny starszy · OOBE · Następny nowszy »
 
Mój obraz